"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
16. pro 2011

@petanevesta jééé ahojky, já jsem dneska 15DC, den po tobě🙂 taky jsme se včera snažili ale manžel mi dnes odjede na hory do neděle. tak nic no☹ ale od včera mě pobolívá podbřišek, ale ovu test negativní tak jsem z toho jelen...minulý cyklus jsem to hned poznala a tenhle nevím...doccela mě to testování otrávilo, potom co jsem viděla včera taky negativní test 😠

andrejkonellis
16. pro 2011

Ahoj holky, táák dnes se měla divokej sen a zrazu...klid...já v kouplně a pozitivní těhotenský test....uf a pak jsem se zobudila ☹ Testovat se budu až po víkendu, tak uvidíme 🙂)) Ale opět je mi v posledních dnech na zvracení...ale večer, ne ráno 🙂

zzaneta
16. pro 2011

@andrejkonellis Tak držím pěsti aby se sen vyplnil 🙂 Já už čekám kdy příjde MS, 30DC, testy negativní, tak aspoň kdyby už mi naběhl nový cyklus 🙂

kixi
16. pro 2011

@twistinka123 ahojik, ja jsem 16 DC, ovu testik uz nedelam, ob den se snazime a radsi na to moc nemyslim...podbrisek me taky poboliva, od vcerejska se me zvlastne lesknou oci...ale vim, ze sugesce je mocna carodejka tak si radsi na nic nepomyslim 😀

twistinka123
16. pro 2011

@kixi a myslíš že je to možný takhle brzy?

kixi
16. pro 2011

@twistinka123 prave si myslim ze ne, jelikoz jsem uz tehu byla a netusila jsem nic, ani v den vynechane ms...az s testikem bylo jasno...takze to vidim spis na to, ze se clovek vic pozoruje a vsima si i naprosto obycejnych veci...

petanevesta
16. pro 2011

@twistinka123 no mě právě taky bolí břicho už od soboty, tak jsem začala testovat, ale zatím pořád ovulace nikde 😒
taky je blbý, že v tom předvánočním shonu to s tím snažením zas tak moc nepřeháníme, skáčeme na to tak jednou za 4 dny a v podstatě čekáme na plodný dny 😅

twistinka123
16. pro 2011

@petanevesta tak u nás je to ob den, někdy denně, i několikrát...ale ne kvůli snažení, u nás je to normální 😀

@kixi já se nepozoruju tím to určo není....no uvidíme, třeba ovu teprva přijde...

dashyyy
16. pro 2011

@trolleey ahojky, dneska jsem to začala řešit a zítra si půjdu něco koupit pupík se klube ven tak radši.. dneska kamarádka co je úplně stejně 7+4 říkala že se maže sádlem před koupelí a potom že má něco na strie od garnieru a prý ji mizí i strie po prvním porodu 😉

jankaander
16. pro 2011

Ahoj holky,tak dne jsem 24DC a mám pocit nebo vidiny že trochu začínám špinit,takže zase asi nic a dárek pod stromkem nevyšel,jsem smutná,ale bude zkoušet dál,ale už to nebudu nijak hlídat,až se povede tak to bude,v inzerátech prodávám zbylé ovu testy,kdybyste některá chtěla,už si je dělat nebudu,pa a všem držím palečky 😉

uktapzop
16. pro 2011

@jankaander Ahoj já to mám dnes úplně stejně. 33DC a začínám špinit, achjo.. A ještě ke všemu se mi rozjíždí nějaký zánět, to je teda den! Taky jsem doufala že to vyjde pod stromeček, dokonce už jsem měla vymyšlený, jak bych to "oznámila". Nejradši bych zalezla do peřin a vypla a místo toho musím dnes na firemní věčírek...

pajav
16. pro 2011

Ahoj holky 🙂)) čtu že už začínáte řešit mazání bříška, jsem dnes 10+0tt je už čas na mazání? Nevím,ale s mým tempem růstu už bych aji mohla něco koupit ne? Ale nevím vůbec co..

Jinak už mi nebývá tak zle,bříško nebolí, prsa jak kdy. A váha +3kg 😕 😕 😕 já jsem asi moc rozežraná 😵 😵

A všem snažilkám hooodně štěstí a at se brzy zadaří!!! Moc držím palečky!!!

aluskaasimon
16. pro 2011

@pajav Ahoj, ja jsem o tri tydny pozadu ale uz mazu jako diva. KOupila jsem si na rano krem od palmers s kakaovym maslem a na vecer bio oil, at jsem pekne mastna. Oboji krasne voni a kupodivu se i ten olej celkem pekne vstreba.🙂 Mozna jsem blazen, ze uz mazu, kdyz nic moc neroste, ale lepsi driv nez pozdeji😀

hance09
16. pro 2011

@jankaander @uktapzop Holky nesmutněte,jsem na tom stejně...zadaří se v dalším cyklu... 🙂

twistinka123
16. pro 2011

holky snažilky já se přidávám! jsem dneska 15DC a nic se neděje...ovu na sobě poznám a stále nic...třeba budu mít anovulační cyklus....ale to půjde, hlavu vzhůru!!!!

gabuli202
16. pro 2011

Ahoj holky, dnes jsem 12DC, třetí den si měřím ovulku a zatím nic. Te´d se nsažíme třetí měsíc a první dva měsíce mi vždy začaly bolet prsa, tak jsem myslela, že to je ovulkou, ale ještě jsem to v předchozích měsících neměřila, tak nevím, jestli to byla ovu nebo ne. Nevím, jestli to byl dobrý nápad měřit, jsem z toho celá nesvá 😒

twistinka123
16. pro 2011

@gabuli202 nebyl to dobrej nápad...vidím to u sebe - taky nervní! ale mám poslední dva a peču nato!!!

