Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cital2
10. říj 2012

Ahoj, já se tedy přidávám (únor 2013) ... Včera jsem ukecala přítele, že by jsme na to mohli vlítnout dříve než za rok. Sice původně nechtěl o tom ani slyšet, ale večer obrátil s tím, že se na toho prcka už těší 🙂 . Takový obrat jsem teda nečekala 🙂. Snad se nám to dítko bez problému podaří počít...

m.r.
autor
10. říj 2012

Ahoj,jsem ráda že jsi se přidala.No mi jsme si taky říkali ,že ještě rok vydržíme.Ale když vidím jak ten náš malej rychle roste a je z něho 4 chlapeček tak si říkáme že by jsme mu toho sourozenečka už pořídili 🙂Tak budu držet palečky 🙂

noskova
20. říj 2012

taky se k vam přidam ... tady zase musim obratit ja,manžel me překecava k druhemu a tak se od pristiho roku budeme snažit o druhe mimi ... ne teda leden a unor (asi) pač to me vychazí chlapeček a my chceme zase holčičku 😀 😀

michaelka83
4. lis 2012

Ahojky holky, asi se k Vám také přidám🙂 Na 99% jsme se s manžou dohodli,že bychom našemu malému pořídili sourozence🙂
@noskova Máme to stejně🙂 manžel by taky strašně chtěl, klidně hned, ale já váhám🙂 njn, znamení Vah🙂🙂

noskova
4. lis 2012

@michaelka83 no mazec 🙂 jakmile ženska chce tak to je dobrý a kdyz chlap tak vahame 😀 ... u me to bohuzel nepujde hned ale i tak chci zustat s vama jako moje oporkyne 🙂

michaelka83
4. lis 2012

@noskova Jakpak to?zdr.problémy?

noskova
5. lis 2012

@michaelka83 nene nasledek je Depo Provera,ted ji ale už vysazuju 12.11 ale i tak me bylo řečeno že tak rok než otehotním a budu se modlit abych nebyla jedna z tech co až po 3 letech po depo provere ☹

michaelka83
5. lis 2012

@noskova Aha☹ ale ono se určitě zadaří brzy,neboj!🙂

michaelka83
5. lis 2012

@m.r. Ahojky, my si taky říkali,že chceme ještě počkat, buď že půjdu do práce na dva roky , nebo že se pokusíme v létě, ale nevydrželi jsme to🙂 Tak snad to všechno zvládnu. Chceme začít v zimě, nejspíš leden, ale uvidí se🙂 😉 Teď jsem nadopovaná antibiotikama atd, tak řeším spíš, jak dlouho se "čistit"☹

noskova
5. lis 2012

@michaelka83 nečistit !!!! to je nejvetsi blbost co mužes udelat,samotny ODBORNÍCI NA TEHOTENSTVÍ ti řeknou že telo je zavisle na hormonech a kdyz je prestanes brat.telo hormon zada a otehotnis.pokud se budes cistit tak telo už nebude hledat hormony a budes bud dlouho planovat ale nebude se darit nebo bude nejaky potize . Neni to u vsech to urco ne,ale je lepsi proste do toho vlitnou hned a ne se cistit

michaelka83
5. lis 2012

@noskova No já se spíš bojím těch antibiotik a léků co teď beru. Mám je ještě tak do konce týdne. Poslední HA jsem dobrala včera a MS by měla přijít ve středu. Tak nevím, zda začít naostro už po ní, nebo ještě počkat hlavně a jenom kvůli těm lékům....

noskova
5. lis 2012

kvuli tem lekum bych asi pockala nooo :-/

michaelka83
5. lis 2012

@noskova No, ale jak dlouho?🙂 měsíc, dva?🙂 Jiank mám ještě komplikaci s RH faktorem, tak snad bude vše ok při druhém mimi.

noskova
6. lis 2012

@michaelka83 v tomhle neporadim to vubec netusim s lekama nemam zkusenosti ...

zachrpe
10. lis 2012

... taky se na to s přítelem chystáme - leden/únor 2013 - přítel by si moc přál holčičku jako první mimi =) Nějaké zaručené rady???

lucinda85
13. lis 2012

Ahoj, můžu se přidat taky bychom se po novém roce chtěli začít snažit o mimi 🙂

lucinda85
13. lis 2012

Holky máte nějaká link na pohlaví mimi podle měsíce početí a staří matky?

cital
19. lis 2012

Ahoj holky, snaženíčko bude v únoru 2013. Strašně se těším, jak na mimi, tak na nechráněný sexík 😀 . Nechci to nějak hrotit a chci si to užít 🙂.
Akorát mám trošku obavu z jistého problému co mě teďkom trápí, ale podle doktorky je vše v pořádku ... tak snad to nebude překážet v otěhotnění a zadaří se.

lucinda85
20. lis 2012

@cital Ahoj a co máš za problémy? Jestli o tom chceš tedy psát, pokud ne jako bych nic nepsala 😉 🙂

michaelka83
20. lis 2012

Ahojky holky,tak my počkáme cca měsíc a zkusíme druhé mimi🙂 Měsíc pauza by snad měla po léčbě antibiotikama stačit🙂 Jsem zvědavá,jak to vezme příbuzenstvo,přeci jenom mám doma ani ne dvouletého chlapečka 😀

lucinda85
20. lis 2012

@michaelka83 Ahoj, taky jsem zvědavá na reakce příbuzných 😉 myslím že nikdo nemá tušení že bychom chtěli už ted druhé mimčo 😉 ale co je komu do toho že 😀

michaelka83
20. lis 2012

@lucinda85 Právě,u nás taky ne. Všichni si myslí,že už sháním školku a těším se do práce🙂

lucinda85
20. lis 2012

Tak to budou asi čubrnět, přeji aby pozitivně 😉 U nás se všichni na vnoučka těšili, tím mám na mysli hlavně babičky, a ted jsou bohužel obě na heslo 😢 Jsem zvědavá na reakci až se časem podaří druhé mimčo, ale nedělám si marné iluze 😉

cital
21. lis 2012

@lucinda85 Ahoj. Před MS asi týden (někdy víc dnů, někdy méně) se mi objevuje hnědý výtok. Před půl rokem jsem byla u doktorky. Předepsala mi vitamíny a ty jakž takž zabraly. No a v poslední době mě to zase začlo zlobit. Dalo by se to léčit hormonama, ale mě se nechce podstupovat hormonální léčba. Jinak jsem úplně zdravá dle vyšetření (až teda na obrácenou dělohu, což je v pohodě). Dokonce mám i nadstandartně produktivní vaječníky 😀 . Mám jen obavu, aby to nedělalo neplechu ☹ při pokoušení se o mimčo. To je můj problém v kostce.

cital
21. lis 2012

U nás to taky bude pěkné překvapení. Chtěli jsme původně vlítnout na to až v listopadu, ale už nemůžeme vydržet tak jsme si řekli, že to začneme zkoušet hned po svatbě 😉 . Nikdo to nečeká 🙂 .

lucinda85
21. lis 2012

@cital Bude to v pohodě uvidíš 😉 🙂

cital
21. lis 2012

@lucinda85 Snad jo. jsem optimista 😉 .

lucinda85
21. lis 2012

@cital Ono na psychice taky dost záleží, takže jedině dobře že si optimista 😉 🙂

hormoni
15. led 2013

Ahojky, můžu se k vám taky přidat? 🙂

lucinda85
15. led 2013

Ahoj, můžeš ale nikdo sem zatím moc n echodí 😒