Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

michaela486
21. bře 2013

Ahoj, takže u mě těhotenství potvrzeno i doktorkou.🙂 Dneska 7+1 a za 14 průkajda🙂 držím všem palce, tahle měsíc to určitě vyjde 😉

michaela486
21. bře 2013

@rradka Já jsem taky špinila předtím, než jsem to měla dostat.no a už nedostala, tak držím palce, ať už nedorazí🙂

marmazel
21. bře 2013

Holky,tak dneska test pořád stejný. Navíc co ctu na intenetu ty diskuze ohledně toho duphastonu, co mi předepsal doktorka na to neustále slabé krvácení a spineni, tak ohledně otehotneni někde píšou že se má brát po ovulaci, ale doktorka mi to napsala od 15DC deset dní. Ale co když ovulace bude dýl .

terrytess
22. bře 2013

@michaela486 Gratuluju 😉 já jdu znova v úterý, doufám, že už bude vidět srdíčko 🙂

terrytess
22. bře 2013

@marmazel taky beru duphaston,ale na udržení. Jelikož jsem v lednu potratila, tak hned jak mi potvrdila těhu, tak mi ho napsala a beru jeden denně.

rradka
22. bře 2013

@michaela486 ahoj,to je krásný! Ještě jednou gratuluji! Tak u mě to zatím nevyšlo (ráno jsem "to" s železnou přesností dostala). Překvapivě mě to ani moc nemrzí (minulej měsíc mi to bylo víc líto). A před pár dny se mi zdál sen, že jsem měla rodit 8.12. jen bohužel nevím rok 🙂
Takže jdeme zkoušet další měsíc a uvidíme. Budeme se tady s holkama podpořovat a snad to brzo vyjde i nám ostatním!

rradka
22. bře 2013

@marmazel a tedka jsi kolik DC? Já bych poslouchala nebo se poradila s doktorkou. Na diskuzích se můžeš dočíst všelicos.A kdy teda měříš, ráno nebo večer?

michaela486
22. bře 2013

@rradka Neboj ono to výjde🙂 Všem držim palce také🙂 Klidně to může být i letos🙂

pp82
22. bře 2013

@michaela486 jééé,tak to gratuluji, tfuj, tfuj

pp82
22. bře 2013

holky tak je to snad tady, už nejaký den mě není nejlépe, ver středu lehké šoiněnía ze zvedavosti jsem si udelala testík ve 26Dc a byly tam // 😲 😲 😲 , sice druhá slabounká, ale je tam!!! NO a pak jak jsem šla na velkou, tak p ak zase lehké špinění! co to může sakra znamenat? netušítě nekterá??? 😒

rradka
22. bře 2013

@pp82 Paráda...hlavně že tam jsou //. Nemůže jít o uhnizďování? @michaela486 psala, že taky špinila před plánovanou MS a pak to nedostala a byla v tom. Určitě to bude v pořádku. To by mě zajímalo, jak jste to zvládli, když byl tvůj manžel marod s nohou 🙂

pp82
22. bře 2013

@rradka ty hele kdy jsme zadela fakt nevím, "střileli jsme na slepo" snad jen jednou na ostro a toto! 😀 jindy by se človek mohl strhat a nic!!! 😀 😀 😀 uvidíme, zkusim omvíkendu další testík jestli síli a pak nekdy tak za 14 dní na gyn 😉

rradka
22. bře 2013

@procinko Ahoj, chtěla jsem se tě zeptat, kdy bys měla nastoupit do práce? Už teďka někdy, že? A píšeš, že se snažíte 8 měsíců - řešila jsi to se svojí doktorkou? Všude se říká, že až po roce snažení, ale já bych poprosila o vyšetření dřív.Jestli nám to nevyjde do půl roku, tak se k doktorce objednám.

rradka
22. bře 2013

@pp82 budu na tebe myslet a držet pěsti! Prostě kolem někoho stačí, aby ten chlap "prošel" a hned je v tom 🙂 Buďte rádi. Já mám totiž občas pocit, že ten nynější sexík je hlavně na plození. Takže se těším, až přestanu myslet na otěhotnění a budeme se milovat jen podle chuti 🙂

pp82
22. bře 2013

@rradka zkus malinko vypusti, já vím ja klehce se to řekne a huř dělá vid!!! no také ti držím palce a snad Ms nedorazí ne??? 😵

marmazel
22. bře 2013

@rradka jsem 13 DC, a mám pocit,že dneska byla o malinko silnější 🙂 ( ta druhá čárka 😀 ) včera sem teda testovala až večer, jinak dneska jsem měla jen do dvou, tak sem hned po příjezdu domů testovala 🙂 tak já to zatím budu brát jak mám, mám to jen na 3 měsíce, a pak jí dyžtak zavolám, kdyby pořád nic. Ví, že miminko chceme, tak jí budu věřit 🙂

