"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

luckawest
29. lis 2011

@lucille85 Tak to gratuluji dvojnásob 🙂))) hodně štěstí 🙂))

wann14
29. lis 2011

@lucille85 Neboj Luci, to zvladnete 🙂 zvladli to ostatni tak vy to taky zmaknete 🙂 nestrachuj se, ted na sebe davej hlavne pozor 🙂

dashyyy
29. lis 2011

@lucille85 NO TO SI DĚLÁŠ KOZY 😀 😀 😀 já mám takovou radost za Tebe... nejvíc největší=) hlavně, že jste všichni v pořádku.. jako 1+1 je docela síla to budete obrovská rodina... jak to řekneš doma? a jak se cítíš? dobrý????

barbulinka1
29. lis 2011

@lucille85 Jeee, tak to je uzasny 🙂 🙂 to je krasny, neboj všechno zvládnete, to je krásný, hlavně se opatrujte a neboj, všechno dopadne dobře 🙂 a budete mít dvě krásný miminka 🙂

dashyyy
29. lis 2011

@pajiskazemlyna tak to s teplotkou vypadá dobře.. máš někde grafík? 😉

heaven_angel
29. lis 2011

Ahoj holky, doufám, že nevadí, že se přidám.. s manželem se chceme taky pokusit o mimi, teda ještě tak čtvrt roku zpátky jsem to odmítala, ale teď na to myslím čím dál víc. 🙂 Chci se zeptat, jestli je nějak potřeba se předem "připravit".. četla jsem, že je vhodný brát kys. listovou a možná nějaké vitamíny.

heaven_angel
29. lis 2011

@lucille85 a ač jsem tu nová, přidávám se ke gratulaci 😉

pajiskazemlyna
29. lis 2011

Jéé holky, flusněte na mě trošku toho těhotenství, já chci takyyyyyy 😀 😀 😀

lucille85
29. lis 2011

HOLKY MOC DĚKUJU! No uvidíme, stát se ještě může cokoli, dvě postýlky pro začátek snad nějka zvládnem...Reakce když doktor hned zahlásil Jé oni to jsou dvojčata! byla "Ty vole?Cože" A pak jsem se teda omlouvala...v rodině žádný nemáme ani od manžela...asi to vysazení HA...No a manželovi jsem to hned volala a řikala sem, jestli sedí...že to je v děloze...a že tam jsou dvě...tak to teď spolu rozdejcháváme...ja to takovej šok a radost dohromady....já dneska v práci udělám asi úplný prd...
Ale jinak mi kromě veliké únavy (furt spim) nic není...jen trochu zvětšený prsa...ani moc nebolí...

gabuli202
29. lis 2011

@lucille85 To je kráásnýý! Moc ti to přeju! 🙂 🙂

lucille85
29. lis 2011

@pajiskazemlyna flus flus.....já flusám za tři momentálně... 😀

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@lucille85 Tak to by mohlo pomoct,děkuji ! 😀 😀
P.S. Tvojí reakci se vůbec nedivím 😀 😀

sedivka
29. lis 2011

@lucille85 ahoj holka, no tak to megagratulace!! 🙂 Tak aspon to budes mit z jedny vody nacisto 🙂 ...a co nejak vyresit bytovou situaci, nez se to narodi? Prodat byt, koupit vetsi? Samozrejme nevim jak to mate, jen napad 🙂

ange_de_la_morte
29. lis 2011

Ahojky holky,
vůbec nestíhám, ještě jsem neměla ani den volna :/ takže bohůžel nestíhám ani dočítat, doufám že se máte všechny fajn a daří se snaženíčko i těhulkování 🙂

@lucille85 : tak to velká gratulace a držím palečky ať těhotenství vpohodě a hlavně ať to pak zvládneš , já si neumím představit mít dvojčata 🙂

pajav
29. lis 2011

@lucille85 Jééééééééééééééééééé obrovská gratulaceeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! To je bomba 😀 Tak nakonec vše dobře dopadlo 🙂 Mám velikou radost a budu na tebe myslet aby bylo vše v pořádku!! 😉 😉 😉 😉

wann14
29. lis 2011

@lucille85 jak pise @pajiskazemlyna tvoji reakce si vubec nedivim, nejdriv te dr. vydesil a pka ti v klidu oznami ze jsou tam dvojcata 🙂, tak by reagoval asi kazdy 🙂 tak hezky rozdychej soka radost dohromady a ted uz se jen opatruj a davej na sebe pozor 🙂

lucille85
29. lis 2011

@sedivka no uvidíme, to budem řešit, až pokud tam zůstanou obě a bude vše i po genetickém vyšetření ok...

luckawest
29. lis 2011

@lucille85 dvojčátka je krásná věc, a podle toho co tu čtu, tak přeji jen štěstí... A určitě to zvládneš, jinak by si tě nevybrali, tak ať nejsou žadné komplikace, ja doufám, že alespoň jedno se zadaří nám.. 😀

pajav
29. lis 2011

@heaven_angel ahoj,určitě je dobré brát listovku před i po a jiné vitamíny bych nebrala a ani jsem nebrala. Listovku jsem brala 2 měsíce a pak se zadařilo a ted ji beru zase, tak hodně štěstí 🙂

pajav
29. lis 2011

Dobré ránko všem,tak jsem konečeně objednaná i na genetiku, 27.12. jdu k mému Dr. kde dostanu průkazku a 29.12. jdu na genetiku, tak snad vše dobře dopadne 🙂))

luckawest
29. lis 2011

@heaven_angel já beru kys. listovou v tabletách a manžel vitamín E v tabletách.. 😅

luckawest
29. lis 2011

@pajav hodně štěstí 😅

dashyyy
29. lis 2011

@pajiskazemlyna Ti to tam dost lítá ty teploty těžko říct ale teďka se drží hezky nahoře 😉 no snad snad 😉

dashyyy
29. lis 2011

@pajav tý jo už na genetiku jo? tak to na vás budeme myslet 😉 a bude neboj 😉

zzaneta
29. lis 2011

@dashyyy Děkuji.. právě že mě se to uklidnilo, už skoro rok, takže doktoři jsou taky pro 🙂 Tak uvidíme..

pajav
29. lis 2011

@dashyyy tak odborně řečeno screening 1. trimestru..ale je to genetika, budou mi brát krev a měřit mimčo a řeknou nejspíš přesný datum početí, termín porodu a jestli vypadá tak jak má atd 🙂))) Už aby to bylo 🙂 Děkuji ;)

zzaneta
29. lis 2011

@pajiskazemlyna
@gabuli202
Holky ani nevíte jak jsem ráda že tyhle pocity nemám jediná, už jsem si říkala že jsem asi blázen,ale koukám že je to docela normální :D

dashyyy
29. lis 2011

@pajav jééééé to se tááák mááááš... já bych chtěla vidět aspoň UTZ už 😀 přijde mi, že se to vleče schválně všechno=/ a dneska teda bublina zlobí je mi zle a hrozně mě zase začalo bolet břicho tak doufám, že se nic neděje 😒

zzaneta
29. lis 2011

@lucille85 Gratuluji 🙂