"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
30. lis 2011

@aluskaasimon Super!! Obrovská gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeee 😉)))))))))))) Juchůůů 😵 😵 😵

twistinka123
30. lis 2011

@lucille85 myslíš že pod stromkem by mi to už ukázalo, týden po ovu??? minule mi došla MS za 15dní po ovu (měla jsem jí v půli cyklu přesně)

aluskaasimon
30. lis 2011

@hanickaa.d Dekuji 🙂

aluskaasimon
30. lis 2011

@pajav Dekuju. mame oba velikou radost. Necekala jsem to 🙂

zzaneta
30. lis 2011

@lili_h ja bych se taky testovala každý den ale snažím se krotit. Jen ještě dneska testnu ovulku, mám testy do zásoby, nějak se mi to nezdá. Taky to tak mám, podbřišek, prsa, nafouklé břicho, motá se hlava :D Jsem fakt zvědavá 🙂

zzaneta
30. lis 2011

@dashyyy Tak to je super, jsem ráda že je to v klidu 🙂

barbulinka1
30. lis 2011

@aluskaasimon Moc gratuluju 🙂 🙂 krasny překvápko, že ? 🙂 opatrujte se 🙂

barbulinka1
30. lis 2011

@dashyyy Tak to je super 🙂 že je to v pořádku, aspon jsi klidnější a viděla jsi bublinku 🙂 🙂 hezky odpočívej a opatrujte se 🙂 Hele otázka, píchá tě v břiše ? mě dneska tak popichuje v podbříšku, kolem pupíku, není to silný, ale nepříjemný, tak jestli se mám bát nebo jestli je to normální.. hrůza, jak má člověk strach o tu mini bublinku 🙂

barbulinka1
30. lis 2011

HOLKY TĚHUTLKY, mám dotaz, je tu některá, které píchá v podbříšku a u pupíku ? a takový divný táhnutí do strany v břiše, nebo jestli jsem jediná 😀 jen se ujištuju, že je to normální 🙂 moc děkuju 🙂

aluskaasimon
30. lis 2011

@barbulinka1 Dekuju, je to to nejkrasnejsi prekvapko. 🙂 Zatim me nikde nepicha, ale to tahnuti znam dobre, jako by mi nekdo v brise uvazoval uzel. 😖

lucille85
30. lis 2011

@twistinka123 tak to bych testovala tak od 28.12. to vychazi na tech deset dni...tak budu drzet palce!

lucille85
30. lis 2011

@barbulinka1 no me dneska popichuje trochu a prijde mi jakoby se mi nafukovalo,jako tahne trosku...ale hlavne ja jsem uz dva tydny silene unavena,porad bych spala,prijdu z prace,najim se,osprchuju a jdu spat...a rano se nemuzu vykopat z postele...

barbulinka1
30. lis 2011

@lucille85 no přesně tak a přijdu si strašně nafouklá taková, tak snad je to normální a všechno se to tam jenom roztahuje, natahuje 🙂 a tobě dvakrát 🙂 🙂 jinak taky jsem hotová, v 8 padám na hubu 😀 a naštěstí mám odpolední, tak mi vstávání nedělá moc prolém, ale za to příští týden, to jsem na sebě zvědavá 😀

barbulinka1
30. lis 2011

@aluskaasimon Tak to je přesný přirovnání jako uzel 🙂 tak se opatrujte a užívej si ten moment překvapení 🙂 🙂

gabuli202
30. lis 2011

Holky, tak dnes jsem 23DC a je mi nějak divně. Jsem nafouklá, bolí mě v podbříšku, skoro jako na ms. Ale hlavně ty prsa, ty mi bolí už přes týden. Minulý cyklus mě bolely jen tak 5 dní, zřejmě to bylo u ovulky. Teď mě hodně pnou, cítím je i bez doteku. Ale podle mě je to všechno kvůli vysazení. A taky si všechno hned vsugeruju 😀

barbulinka1
30. lis 2011

@gabuli202 Tak třeba se zadařilo 🙂 držim pěstičky 🙂 počkej do termínu ms, pak zkus testík 🙂

barbulinka1
30. lis 2011

@gabuli202 Jo jinak , měli jsme svatbu ve stejný den a máme se na beremku v přátelích 🙂 mám tu trochu jiný nick, na beremese bez té 1 🙂

pajiskazemlyna
30. lis 2011

Ahojky holky 🙂
Tak jakpak se tady máte ? Koukám, že máme novou těhulku! Tak to je super, @aluskaasimon Moc moc gratuluji !!! 😵

