"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kristinandbaby
5. pro 2011

4 měsíce snažení..teď tedy začínáme čtvrtý. Jinak s těma bylinkama- moc je do sebe nenacpu,mám k nim odpor...teď tu mám třeba maliníkový čaj na ovu hlen a nedonutím se. Jinak na sobě ovu fakt vůbec nepoznám 😒 Styk ale máme pravidelný, tak uvidíme. Zatím se mě to nechtělo řešit stylem testy a BT atd..ale už mě to začíná štvát. Vy se snažíte jak dlouho ??

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby už rok.No já taky nemusím bylinky,ze začátku byl čaj takový jako hnusný,ale teď mi i chutná,je to o zvyku a taky bys měla brát kys.listovou...ještě máš čas...do roka to neřeš... 😉

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby prý když máš ovu tak si nadrženější...jsem někde četla,asi přirozený lidský pud se množit 😀

kristinandbaby
5. pro 2011

Kyselinu beru..Jinak do roka rozhodně čekat nebudu, naštěstí ani můj doktor nezastává tento názor...aspoň se přesvědčím jestli mám ovulaci a hormonální profil. Uvidím. Raději bych tam šla v únoru pro potvrzení těhu než na prevenci 😀

kristinandbaby
5. pro 2011

@krista1 Taky jsem četla 😀 já nevím jako....jak říkám, u nás je četnost styků hodně..i když jsem měla HA 😀

trolleey
5. pro 2011

@dashyyy bublinka nám měří 14mm 😀 takže kontrola ve stejný den.. a ve kterém jsi? kdy máš termín porodu? 🙂
jinak mě už bývá taky celkem blbě,... zatím nezvracím, ale motá se mi furt hlava a je mi na zvracení... a ráno, když vstávám v 4:45 tak to je pakárna.. musím si sednout, 10minu sedět, abych byla schopna se vůbec pohybovat... tak snad se to nebude zhoršovat, a bude mi líp...

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby tak to máš super doktora,mi řekl do roka.Jinak u nás je taky četnost styků a taky to nejde..někdy všeho moc škodí...prý je lepší,když se těch spermií nahromadí víc 😉 Ale tak uvidíš,třeba se ti to teď povede...na vánoce dáreček

pajiskazemlyna
5. pro 2011

Ahojky děvčátka, tak jsem dneska 12 DPO, ráno jsem zkusila 25kový test a nic a odpoledne ještě 20kový a taky nic, už testovat nebudu, mám pocit, že se to nepovedlo a dost mě to štve ☹
A teplotu mám taky takovou prazvláštní .. Myslíte, že je ještě naděje ??? ...
http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

Dotakových 5 dní to zřejmě dostanu, že ? 🙄

eficenka
5. pro 2011

@simeonecka moc moc gratuluji! a i tak trochu závidím!
Hlavně ať jste oba zdraví, nic jiného není důležité 🙂

kristinandbaby
5. pro 2011

@krista1 Ani nevíš jak bych si to přála....to víš, já myslela že to bude hned, vzhledem k tomu že mi je 21 let...ale prostě hold to tak není, musíme bojovat..Já jsme hrozná, fakt se nedokopu ani do pití bylinek ani do měření BT 😒 ale asi budu muset, bohužel..

kristinandbaby
5. pro 2011

@pajiskazemlyna Ahooj, čekám tady na tebe...jinak s BT ti neporadím, ale teplotu máš pořád vysokou, tak to vypadá nadějně podle mě..i když ted ti tak klesla, no na mě je to věda 😀 zkus citl 10 ráno a navíc jsi měla ovulku později..tak vyčkej

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@kristinandbaby Ahojky, už jsem se sem na vás těšila, jsem taková přešlá, mrzí mě to, ale třeba ještě naděje je a když ne, tak se přidám k tobě ! 😀 A budeme se "snažiit" spolu 😀 !
Jinak já asi počkám těch 6 dní - teplota má být nad "lajnu" 18 dní, tak bych nemusela do té doby testovat a uvidíme ..
Ale nepočítám s tím už, ani žádné příznaky nemám, nic. ....
Díky, že jsi na mě myslela ..

krista1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna to se může stát,že budeš těhotná,není brzo na testování?Někomu se to ukáže až v den MS,tak počkej,někdy ani ne...uvidíš,na začátku těhotenství je hCG proměnlivý tak se někdy objeví a někdy ne...na to nespolíhej.Takže ještě pořád máš naději,držím pěsti,ať máš štěstí a dáreček pod stromeček

terulilinka
5. pro 2011

@kristinandbaby ahojky, jj mám 🙂 tak zkus testovat ob den, třeba by to pomohlo... 🙂 a cítíš na sobě někdy nějaký změny? mě teda vždycky bolí podbřišek🙂 no tak vidíš, když to děláte často, to by bylo aby jste se netrefili 😀

terulilinka
5. pro 2011

@kristinandbaby s tím příspěvkem jak to půjde hned souhlasím - jsem stejná ☹

kristinandbaby
5. pro 2011

@pajiskazemlyna Myslela myslela, už ráno jsem tady okouněla..mám totiž dovču aby sis nemyslela že nemakám 😀 Nebuď smutná....je to prostě věda to otěhotnění.
Kdyžtak ve mě máš parťačku ve dne v noci..Já jsem 5 DC a co myslíš, maliníkový čaj leží ve skříňce a ještě jsem neměla ani jeden, takhle se ovulace asi nedočkám 😀 Jinak mi vychází těsně před vánoci...

