"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

maybay
7. pro 2011

@simeonecka jak jsi to dokazala to zasunout dozadu?

twistinka123
7. pro 2011

@pajav jj to se nabírá, celkem by mělo 4x🙂 nebo 5x za celé těhu

pajav
7. pro 2011

@twistinka123 já už se nemůžu dočkat!! :o)))

simeonecka
7. pro 2011

@maybay No těžko,ale musela jsem.Chodila jsem cvičit,cvičila jsem i doma....snažila jsem se prostě nějak zabavit jinak

pajav
7. pro 2011

@twistinka123 tak jsem si jen tak z nudy udělala poslední TT co jsem měla doma a celkem mě znepokojil :-/ Před tím jsem měla testovací čárku silnější než tu co tam je vždycky a ted místo ní mám světlou čárku..jakoby silnějšího ducha, je to normální že časem už to slábne? Nebo by měla být nadále silná či silnější?

pajav
7. pro 2011

@pajav zase se zbytečně plaším.. už jsem si našla,že pak zase mírně klesne hcg a tak už zůstane. No jooo, že já si ho vůbec dělala 😀 Debil...

twistinka123
7. pro 2011

@pajav HCG by se mělo pořád zvyšovat a ne snižovat.. pak sniží..ale bylo to vidět na UZ, tak to neřeš🙂

kristinandbaby
7. pro 2011

@simeonecka A to je právě ta nejhorší rada 😀 😀 nějak mi to nejde nemyslet na to

pajav
7. pro 2011

@twistinka123 no prej roste a kolem 8-11 týdne je na maximum a pak trochu začne klesat, tak u mě už teda kleslo a dost.. a už radši nic nečtu 🙂))) Ale když já tak ráda pořád něco zjištuju a objevuju 😀

petinkas
autor
7. pro 2011

@pajav Ahojky, taky mi včera (první KO) krev nebral. Říkal, že mě pak čekají různá vyšetření, ale až od 3. prohlídky (to bude odpovídat cca 12. tt).

Doporučil mi vitamíny Baby vit (prodává přímo u sebe v ordinaci), na netu jsem se o nich moc nedozvěděla, tak nevím, jestli si je mám u něj kupovat (když doporučuje) nebo se raději poohlédnout po jiných. Co vy? Berete už něco jiného než listovku?

pajav
7. pro 2011

@petinkas mě 99% holek doporučuje žádné vitamíny krom listovky nebrat. Prej je to zbytečné a že pokud už je bereš,tak budeš mít čtyřkilové dítě a to je pro prvorodičky obtížné. Noo já teda beru jen tu listovku a nic víc neberu a ani brát nebudu.

twistinka123
7. pro 2011

@pajav jj je to přesně jak píšeš...přestan testovat - měla si mi ho radši darovat🙂

twistinka123
7. pro 2011

@pajav jo to je pravda , nic neber, je to chemie, a vyhozené prachy!!!

pajav
7. pro 2011

@twistinka123 no joo taky pravda,radši jsem ti ho měla poslat 😀 Další už nemám 🙂))))

petinkas
autor
7. pro 2011

@pajav když mě straší, jak všude čtu, že jeden vítamín je na správný vývoj něčeho, druhý na další vývoj atd., aby pak mimču něco nechybělo ☹.. u některých vitamínu jsem taky četla, že se pak rodí těžší děti..

pajav
7. pro 2011

@petinkas naše maminky to přežily bez vitamínů a my to přežijem taky 😉)) Jaká byla vůbec první KO?

pajav
7. pro 2011

@petinkas a mě můj Dr. řekl at žádné vitamíny neberu že je to zbytečné at beru jen tu listovku a že pokud chci něco brát,tak to nechá jen na mě..

petinkas
autor
7. pro 2011

@pajav jo tak to já si říkala na začátku taky 🙂, nebraly nic a co z nás vyrostlo, že? 😀 KO byla super - viděla jsem i srdíčko - takovou maličkatou bublinku. Vše prý vypadá v pořádku, mimísek má 5,9 mm a jsem 6 tt + 4. Na další KO jsem objednaná na 20. a až po té další mi dá průkajdu (to bude kolem toho 12 tt).

