"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

jankaander
27. lis 2011

@sedivka taky myslím že to necháme na zítra 😉

okakik
27. lis 2011

Snažíme se od srpna, ale nejsme tak aktivní, takže ne vždy to vyjde na plodné dny. Zatím to moc neřeším, babička mi věštila, že se dočkám příští rok, tak uvidíme 🙂

okakik
27. lis 2011
gabuli202
27. lis 2011

Když už se tady mluví o věštění, tak mé babička jedna paní vyvěštila hodně věcí, které se OPRAVDU splnily. Jedna z nich byla, že budu mít dvě děti, tak snad nám to už co nejdříve výjde!! Dnes jsem 19 DC, minule jsem mrchu dostala 25 DC, tak uvidíme, ale zatím žádné příznaky nemám, jen bolest bradavek, ale přikládám to ovu 🙂

jankaander
27. lis 2011

@gabuli202 taky jsem to dostala na 25DC,docela brzo vid?aspon nemusíme tak dlouho čekat 😉

hanickaa.d
27. lis 2011

holky ahoj, já jsem se vrátila z úžasného víkendu z jižní MOravy, sklípek apod. Dnes jsem 13DC tak uvidíme tento měsíc 🙂 chuť je po práškách veliká 🙂

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@sedivka Já budu testit až v neděli nejdříve .. Ještě je čas, jsem teprve 4DPO teoreticky, ale byla bych ráda, kdyby nám to konečně vyšlo !Tak si budeme držet palečky vzájemně, hlavně nezapomeň dát vědět, moc přeji vytoužené // 😵

sedivka
27. lis 2011

@pajiskazemlyna Ja myslim, ze jsem mela ovulaci minuly vikend. Aspon me 3 dny opravdu silene pichalo v pravem podbrisku. To jsem pri praskach nezazila. Pak to najednou prestalo...

gabuli202
27. lis 2011

@jankaander Ano, je to brzy, ale mrška si může chodit jak chce, když mám po vysazení, tak uvidíme, jak to tentokrát dopadne 🙂

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@sedivka To by mohlo být ono, taky mě při ovulaci hodně bolí a píchá v podbřišku. Tento měsíc mě teda ještě šíleně bolely záda, tak jsem testla a bylo to tam .. A mám to potvrzené i z FF, měřím BT, tak mi to tam vykreslilo ovulaci přesně tak, jak jsem si myslela ..Snažili jsme se přesně v den ovulky a pak dva dny poté ještě ..
Jestli to nevyjde tento měsíc, tak už nikdy ! 😀

jankaander
27. lis 2011

@gabuli202 tak držím palečky 😉

pajiskazemlyna
27. lis 2011

Holky, takhkle vypadá můj prozatímní grafík, tak uvidíme, jak to půjde dál !! 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

sedivka
27. lis 2011

@pajiskazemlyna jen nevim jestli je ovulace pri bolesti, pred ni nebo po ni 🙂

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@sedivka Mě třeba bolí břicho od začátku ovu až do začátku menses .. Takže s tím ti neporadím bohužel .. 😒

barbulinka1
27. lis 2011

@pajiskazemlyna Zatim krásnej grafík, přeju at neklesá a stále se drží nahoře 🙂 na kukačku ti pošlu muj grafík, měřila jsem první měsíc a hned // 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/386937

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@barbulinka1 Ukázkový těhotenský grafík máš! Moc moc gratuluji ..
Doufám, že můj bude brzy vypadat podobně 😀

barbulinka1
27. lis 2011

@pajiskazemlyna Děkuju moc, ted už jen aby bylo všechno v pořádku 🙂 Moc držim pěstičky, aby byl taky za chívli těhotenský 🙂 nějak jsem si na to měření zvykla a ani se mi nechce přestat 😀

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@barbulinka1 Určitě vše bude dobré, hlavně na sebe dávej pozor, přeji hodně zdravíčka a krásné bezproblémové těhotenství 😵 V ten graf doufám, tento měsíc to bylo všechno načasované .. Ovulku jsem poznala, snažili jsme se přesně na den, tak by to vyjít mohlo 😀
Jen klidně měř, však ti to neuškodí a když jsi na to zvyklá 😕 🙂

barbulinka1
27. lis 2011

@pajiskazemlyna Moc děkuju, hlavně to zdravíčko pro bublinku, nic jinýho si nepřeju, at mě je klidně zle, cokoliv, hlavně když bublinka zvládně těch 9 měsíců bez problémů 🙂 tak to by mohlo vyjít 🙂 moc Ti to přeju 🙂 jak dlouho jste snažíte ? my jsme se absolutně do ovu netrefili 😀 dva dny před a dva dny po ovulce, takže je to takovej malej zázrak 🙂

