Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

babbota
3. dub 2013

@kiara28 a to možná bude ten nejlepší přístup...zato já jsem tomu nechávala volný průběh a teď přišly na řadu ty ovulační testy 😀

kiara28
3. dub 2013

Tak ono to není od věci si ho udělat, alespoň budeš vědět, kdy opravdu k ovulaci dochází. Já jsem byla sama překvapená, že někdy to bylo 14dc a jindy zase 12dc při pravidelném cyklu 28dní.

rradka
3. dub 2013

@kiara28 Ahoj, já jsem taky minulej měsíc byla zklamaná, že to nevyšlo, ale tenhle měsíc to nějak neřeším...tento týden bych měla mít ovu, ale netestuji, manža je do pátku mimo domov, takže stejně nic nebude. A koukám, že píšeš, že se ti ovu každý měsíc posunovala, takže možná, že už jsem ovu měla nebo budu mít později 🙂 Nechám to tenhle měsíc ne přírodě a další měsíc bude testování. A zase se vrhnu na "snažení" 😉

rradka
3. dub 2013

@babbota ahoj, tak ještě jsi netestovala? A bolesti v podbřišku pořád? Držím pěsti, aby se tam "něco" dělo.

rradka
3. dub 2013

@vanessajane pokud je druhá slabounká, tak to bude každej den lepší a silnější..držím pěsti

cital
4. dub 2013

Holčiny mám takový dotaz. Má smysl si dělat zítra těhotenský test, když MS má dojít v pondělí? Jde o to, že o víkendu do mě jisté osoby budou cpát víno, no a kdybych zjistila, že jsem těhu už v pátek tak si dám na sebe bacha. Já bych jinak netestovala, normálně bych si počkala .. Jsem na vážkách ... mám si ho udělat, nebo je to zbytečné? Podle mě se to tento měsíc nepovedlo, ale náhoda je blbec 😒 . I tak to raději nebudu radši přehánět.

babbota
4. dub 2013

@rradka ještě jsem netestovala, dneska jsem 30DC takže by už měla MS přijít, al vzhledem k okolnostem bych se nedivila, kdybych měla zpoždění. Každopádně odpoledne si koupím asi test a pokud do zítra mrška nepřijde, tak to risknu a testnu. Dneska hodně brzy ráno mě rozbolelo břicho, takže jsem myslela, že už přijde a ono nic, teď už nic nepobolívá. Myslím si, ale, tak nějak vnitřně to cítím, že se nepovedlo. Ale..v neděli jsem viděla před oknem letět čápa 😀 když jsem čekala Šimone, tak jich nad barákem létalo sedm 😀

babbota
4. dub 2013

@cital podívej, zkusit to můžeš, ale pokud by tam ještě nebylo nic vidět, tak budeš zbytečně zklamaná, zas chápu, že máš obavu, abys něco nezanedbala, pokud si dáš nějaký alkohol...já jsem nevěděla, že jsem těhotná a pila jsem a kouřila, zjistila jsem to až myslím v šestém týdnu a nic se nestalo...tím tě nechci samozřejmě nabádat, abys chlastala 😀

cital
4. dub 2013

@babbota Tak já zas tak moc chlastat nebudu. Spíš si dám 1-2 skleničky vína (hodně kvalitního). Ale v nedělu mě čeká velmi velká fyzická aktivita, tak nevím jestli do toho jít.... Stejně si myslím, že to fakt nevyšlo, ale víš jak stačí kapka ... 😀

vanessajane
4. dub 2013

@rradka ahojky.Tak dělala sem další test šle ten byl cistej.Us skora 2den mám menstruaci ale slabunkou.Tak zase vse odznova,, držím vám všem piesty at vám to co neirichleic vyde🙂)

agentkadaisy
4. dub 2013

@cital Ahoj, já měla test ClearBlue, který funguje už 4 dny před očekávanou MS, ale není to pak tak přesné. Každopádně je dost drahej - 200 Kč 😀

cital
4. dub 2013

@agentkadaisy Tak do toho nejdu 😀 . To je šílená cena. Gratuluji k těhu!