krista1
7. pro 2011

Ahoj holky,tak jsme se vrátili z Ostravy a nemám moc dobré zprávy,jdu na noční a ani z toho nemůžu spát.Doktor nám řekl,že s takovým spermiogramem nejde moc dělat,napsal nám prášky(teda manželovi) a pokud se to povede...tak to bude super,pokud ne...(ještě půjdeme za dva měsíce na kontrolní spm)tak nám doporučí nějakou kliniku ☹ Radši bych to brala přirozeně,ale říkal,že je tam malá šance 😢

pajav
7. pro 2011

@petinkas tak to je super 🙂)) já už ani nevím, koho jsem si přečetla a koho ne a jestli jsem mu něco odepsala..už to nějak nestíhám 😀 Já jdu 27.12. a mám dostat průkazku ale chci to zkusit přeobjednat ještě před Vánocemi,at mám fotečku, nabízela i to ale já neměla volno v práci,ted si ho udělám i kdyby nevím co..snad ještě budou volné termíny. Tak hodně štěstí do budoucna at je vše jak má 😉)))) Já pádím do práce,zatím paaaa

simeonecka
7. pro 2011

@kristinandbaby Mě to taky nešlo a furt jsem si říkala,jak mi může někdo tohle radit,když to nejde.Ze začátku jsem i bulela,že to nejde

petinkas
autor
7. pro 2011

@pajav I Tobě, já už si nechala udělat fotečku včera, sice je tam vidět jen malá bublinka, ale je úžasná 🙂 a 20. si nechám udělat další 🙂. Tak pa pa

petinkas
autor
7. pro 2011

@krista1 To mě mrzí.. hlavně se tomu moc nepoddávejte a zkuste myslet pozitivně (já vím - lehce se řekne..), mimísek si k vám cestu určitě najde. Budeme moc držet pěstičky, ať to vyjde.

twistinka123
7. pro 2011

@pajav akorát potom kolem 20tý si kup magne B 6 aby ti netvrdlo bříško- schválně se ho na to zeptej

heaven_angel
7. pro 2011

@maybay tak to já taky kynu, ale listovkou to nebude 😀 skoro každej den vařím teplou večeři a po ní vždycky ještě něco sladkýho.. už bych se měla krotit, jinak do Vánoc nedopnu kalhoty, natož po Vánocích 🙂

krista1
7. pro 2011

@petinkas díky moc,určitě mimi budeme mít,ale radši bych to brala přirozeně.Jednu výhodu to ale má,že pokud budu s manželem,tak se nebudeme muset už vůbec chránit,no a když to potom někdy později vyjde přirozeně...tak to bude jenom dobře 😉 Aspoň do sebe nemusím cpát žádnou chemii,teda po zbytek života co budeme spolu,bohužel jak jsem byla u kartářky říkala mi,že se to stane,ale já si furt myslela,že to bude problém u mě,ale ono ejhle,nikdy nejsou přesné,čarodějky 🙂 Ale pořád věřím,že aspoň to jedno miminko spolu mít budeme...já bych ho stejně za nic na světě nedala,myslím manžela,jak je to v nemoci i ve zdraví 🙂 Ale trošku to zamrzí,chtěla jsem aspoň dvě děti,no tak co...doufejme,že aspoň to jedno 🙂 Vy se tak máte holky...já vám tak závidím...no aspoň už to tak nebudu řešit...stejně vím,že to jen tak nepůjde...

maybay
7. pro 2011

@krista1 ahojky, po jake dobe snazeni sel manzel na spermiogram?

maybay
7. pro 2011

@heaven_angel to ja se snazim v jidle omezovat, ale taky to nekdy nezvladnu 🙂

heaven_angel
7. pro 2011

@maybay no, taky se snažím.. nechci nabírat ještě předtím než budeme čekat mimi, spíš bych radši něco shodila, respektive upravila jídelníček.. ale večer mě to vždycky dožene a na pohyb jsem v tomhle počasí pohodlná 🙂

lili_h
7. pro 2011

@zzaneta jj, 2. listopadu jsem dobrala poslední pilulka HA 🙂 ale měla jsem takové tušení, že to vyjde napoprvé. Ještě totiž stavíme, ale řekli jsem si, že se začneme snažit hned po svatební cestě, že by to třeba nemuselo hned jít a pak bysme třeba čekali rok i víc než by se zadařilo. Ale tak bydlet kde máme a než by se mimi narodilo, tak už budeme mít možná hotovo. Akorát se teda nebudu moct podílet na stavebních pracech a s následným úklidem pomůžou babičky, sourozenci a kamarádky 🙂