"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lili_h
4. pro 2011

@sedivka další měsíc se určitě zadaří 😉 já jsem dnes 29 DC tak čekám co bude.. a kdyby to nevyšlo tak si říkám že o Vánocích bude hodně volna, vánoční pohoda a uvolněná nálada, tak by se to mohlo podařit 🙂 Vánoce miluju, proto mě i manžel na štědrý den požádat o roku, tak by bylo hezké i otěhotně během Vánoc 🙂

krista1
4. pro 2011

@luckawest děláš dobře,nikoho neposlouchej,dneska se nedá nikomu věřit a hodně lidí je závistivých a nepřejícných i vlastní rodina,kdyby bylo na mé tchýni,tak se nikdy nevezmeme,no takže tohle vůbec neřeš.Jak hysterická?Musíš být v klidu,myslím,že to spolu s manželem zvládnete,jste dva a určitě se ti to podaří,hlavně nepropadej do depresí jako ostatní holky,které čekají třeba i dva roky,ale dočkají se,miminko příjde až bude ten správný čas

lili_h
4. pro 2011

@kristinandbaby zkus kontryhelový nebo maliníkový čaj. A na ovulku a srovnání cyklu je prý super tinktura z drimku obecného.

krista1
4. pro 2011

@luckawest tak to je zvláštní a třeba si těhotná a ani o tom nevíš...to by bylo krásné,no fakt jsem nezažila pozitivní těhotenský test jen tak,tak fakt nevím,třeba si byla těhotná,ale plod se sám vypudil spol s MS,protože něco nebylo v pořádku,prý i tak to je,no musíš počkat a určitě to poznáš a už nebude jen duch,ale pořádné // 😉 hlavně až příště zjistíš dvě čárky,tak buď v klidu,to ti pak pomůže a možná bude všechno v pořádku

luckawest
4. pro 2011

@krista1 ja si to rikam furt, ze to nesmim hrotit, ale nasi znami bud maj maly miminko nebo cekaj... Doma nesmim uz ani nic rikat, muz se zlobi, ze na to furt myslim a jsem pak zklamana.. a ma pravdu..🙂)... zatim jsem v ḱlidu...🙂)

krista1
4. pro 2011

@lili_h a jak dlouho se snažíš?No když máš tak ráda Vánoce,tak se musí zadařit 😉

luckawest
4. pro 2011

@krista1 radsi si rikam, ze nejsem, ale preji to tobe... To musi vyjit, jinak by to nebylo spravedlive...😨))))

krista1
4. pro 2011

@luckawest tak to přestaň před ním řešit,oni to opravdu nemají rádi a navíc je to znervózňuje a narušuje to vztah,holt mi holky si musíme o tom pokecat mezi sebou,proto je tady tahle diskuse a plno jiných,je to lepší než to řešit s chlapem a neničí to vztah.Neboj určitě to příjde,až se srovnáš s tím,že to příjde,dáš si třeba ještě rok a půl na to(v mysli),že to příjde,tak budeš klidnější,hlavně se furt netestuj,počkej až příjde MS a na srovnání cyklu si kup ten kontryhelový čaj,pije se prvních 14dní a pak už ne a prý to upraví všechno v ženských orgánech,věř bylinkám

krista1
4. pro 2011

@luckawest určitě nám to vyjde jednou všem,musí...přece od toho tady jsme,abychom měli zdravé děti,které si opravdu přejdem,víc si jich budeme vážit a budeme mít jinačí vztah ke svým dětem než naši rodičové,kteří byli mladí a taky to brali jako samozřejmost,že otěhotněly,kdysi nebylo tolik neplodných párů,bohužel,žijeme v blbé době 😒

luckawest
4. pro 2011

@krista1 já věřím, ale mamka nás od mala chtěla mít zdravé a já od tí doby nesnáším bylinky.. a neni to třeba v tabletách?

krista1
4. pro 2011

@luckawest no tak to fakt nevím,zkus se zeptat v lékárně,jo ještě existují kapky,ale to jsou taky bylinky,najdeš je v elixíru nebo někde,kde se prodávají takové ty bylinné čaje a tak...

luckawest
4. pro 2011

@krista1 u nás je obchod ze zdravou vyzivou...zkusim..🙂))nebo v pha v obchodech s caji... chodila jsem na rande do cajovny, uz je to dlouho, ale chybi mi to, tam si clovek vycistil hlavu, nemusel na nic myslet a ktomu pil caj...🙂)

krista1
4. pro 2011

@luckawest no vidíš,zajdi si s manželem někdy na relax do čajovny a bude to dobré i pro vyčištění hlavy...nebo spolu choďte plavat nebo tak...prostě přijdi na jiné myšlenky,taky jsem to půl roku hrotila,ale pak mi došlo,že to jen zhoršuju,tím že o tom mluvím....a myslím na to,tak to nechávám tak.Taky máš bolestivou Ovu?

krista1
4. pro 2011

@luckawest a kde pracuješ?Koukáš se taky na primu?na tu pohádku?

