Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

ovecky
29. říj 2014

@ t_lori Já na tebe taky myslela, čekala jsem, že už máte dobré zprávy... i když nevím, jestli bych chtěla trojčata :D (resp. trojčata jo, ale to břicho pak!). On asi nemusí být ten folikul každý použitelný, tak to může být i jeden nebo dva mimísové... Držím moc palce!

Já ok, ale dnes jsme byli na inseminaci (IUI, jsem 15 DC), takže předevčírem injekce pregnylu, taky mám 2 folikuly, od zítra betu Utrogestan a mám z toho trochu strach... Výsledek uvidíme přesně za 14 dnů.

mummy88
31. říj 2014

Ahoj holky, vidím, že to tady pořád žije.. bohužel 😒 Chodila jsem sem od dubna.. taky už nějakou dobu na miminko čekáme. Dáváme si ještě čas do konce roku a jinak zkusíme v lednu IUI. Moc se mi ale do toho nechce, chtěli jsme to zvládnout sami přirozeně... ☹ No jsem optimistka, i když některý dny jsou horší, ale teď zrovna čekám MS (testy negativní a nic nenasvědčuje tomu, že by nepřišla), už je po depresivním období a PMS, tak je zase sluníčkově. 🙂 Vím, že se dočkáme, jen už je to někdy moc dlouhé, ale to znáte samy. Koukám, že vás teď čekají velké akce, tak držím pěsti, ať máme do Vánoc miminka v bříšku! ♥

ovecky
2. lis 2014

@mummy88 Ahoj, neboj, já teď po IUI (samozřejmě nevím, jak to dopadne) jsem celkem v pohodě. Jsem ráda, že se něco dalo do pohybu, navíc to není takový velký zásah. Injekce samozřejmě není nic příjemnýho, ale můžete to vyzkoušet napoprvé bez Utrogestanu. 🙂 Určitě by byla škoda jen čekat, nedělej si hlavu jak se to povede, hlavně když, ne? 🙂 Držím palce!!!!

ovecky
8. lis 2014

Holky, mě je to tom Utrogestanu tak blběěě! Musím si zas píchat Fraxiparine na ředění krve, ale i tak mám na nohou pěkný křečáky. ☹ Ve středu to budou 2 týdny od IUI a já přemýšlím, kdy testovat. Řekli mi po 2 týdnech, odpovídá to i MS (bude to 29. DC), ale nejradši bych ten Utrog. už přestala brát hned, jak nenajdu // ☹ Ale zas chci mít tu naději dýl, tak já nevím, ach jo. Jenom bych spala (s nohama nahoře).

ovecky
13. lis 2014

Tak už jsem objednaná na druhé IUI. ☹

t_lori
9. bře 2015

@ovecky Ahojky 🙂...dlouho jsem se neozvala,trochu jsem si zakazala sem chodit a nakonec jsem to vydrzela dele,nez jsem si myslela 🙂.Nejake zmeny 🙂?

ovecky
10. bře 2015

@t_lori Ahoj, u mě žádné změny, pořád se snažíme, momentálně čekám 4. IUI, pak si dáme asi pauzu. 🙂 Co vy? Já jsem pořád šmírovala, jestli u tebe nebude nějaká změna...

t_lori
12. bře 2015

@ovecky U nas taky beze zmeny 🙂.V utery jdu na laparo a hysteroskopii atd.,tak uvidime,jestli to k necemu bude 😉.Ty uz jdes po 4.?To uz musi byt vycerpavajici ☹.Doufala jsem,ze kdyz sem prijdu po delsi dobe,ze me budou cekat dobre zpravy 😉

ovecky
12. bře 2015

@t_lori Tak aspoň se někam posunete, po laparo hodně lidí hned otěhoní. Zákroku se neboj, já sice byla jen na hystero, ale bylo to v pohodě. 🙂 Tento měsíc jsem chtěla na 4. IUI, ale nevyjde to, nějak se neukázal žádný folikul. Tak to asi směřuje k IVF, ale asi to necháme až po létě, ať máme ještě nějakou šanci a taky dovču v klidu. Ať ti to dobře dopadne!

renyyzza
15. bře 2015

Ahoj také se přidávám,doma máme skoro pětiletého klučinu a stále se ptá na sourozence,tak s tím musíme s manželem něco udělat 🙂

t_lori
19. bře 2015

@ovecky Tak uz to mam za sebou...zitra mam slibene jit domu,ale neni mi teda uplne o.k....o hysteroskopii a chromopertubaci temer nevim,ale ta laparka...boli me cele bricho a nemuzu se ani pohnout,tak snad to prejde,v pondeli bych chtela do prace 🙂...V kvetnu mame taky naplanovanou dovcu,tak uvidime,jak to vsechno bude...letime do Egypta a nevim,jestli bych nemela strach,kdyby se to povedlo,ale to predbiham 🙂

t_lori
19. bře 2015

@renyyzza Tak te mezi nami vitam 🙂...jak dlouho se snazite o druhe mimi🙂 ?

