"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
4. pro 2011

@barbulinka1 jj já vím....stejně mám zatim MS, dneska jsem 3DC. a ovu bude cca 15-16.12 a manžel mi odjede 16-18.12 na hory s firmou, tak jsem zvědavá...🙂

sissi26
4. pro 2011

tak já bych se taky s Vámi podělila...a vypadá to že po wellnes víkendu se nám to povedlo🙂....2 čárečky jsou..... jsem šťastná...jen aby to dobře dopadlo....

twistinka123
4. pro 2011

@sissi26 no gratuluju, pěkně se to tu rozjíždí🙂 kdy si testovala?

sissi26
4. pro 2011

@twistinka123 DĚKUJI no já testovala 14 den po tom co se to stalo😀 (včera) tak to byl takový slabý doušek, pak včera večer silnější a dnes zase o trochu silnější🙂...tak uvidíme..

twistinka123
4. pro 2011

@sissi26 no to je super🙂 jsm říkala že tady budu poslední🙂 to je dobře🙂

sissi26
4. pro 2011

@twistinka123 jako poslední v otěhotnění? třeba ne🙂 držím palce🙂

twistinka123
4. pro 2011

@sissi26 no my se ještě nesnažíme, to vypukkne 13.12 na můj svátek🙂 tak uvidíme🙂

kixi
4. pro 2011

ahoj holky, vidim, ze se to tu pekne hemzi dvema carkami..doufam, ze se brzy pridam 🙂 take se planuji zacit snazit v polovine prosince, uz aby to bylo 🙂
@sissi26 gratuluji k carkam!

sissi26
4. pro 2011

@twistinka123 tak to držím palečky!!! aby byly čárečky tak rychle jak u mě🙂

sissi26
4. pro 2011

@kixi děkuji a taky přeji mnoho úspěchů🙂

sedivka
4. pro 2011

@twistinka123 posledni nebudes 🙂 jsem v tom s tebou 🙂)

kristinandbaby
4. pro 2011

@sedivka Ahoj, jinak já jsem na tom s ovulkou stejně, vůbec ji nepoznám, na prd...i mám delší cykly...34 dní 😒 nechci aby mě dr cpal hormonama...
@hanickaa.d Ahojky, jsme na tom s ovulkou taky podobně, vůbec ji nepoznám, ale bt se mi moc měřit nechce 😒 uvidím, kdyžtak začnu od nového roku měřit..
@pajiskazemlyna Čekám na infooooo !! 🙂

twistinka123
4. pro 2011

@sedivka tak my dvě to dotáhneme co říkáš?🙂

twistinka123
4. pro 2011

@kixi jéééé vítej do klubu🙂)) já taky od 13.12....tak je tu doženeme co říkáš?🙂

gabuli202
4. pro 2011

@twistinka123 A já jsem tady co? 😀

luckawest
4. pro 2011

dobrý večer, jen ze chci zeptat, furt me poboliva bricho mam tri dny po ms, tak jsem rano zkusila tes. a slaby duch..ale moc tomu neverim, mela jsem dva dny silnou ms a pak skoro vubec, a hlavne jsem doma mela unimarkt nebo tak nejak a ten je pry naprd...

kixi
4. pro 2011

@twistinka123 mohly bychom 🙂 ja uz v klubu byla, ale po trech mesicich jsem bohuzel vypadla...o to vic se tam ted tesim 😀

krista1
4. pro 2011

Ahoj holky,myslím si,že poslední kdo tady otěhotní budu já 😀 I když bych ráda vítala mezi těma co mají //

krista1
4. pro 2011

@luckawest Myslím si,že můžeš být těhotná,kolik bylo případů,že žena měla MS a byla těhotná a navíc čárka na testu bývá málokdy falešně pozitivní

luckawest
4. pro 2011

@krista1 právě že je to test z tesca a na nej kazdy nadava... Tak nevim a ms jsem mela silnou, ale bylo mi divny, ze je hodne svetla... Ale moooc dekuji a nezoufej, posledni teh. budu já.. Snažíme se už půl roku 🙂))

