"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
19. pro 2011

Ahoj holky,
doufám že jste měli fajn víkend. My ho měli dost náročný, už aby byl ten další 🙂
Já jsem dneska 33DC, MS nikde a včera jsem měla příznaky ovulky, tak jsem z toho jelen 🙂

petanevesta
19. pro 2011

@maybay mě pobolívá břicho jako když to mám dostat, ale je fakt, že tenhle měsíc bych to na sobě nepoznala, takhle to mám totiž střídavě už od minulého víkendu a ovulace zatím nebyla - mám doma ty OVU testy, takže to mám tím potvrzené 😒

petanevesta
19. pro 2011

@zzaneta Tak třeba to budou příznaky těhu, míváš dlouhý cyklus? Já jsem měla teda náročnej víkend a to alkoholově, dost jsem to s kámoškama přepískla a blila jsem jak amina 😀 asi si dělám v břiše místo na vánoční hodování 😀 minulej týden mi nesedli špagety a celý odpo jsem se zvracela a te´d znova 😝 fuj, už to ale nechci zažít 😖 🙂

twistinka123
19. pro 2011

@hanickaa.d ahojky🙂 placenta přebírá funkci v cca 12tý, když si něco dáš nějaké červené vínečko třeba tak to neva, k mimi se dostane minimum, respektive vůbec 🙂

zzaneta
19. pro 2011

@petanevesta No právě že tohle je první pořádný po vysazení HA takže nevím :D Těhu asi ne, testy negativní, ale dneska sjem si zašla na krev, výsledky budou večer. Myslím že to bude negativní, ale jistota je jistota. Včera mne táhlo v břiše a bílý mazlavý výtok. Je fakt že za celou dobu jsem OVU necítila.. No tak jsem zvědavá 🙂

twistinka123
19. pro 2011

@zzaneta držím palečky aby HCG něco ukázalo🙂

petanevesta
19. pro 2011

@zzaneta Aha, no tak uvidíš, já mám od vysazení antikoncepce cyklus 34dní a jsem ráda, že ovu naskočila hned, ale spíš mám trošku strach, že nám to nepůjde (teď teda budeme zkoušet teprve druhý měsíc), protože manžel měl před pár lety problémy se zaněty močové trubice a pak mu to přešlo na problémy s prostatou, přitom je mu teprve třicet, takže musel brát dost prášky a i te´d ještě bere nějaký ten Prostenal jako prevenci. Asi před těmi 3 roky si nechal dělat spermiogram a měl to tak 50:50, žádný excelentní výsledky, má je krapet pomalejší 😒 je fakt, že teď aktuálně na něm nebyl, tak budu doufat, že se mu to zlepšilo 🙂

zzaneta
19. pro 2011

@twistinka123 Děkuji Luci 🙂

@petanevesta No tak jsem zvědavá jaký bude můj cyklus 🙂 Držím palečky aby to vyšlo co nejdříve!

sedivka
19. pro 2011

@zzaneta tak o vecirkach a prepisknuti ani nemluv, taky jsem v patek blibla jak amina...desny 🙂))) Jinak ja dneska 17DC...jsem fakt zvedava 🙂)

nesves
19. pro 2011

Ahoj taky se přidám jsem sice 14 dní po samovolném potratu v 6týdnu,ale taky bych znovu byla co nejrychleji těhotná jelikož to byl moc hezky pocit moct se pro někoho cpát a mít někoho pod srdcem🙂 Sice to příroda zařidila jinak ,ale snad už to ted dopadne dobře 🙂 Chci se zeptat berete nějake vitamíny již předem aby plod byl zdravý? Nebo jen kyselinu listovou.

kixi
19. pro 2011

@nesves ahojky, moc me to mrzi...cas nastesti utika rychle a tak prejem at jsi brzy zase mezi snazilkami...ja jim femibion 800, obsahuje vsechny potrebne vitaminy...

