"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
5. pro 2011

Holky, tak dneska mrcha přišla, bez jakýchkoliv příznaků ☹ ☹ jsou to sice teprve dva měsíce, ale už jsem lehce na nervy ☹ No nic, dnes si asi zajdu koupit ovulační testy a budu měřit. Holky, kolik je v balení těch testů? 2?

dashyyy
5. pro 2011

@gabuli202 něvěš hlavu.. nám to trvalo pět měsíců než se mi tam usadila bublina.. ono to přijde 😉

sissi26
5. pro 2011

@krista1 @dashyyy díky za rady...asi tam zajdu příští týden se zeptat co a jak😀

@krista1 no...nevím jestli to mám vůbec napsat, jak dlouho jsme se snažili😀.... my si řekli v říjnu že bychom se mohli pokusit...jenže to jsme si řekli pár dnů před MS, takže to nebyla vůbec šance otěhotnět....no pak mi muž odjel do zahraničí...a jak přijel tak jsme byli na víkend na wellnes, pak zas odjel.....a teď 2 čárky🙂 takže vlasně napoprvé...a to jsem žádnou ovu nic takového neřešila...jen wellnes byl cca v půlce cyklu, tak jsem si řekla, že možná by nějaký plodný den mohl vyjít🙂 a asi vyšel🙂

dashyyy
5. pro 2011

@sissi26 tak to máš hustý=) a gratulace.. u nás je to taky wellnessový miminko 😀

zzaneta
5. pro 2011

Ahoj holky, zdravím po víkendu 🙂 kdyby to u nás vyšlo na poprvé tak by taky bylo wellnesový mimčo :D Ať žijí wellness víkendy 🙂

aluskaasimon
5. pro 2011

@sissi26 Velika gratulace 🙂

sissi26
5. pro 2011

@dashyyy jo no, jako ja jsem cumela jak puk jak se objevily dvě čárky😀.... chlap mi na to řek "Vidíš, já jsem ti říkal, že jsem plodný samec"😀 tak hlavně ať to dobře dopadne...už jsemt ež četla, že někdo měl 2 čárky a pak to zmizlo:(

sissi26
5. pro 2011

@aluskaasimon díky..ale nechci to zakřiknout 🤐 🙂

krista1
5. pro 2011

@sissi26 tak to ti gratuluji,no každopádně ste to moc neřešili,tak proto to vyšlo,to je super,no tak si třeba zavolej tomu doktorovi,uvidíš co ti řekne,máš pondělí,tak se informuj.Třeba už ti to teď potvrdí,jak já znám mojeho doktora,tak by řekl,že je to moc brzo,kámoška ta se taky objednala a vzali ji až ten 6tt.Ty se máš,já ti tak závidím,že ti to vyšlo tak brzo 😉 Hlavně ať je mimi zdravé

krista1
5. pro 2011

@sissi26 No tak počkej,ale byly zřetelné?totiž některým zmizly,protože se testovaly příliš brzy,pokud sis dělala test až v den očekávané MS tak je to jisto jisté 😉 Hlavně buď šťastná a zatím to nikomu neříkej,ať to opravdu nezakřikneš

dashyyy
5. pro 2011

@sissi26 neboj nezmizí to musí být vzácná vyjímka 😀

krista1
5. pro 2011

@sissi26 to my na wellnes víkend pojedeme až tak v únoru březnu,taky jezdíme každý rok a je to super

sissi26
5. pro 2011

@krista1 no já to nikomu neříkám, jen tady ... a tu mě vlastně nikdo nezná😀 jinak to ví jen chlopek🙂.... nesmím to zakřiknout😀

@dashyyy budu ti věřit!😀 hihi

krista1
5. pro 2011

@sissi26 je to krásná zpráva,kéž by se zadařilo nám všem 😉

krista1
5. pro 2011

@sissi26 mi totiž nikdy pozitivní test nevyšel 😢 takže bych tomu věřila,až vyjde,tak to bude na 100%

krista1
5. pro 2011

holky jste v práci,nebo je některá z vás doma jako já?Venku je tak škaredě,taky u vás prší?

aluskaasimon
5. pro 2011

Moji kamaradce se vcera narodila nadherna holcicka Helenka, no neni sladka?