ovecky
19. bře 2015

@t_lori Budu držet palce ať je ti lépe a ať se zadaří třeba na dovolené!

renyyzza
19. bře 2015

@t_lori Teprve před měsícem jsme začaly tak se necháme překvapit jak dlouho to bude trvat.

t_lori
23. bře 2015

Tak dnes jsem byla vytahovat stehy a zrovna jsem vyfasovala dalsi trimesicni davku clostilu a utrogestanu...a taky na radu doktora prestavam pit kontryhel ...nevim vlastne proc,ale zatim davam na jeho rady 🙂...tak jsem si koupila femibion,at mam aspon neco 🙂

t_lori
23. bře 2015

@renyyzza a jak jste to meli s prvnim?Taky to neslo?

renyyzza
23. bře 2015

první byl docela fofr tři měsíce snažení.

ivullenkaaa
24. bře 2015

Ahojky holky 🙂 muzu se pridat ? snažíme se s přítelem rok a pul o miminko, a porad bez uspechu.tak jsme se rozhodli ze zajdeme do centra...vysetrili nas oba,pritel ma teda pohyblivost v poradku akorát jich ma trosku min...kazdopadne,v patek jsem podstoupila první inseminaci...a dostala jsem ustrogestan na udrzeni plodu. akorát další den od inseminace spinim..mate někdo tady zkusenosti ? dekuji ....

t_lori
24. bře 2015

@ivullenkaaa Ahojky,samozrejme muzes 🙂.Ja jsem do tohohle tematu prisla celkem pozde a vetsine holek se to uz asi podarilo 🙂...takze jak pise i ovecky,pripadam si tu osamele...je tady i spousta dalsich temat o mnohem delsim snazeni,ale tam uz jde vazne o roky a ja si zatim s tim rokem a pul pripadam,ze placu na spatnem hrobe,tak jsem zustala tady 🙂.My jeste v CARu nebyli,pokud nepocitam spermiogram,takze zkusenosti nemam,ale urcite tady nekde odpovedi najdes 🙂

ovecky
24. bře 2015

Já jsem po Utrogestanu nešpinila, ale bylo mi hrozně zle. ☹ Neporanili tě jen tím katetrem?

ivullenkaaa
25. bře 2015

@ovecky ahoji..no ja mam problemy s cipkem...ale to mi tece cerstva krev vzdycky...tohle je spineni. Doktorka rekla ze muzu po tom spinit. No takY mi bylo jeden den zle :(

ovecky
25. bře 2015

@ivullenkaaa Já myslím, že ten Utrouš je prostě hnus, ale třeba ti to pomůže k otěhotnění a pak už ho nebudeš muset brát. 🙂 Bohužel mě víc nenapadá, ale když to dr. zkontrolovala, snad je to "v pořádku". Tak ať ti to přestane, držím palce!

ivullenkaaa
26. bře 2015

Holky. Nevite jak je to s tim IVF? Hradi to pojistovna. Nebo jak se to pohybuje cenove..nevite ;)

marmazel
26. bře 2015

Holky vy se snažíte od února 2013 a pořád nic ? Nebo jen tahle skupina pořád funguje? Četla sem si příspěvky na začátku, docela nostalgie.

ovecky
26. bře 2015

@marmazel Já jsem stále ještě neotěhotněla (od února 2013).

@ivullenkaaa Tři pokusy "zdarma" od pojišťovny, ale musíš/můžeš dle doktora si hradit nějaké doplatky na léky, delší péči a tak, asi je to všude jinak.

marmazel
27. bře 2015

@ovecky ☹ držím palečky. Sem to nepročítala. Zkoušíte umělý?

ovecky
27. bře 2015

@marmazel Zatím jen několik neúspěšných IUI, na IVF jsme ještě nebyli, bojím se toho, ale třeba na podzim, po dovolených, bych do toho už šla... Děkuju. 🙂

sarriku
2. dub 2015

@marmazel taky jsem zašla podívat a koukám, že některé staré tváře tu pořád jsou☹ je mi to líto

zuzamik
16. dub 2015

Ahoj, taky sem občas kouknu- je mi líto, že to tu "pořád žije" ve smyslu toho, že se nedaří... ☹ Moc na vás holky myslím, ať už se konečně podaří a miminka putují za vámi! Moc si to neumím představit, čekat tak dlouho... Nám se zadařilo celkem rychle- otěhotněla jsem 4/2013...

evcann
16. dub 2015

@ivullenkaaa tri pokusy zdarma, tj. embryotransfer, opu a tak, ale platis si leky, prodlouzenou kultivaci, mrazeni, ISCI pokud je potreba, takze i tak nas ten jeden pokus vysel +/- 20 000 tis., ale stoji to za to. Maji dnes jiz velke uspesnosti. Drzim vsem palce.