"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 já ti odpověděla. nebo jakou těžkou otázku myslíš?

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 aha no tak to jo...ale myslíš že když chlapa k tomu donutíš tak bude pak rád kdyžbys byla těhu???to je docela oničem ne...

krista1
1. pro 2011

@twistinka123 Je to tu pomalé,tak jsem si myslela,že jsem moc vtíravá,že neodpovídáš 😀 Mám totiž dost osobní otázky.No je to o ničem,nakonec jsem ho ukecala a teď by si i miminko přál,nechtěla jsem ho nutit,nebylo by to dobré ani pro jednoho,jen mě štve ta ztráta času,protože já bych to miminko moc chtěla...to asi každá z nás 🙂

krista1
1. pro 2011

@twistinka123 Jsem ráda,že jsem konečně našla diskusi,kde je někdo online,tak si člověk může pokecat,sice tady tři dny asi nebudu,ale v pondělí bych tady být mohla mohly bychom pokecat víc.Jinak já už jdu spát,protože brzo ráno vstávám do práce.Tak dobrou noc a snad se tu ještě potkáme

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 kolik je tobě a kolik manželovi?

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 jasně písneme si zase🙂 měj se bájo a žádné nervíky, bude dobře!
papa

krista1
1. pro 2011

@twistinka123 mi je 25 a manželovi 27 a vám dvěma?

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 mě 25 (skoro 26) a manželovi 26 (skoro 27) 😀

krista1
1. pro 2011

@twistinka123 Já se kvůli otěhotnění nenervuju,ale přála bych si to asi moc,že to pak nejde 😀 ještě mám tak minutku než se manžel dodívá na seriál Ordinaci 😀

krista1
1. pro 2011

@twistinka123 No tak mi máme oba narozeniny za 4-5měsíců,takže taky už máme skoro víc 😀 Ale jsme tak přibližně stejně staří

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 já taky koukám a přitom jsem tady🙂 je to blbost - ale v mém oboru🙂

krista1
1. pro 2011

@twistinka123 No kámoška,tak vysadila prášky a hlídali se rok a půl a pak si řekla,že to můžou zkoušet a čekala,že zapadne tak do dvou roků a povedlo se jí to hned.Na druhou stranu jsem dost četla,že páry jsou prý zdravé a nic,no a všichni mi říkali,že o tom hodně mluvím a přemýšlím nad tím,ale že bych byla ve stresu mi vůbec nepřipadá,jen mám přání, na které si asi musím počkat.Ještě mě čeká vyšetření.No já si myslím,že není na co čekat...kolik lidí to odkládalo a jak to dopadlo,zbytečně se nervovali a čekali...ale pokud to oba berete sportovně,tak není problém...tak se vám to zadaří určitě brzo 😉

krista1
1. pro 2011

@twistinka123 a co máš za obor,děláš sestru nebo doktorku?

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 uvidíme, nehrotíme to...nějak bylo nějak bude🙂 a mimi si k nám cestu najde určo, doufám🙂

krista1
1. pro 2011

@twistinka123 Mě už to moc nebaví,jsem ráda,když si můžu s někým pokecat,protože s ostatníma o tom moc nesmím mluvit,ať se to nedozví v práci,víš 🙂

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 sestřičku, nejdříve dětská, pak kardiologická, ted gynekologická🙂

aluskaasimon
1. pro 2011

@harley26 4 mesice je porad dobre, me gynekolog rikal, at se snazime pul roku, a kdyby to neslo, ze muzu zacit zkouset ovulacni testy a kdyby porad nic, ze mam prijit a neco vymyslime. 😉 Prozivame to s manzelem tak nejak zatim vlazne, myslim, ze nam to dojde, az po tom 3. mesici. Zatim je toho strasne moc, co se muze stat, tak se snazime na bobiska moc nepoutat. No a manzelovi jsem to rekla hned jak jsem videla dve carky, vzbudila jsem ho, a pak jsme teda uz neusli. 😀

krista1
1. pro 2011

@twistinka123 Když to bereš tak sportovně,tak určitě,já taky věřím,že to jednou přijde,až to nebudu čekat,tak jsem zvědavá,kdy mě to přejde,až budu vědět jak na tom jsme oba s manželem asi pak mě to přejde 🙂

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 jojo to je mi jasný, já taky v práci mlčím🙂

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 to bude ok, neboj se!!!

krista1
1. pro 2011

@aluskaasimon a jaké to je milovat se na povel?No já bych byla úplně nervózní.Jinak prý zdravé páry otěhotní za 3-6měsíců,takže máš čas

krista1
1. pro 2011

@twistinka123 tak já mizím do hajan.Papa

twistinka123
1. pro 2011

@krista1 ale ona těhu je🙂)) dobrou noc🙂

aluskaasimon
1. pro 2011

@krista1 Ja jsem to prave vysvetlovala harley26, ze at se neboji, ze maji spoustu casu. My jsme meli stesti, nam to klaplo hned na poprve. A nemilujeme se na povel 😀 Manzela jsem vzbudila kvuli pozitivnimu tehotenskemu testu. 😀 Tak snad jsem to ted rekla srozumitelneji.

twistinka123
2. pro 2011

@aluskaasimon 🙂)) myslím že to pochopí🙂 a já moc gratulujuuuu!!! ty bláho, napoprvé! kéžby se mi taky podařilo 13.12 😒

dashyyy
2. pro 2011

@twistinka123 už zase hurvínek??? 😀 😀 😀 twisti si z toho děláme srandu já se při milování tlemila a ono to ten měsíc, co jsme si o tom tady psaly, dopadlo 😀

dashyyy
2. pro 2011

dneska je tu nějak mrtvo=) jinak včera jsem byla tak hotová, že jsem usnula už před osmou to jsem ráno byla dorůžova a dneska bez ranních nevolností a cítím se úplně svěží.. výtok po stěrech už je skoro fuč a včera jsme se rozhodli, že to o víkendu oznámíme na veliké rodinné oslavě.. holky tvrdí, že by zásnuby??? 😀 tak to jsem zvědavá jak ten víkend dopadne, ale konečně si může dát přítel s někým panáka včera říkal jak mu to chybí takhle občas jsme si dali spolu před večeří panáka ořechovky a nebo láhev víne teď si jen občas cucnu píva 😀

twistinka123
2. pro 2011

@dashyyy nekeceeeeeej 😀 tak to já budu myslet taky na Hurvajze a jestli to nedopadne tak příště na Špejbla 😀 😀 😀 já asi budu zítra 1DC (nějak to na sobě cejtím). doufám že tahle bude poslední, potvora! 😀

harley26
2. pro 2011

Holky a co planujete na vikend? My to mame nabite, dneska jdu s kamoskama na vino a v sobotu mame velkou akci ve sklipku. A jak se tesite na vanoce? Vetsina mate ty nejhezci HOMEMADE darky pripravene, tak mate po starosti 🙂)

harley26
2. pro 2011

@dashyyy já těhotná nejsem, ale unavená teda bývám dost 🙂) to budeme mit teda super prekvapko a sem si jista, ze tim zavinite dost lidem slusnou kocovinu, jak se bude pripijet na zdravi 🙂) a taky jaky je manzel borec 🙂))