"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
24. říj 2011

@twistinka123 Moc děkuju, jsi hodná, dneska mi to tak nějak dochází, že to nebude jednoduchý se trefit do ovulace, manžel má práci, kdy je pořád v zahraničí a přijede vždy na pár dní :( :( tak jsem na to zvědavá:( uvidíme, teďka se mi teplotka drží 3 dny 36,7 tak nevim jestli už není po ovu :( :( no uvidíme, dneska mám nějakou depku z toho :( tak šup na snaženíčko, když je ovulka 🙂

petit.a.nge
24. říj 2011

@pajiskazemlyna: pokud nepříjde mrcha, tak bych chtěla testovat v pátek 🙂. Cítím se tam nějak normálně, jen mám pořád pocit hladu, zhoršenou pleť a bolí mě prsa...jinak nic 😠 ...co ty?

pajiskazemlyna
24. říj 2011

@petit.a.nge Já bych zkusila testnout třeba za dva dny ráno, pokud jak ty říkáš "mrcha" nedorazí :D Taky cítím děsný hlad po celý den a mám pleť ošklivou.. a ráno mi bylo šoufl po kávě :D Tak nevím .. trošku se ale obávám, že to mám vsugerované .. člověk se těší ..

lucille85
24. říj 2011

ahoj dámy, teda pondělky by měli zrušit, fuj, vůbec se mi ráno nechtělo z postele...Ještěže že tento týden pracuju jen do středy.Jinak 33DC a nic, MS nic,ovu nic...A dneska sem se dozvěděla že otěhotněla moje instruktorka pilates a je na rizikáči. Jako přeju jí to, ale já už chci takyyy!!!mám depku jak prase. Nejvíc mě asi štve že s tim nemůžu vůbec nic dělat, jen čekat...a já nejsem zrovna trpělivá no.
@twistinka123 no asi má Tvoje MUDr. pravdu...jenže nevim jak na TO nemyslet...No holky, tak kdo můžete, snažte se,ať jsou tu brzo nějaké //...já totiž si ty // můžu leda tak namalovat ☹

pajav
24. říj 2011

Tak,koupila jsem si TT a v práci testovala,možná jsem debil a jen si to namlouvám,ale viděla jsem pidi ducha oken skoro nepoznatelného :D Každopádně,pokud zítra MS zase nedorazí,to už budu 38 DC, tak testuju znovu :D Ale byla by to teda pecka,protože mám za to,že ovu prostě nebyla..ale bolí mě hlava už pár dní,bříško pobolívá,záda taky,bradavky citlivé,unavená a s na malou teda taky chodím často..ale možná jsem si to vše vsugerovala. Uvidíme zítra no 🙂)))

lucille85
24. říj 2011

@pajav jéé, tak držim palce, jestli tam je dušík,tak je to jasný, ovu byla asi později!!!

pajiskazemlyna
24. říj 2011

@pajav Moc moc držím palečky !! Pokud tam je duch, tak je to skoro jasnééé 🙂 Snad to vážně vyjde !!! 🙂

pajav
24. říj 2011

@lucille85 nejprve byla jedna čárka,pak jsem test strčila do riflí a jak jsem ho vytáhla,byl tam :D Pak jsem si udělala ještě jeden a tam celkem nic k vidění nebylo,tož nevím..

pajiskazemlyna
24. říj 2011

@lucille85 Brzy si nebudeme muset čárečky malovat a budou tam !🙂 Určitě ! 🙂 Držím palečky .. já jsem 32DC a taky nic, MS nic, TT nic ... :( Třeba se na nás ještě štěstíčko usměje 🙂

lucille85
24. říj 2011

a jaký test si měla, jakou citlivost?Já myslim, že když to tam naskočí, tak je vymalováno, ted už to bude sílit,ale udělala bych si další až pozítří, HCG stoupá totiž obden 🙂

lucille85
24. říj 2011

@pajiskazemlyna paji dík za povzbuzení, držim Ti palce 🙂No já ani TT dělat nemusim, nevyšel mi jedinej pozitivní ovu test a teplotu mám divnou jednou dole pak nahoře a zas dole... ☹

