"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

jankaander
27. lis 2011

A jak je možný že jedna holčina měla dopoledne ovu test pozitiv a odpoledne negativ?

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@jankaander Někde jsem četla, že hormon, který je produkován před ovulací a dokáže ho zachytit právě ovulační test, strašně kolísá. Zřejmě proto měla tahle slečna dopoledne testík pozitivní a pak negativní.
Je to ale zvláštní, potože jsem ještě četla, že narozdíl od testííků těhotenských se má ovulační dělat odpoledne 😀

jankaander
27. lis 2011

@pajiskazemlyna no já právě taky,že nejlépe mezi 10-12 a dvě hodiny před tím omezit tekutiny a každý den ho dělat jen jednou a ve stejnou dobu 😉

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@jankaander No vidíš, všechno víš krásně !! 😵

jankaander
27. lis 2011

@pajiskazemlyna tak musela jsem si to přečíst,abych to nezvorala,jen mě teda překvapila ta holčina,asi by mě ani nenapadlo dělat ho odpo znova 😀

pajiskazemlyna
27. lis 2011

@jankaander Mě teda taky ne :D Ovu test stačí dělat jeden, s těhu testem je to jiný :D Tím bych se i ujistila, kdyby byl nějakej pozitivní :D

jankaander
27. lis 2011

@pajiskazemlyna jasně,ted jsem i četla že jedna holčina otěhotněla v měsíci,kdy jí testy každý den ukázaly jen jednu čárku,jo příroda je mocná čarodějka,nejlepší je na nic nechvátat a dělat to podle chuti,jsem zdárný příklad,dvě děti doma mám,nemám kam chvátat a stejně do toho buším a chci to hned 😀

petit.a.nge
27. lis 2011

Já jsem dnes 24DC, teoreticky 16DPO a včera test negativní, vím že je brzo, ale co kdyby 😖 ....ale při naší četnosti......stojí to za nic, když je chlap pořád pracovně pryč ☹ ☹ .

sedivka
27. lis 2011

@petit.a.nge jojo. A ja ted taky furt pryc. Pracovne uz tyden vanocni vecirky a jeste dva tydny vecirky budou. Uff 🙂)) a manzel prace pred Vanocema taky hafo, tak chut je porad velka, ale energie je bohuzel mene.

luckawest
28. lis 2011

@sedivka to jsem na to stejně.. MS mi přišla v sobotu, a do konce roku, furt nějaký oslavy a mezitim muz v cizině na služebce... Říkala jsem si, že čekat rok je hrůza, ale už najíždíme do poloviny, tak snad to nebudeme muset řešit přes doktora...

petinkas
autor
28. lis 2011

Ahojda hoky, dnes jsem si dělala kontrolní test a čárka naskočila hned - ještě dřív než kontrolní a je silnější, tak bude snad vše v pořádku. K dr. jdu až 6. 12., přijde mi to jako hodně dlouhá doba, ale ve skutečnosti je to jen týden 🙂. Tak jsme si včera s manžou alespoň vánočně vyzdobili byteček.. 🙂. Co u Vás nového?

dashyyy
28. lis 2011

@pajiskazemlyna ahojky, no já byla při testování 11DPO - myslím 😀 a už jsi to zkoušela? Držím pěsti 😉

dashyyy
28. lis 2011

@petinkas ahojky=) taky jsem zkoušela jen kontrolní jestli náhodou nezmizela 😀 a jak píšeš úplně silná a naběhla dřív než kontrolní a na první kontrolu jdu taky 6.12. budu tak nervní, že jsem si dneska vzala na celý den dovču, stejně bych asi nic neudělala 😀 a abych na to nemyslela, řešila jsem včera výzdobu 😀

petinkas
autor
28. lis 2011

@dashyyy Tak to jsme na tom úplně stejně 😀.. Jen s tou dovčou to mám horší - budu celý den učit a k dr. jdu až po 15h.. Jsem nervní už teď. Pak má člověk v práci podávat nějaké výkony.. 🙂

dashyyy
28. lis 2011

@petinkas jo no už se mě šéf ptal co se mnou je posledních 14 dní 😀 mu to oznámím na vánočním večírku to jsem zvědavá co mi na to řekne, když mi před 14 dny dal dodatek na neurčito na moji pozici 😀 😀 ale je v pohodě a navíc budou mít taky miminko tak to snad zkousne 😀 a já jdu ve 12:50, takže bych se do práce stejně nevracela... kdy jsi měla OVU???? a jak Ti je?

