Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

baralesayova
15. říj 2013

@cital děkuju, snažím se.

baralesayova
18. říj 2013

Holky co je nového?

cital
18. říj 2013

@baralesayova Nějak nám to tady "umřelo" viď? Co ty? Kolik dní do MS ještě zbývá?

baralesayova
18. říj 2013

No je to tady nějaké mrtvé. Já ještě týden, zatím nic moc necítím, akorát mě pořád bolí vaječník, víc než jindy. Tak moc šancí tomu nedávám, protože ta pravděpodobnost je malá. A co ty těhule, jak se cítíš?

ovecky
21. říj 2013

Já po 10 denním zpoždění a naději zas nic ☹

baralesayova
22. říj 2013

Tak já už jsem začala špinit, tak že do pár dní ta mrcha dorazí. No co nezbývá než se dál snažit. Třeba dostaneme pod stromeček krásný dárek.

soniamistery
22. říj 2013

Ahoj holky, tak já se ráda přidám 🙂 S manželem se snažíme jen chvíli, MS zatím nikde ale TT negativní, uvidíme 🙂.
Doktorka mi řekla že to mám všechno malé, ale že jsem mladá - co si o tom myslet? :D

ovecky
22. říj 2013

Achjo, holky, někdy už mám fakt depku, všichni jsou těhotní, někdy si za říkám a co, vždyť je ti i teď dobře.. Tak třeba za měsíc..

bambulkaaa84
23. říj 2013

Kolem me se vsechno děti taky rodí jak kdyby to nebyl zádný problém. My se snažíme uz od května a porad nic. V nedeli přišla MS se 4-denním zpožděním, tak jsem to zas obrecela, achjo

baralesayova
23. říj 2013

My se snažíme 3/4 roku a stále nic. Cpu se hormonama, byli jsme na IUI. Tak že pokud se to do vánoc nepovede tak asi pujdu na IVF. Já to vždycky první den obrečím a mám děsnou depku. Kolegyni v práci se narodila vnučka a druhá její dcera je těhotná a tak o tom pořád povídá a já jsem z toho hotová,

ovecky
24. říj 2013

Holky, já jsem na tom teď uplně hrozně.. Včera se kámošce narodila holčička, další rodí za týden, jedna z nej kámošek mi teď napsala, že je v tom, dalšá rodí na jaře, další rodila min. měsíc. Mám pocit, že jsem uplně mimo, že mi ujíždí vlak. Přitom máme s manželem na mimi ideální podmínky. Ach jo. Teď tu řvu, manžel není doma, ale už mě tak pálí oči, že bych nejradši přešla do nadávání. VRRR!

My se teda snažíme od února, ale jít k doktorovi mě ještě nenapadlo, nechci z toho dělat problém.

ivet1987
25. říj 2013

@soniamistery 😀 tak to stejné řekl mě můj doktor že jsem malá, celá malá 😀 tak porod asi bude těžký, ale zase si říkám,že je kratší porodní cesta 😀

soniamistery
25. říj 2013

ovecky: Ahoj 🙂 Myslím, že nemusíš smutnit, určitě v tom nejsi sama. Já mám kolem sebe spoustu kamarádek, které rodí jak na běžícím páse a my s manželem jsme se teprve "odhodlali". Myslím, že není potřeba abys šla k lékaři, čím větší kovbojku z toho děláme, tím víc nám to nepůjde. Několik mých kolegyň se snaživo tak urputně - píchání hormonů, rovnání páteře, počítání plodných dnů - a čím více se holky snažily, tím víc to nešlo. Nakonec mají miminka všechny a některé už i druhé, které přišlo úplně nečekaně a neplánovaně, protože se holky prostě "uklidnily". 🙂 🙂
Zkus třeba jen nějaké vitamíny pro manžela. Selzink je dobrý pro chlapa na pohyblivost 🙂 a taky jsem četla dobré ohlasy na kořen MACA 🙂

soniamistery
25. říj 2013

@ivet1987 já si zase říkám, že miminko by mělo být úměrně velké k poměru matky, tak snad to nebude taková hrůza 🙂 Zvládly to všechny, zvládnem to taky 🙂

ivet1987
25. říj 2013

@soniamistery tak jako bojím bojím, ale to půjde 😀 No když vidím ty 4 kilové mimina a jejich drobné matky tak nevím 😀