pajiskazemlyna
24. říj 2011

@lucille85 Ale tak pokud nepřijde MS, tak bys to zkusit stejně měla ... "Zázraky se dějí!" 🙂 Taky budu moc moc držet palečky ! 🙂

pajav
24. říj 2011

@lucille85 už nevím, hned jsem to vyhodila,ale nějaká značka co moc neznám,mamatest tam nemají,kde jsem byla. Zítra koupím někde jinde a jedině mamatest s citlivostí 10 a rovnou aspon 2 🙂) Zítra dám vědět 🙂)

lucille85
24. říj 2011

@pajav no jsem napnutá už teď...uvidíš že na mamatestu to bude jasný!!!
@pajiskazemlyna no já zkoušela tt minulý týden 29DC a nic, sněhobílý....takže to asi nemá moc smysl...a snažili jsme se až od 19DC, byl jsem předtim na ATB (angína)...takže je nesmysl aby se to povedlo, holt neni tam žádný vejce...

pajiskazemlyna
24. říj 2011

@lucille85 Nevadí .. tak to vyjde příští měsíc ... Alespoň už se můžeš pomalu začít těšit na snaženíčko 🙂

barbulinka1
24. říj 2011

@pajav Jeee, tak to je super, no vidíš, taky jsem napnutá, zítra ráno dej hned vědět 🙂 To by byl mazec po tom trápení s tou teplotkou 🙂 Myslim na tebe, at tam jsou 🙂

lucille85
24. říj 2011

@pajiskazemlyna no já bych se i těšila, ale to bych to nejdřív musela dostat že jo 🙂

pajav
24. říj 2011

Děkuju za podporu 🙂) Ale moc se neraduju,abych pak nebyla moc zklamaná...at už je zítřek!! :D

lucille85
24. říj 2011

@pajav nebudeš moc dospat viď 🙂! ale já tomu věřim ,že tam budou dvě!!!

twistinka123
24. říj 2011

holky vy jste se rozjely🙂 před chvilkou jsem dorazila domů....
@barbulinka1 ještě neplánujeme takže sice možná něco bude ale snažení ne 😀

@pajav moc ti držím palečky, budu se těšit na zítřejší zprávu!

@lucille85 pravdu má ale sama jsem nedočkavá na všechno tak vím že až se budeme snažit bude to mazec!!! 😀 nervní jak prase každý měsíc a ono to na potvoru nepude!
jinak jak dělám na té gyndě a denně vidím ty těhulky s bříškama, občas mám taky depku proč už nejsou Vánoce 😀 ale tak domluva je domluva, nechci na manžela tlačit, počkám🙂 přecejen to byl návrh nás obou tak uvidíme...ale ode dneška za 2 měsíce!!!! 😀 to uteče🙂 tak brou noc všem,pa zítra!!!

harley26
24. říj 2011

Ahoj holky,
takže sem denska 1. den cyklu. Doktorka mi nasadila proveru, protoze sem po vysazeni HA menstruaci nedostala ... Vitaminy zatim nejim zadne, ale asi zacnu zobat 🙂 malé bychom si hodne prali, je mi taky 26 a s manzelem jsme spolu od maturity, ale manzele jen par mesicu..... Když jsem brala antikoncepci, tak sem mela menstruaci posledni rok docela slabou, doktorka mi rikala, ze je to normalni. Tedka po vysazeni ji mam temer minimalni .... strasne slabou. Ale fakt strasne. Jinak ovulacni testy sem si prubezne delala, ale byly negativni :( coz mi dela celkem starost. Zatim se to snazim neresit, ale neni to zrovna nejjednodussi 🙂 Budu doufat, ze tenhle cyklus bude lepsi. Navic v mem okoli jsou same mimina, tehotne a ja bych taky chtela. Jenze zase nechci, aby se me vsichni ptali, jak to jde atd. takze rikam, ze male neni zatim v planu apod.

