Snaženíčko po prázdninách aneb cesta ke trojce

lenasss
10. srp 2012

ahoj holky a budoucí maminky,založila jsem toto téma pro odvážné ženy,které stajně jako já touží po třetím dítěti.Mám doma dva chlapy a strááášně ale strááášně toužím po holčičce a tak jsme se doma rozhodli že si pořídíme třetí dítko a třeba to bude holčička 😀 .Příjemné povídání přeji

wallee
15. srp 2012

@lenasss ahoj 🙂 rada s Tebou popisem, som na tom podobne, takisto mam dvoch chlapcov a zaciname pracovat na tretom babatku 😵 Mne na pohlavi nezalezi, kludne by som brala este dalsieho chlapa, ale ak bude baba, tak sa tiez neurazim 😀 hlavne aby sa podarilo, a aby bolo zdravucke 😵
Tebe vsak prajem, aby vam vyslo to dievcatko, a aby to vyslo co najskor 😉

lenasss
autor
15. srp 2012

@wallee ahoj a vítám tě u mě 😀 kdyby to byl zase kluk tak by se taky nic nestalo ale holčička by byla příjemný bonus 😉

lenasss
autor
15. srp 2012

@wallee a jak máš staré děti já 4roky a 6měsíců 😅

wallee
15. srp 2012

@lenasss dakujem za privitanie 🙂 ved keby bol zase kluk, tak mozno stvrte bude baba, no nie ? 😀

Moji chlapci maju 3.5 roka a 14 mesiacov. A teraz koncom leta by sme pomaly chceli nastartovat dalsi vyrobny proces 😀 😀 Kedze splodenie oboch deti nam trvalo 5 mesiacov, tak ani teraz si nemyslim, ze to bude hned, ale do roka by som bola rada tehulka 😵 a vy ste sa ako dlho snazili o prve dve ?

lenasss
autor
15. srp 2012

tak první byl tak nějak náhoda ale milá náhoda a o druhého jsme se pokoušeli 7měsíců.Myslím si že to bylo tak že u prvního jsem nebrala žádnou antikoncepci,používali jsem jinou a pak jsme si řekli že bysme mohli mít dítě a já už v té době byla těhotná ale nevěděla jsem to 😀 a potom jsem po porodu brala antikoncepci a po vysazení 7měsíců a ted neberu tak to třeba bude rychleji 😀

wallee
15. srp 2012

@lenasss no tak to bolo teda mile prekvapenie 😅 kiezby vam to aj teraz tak rychlo vyslo 😉 ale pozeram, ze mas este malinke babo, takze ak sa podari hned, tak budes mat veseloooo 😅
Ja som antikoncepciu nebrala nikdy, len sme si povedali, ze budeme praktizovat tutu mutu aj cez plodne dni 😅 , ale je pravda, ze aj tak to bolo pri prvom pre mna prekvapko, lebo som prave nastupila do novej prace, popri tom som este externe studovala...som si myslela, ze otehotniet trva 2 roky 😀 ( kedze mi moja mama stale hovoria, ze im trvalo 2 roky, kym ma splodili ), no ale bolo to rychlejsie 😅

andyg
19. zář 2012

@lenasss ahojky, no tak je se taky můžu připojit 😉 mám taky doma dva kluky z prvního manželství a s novým manželem chceme třetího prcka a moc bychom chtěli holčičku. Samo sebou budu ráda za zdravé miminko, ať je to tak nebo tak. Přeji všem hodně štěstí v plození 😉

lenasss
autor
19. zář 2012

@andyg ahoj a jak staré máš děti já 4roky a 7měsíců a řekli jsem si že když se zadaří nebudem se zlobit 🙂

andyg
19. zář 2012

@lenasss 9 let a 3 roky. Třeba u kluků mi ten rozdíl vyhovoval, ten starší už byl samostatný, takže jsem se mohla hodně věnovat tomu mladšímu. Teď už na mě tlačí věk 😉 Snad tři prcky zvládnem, ale jestli dva nebo tři, to už není takový rozdíl 🙂