agentkadaisy
4. dub 2013

@cital Já si myslím 😀 Radši si počkej. Já mám teda co kecat, ty papírové testy jsem si dělala snad celý cyklus! 😀 A až v očekávaný den ms tam byl malý duch, manžel mu ani nevěřil, že tam je. Takže až za další dva dny jsem dělala znovu a už to bylo silnější a hlavně ho teda přesvědčil ten digitální test - chlap, no 😀 Děkuji za gratulaci, teď mám zase stresy, kdy se objeví srdíčko...

babbota
4. dub 2013

@agentkadaisy a včera ještě srdíčko nebylo?

agentkadaisy
4. dub 2013

@babbota Nebylo ☹ Doktor byl v klidu a říkal, že tam určitě někde je a není zatím jen vidět a že mě s klidem objednává za 14 dní...

babbota
4. dub 2013

@agentkadaisy však má jistě pravdu, na srdíčko máš ještě čas 🙂

kiara28
4. dub 2013

@agentkadaisy I ode mě obrovská gratulace 🙂

agentkadaisy
4. dub 2013

@babbota Jojo, tady na Koníkovi jsem to hned studovala a těch 14 dní fakt čas ještě je. Ale jestli tam za ty dva týdny přijdu a nic tam nebude... tak to bude už asi průšvih. A to se člověk neubrání, aby na to nepomyslel ☹

agentkadaisy
4. dub 2013

@babbota A já myslela, že ty už taky jsi těhu, to jsem se přehlídla?

babbota
4. dub 2013

@agentkadaisy hlavně myslet pozitivně, srdíčko tam určitě bude, neboj 🙂 Já ještě nevím, zítra si budu teprve dělat test, ale tak nějak tuším, že to tento měsíc nevyšlo..ale myslím pozitivně a buď to tam bude teď nbo příště 😀

kiara28
4. dub 2013

@rradka Já se verdikt našeho snažení dozvím přesně za týden ve čtvrtek. Každopádně si myslím, že z toho stejně nic nebude. Příští měsíc možná zkusím opět ovulační testy, protože doma se mi ještě určitě nějaké válí. Nějak tomu štěstí přeci musíme jít přeci naproti 🙂.

agentkadaisy
4. dub 2013

@babbota Tak to jsem se asi spletla a četla jsem to u někoho jiného, že už těhu je.... Mně to ted asi nemyslí vůbec, jak je mi šufl.

babbota
4. dub 2013

@agentkadaisy tak to buď ráda, že ti je šoufl...říká se, že prý toznamená, že je vše v pořádku 😀 já jsem teda zvracela až do porodu, ale stejně musím říct, že těhotenství je nejkrásnější období...🙂

agentkadaisy
4. dub 2013

@babbota Tak to mně šoufl je a točí se mi hlava, jsem unavená, prsa mě bolí... ale třeba nezvracím. A u prvního jsem blila od šestého týdne až do konce prvního trimestru ☹

cital
4. dub 2013

@agentkadaisy
@babbota Tak ženy, kašlu na to. Testovat se před MS nebudu. A víte proč? Protože mám strach 😲 .

agentkadaisy
4. dub 2013

@cital Z čeho? Že tam nic nebude? Však to je pak lepší se fakt testovat až potom 🙂

cital
4. dub 2013

@agentkadaisy Přesně 🙂 . Raději si počkám 😉 . Ono stějně to tento měsíc asi nevyšlo.

cital
5. dub 2013

Ahoj holky, tak to vypadá, že to zase nevyšlo 😔 . Cítím lehké příznaky MS, má dojít sice až v pondělí, ale něco už cítím. Ach jo. Jsem zklamaná.

babbota
5. dub 2013

@cital to nemusí nic znamenat!!!

Takže děvčátka moje, dneska jsem si ráno dělala test a světe div se, jsou tam //...ale zatím je čárka ještě slabá, takže moc nejásám, zkusím zas v neděli. pořád tomu nemůžu uvěřit, byla jsem přesvědená, že to nevyšlo a navíc, v noci jsem myslela, že to dostanu, bolelo mě břicho jako při MS. 😀

cital
5. dub 2013

@babbota Strašně a potichounce gratuluji. Ať čárečky sílí 🙂.