pajav
24. říj 2011

Holky moc nám to všem přeji!!!!! //////////////////////////////////////////////// :o)))))))))))

lucille85
24. říj 2011

@harley26 ahojky,můžu se zeptat po kolika dních vynechání si šla k dr?jsem na tom stejně jako ty 🙂ve všem 🙂

harley26
24. říj 2011

@lucille85 tak to jsme se asi hledaly, az jsme se nasly 🙂) No ja jsem sla k doktorce po 43 dnech, kdy jsem to nedostala. Dala mi nejakou injekci a po te mi asi po 5 dnech konecne prisla ovulace. Samozrejme, ze mi rikala, at se nijak nezkoumam a nechavam tomu volny prubeh, ze nekdy se stane, ze je treba anovulacni cyklus i rok po vysazeni, nez se to upravi. Ja to samozrejme nevydrzela a hned si koupila ovu testy. Sice sem nevedela kdy presne se asi mam testovat a obcas sem test zrovna nemela doma, ale celkove z toho co jsem vypozorovala, jsem zatim ovu vubec nemela :( po injekci sem hned dostala predpis na proveru, ktera by mi mela udajne upravit cyklus. Tedka ji uzivam druhy cyklus. Tak uvidim, po pul roce se mam dojit ukazat doktorce, pokud do te doby neotehotnim ... Taky mas tak slabou menstruaci? Me to docela strasi .... nevim cim to je, protoze pokud si dobre pamatuju, tak pred branim HA jsem mela pravy opak, byla docela dost silna ...

harley26
24. říj 2011

@harley26 spatne jsem to napsala, po peti dnech mi konecne prisla menstruace - pisu rychlej nez myslim 🙂

hanickaa.d
24. říj 2011

holky zdravotní sestřičky!!! Chystám se na odstranění znamínek - pokud nevím, zda jsem těhotná, můžu dostat injekci s anestezií před laserem? Nevíte?

lucille85
24. říj 2011

@harley26 no ja myslela stejne vekove a tak s tim rozpolozenim.ja sem 33DC a ms nikde,ma to byt prvni po vysazeni.Ale uz 10DC jsem slaboucce krvacela asi pet dni tak nevim zda to byla jako drivejsi ms nebo co.A taky mi pri HA zeslabla,kdyz to porovnam predtim to bylo krve jak z vola a ted jako dve tri vlozky za den kdyz to bylo "silny"a trvalo to misto tydne tri dny pak uz jen spineni.No si rikam ze sem to ja k....a nevysadila uz davno!ted se s muzem smejem jak jsme byli naivni kdyz jsme se obcas bali zda nejaka chybicka v uzivani nebo tak nezpusobi tehot..ironie no.

lilivacek01
24. říj 2011

Zdravím všechny snažilky. Doufám,že nevadí že sem se k vám přitřela. Je příjemné mít s kým probrat své trápení a získat tak povzbuzení do dalšího snažení..Také se snažím. Sice ne od října,ale od září,ale stále bez úspěchu. HA neberu od července. Myslela jsem si že se tělo pročistí a teď to půjde jako po másle, ale zatím si tím pročištěním a jako po másle nejsem moc jistá. Moje menstruace ze začátku vysazení byla všelijaká -krvacení mimo cyklus a jiné a ted? 2 dny slabého krvácení a konec..
Lucile85 -Přesně vím jakou ironii myslíš .. vždy ,když jsem si zapomněla vzít tabletku, hned jsme se strachovala,abych nebyla v tom..

Ale abych jen nesmutnila a povzbudila Vás všechny, tak musím dodat, že když jsme se snažili o první dítko (to jsem brala HA 7 let v kuse) vyšlo to na druhý cyklus ,co jsem si poctivě měřila BT.. 😉
Všem snažilkám přeji hoodně trpělivosti .. Budu ráda, když tu budu moci být s Vámi a sledovat jak jistě všechny postupně najdeme na tom těhu testíku a ovu testíku // 🙂
dobrou noc...

trolleey
25. říj 2011

@pajav mooooooooooooooooooooooooc držím palečky!!!!!! určitě tam // budou!!! MUSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!! hned pak napiš!!!

jinak dobré ranko všem. tak dneska ke mě mrcha dorazila, takže začínáme znova. 😝 😀

simeonecka
25. říj 2011

@petit.a.nge
@pajiskazemlyna Děvčata,myslím,že v dnešní době už to ani o tom zasnoubení ani o svatbě není.Když je dobrej chlap a vyjde to,tak co víc si člověk ke štěstí může přát??