nesves
19. pro 2011

@kixi ahoj🙂 Děkuji příště to začnu roztrubovat později možna až před porodem🙂 Je nepříjemné pořád poslouchat jak se má těhulka a všem to vysvětlovat. Jinak mi doktorka řekla že na to nemám myslet a brát to jako osud i v příštim těhu se neradovat předčasně tak to zkusím🙂 Jinak ted čtu ,že podle testu byl zvolen nejlepším vit mamavit prefolin+dha. Tak ho zkusím🙂

silvaaa
19. pro 2011

Ahoj holky,tak dneska jsem 27DC,vyslo mi,ze od ted bych mela zkusit testovat,min.cyklus jsem mela totiz 27dni,a je to tam!!!! Sice malinky svetloulinky dusik,ale je. 😵 Kontrolovala jsem ho s testikem z patku,(ktery jsem si samozrejme nedockave delala a snehobilo) jestli si to nenamlouvam a rozdil tam opravdu je.A to jsem si myslela,ze zase nic.Udelala jsem si testik rano a carka nikde,tak jsem ho nechala lezet na zachode a sla neco delat.No jak jsem tam zas potom sla,nahodou na nej mrkla,tak to tam bylo.Vim,ze jeste neni vubec vyhrano 😒 ,za dva dny zkusim testnout znova 😉 . Kez by to vyslo a ta mrcha nedorazila min. 9 mesicu 😉 .

silvaaa
19. pro 2011

@kixi Ahoj ,drzim palecky at se co nejdrive zadari! 😉 A opravdu,bud stastna za to,ze vis,ze otehotnis v poho.Kamaradka sla na podzim na umele a od te doby ji zaclo peklo ☹ .Nejdrive vse v pohode HCG stoupalo,jenze pak zacla mit bolesti,krvacela,na ultrazvuku porad nic......nakonec meli doktori strach i o ni samotnou,tak sla na sal,nekolikrat......nevedela jsem jak ji pomoct,no zazila si chudak.Ale nakonec i jeji pribeh mozna skonci dobre,protoze "diky" tomu,co ji potkalo ji spruchodnili vejcovody,kvuli kterym pry byl prave problem a rekli,ze ma sanci otehotnet prirozenou cestou. 🙂 Takze: S chuti do toho,at je hotovo! 😀

pajiskazemlyna
19. pro 2011

@silvaaa Ahojky, no tak to je supeeer !!! Potichounku gratuluji, dávej na sebe pozor a přeji, aby ti druhá / sílila !! 😵
Jéé, kdyby to vyšlo, to bys měla ten nejkrásnější dáreček pod stromeček - a ono to vyjde!! 😵
P.S. Pak tady můžeš nakazit nás ostatní snažilky !! 😀 😵

pajiskazemlyna
19. pro 2011

Holky, myslíte si, že by se mi mohl zkrátit cyklus ze 33 dní na třeba 25 ??? ..
Pokud byla ovu včera, popřípadě dnes, měla bych o týden kratší cyklus ... A trošku si nejsem jistá, jestli to není divné ... 😀

gabuli202
19. pro 2011

Ahoj holky, tak dnes jsem 15 DC a jsem celá nesvá. Cyklus mám 25-28 DC cca. Takže podle návodů by už ovulka před pár dny proběhla, ale nevím, jestli opravdu proběhla, 3 dny zasebou jsem se testovala, myslím, že to bylo od úterý do pátku-ale ani jednou mi nevyšel pozitivní test, dva dny jsem tam měla jen dušíky. Další věc je, že po vysazení jsem měla dva měsíce bolení prsou, první měsíc od vysazení mě prsa začaly bolet v polovině cyklu cca a bolely mě tak 4 dny, další cyklus ani nevím, kdy začaly bolet a bolely až do konce cyklu. Tento měsíc zatím nic necítím, tak nevím, čím to je. Ty bolesti prsou jsem přikládala ovulce, ale teď jsem celá zmatená, jestli ji vůbec mám, když nic necítím. ☹