Jinak já jsem dnes 7 DPO, ale nepociťuji na sobě kromě bolesti zad a občasného píschnutí vpravo nebo vlevo v podbřišku, vůbec nic .. Tak teda fakt nevím .. ☹ Uvidíme, ale asi trošku začínám ztrácet naději .. Kdyby někdo chtěl, posílám graf . 😵 Mějte se všechny moc krásně ! 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

dashyyy
1. pro 2011

@barbulinka1 dr mi dělal stěry takže mi břicho hrozně rozbouřený špiním a zvracím ale prej se nemám děsit že to bude tak dva dny trvat 😒 to jsem zvědavá jak to v práci přežiju jinak mě v bříšku pořád něco píchá, pne a to je prej taky normální... jsem se ho ptala na všechno co mě napadlo 😀

gabuli202
1. pro 2011

@barbulinka1 No jasně, vím, že jsi to ty! 😀 To datum bylo hoodně oblíbený 🙂
No, už mám pocit, že mi začíná bolet bříško na ms, tak uvidíme 😒

petanevesta
1. pro 2011

Ahoj holky, tak jsem dneska 35DC, včera jsem to měla dostat a zatím nic, ale ranní těhu test negativní, tak nevím ☹ pořád doufám, že to bude pozitivní, ale měla bych být dneska 12DPO, tak jestli jsem kolem OVU neotěhotněla, tak nejspíš dorazí mrcha se spožděním....no uvidíme, třeba se to ještě projeví - kéž by 😅

barbulinka1
1. pro 2011

@dashyyy Ahojka, stěry čípku ti dělal ? To mě dělal minule taky, ale naštěstí jsem nekrvácela nic :( tak at ti je brzo líp 🙂 to jsem ráda, že ses ho zeptala, já ještě musim vydržet 4 dny do kontroly, tak jsem celá nervozní 🙂 opatrujte se a odpočívej at je ti líp 🙂

trolleey
1. pro 2011

Ahojky holky! omlouvám se, ale tento týden jsem se tady za vámi vůbec nedostala. jak se máte? co je nového? 🙂 já jdu zítra poprvé k doktorovi, tak držte palečky, doufám, že už bude vidět srdíčko a že mi dá fotečku! 🙂

@pajav Pavli, prosím tě, máš občas taky takové píchání v břiše?

barbulinka1
1. pro 2011

@trolleey ahojka, zrovna včera jsem to tu řešila, to píchíní v podbříšku i u pupíku a já ho mám taky a všichni mi řekli, že je to normální, jak se to tam natahuje všechno, takže nejsi sama 🙂 držim pěstičky a těšim se na fotečku zítra, snad se nám pochlubíš 🙂 já jdu v pondělí a taky doufám, že bude srdíčko a vubec to neutiká 🙂

dashyyy
1. pro 2011

@barbulinka1 jj stěry čípku, že prej jsem měla na poslední kontrole nějaký anomálie, ale nemám se tím prý trápit, bublinu to prý neohrožuje a já teda krvácela dost a dneska je to už lepší naštěstí jen jsem od včera snědla dva rohlíky jinak šlo všechno ven tak jsem hodně unavená a dneska už v práci 😒 těšíš se viď? 😀

dashyyy
1. pro 2011

@pajiskazemlyna ahojky, ale Tvůj grafík vůbec nevypadá špatně... vem si, že někdo o bublině neví do třetího měsíce zkus tak v neděli testnout to bys měla být 10DPO a mohl by tam být dušík.. držím všechno co mám, aby byl 😉

zzaneta
1. pro 2011

Ahoj holky, tak já jsem podle předběžných výpočtů měla mít dneska OVU ale zřejmě proběhla už o víkendu protože naposledy byl test pozitivní v neděli a pak už ani náznak. Jinak je mi celý týden divně, motá se mi hlava, ráno píchá v podbřišku a dneska se mi udělalo i zle když jsem si dělala snídani.. asi na mne něco leze..

sedivka
1. pro 2011

@petanevesta ahoj, ja dneska 36DC, test rano negativní...tak asi nic a zase dlouhý cyklus...

petanevesta
1. pro 2011

@sedivka hele, ještě nebudeme ztrácet naději - kámoška mi poslala kalkulačku z netu a tam mi vyšlo, že to mám jakoby dostat teprve dneska a test si mám dělat až v sobotu pro sichr, tak tomu budu věřit 😅 😀

sedivka
1. pro 2011

@petanevesta no u me to asi neplati, ja to mam sice dostat až v nedeli (pokud budu mit cyklus jako minule), ale podle toho pichani (pokud to byla ovulace) bych mela byt 11DPO, takže myslím, že u mě ta naděje spíš není 🙂