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@barbulinka1 Takže si vás prďolka vlastně našel/našla 😀 To je krásný .. Já radši přeji zdravíčko pro vás oba !! 😝
A jakpak se cítíš? Bolí tě bříško? Poznala jsi na sobě, že jsi těhu už před testíkem?
My se snažíme vlastně od září .. V srpnu jsem vysadila HAK, tak uvidíme, jak dlouho nám to bude ještě trvat .. Tak trošku doufám, že se konečně zadařilo 😀 Ale zase s tím nechci moc počítat, abych nebyla zklamaná ..

barbulinka1
27. lis 2011

@pajiskazemlyna No našla si nás, ani jsem to nečekala 😀 ale jsem štastná, že ji mám v bříšku 🙂 no bradavky mě bolej od ovulace, ale pak mě začali bolet prsa ze strany a vlastně celý prsa, a asi 9 DPO mě začalo bolet v podbříšku jako při silné MS, tak jsem čekala, kdy se rozjede, a pořád nic. Pak jsem dva dny malinko špinila, ale ani na intimku to nebylo, jen na papíře hnědý výtok, tak mi to bylo divný a další den jsem si udělala testík a bylo to tam 🙂 Jo jinak se mi taky hodně zkazila plet :( tedka je mi fajn, prsa bolej mín, občas cítím bříško, hodně to bylo ten první týden co jsem to zjistila, ted už jen tak k večeru občas se ozve 🙂 a docela mi podbříšek vyskočil, nejde zatáhnout a je trvdší 🙂 Ja jsem vysadila v pulce zari, takze vlastne druhe snazenicko 🙂 Držim pěstičky, at tam za par dni jsou // 🙂 🙂

kristinandbaby
27. lis 2011

Ahoj holky, tak já jsem 30 DC a ještě jsem to nedostala, takže cyklus zase naprd rozházený, 1.měsíc 34, 2. 29 a teď jsem 30 a nic...grrrrr 😖 takže já od prvního dne budu pít maliník, a když to se mnou nic neudělá tak měřit BT a v lednu jsem objednaná k dr. takže to s ním chci pořešit...
@pajiskazemlyna Máme to stejně od září viď 🙂 JInak jste si to pěkně pojistili 😀 a já s tou BT počkám měsíc a pak začnu..ale fakt podle mě ovu nemám..nebo nevím

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@barbulinka1 Tak né jen, že jsi měla ukázkový graf, ale i těhu příznaky 😀 Tak to je sranda .. 😀
Děkuji moc za pěstičky, určitě se budou moc moc hodit .. Vážně doufám, že se konečně podařilo, uvidíme, v průběhu času budu určitě sem na koníka podávat informace?! 😀
Pleť mám příšernou taky, ale ta se mi zhoršila už před ovulkou, vypadám jako puberťačka 😀 a bříško mě bolí taky, ale to mám taky každý cyklus, vždy mě bolí od začátku ovulace do začátku menses ...
Přemýšlíte už nad jmény? 😕 A byla bys radši za holčičku nebo za chlapečka ? Nebo je to úplně jedno ? 😵

twistinka123
27. lis 2011

holky odkdy jste testovali těhu testy? a kdy se vám to ukázalo, aspon dušík??? díky🙂

twistinka123
27. lis 2011

myslím tím zda ještě třebav den plánované MS vám něcoukázalo nebo je to brzy? nevím....

twistinka123
27. lis 2011

je to jen info🙂 těhu nejsem🙂

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@kristinandbaby Ahoj 🙂
Máme to nastejno :D Tak uvidíme, kdy se nám zadaří a tento měsíc jsi testila ? Třeba se zadařilo ?! 😵
Jinak budu moc moc držet palečky k vytouženým //!! 😵
Tu BT vážně doporučuji, je to perfektní věc a ovu testíky k tomu a budeš to mít pojištěné stejně jako já, ovšem, nemůže mi nikdo zaručit, že se to povedlo ..
To se ale brzy dozvíme ! V neděli 😀 😀

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@twistinka123 Ahojky, hodně lidí má už v den ms pozitivní testík, ale někdo až později, záleží na ovulce a tak no ... 😒

kristinandbaby
27. lis 2011

@pajiskazemlyna Právě že jsem test zkoušela a samozřejmě nic...to zas bude dlouhý cyklus 😒 ty máš pravidelné cykly ? Jojo, tu BT zkusím a ještě ten maliník, prý je dobrý na hlen..

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@kristinandbaby Tak to mě mrzí 😢 Příště se to určitě povede!! 😵 já mám taky nepravidelné cykly, prvně 33 dní, potom 44!! a teď jsem měla ovulku dvacátý den, tak s mrchou počítám kolem 35. dne, pokud přijde 😀