kamilka007
22. bře 2013

Tak jsem tu po měsíci zase. 🙂 V únoru se nepoštěstilo, asi jsme přepálili začátek. Prý se má milovat tak obden, aby se vytvořilo dost spermií, je to pravada? V tom případě jsme to fakt přehnali. 😀
Blbý je, že my máme snažení časově omezený - začátkem července totiž letíme s našima na velkou dovolenou, mají kulatý výročí, tak to chtěli oslavit s celou rodinou. Všechno je od ledna zaplacený, takže letíme určitě a já nechci letět v 1. trimestru, takže teď v březnu zkoušíme podruhé a na dalších 5-6 měsíců i naposled. 😒
A k tomu v polovině cyklu měl manža ještě rýmečku s teplůtkou, takže se šoural po bytě a nic s ním nebylo, no nevidím to dobře ani tenhle měsíc. Budu doufat, že plodný dny jsem měla o něco pozděj. 🙂

michaela486
22. bře 2013

@pp82 jak píše @rradka opravdu jsem špinila, až jsem si myslela, že jsem to dostala dřív, ale nic to nebylo a teď 8tt🙂 držím pěsti

pp82
22. bře 2013

@michaela486 no tak tos me uklidnila!!! jsem zvedavá a zároven šíleně napnutá!!! popravdě řečeno už si ani moc nepamatuji jakébyly ty začátky při prvním tehu!!! za jak dlouho po pozitivním tehu testu j si šla na gyn a bylo neco videt? 😲

michaela486
22. bře 2013

@pp82 já jsem si těch testů udělala asi 20🙂 no objednala mě asi ode dne očekávamé MS za 20 dní. Doktorka tam stejně nebyla a pak by bylo moc brzo...byla jsem 6+6 a bylo vidět srdíčko🙂 Jinak na mě trochu dolehly nevolnosti 😒 mám 0,5kg dole, ale nezvarcím...spíš žaludek na vodě, to jsem s holkou neměla

babbota
22. bře 2013

@michaela486 gratuluji ještě jednou... 🙂
@marmazel tak já jsem dneska 17DC a čárka už je dost silná a navíc jsem našla ovulační hlen, tak snad je to tady...včera bylo tuleníčko a ještě na to vlítnem zítra tak držte pěsti, ať se zadaří... 😀

marmazel
22. bře 2013

@babbota a to ti postupně sílila? a držím pěsti 🙂

procinko
22. bře 2013

@rradka ahojky do práce mám nástup 17.4., už to oběhávám ☹ . Zatím jsem to s doktorem neřešila, ale objednám se k němu, už kvůli tomu blbýmu špinění před MS, to jsem nemívala, až teď poslední asi 4 měsíce.
Kdyby tomu osud jó chtěl a zadařilo se tento měsíc, tak to zjistím kolem 14.4., ale to by mě asi stejně od práce nezachránilo ani by to ještě nebylo potvrzené doktorem. A už zase předbíhám v plané naděje, že si ten mozek nedá pokoj 😀 .
@michaela486 veliká gratulace

babbota
22. bře 2013

@marmazel ano, postupně...já tobě taky 😉

babbota
22. bře 2013

@pp82 držím pěsti ať //pěkně sílí... 🙂

lucijan11
22. bře 2013

ahoj všichni a všechny, jestli neva přidám se k vám 🙂 s manželem jsme se taky rozhodli snažit se, poprvé minulý měsíc a nic, takže teď druhý měsíc po neděli budu cca v půlce cyklu tak jdeme na to 😀 žádné mimi zatím doma nemáme, ale hrozně moc chceme. Říkám si, že bych na to neměla tolik myslet a řešit si to v hlavě a nechat to plynout ať to přijde jak má nebo nemá, ale nějak to nejde, šíleně moc si to přeju 🙂 všem držím palce při snažení a gratulace těm, kterým to už vyšlo!!

pp82
23. bře 2013

🙂 🙂 🙂 // krásne sílí potvurka jedna čárkatá 😉
Krásný víkend všem!!! jdem dneska s našima na tatarák tak nevim jestli si mám drobet dát nebo jestli dělat mrtvého brouka, nikdo a ani manžel zatím nic neví!!!! a našim řeknem nekdy kolem léta, jako při Danym!!! 😉

terrytess
23. bře 2013

Manžel si dělal tatarák včera k večeři,ale já jsem to radši neriskovala....
@pp82 😉

pp82
23. bře 2013

@terrytess no přemýšlím, že si ho nedám, prostě řeknu že nemám na nejchut!!! ale sežrala bych ho kýbl!!! ny floře mají výbornej!!! 😀

lonelystar
23. bře 2013

Můžu se také přidat? 🙂 my jsme teď čakali jak nám vyjdou výsledky - byla špatná OC, pak kolposkopie a následně hysteroskopie.....takže docela i strach, jestli vůbec ještě budu moct a hlavně jestli jsem v pořádku.....no a včera přišly výsledky - onkologicky negativní 😀 takže hurááá můžu mezi Vás :D