"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

terulilinka
5. pro 2011

@krista1 tak to jsem vůbec netušila 🙂 no jasně, bohužel jsme každá jiná :-/

krista1
5. pro 2011

@terulilinka taky po tom čaji cítím hodně ovulku,bolesti a tak...

luckawest
5. pro 2011

@krista1 aha to ja nevedela, jeste jsem mozna nastydla...

terulilinka
5. pro 2011

@krista1 tak je aspoň vidět že funguje 🙂

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@krista1 Přesně 😀 Jakpak jsi připravená na Vánoce ?? 😀

krista1
5. pro 2011

@luckawest No tak to bude asi tím jídlem,já vím,že si mi včera psala,že si měla MS,ale prý může mít žena normální MS a být těhotná...víš ono klidně můžeš mít v sobě asi více vajíček a některé(jedno)se oplodní a ty ostatní vyplaví s MS krví..myslím,že to tak je,jinak si to logicky nedovedu představit.Když existují výcečetné těhotenství...všechno je močné

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@luckawest Testík, testík, testík !!!! 😀

krista1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna ještě nijak,já budu mezi svátkami pracovat,ale jinak už máme dárek pro mamku,tchýni a ještě bráchu ale manžel mi ještě chybí 😀 A ty?Pečeš?

barbulinka1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna jj 10 mamatest 🙂 ale pořád je tam ta citlivost 20 i když je to best 😀 😀 myslim že ten mamatest je nejlepší 🙂 nejsi ostuda, ja jsem taky nevěděla jak se dozvim, že to srdíčko tepe 😀je to krásný 🙂 🙂

luckawest
5. pro 2011

@krista1 no kezby, ale nechci si delat nadeje.. kdy jdes na to vysetreni??

krista1
5. pro 2011

@terulilinka taky ten čaj piješ jen do 14DC?

luckawest
5. pro 2011

@pajiskazemlyna si ho musim koupit, ale u me na zázraky neverim..☹

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@krista1 Já peču strašně ráda, už mám 7 druhů 😀 A hlavně teda strašně zbožňuji Vánoce, takže já si je nenechám za žádnou cenu ničím zkazit 😀 A dárek nemám ani jeden 😀 Nakupuji ráda až na poslední chvíli 😝

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@luckawest Věřit zatím nemusíš, stačí se jen přesvědčit 😝 Třeba to vyšlo !!! držím palečky, aby byly // !! Moc moc Ti to přeju ! 😵

luckawest
5. pro 2011

Tak to musim vypnout, vedle me umira manzel s rymickou, tak zítra, dobrou noc...🙂))

krista1
5. pro 2011

@luckawest já jdu na vyšetření až 3den MS,to by mělo být 17.prosince,no doufám,že tam doktor bude,jinak ho už fakt nakopu,minulý měsíc jsem tam byla a to bylo 18.listopadu a on si blbec klidně vzal dovču,takže mi ani krev nevzal,tak uvidím tento měsíc,jak už tam nebude,tak mě to fakt naštve!Jinak ve středu bude mít manžel výsledky úplné vyšetření krve...už ani nevím,co tam všechno bylo,ale pak napíšu

krista1
5. pro 2011

@luckawest dobrou noc...tak ho nenech umřít 😀 musí ti splodit mimi

luckawest
5. pro 2011

@pajiskazemlyna vcera rano jsem mela ducha, ale na testu z tesca, a ty jsou pry falesne pozitvni, tak se bojim jit koupit jiny a vecer na stejnem typu skoro zadny prouzek.. tak nevim.. bojim se zklamani, jednou jsem mela ducha a za tyden nic..

krista1
5. pro 2011

@luckawest věř a bude všechno...vše se ti splní 😉

luckawest
5. pro 2011

@krista1 jj napis.. 🙂

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@luckawest ... Nooo, každopádně pokud je na testu čárečka, ať je jakkoliv silná, znamená to, že je hcg v krvi pozitivní, ne?? 😕 😕 Hele Luci, nevypadáš ty docela nadějně ??
Zkus si v lékárně koupit ten 10kový mamatest je prý nejspolehlivější a neukazuje falešné duchy, budu se těšit, na pozitivní zprávičku ! 😵

krista1
5. pro 2011

@luckawest zkus si koupit normální test a testni se ráno,hlavně hned jak vstaneš,to je nejdůležitější

krista1
5. pro 2011

@luckawest jj,já taky věřím,že ti to vyšlo,dej zítra vědět,že jsi těhu 🙂 Aji kdyby ne,tak pořád budeš s námi snažilkovat

terulilinka
5. pro 2011

@krista1 jj, ale já mám ovulku většinou až 16DC, tak až do tý doby🙂

krista1
5. pro 2011

@terulilinka aha,to já ji mám pokaždé jinak,takže nevím,do kdy ho mám pít...

krista1
5. pro 2011

@pajiskazemlyna a doufám,že fakt vydržíš se netestovat,pro jednou nehoří,NE HO ŘÍ 😀 Fakt vydrž a najdi si něco jiného,čím se zabavíš...ju?!A buď v klidu,dobře to dopadne...mysli pozitivně a zaměř se na vánoce

terulilinka
5. pro 2011

@krista1 teď jsem četla, že můžeš pořád, že nemá žádný kontraindikace 🙂

pajiskazemlyna
5. pro 2011

@krista1 Ano, madam ! 😀 Né vážně, já to zmáknu, už chci vidět jedině // ! 😀 Myslím na Vánoce a řeším jedině práci, žádné mimčo ! Hihi 😀 Děkuji ..

krista1
5. pro 2011

@terulilinka jo a kde si to četla?

terulilinka
5. pro 2011

@krista1 ty jo, už nevím 😀 v nějaký diskuzi myslím na emiminu 🙂