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby nemusíš se do ničeho dokopávat,jak jsem ti už psala,pokud máš MS pravidelnou,tak do sebe nic necpi,ale pokud ne nebo máš jiné ženské problémy,jako cysty a tak,tak si ho kup,prý to fakt pomáhá(Kontryhelový čaj)Prý maliníkový je na nic,říkali mi to v lékárně...kámoška ho pila a že by měla lehký porod se říct nedá...navíc ji praskla voda a čekala 10h do porodu,tedy rodila 10hodin...takže žádná sláva...

krista1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna taky jsem na tebe myslela a říkala jsem si,kdy se tu objevíš celá šťastná s pozitivním testem,neboj ještě není vše ztraceno 😉

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby já myslím,že to příjde dřív než budeš čekat a taky tvůj věk,jsi mladá a určitě to příjde...věř tomu 😉

kristinandbaby
5. pro 2011

@terulilinka Právě že já jsem asi celá rozhozená, kolikrát mě bolí vaječníky a nic se neděje podle mě..každopádně hlen nemám. Na to je právě ten maliník, ale nedonutím se ho pít 😀
Jojo, já jsem taky chtěla hned, kor když nám je tak málo, takový mladice...všichni si myslí že na mě stačí hodit trenky a ono prd....

@krista1 No pravidelnou nemám právě, první cyklus 34 dní, druhý cyklus 29 dní a teď ten třetí 34 dní s tím ale že MS byla podivná...slabá...no jak říkám, uvidíme, ono se to stejně nedá nějak uspěchat..já ale moc nechci aby mě cpal dr clostíkem atd

terulilinka
5. pro 2011

@simeonecka myslím, že se můžeš jen radovat 🙂)

barbulinka1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna teplotka vypadá pěkně tak nezoufej 🙂 koukej mě taky skákala na 37,36,9 a vyšlo to 🙂 🙂 jinak se podívej trochu výš, mám tam fotečku zlatíčka našeho, zatim jen pidi midi mimi 😀

terulilinka
5. pro 2011

@kristinandbaby já piju kontryhel, tak zkus ten 🙂 ten je docela dobrej 🙂 no to mi povídej, mě taky všichni říkaj, jak to musí být jednoduchý.. pche 😖

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby jj,to je oblíbená hláška mojí tchýně,"prý že na mě manžel hodí trenky(pokud bude po ní)a budu těhotná" a už to je rok a nic 😀 Jenže ona je údajně pořád hodně plodná(má48) 😀 Takže no komment
Hlavně nepropadej depresi a stresu,taky kolem sebe vidím těhulky,ale chce to čas,ono prostě to miminko příjde až bude vhodný čas(no taky bych chtěla dopředu vědět kdy to bude,ale nevím ☹ )Tak si zavčasu kup ten Kontryhelový čaj...to se ti upraví,pije se jen prvních 14dní

krista1
5. pro 2011

@terulilinka jak dlouho už se snažíš?Taky piju Kontryhel,ale jen dva měsíce,prý je hodně Kontryhelových dětí...škoda,že jsem to nevěděla dřív...nemusela bych brát hormony...

kristinandbaby
5. pro 2011

@terulilinka
@krista1
Tak já nevím, myslíte ten kontryhel ?? když já ty bylinky nenávidím...ale musím no..aspoň ať mám pravidelný cyklus 😉 někdo zase říká že škodí...že mají potom hodně slabou MS...nevím

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby tak tomu moc nevěř,navíc slabá MS neznamená neplodnost,to je úplná blbost,to bys mohla být ráda,kdyby si to měla slabé,silná menstruace není záviděníhodná a myslím,že prostě máš úplně stejnou šanci otěhotnět i když použiješ na MS jen intimky..četla jsem hodně případů,takže to bude pravda

luckawest
5. pro 2011

@krista1 hned zitra jdu pro caj

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby bylinky škodí jen když je neužíváš jak máš...prostě předpisově,jinak ne...a když to budeš dodržovat,nic nezkazíšl...však si zadej do vyhledávače Kontryhelový čaj a kolika ženám pomohl 😉

kristinandbaby
5. pro 2011

@krista1 Já už jsem o něm četla..tak do něj asi půjdu, za to nic nedám že jo...akorát je to hnus velebnosti 😀 ale když musíš, tak musíš...snad se nic nestane když ho budu pít od 6. dne cyklu, stejně budu mít ovulku(jestli vůbec) až později