krista1
4. pro 2011

@luckawest My se snažíme rok a manželovi vyšel špatný spm a já ještě nevím,taky mě čeká vyšetření,takže si myslím,že máš ještě čas,někomu se to povede třeba až za 9měsíců ,takže nestrácej naději.Jinak nevím,já jsem se se špatným testem nesetkala,vždy byl negativní a správně 😢 Jinak zkus si koupit nový a udělat si za dva dny ten nový...uvidíš.Já už jsem taky měla hodně slabě červenou MS

luckawest
4. pro 2011

@krista1 minul mesic jsem mela priznaky a byla jsem ztoho hotova, tak ted radsi uz nic, jsem pak zklamana.. Jinak toto mel svagr s manzelkou a sestra na gynde jim poradila kys. list. a vitamin e do dvou mes. byla tehot. ale to asi vis.. Je to hruza, a ma teta je po trinacti letech popr. tehu, zmena kliniky pry..hodne stesticka, vy ho opravdu potrebujete....🙂)

krista1
4. pro 2011

@luckawest No já beru vitamínky pro snažilky a manžel selezin ACE ale terpve měsíc,já už to beru hodně dlouho,ale ještě k tomu beru hormony Provera a taky piju kontryhelový čaj,ale druhý měsíc,to prý taky pomáhá a zatím nic,ještě mě čeká vyšetření hormonů a manžel byl taky na krvi,ve středu se dozvíme co a jak a pak já,no kéž bych nikam nemusela,mám dnesk 19DC a tak jsem si četal o té ovulaci,jestli je fakt možné ji mít dva dny před MS o tom jsem ještě neslyšela.No tobě taky hodně štěstíčka věřím tomu,že se ti to určitě povede a do pár měsíců už budeš šťastná těhulka.Mi to tady připadá jako nákaza,takže doufám,že se taky nakazíme 😀

krista1
4. pro 2011

@luckawest a ty jíš kys.listovou?Nebo něco jiného a manžel?

luckawest
4. pro 2011

@krista1 to je pravda, uz si neumim predstavit, ze bych tu nebyla...🙂)) Neztracet nadeji.. Me jen vyvadi zmiry, ze jsem nikdy nebrala antikon.. zato jsem brala antidepr. sice hodne maly mnozstvi,ale nekolik let, pul roku nic neberu, tak snad se telo procisti...

luckawest
4. pro 2011

@krista1 jj kysel, v tabletach druhy mesic a manzel vitamin e v tabletach, taky druhy mesic

krista1
4. pro 2011

@luckawest Aha,no to víš,taky prášky,každé prášky ti zasahují do organismu,takže tělo se musí nějak se vším vypořádat navíc to chce být v klidu,hlavně se nestresovat,nechat to tak,mi se to říká,taky to řeším,ale neprobrečím každou Ms,když jsem si četal tolik beznadějných případů a otěhotněly ženské,dneska se už dá všechno,i kdybych měla jít na umělé,tak půjdu,prostě to nějak půjde a budu mít mimi s manželem,to je to nejdůležitější

krista1
4. pro 2011

@luckawest no vidís,tak třeba vám to pomůže,a MS máš pravidelnou?Protože já ji nemám pravidelnou a taky jsem četla,že když ji nemáš pravidelnou tak taky nemusíš mít vůbec ovu,takže vůbec nevím jestli ji mám nebo ne,ale podle příznaků bych ji mít měla,no už jsem to tak nějak vypozorovala i si o tom dost přečetla,takže myslím,že je to ono a prý když máš Ovu taky jsi i prý nadrženější

luckawest
4. pro 2011

@krista1 já jsem se jeste pred manzelstvim dohodla s manzelem, ze kdyz to jinak nepujde, adoptujeme.. sice je to risk, ale bez ditete si to nedokazu predstavit, i kdyz jsem strasne hystericka u lekaru.. Hodne lidi nas za to odsuzuje, i za to, ze jsme se brali v kostele..🙂)) ale radeji nikoho neposloucham...🙂))

luckawest
4. pro 2011

@krista1 no myslim, ze kdyz mam ovu, tak musim mit imtimku..🙂) me prijde, ze jsem nadr, furt🙂))) nam se vztah zmenil az v mkanzelstvi, kdy si nemusime davat pozor, takze si hodne uzivame, jeden mesic furt a jinej treba vubec 🙂))) ja mam cyklus vzdy do 35 dnu, ale v rijnu jsem mela priznaky a i ducha a ms jsem dostala 46 den, ale tenhle mesic se to zas srovnalo...🙂)