gabuli202
16. pro 2011

@twistinka123 Já mám ještě 3 testy, ale asi se teď na to o víkendu vykašlu a zkusím ještě testnout v pondělí, když to mám doma, tak mě to láká, ale akorát na to vic myslím!

misam
16. pro 2011

Holky, vidím že jsme se na to vykašlaly hromadně 😀. Taky jsem se rozhodla už neměřit a je teda fakt, že jsem o hodně klidnější. Už se ani tak nepozoruju...alespoň zatím 😀 😀

kixi
16. pro 2011

holky, ja jsem tento tyden poprve testovala ovulku a rychle jsem s tim skoncila! cim vice testujete tim vice na to myslite a to je fakt na hlavu, netestovat, neresit, snazit se a byt v pohode...to vam moc preju a snad nam to brzo vyjde 🙂

misam
16. pro 2011

@kixi 😀 naprosto souhlasím. Teď první měsíc neměřím a nic neřeším 😀

pajiskazemlyna
16. pro 2011

Ahojda kočky ! 🙂
Vánoce se nám už nezkrotně blíží, viďte? 🙂 Jste už připravené? Máte dárečky? A jak se máte a jakpak se těšíte ?
Já už mám skoro vše zařízeno, uklizeno, napečeno, dárečky zabaleny, takže už se můžu jen těšit, Vánoce miluju ! 🤐 😵
P.S. Jsem dneska 10DC, ovulka byla minulý cyklus až 20 DC, takže tentokrát nám vychází snaženíčko někdy kolem štědrého dne a to je prostě super !!! 😵
Držte palečky, ať to tentokrát vyjde ! 🙂
@kirstinandbaby Jak se cítíš, ženo ???? 😀

jankaander
16. pro 2011

@twistinka123 já to taky s testama na ovulku vzdala,vzdávám veškeré pozorování,jsem z toho na nervy a v depresích,budem to dělat dle chuti a uvidíme,máme na to rok,tak do té doby to snad vyjde 😉

kixi
17. pro 2011

@pajiskazemlyna ahojik, tak to jsi rychlik, my jeste darky jdeme dokupovat dnes, ale vetsinu uz jakz takz mame 🙂 jinak ja jsem dnes 17 DC a tak budu mezi svatky testovat 😀 treba bude jeste jeden darecek navic 😀 ale radsi si to nepripoustim a tesim se na vanoce jako takove...take je mam moc rada

jankaander
17. pro 2011

Ahojky holky,tak hlásím neúspěch,ted jsem to dostala,škoda,ale zase je dobrý,že to mám bet anti přesně na den za 25 dní,tak budem zkoušet dál. 😉

pajiskazemlyna
17. pro 2011

@kixi Ahojky, tak dnes dosežeňte nějaké pěkné dárečky a ten "JEDEN" ten Vám moc moc přeji ! Takže držím palečky, ať se o Vánocích ukáží // !!!!! 😵

kixi
17. pro 2011

@pajiskazemlyna diky moc 🙂 snazim se na to nemyslet ale moc to nejde..vlastne jsem ani nevedela kdy byla ovulka, takze kdovi...necham to na osudu, ten si s tim poradi nejlip 🙂 krasny predsvatecni vikend preji! 🙂

pajav
17. pro 2011

Ahoj holky, tak si mě včera vedoucí zavolala do kanceláře. Řekla, že volala nadřízená (nejvyšší z nejvyšších u nás na poště) a ptala se na mě,protože mi k 31.12. končí smlouva a zeptala se,zda nejsem těhotná (někdo jí to musel vyžvanit,protože proč by se jen tak zeptala že) a moje vedoucí nelhala a řekla pravdu..verdikt? Další smlouvu mi dát nechce ale prej mi vyjde vstříc v tom,že mi umožní pracovat tak max ještě 3 měsíce s tím,že pak půjdu na neschopenku, na mateřskou mám nárok nastoupit v dubnu. Mám si přes vákend rozmyslet,jak dlouho chci pracovat...tak co mi zbývá,řeknu at mi dá smlouvu na nejdéle jak to půjde (3 měsíce) s tím,že na neschopenku odejdu klidně dřív,jak se budu cítit. A tak to chodí,diskriminace těhotných,takže se pak nemám kam vrátit 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹

barbulinka1
17. pro 2011

@pajav to mě mrzí, to je mazec :( :( já jsem taky zvědavá, jak to budu mít v práci, moje vedoucí je v pohodě, ta to ví a prožívá to se mnou, ale smlouvu mám do konce července a pak kdybych nebyla těhotná, tak bych měla na neurčito...tak jsem zvědavá, jak to ředitelka vymyslí, jestli mi třeba prodlouží smlouvu dřív, abych mohla pak nastoupim po mateřský, nebo se na mě vy.... nech si prodloužit tu smlouvu na ty tři měsíce, aspon budeš mít nějaký korunky ještě a pak na namocenskou a na mateřskou a za ty 3 roky co budeš doma se něco najde 🙂

eficenka
17. pro 2011

@pajav to je teda pěkně blbý.... no jo, co bysme mohli čekat 🙂 moc gratuluji k miminku!