krista1
5. pro 2011

@aluskaasimon je krásná,jako všechny miminka,vypadá,že má zrzavé vlásky nebo se mi to zdá?A byla i veliká co?Vypadá tak na 4Kg

aluskaasimon
5. pro 2011

@krista1 Ne ne, blondynka po mamince 🙂 Bude na to chuderka sama, pac je bez partnera. Vypada velika ale vazila jen 2.45 kg, ale byla dlouha 51 cm. 🙂

krista1
5. pro 2011

@aluskaasimon tak proto vypadá,že je tak veliká,no tak to bude hodně vysoká,kámoška měla mlého 3,1Kg a 51cm a to je dlouhán a říkala,že už váží kolem 7Kg a to má skoro 4měsíce,ale pořád roste,no o víkendu se tam jedeme podívat,tak jsem zvědavá,má vysokého a mohutného chlapa.Tak to bude malá asi hodně vysoká.To rodila předčasně,že tak málo vážila?Tak to je opravdu špatná situace,být bez partnera sama s miminkem a kolik jí je?

aluskaasimon
5. pro 2011

@krista1 Jsme stejne stare, je ji 26. No ono to vzniklo po jednonocnim uletu a tatinek se ted distancuje. Prisla na to, ze je tehotna az ve tretim mesici a tehotenstvi si krasne uzivala, pribrala jen 7 kg. 🙂 Malinka se narodila jen o pet dni drive nez mela. Ale kamaradka je vysoka a hubena, takze je asi po ni 🙂

krista1
5. pro 2011

@aluskaasimon tak to asi bude po ní,tak i když to bylo neplánované,je určitě šťastná,chlapa najde vždycky s jedním dítětem...to se ještě dá...je mnoho takových případů.Jsou i v dnešní době hodně chlapi co nemůžou mít děti,takže určitě nebude sama 😉 No kámoška přibrala 8Kg,takže to je taky málo,ale až budu těhotná,tak bych to taky brala tolik nepřibrat...to potom nemusíš nic shazovat.Ale hlavně,že má zdravé miminko 😲 Přeji hodně štěstí.A co ty?Jak se cítíš?Už si to užíváš?Ještě nemáš za sebou třetí měsíc,že?!Už máš určitě hodně vyšetření za sebou a co v pohodě?

sissi26
5. pro 2011

@krista1 no já to přeju všem aby se tak zadařilo🙂

krista1
5. pro 2011

@sissi26 jsi v práci?Já půjdu teď péct,našla jsem dobrý recept z toho co mám doma,tak to jdu zkusit...protože tady to trochu vázne ta komunikace,tak mám aspoň čas 😉 Taky přeji všem zdravé miminko

sissi26
5. pro 2011

@krista1 jojo v práci😀 a nic se mi nechce dělat, ale mam toho hodně🙂
no já bych taky potřebovala něco popécet, ale není čas vůbec:( dnes jdu po práci na angličtinu, jak přijdu bude večer, je třeba trochu pouklízet, páč na víkend tu měl chlopek svou dcerušku a po ní je vždycky bordel😀 jako děti no... no a zítra zas s mamkou na nákupky🙂 ve středu odpoledne jdu na koníčky😀 ve čtvrtek chcu s kámoškama na vánoční trhy, v pátek potřebuju jet do druhé práce, no a o víkendu nevím, to chceme s mamkou na popelku na ledě😀...čili trochu nabitý program:( nestíhám nic, a ještě se musím učit a psát diplomku:-/ děs!!
a co dobrého budeš péct?

luckawest
5. pro 2011

sissi26 gretuluji, přeji at carky nezmizi..🙂

aluskaasimon
5. pro 2011

@krista1 Kamaradka je strasna pohodarka, takova, ze nic neresi, je velice pozitivni, takze proto asi mela takove pohodove tehotenstvi a pohodove miminko.
No, me porad poboliva podbrisek, jsem asi 5tt + 3 takze a bydlim v UK, takze nejake vysetreni by bylo az ve 12 tt, ale nejspis si zaplatim privatni posledni tyden pred Vanocema, abych vedela co a jak.

krista1
5. pro 2011

@sissi26 Nějakou nadýchanou buchtu, s pudinkem a ovocem a to pak potřu zakys.smetanou a posypu skořicovým cukrem,trošku jsem si to pozměnila,ale to všechno jsem doma měla a nic sladkého,tak se to bude hodit 😉

krista1
5. pro 2011

@aluskaasimon a ty se nechystáš jet do ČR?Tady nemáš doktora?

krista1
5. pro 2011

@luckawest Ahoj jak se máš?Ještě si asi nebyla v tom obchodě s těma bylinkama co?