petinkas
autor
28. lis 2011

@dashyyy Tý vogo, to já jsem taky docela zvědavá, jak to vezmou, páč jsem na dobu neurčitou dostala na konci června 🙂. Jestli bude všechno v pořádku, tak to oznámím až po Novém roce.. OVU jsem měla nejspíš 6. 11., měla bych teď být podle ms 5+5. Pořád mi je kupodivu dobře, mám akorát studené nohy a cítím podbřišek.. ale na zvracení mi ještě nebylo. Možná ještě brzy, ne? Každopádně v práci jsem skoro nepoužitelná 🙂..

dashyyy
28. lis 2011

@petinkas tak to jsme na tom vážně stejně 😉 já měla OVU mezi 4. a 7.11. ale MS 16.10. hustýýýýýýý 😀 odkud že jsi?=) já teda mám v tuhle chvíli o číslo větší prsa a zase mě začaly dost bolet (jsem teda nikdy žádný neměla=)) a zvracela jsem jen párkrát asi jak se to všechno roztahuje v břiše 😉

pajav
28. lis 2011

Ahojte :o)) U mě zatím nic nového, jen mi je pořád špatně 😀 Kdybych se aspon vyzvracela a bylo by mi dobře..néééééééééé,mě je radši od rána do večera špatně 😒 Odpor k jídlu, včera jsem byla protivná,bez nálady a to samé i dnes v práci, se dvěma zákazníky jsem se dala do křížku 😖 Snad to nebude trvat dlouho!

lili_h
28. lis 2011

V sobotu jsem si dělala další test, a dušík už tam nebyl ☹ a dočetla jsem se, že se má výsledek odečítat do prvních 5 minut, že se pak může stát falešně pozitivní, tak si říkám, jestli to nebyl můj případ. No uvidím, asi zítra zkusím hned po ráno ještě jeden test s větší citlivostí (v sobotu jsem si ho dělala odpoledne) a když bude negativní, tak budu čekat, jestli dorazí MS nebo ne, zatím jsem 23DC tak si říkám, že ještě čas naděje 🙂 Ale bylo by to krásné kdyby se povedlo na první pokus, nejhezčí dáreček k Vánocům 🙂

petinkas
autor
28. lis 2011

@dashyyy jo, na prsa jsem zapomněla - ty mě bolí fest. Jsem z Chrudimi 😀, jsi psala, že bydlíš kousek odsud, ne? To je dobrý 🙂).

dashyyy
28. lis 2011

@petinkas jsem si myslela, že to jsi Ty 😀 tak to je vtipný... rodit budeme určitě v Chru je to nejbližší nemocnice od nás a hodně si chválí porodnici tady 😀 to budeme mít i podobný termín a sejdeme se v porodnici počkej 😀

petinkas
autor
28. lis 2011

@dashyyy 😀 No tak to nemá chybu 😀.. A odkud jsi přesně? Já bych taky chtěla rodit u nás 🙂.

dashyyy
28. lis 2011

@petinkas jsem z Hlinska a určitě radši Chrudim než Havl Brod 😉

jankaander
28. lis 2011

@lili_h přeju ti to,taky mám v plánu darovat testík pod stromeček,ale nevím zda druhý měsíc uspěju,dnes jsem 6DC a začly sme dnes zkoušet,přišli mi ove testy,ty začnu dělat od čtvrtka,tak uvidíme 😉

petinkas
autor
28. lis 2011

@dashyyy Já jsem se narodila v Havlíčkově Brodě 🙂).

zzaneta
28. lis 2011

Ahoj holky.. chci se zeptat, kdy po ovulaci jste začaly cítit nějakou změnu?

dashyyy
28. lis 2011

@jankaander držím pěsti!!!!

dashyyy
28. lis 2011

@petinkas já zase v Chrudimi 😀

dashyyy
28. lis 2011

@zzaneta ahojky, já až ten 10DPO dřív nic jen mě trošku bolely prsa 😀

zzaneta
28. lis 2011

@dashyyy já si myslela že takhle nějak, i když asi to má každá jinak 🙂 Mám pocit že si to trochu začínám vsugerovávat 😀