"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
2. pro 2011

@trolleey gratuluji!!!dávej na sebe a mimčo pozor! 😵

kixi
2. pro 2011

ahoj holky...na prelomu srpna a zari jsem prodelala zamlkle tehu a dve rezvize...ted uz se pomalicku davam dohromady a za par tydnu (respektive za dva 😀 ) uz dojde i na snazeni...potrebuji se z faze reseni potratu dostat do faze snazeni a tak jsem si dovolila vas navstivit 🙂

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@kixi
Ahoj 🙂 Tak tě tady mezi námi snažilkami i novopečenými budoucími maminkami vítám 🙂
A přeji, aby další těhotenství bylo bez problémů, komplikací a skončilo porodem krásného a zdravého ďěťátka ! 😵
Kdybys od nás cokoliv potřebovala, klidně piš, myslím, že jsme tu fajn parta a rádi ti všichni pomůžeme a poradíme ! 🙂

krista1
2. pro 2011

Ahoj holky,tak jak dlouho už navštěvujete tuto diskusi?Já jsem to tu objevila teprve včera.Jak dlouho už se snažíte?

krista1
2. pro 2011

Máte nějaké hormony,nebo jste zdravé?Já beru Proveru,ale ještě jsem nenarazila na nikoho,kdo ji bere taky 😒

kixi
2. pro 2011

@pajiskazemlyna dekuji moc...je to pro me porad tezke ale upinam se k tomu, ze priste uz se to povede 🙂 tesim se na to 🙂 ted jsem se dodivala na nadherny dokument od oplodneni az po zrozeni a je mi do breku...snad se nam to vsem brzy podari 🙂

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@kixi Neení zač, budu držet palečky,ať brzy spatříš // 😵 Jé, ten dokument zní zajímavě, není někde na internetu? Klidně bych se na to také podívala ..
Jinak já jsem taky ještě snažilka, chystám se během víkendu testovat, jsem dneska 9 DPO, tak uvidíme ! 😵

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@krista1 Ahojky, já žádné hormony zatím neberu a holky odtud ani nevím, myslím, že tady nás hodně zatím jede jen na listovku .. A já osobně se s přítelem snažím od září a v téhle diskuzi už jsem celkem dlouho 🙂 Je tu sranda a můžem popovídat úplně o všem ! 🙂

krista1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna A jaký test použiješ?Není lepší se testovat až když se nedostaví MS?Jak dlouho se snažíte?

krista1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna Jo to je pravda,že se tady dobře kecá o všem,sice jsem začala až od včerejška,ale je to fajn si pokecat jen tak s někým,koho neznáš.Jinak já beru vitamíny GS Mamavit,listovku jsem brala půl roku a pak mě po ní začala pálit žáha

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@krista1 Kupuji se 10kové mamatesty, jsou prý nejpřesnější .. Zatím mi nikdy neukázal falešně pozitivní výsledek, tak mu věřím 🙂 A snažíme se od září, vy ? 🙂

krista1
2. pro 2011

od prosince minulého roku,takže už rok a máme za sebou i spermiogram,bohužel špatný,no já jsem se taky na začátku natestovala,každý měsíc asi skoro půl roku jsem se testovala a pak jsem přišla na to,že mám nepravidelnou MS,takže to bylo zbytečné,víš.Ty už máš děti?

petit.a.nge
2. pro 2011

Ahojky, tak já nestihla tento měsíc ani testovat. MS přišla přesně 28DC, což je u mě nenormální 😀 , asi ten Utrogestan zabral 🙂 . Konečně mám přeléčený zánět, cyklus jak mám mít, tak tento měsíc to musí vyjít 🙂 🙂 .

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@krista1 Nene, nemám, tohle je snažení o první miminko, jsem mladičká, je mi 21 🙂

krista1
2. pro 2011

@petit.a.nge to jsou hormony Utrogestan?Nebo jen léky na zánět?Jak dlouho se snažíte?

krista1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna Tak to jsi opravdu mladičká a věřím tomu,že se ti to do 2měsíců určitě povede 😉

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@krista1 Taky doufám, ale přeci jen v téhle době není jisté vůbec nic ... ☹ Každá třetí žena musí pro neúspěchy v oplodnění podstoupit nějaká IVF a tak a to já bych nerada .. ☹ Ale na druhou stranu máme čas, takže když se to teď nepovede, tak se nic nestane 🙂 Ty už děti máš ? A kolikpak ti je ? Měříš BT nebo sleduješ ovu ? 🙂)

krista1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna IVF je inseminace,ale myslím,že vzhledem k tomu,jak jsi mladá,tak určitě nebudeš mít problém,navíc máš tak do 25čas,takže se můžete bez problémů snažit dlouho a nechat to tak...pak už je to horší.Já mám bohužel už 25 no za 4měsíce 26,takže už je to na mě pozdě,chtěla jsem ve 25zapadnout a 26porodit,no tak mám ještě 4měsíce čas,ale stejně tomu moc nevěřím 😀 Neměřím BT,na to nemám čas a ani nervy a Ovu tak trochu sleduju podle výtoku,jinak nevím kdy mám přešně plodné dny,teda spíš jestli podle hlenu poznám,že Ovu proběhla.Jinak děti nemám,ale opravdu bych moc chtěla.Máš staršího přítele?

leeerinka
2. pro 2011

Ahoj holky, taky se snažíme. Už půl roku a pořád nic měla jsem rozhozený cyklus, takže beru utrogestan, tak snad to bude v pohodě. Všude v mém okolí jsou samé těhotné nebo už maminky. Dělám lektorku baby masáží, takže se pořád pohybuju mezi miminkama...a už bych tak chtěla jedno vlastní...