soniamistery
25. říj 2013

@ivet1987 Já nevážím ani 50 kilo a věřím, že když se budu v těhotenství přejídat, tak budu mít taky 4 kilového cvalíka 😉

ivet1987
25. říj 2013

@soniamistery já mám 55 kg, možná ani ne a jsem hrozný závislák na čokoládě, takže radši potom nechci jít na test těhotenske cukrovky 😀

soniamistery
25. říj 2013

@ivet1987 To bych se čokolády raději vzdala :D. Znám jednu chuděrku, ta první polovinu těhotenství zvracela a druhou polovinu byla o "chlebu a vodě" protože jí zjistili těhotenskou cukrovku.

ivet1987
25. říj 2013

@soniamistery já si zase říkám,že to tělo je na čokoládu už tak zvyklé, že mu neublíží a naopak je to jako pravidelný přísun zeleniny, prostě to potřebuju 😀 Ale jsem rozhodnutá na tu cukrovku nejít. já mám panickou hrůzu z injekci, takže pokud dopadne dobře nt screenin tak mě nikdo nikam nedostane 😀

soniamistery
25. říj 2013

@ivet1987 Jajx, no to asi nemáš zrovna lehké. Mě naštěstí injekce problém nedělají. Nechci Ti kazit radost, ale čokoláda je spíš ovoce :D.

ivet1987
25. říj 2013

@soniamistery No vidíš jak zdravě papám, každý den ovoce 😀 Většinou při injekcich omdlivam ☹

soniamistery
25. říj 2013

@ivet1987 tak se na to nesmíš koukat 😀 ...ale každý máme něco, já zase omdlívám při jiných věcech 😀

ivet1987
25. říj 2013

@soniamistery 😀 jako to ještě fakt nehrozí abych na to koukala, to bych utekla. přemýšlím že si příště vezmu sebou vezmu čokoládu, třeba mi cukr pomůže. už vidím výraz doktora 😀 -Už mě jdete pichnout? moment, jen si dam něco na nervy 😀

ovecky
25. říj 2013

Ahoj holky, to jsem "ráda", že je tu taky ještě někdo neúspěšný (víte jak to myslím..). Já vím, je to těma nervama, jen i když na to nemyslím, tak pořád objevuju další a další těhule a to mi nepřidává. Nechci vypadat, že to kámoškám nepřeju, to vůbec, jen si to hrozně beru, že někdo má dětí jako smětí a někdo nic. ☹

Tak přeju pěknej prodlouženej víkend 🙂

ivet1987
25. říj 2013

@ovecky kolem mě teď taky všichni rodí a jsou těhotné, tak z toho šílím.Akorát že my se s manželem ještě nezačali snažit, ale já chci miminko už tak 3 roky.

marmazel
1. lis 2013

ahojky, koukám, že to tu upadá, ale pár jedinců zbylo ☹ tak je vám tak mizerně? když sem sem poprvé psala v únoru, bylo to docela happy, v květnu sem říkala, že to nebudeme hrotit, ale teď, když už pojedme 10. měsíc snažení je mi čím dál hůř. vybrala sem několikery detoxikační kapičky, vypila litry kontryhelu, sex máme pravidelně a výsledek žádný 😢

bambulkaaa84
2. lis 2013

@marmazel To je proste tak, když to člověk planuje a těší se , tím spis to nejde :(((. Ja už jsem se taky těšila, jak by to tenhle mesic mohlo vyjít, všechny ty vitaminy, cajicky, pravidelnej sex a tři dny pře do uplácí do toho padla neplánovaně služebka na týden, takže zase nic ... Jeste pred pul rokem jsem si myslela jak je normální pořídit si miminko a nenapadlo me ze by to vůbec mohl byt problém :((( člověk by si řekl, ze tohle si příroda nějak zařídí, ale nefunguje to...

bambulkaaa84
2. lis 2013

@marmazel držím moc palečky, at se to povede co nejdříve!!!!!

uztotakbude
3. lis 2013

Ahoj, přidám se k vám jestli můžu. Od března se snad už začneme snažit. Pokud mi do toho zase nevlítne něco zdravotního.

uztotakbude
3. lis 2013

@uztotakbude Oh, I am idiot. 🙂 Teď mi došlo, že to je 2013. Promiňte dámy!