silvaaa
19. pro 2011

@pajiskazemlyna Dekuju 🙂 ,pozitri dam vedet jak to vypada. 😉

Ja si myslim,ze ovulka nemusi byt porad ten stejny den,kdyz jsou i cykly,kdy neprijde vubec.Ja si ji teda nemerila vubec,proste jsme se cely mesic ob dva dny milovali.To si myslim,ze zabere urco pak budes mit cyklus treba az za nekolik mesicu. 😉 🙂

pajiskazemlyna
19. pro 2011

@silvaaa
Určitě se ozvi a třeba nám sem pak vlož na čumendu i fotečku testíku 😀 Jsem děsně zvědavá 😀
Mně se teda cyklus zkracuje každý měsíc, ale nějak se mi nezdá, že by to bylo o týden ... No uvidíme 🙂
Tak koukám, že sexík obden asi vážně funguje, u tebe určitě ! 😀
Ať se hezky daří, budoucí tatínek už něco tuší ?? Nebo počkáš, až to bude jistější ?? 😵

zzaneta
19. pro 2011

@twistinka123 Luci Ty jsi naše odbornice, je možné že by test z moči byl negativní a v krvi to něco ukázalo?

silvaaa
19. pro 2011

@pajiskazemlyna 😀 , jj pritel uz to vi 🙂 ,mela jsem hroznou radost,tak jak mi volal z prace,tak jsem mu oznamila,ze mam pro nej spatnou zpravu 😉 ,ze od Noveho roku asi skonci s cigaretama.Slibil mi totiz,ze jak otehotnim,tak prestane kourit 🙂 .No to jsem zvedava.Ale nikomu to rikat jeste urcite nechci.To az budu po kontrole u doktora.

pajiskazemlyna
19. pro 2011

@zzaneta
Já vím, že možné to určitě je 🙂
Některé ženy přišly na těhotenství právě až vyšetřením z krve ..
(co si budeme povídat, v téhle době je možné všechno) 😀

sedivka
19. pro 2011

@pajiskazemlyna tezko rict, stat se muze cokoliv, uvidis... me se tedy muj dlouhy cyklus zkracuje jen o jeden den...

pajiskazemlyna
19. pro 2011

@sedivka
U mě je to složité .. 😀
První cyklus po vysazení 50 DC
Druhý 43 DC
Třetí 33 DC ... takže asi to možné je :D Ale ten další nevím, kam by se zkracoval 😀

kixi
19. pro 2011

@silvaaa diky moc 🙂 ja budu testikovat mezi svatkama tak jsem napnuta jak struna 😀 ale na ovu testiku jsem mela silnejsiho dusika uz 13 DC a pak uz ani to...tak vubec nevim zda a kdy ovulka byla...pak uz jsem netestovala...tak uvidime jak to dopadne 🙂

zzaneta
19. pro 2011

@silvaaa Velká gratulace 🙂

@pajiskazemlyna Tak to jsi mne potěšila, já jsem s mířená s tím že nic a je dlouhý cyklus - jen doufám že ne 50 dní :D ale mamka s manželem do mě o víkendu hustili - nepij, nestresuj se, ty vypadáš jinak (že prý těhotně, to mne pobavilo) tak jsem šla ráno na krev a večer budou výsledky, tak jsem zvědavá.

sedivka
19. pro 2011

@pajiskazemlyna pekny 🙂 Já 38DC a 37DC 🙂)))))

pajiskazemlyna
19. pro 2011

@zzaneta
Tak určitě dej vědět, až budeš vědět výsledky 🙂 Moc ti to přeji a držím palečky, aby to vyšlo !! 😵

silvaaa
19. pro 2011

@zzaneta Dekuji a drzim palce,abys vecer prisla s tou stejnou zpravou! 😉

zzaneta
19. pro 2011

@pajiskazemlyna Dám vědět, už aby bylo pět, pěkně se mi to tu dneska vleče :D