luckawest
4. pro 2011

@krista1 právě že ne, a co tu ctu, tak se až bojím, jestli nejsem divná.. mám jen hlen.. S mužem to my umíme relaxovat, jsme spolu 10tý rok, a muž je č. invalidní, takže si užíváme dositosti.. jsme trosku jini, jelikoz nehoritme malickosti,..🙂))radi chodime do pha do kina a na jidlo do restauracich, dobrych, ale u nas jsme se zklamali... Ale rada varim a pecu, tak to vynahrazuju.. spis mame stresujici zamestnani, tak to muze by i tim, ale v dnesni dobe, kdo v stres v praci nema..🙂)

luckawest
4. pro 2011

@krista1 pracuju v benesove jako účetní a ty?? ne ne, koukame na snezenky a machri.. a vzpominam na muj lyzak..🙂)

krista1
4. pro 2011

@luckawest jj s tím stresem v práci máš pravdu,je to všude ten nátlak a strs v práci,já taky všem říkám,že jsem ve stresu z práce a ne ze snažení 🙂 No a ovulaci určitě nemáš divnou,ten hlen úplně stačí,teda myslím,že to značí ovulaci,i že potřebuješ tu intimku,to taky.Tak možná to opravdu je ovulace.To už jste spolu dlouho,to my jsme spolu 5 a půl roku

luckawest
4. pro 2011

@krista1 je to divny,ale byli jsme jeste deti.. ja to merim tak ty ctyri az pet let, co spolu bydlime..🙂))

krista1
4. pro 2011

@luckawest my pracujeme oba ve fabrice,manžel má na starost výrobní linku a pět ženských a já dělám na té lince,ale ne na jeho....takže vysoká norma a stres a talk ze shora.Budeme asi dělat i mezi svátkama ☹ Tak účetní je stresující,ale není to fyzicky náročná práce,takže o to to máš lepší...Já jsem na lyžáku ani nebyla,ale sněženky a machry jsem už viděla tak 3x

pajiskazemlyna
4. pro 2011

Ahojda děvčátka, tak jsem dneska 11 DPO a bylo mi dnes v obchoďáku pěkně špatně ... 😒
Zkusila jsem teď večer testík, 25kový a nic .. sněhobílo .... Možná je brzy a možná jsem měla testovat ráno a desítkovým, ale tak to nevadí .. Zkusím ještě za pár dní, když nepřijde ms a uvidíme ... 🙂
Jinak bříško občas pobolívá a je mi pěkně špatně ze sladkého 😀 asi vše vsugerované .. nevím ... ☹

krista1
4. pro 2011

@luckawest tak to my spolu bydlíme už 5let 🙂

luckawest
4. pro 2011

@krista1 tak to te obdivuji, obdivuju vsechny montery uklizecky a hlavne lidi u pasu, nejhorsi prace...to si kord to mimi zaslousite...manzel je obchodnik..u me je nejhorsi, ze obcas myslim na praci doma, vzpomenu si, ze jsem neco zapomnela, pakn nespim a jsem ztoho nervozni a muz casto pracuje jeste doma.. prijizdi domu v sedm a pak jeste pracuje na pc... ja sice prijedu ve tri, ale mam na starost barak... ale furt je lepsi toto, nez delat tvou praci...🙂))musis byt dobra, ja bych to nezvladla ani psychicky, a ani fyzicky...

luckawest
4. pro 2011

@pajiskazemlyna me prijde, ze mam priznaky dva mes.. taky asi v hlave, jedine co me neboli jsou prsa..🙂))

krista1
4. pro 2011

@pajiskazemlyna Ahoj,počkej do příchodu MS a uvidíš jak to dopadne třeba tam budou //,držím pěsti.No je pravda,že to můžeš mít vsugerované,prý chutě se mění až 6tt,ale u každého to může být jinak,to ti opravdu neporadím,třeba vám to opravdu vyšlo.A kdy to máš dostat?

pajiskazemlyna
4. pro 2011

@krista1 Na fertility friend mám psaný termín testování až 12.12. 😀 Jsem zvědavá no 😀 Uvidíme, třeba ještě není vše ztraceno 😵

pajiskazemlyna
4. pro 2011

@luckawest Psychika je mocná čarodějka ... 😖 Beztak doufám, že ještě není vše ztraceno, mám vlastně ještě přes týden na testování čas 😀

luckawest
4. pro 2011

@pajiskazemlyna snad to vyjde..🙂)) posilam mnoho stesti...🙂)

luckawest
4. pro 2011

@pajiskazemlyna urcite neni, jeste pockej...🙂)

krista1
4. pro 2011

@luckawest No když nemáš známosti a nedostaneš se do kanclu a potřebuješ peníze,tak ti nic jiného nezbývá,hodně mladých normálních holek dře u pásu,tady na severní moravě ani pořádná práce není 😀 To si časem zvykneš,ale není to práce na celý život,proto už chci jít na tu mateřskou,pracuju ve fabrice 6let,takže už je toho fakt moc.Jo jinak mě bolí prsa tři dny před MS,to jsem už za ten rok zpozorovala,ale teď beru ty hormony,tak to mám trochu jinak,minule mě bolely po dobrání těch hormonů a dostala jsem to za pět dní...tak snad se to srovná

pajiskazemlyna
4. pro 2011

@luckawest No nevím .. ☹
Ale za štětstíčko moc děkuji, bude se mi hodit ! taky přeji brzké // 😵