Doktor říká, že se to nesmí pustit do hlavy...ale po půl roce už člověk uvažuje, jestli je všechno v pořádku...

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@krista1 Já tomu moc nerozumím, tím, že jsem si tím - doufám, že ani nebudu muset - neprošla 😀
Třeba to stihnete ještě, kolikátý den cyklu jsi dnes, jestli se teda ještě můžu zeptat ? Možná už ta další ms nedorazí a budeš překvapená // ... 😕 Jinak já na sobě ovu poznám, strašně mě bolí břicho a záda, tenhle měsíc jsme se zrovna trefili do "toho pravého" dne, tak uvidíme 😀 Budu držet palečky, ať se co nejdříve zadaří !!! 😵

krista1
2. pro 2011

@leeerinka Ahoj,myslím si,že pokud máš ještě půl roku před sebou není nic ztracené,navíc rozhozený cyklus dělá svoje,až se ti to srovná,tak se to určitě povede 😉 Mi doktor předepsal Proveru,na pravidelnost a je to prý i na anovulaci,tak jsem zvědavá,zatím jsem to brala jen jeden měsíc,teď za dva dny mě čeká další várka...snad to pomůže,jj já bych taky chtěla mimi a kolik ti je?

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@leeerinka Tak tě tu u nás vítám ! 🙂
Baby masáže ? To musí být překrásná práce, jsi porodní asistentka nebo jaké je k tomu potřebné vzdělání jestli se můžu zeptat ? 🙂
Jinak půl roku už mi přijde dost, ale lékaři to většinou chtějí řešit až po tom roce no .. ☹
budu držet palečky, at brzy objevíš vytoužené // 😵

krista1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna jo můžeš na tom nic není,17DC,ale nevím přesně kdy mám ovulaci,teda pokud ji mám,prášky mám napsané od 19DC,takže asi nejspíš ´po ovulaci,myslím 🙂 Jo to bych byla opravdu překvapená,ale tomu nevěřím,že bych měla pod stromečkem ten nejkrásnější dáreček na světě.Taky ti držím pěsti a věřím tomu,že se ti brzo zadaří,buď tento měsíc nebo příští,ale určitě brzo,buď budeš mít dáreček pod stromečkem nebo krásný vstup do nového roku 😉

krista1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna no mě taky někdy strašně bolí břicho,ale spíš to poznám na těch výtocích,co jsem si přečetla a bolesti zad mívám většinou před svými dny,jinak i z práce 😀

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@krista1 Já taky mám bolesti zad i hodně z práce, a břicho mě většinou bolí od začátku ovulace až po začátek ms, takže já na sobě nepoznám jinak ůbec nic (myslím těhu příznaky) .. Mně nic není no, ale děkuji za pěstičky, budou se hodit ! 😀

krista1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna a kde pracuješ?Já ve fabrice,takže celkem náročná práce.Ale myslím si že jako masérka je taky těžká práce,teda pokud to leerinka jen nevyučuje 😕

pajiskazemlyna
2. pro 2011

@krista1 Já v nemocnici, takže taky žádný med .. "tahat se s pacienty a celý den stát na nohou" .... ale jinak je to práce skvělá, mě baví hodně komunikovat s lidmi a tak 🙂

krista1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna jiank pokud jde o příznaky tak na to vůbec nespolíhej,většinou se objevují u holek od 6tt a taky jen u některých a některé to poznají jen tím,že MS nedostanou,takže na příznaky se vůbec nedívej,ono i když vysadíš HA tak můžeš mít ty příznaky,já jsem to tak měla a jak mi bylo špatně,to se mi jen zbláznili ten měsíc hormony,no mazec,měla jsem úplně všechny příznaky a to i půlroku po,ale spíš to bylo stresem a vsugerované,nebo jinak nevím.Já to na sobě asi taky nepoznám,protože po ránu mi je špatně,unavená jsem pořád a chutě všeho druhu mám skoro furt 😀

krista1
2. pro 2011

@pajiskazemlyna tak to tě obdivuju,no každopádně až otěhotníš,měla by si přejít na něco míň rizikového,nebo jít na nemocenskou.

leeerinka
2. pro 2011

@krista1 já už chtěla mimčo dávno, ale čekala jsem, až se mě přítel odhodlá požádat o ruku a od svatby se snažíme...chtěli jsme to pěkně popořádku, prve svatba a pak mimčo...a bude mi 27 za nedlouho...