"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

dashyyy
25. říj 2011

@harley26 jééé to jsem na tom úplně stejně.. všichni kolem těhu tak tvrdím, že chceme počkat, ale snažíme se snažíme.. ono to přijde uvidíš 😉

ange_de_la_morte
25. říj 2011

@hanickaa.d : tak to bys měla hlavně asi pořčešit se svojim doktorem, ale já si myslím že bys to mohla odložit až po porodu, konkrétně s tímhle sem se na oddělení nesetkala ale každopádně u těhulek hlídáme snad všechno, a raději doktor nepíše skoro žádné léky a nic pokud to není nutné ... tak sem ti asi moc neporadila

lucille85
25. říj 2011

@dashyyy taky to tak rikam,ze my jeste neee...Jinak dobre rano vsem!Vitam nove prichozi! Co asi pajav,jestlipak jsou tam dve //...ostatnim do dalsiho cyklu hodns stesti.Ja ale vase rady zatim nerozsirim.
holky co merite teplotu,dneska mam zatim nejnizsi od doby co merim-36,3( a to sem merila skoro o hodinu pozdeji nez jindy),co to znamena?

dashyyy
25. říj 2011

@lucille85 36,3 to je krásný.. já mívám svojí normální teplotu tak 36,7 a dneska když jsem se měřila tak 35,7až jsem se lekla a jinak 10DC 😎

pajav
25. říj 2011

Krásné dobré ráno 🙂))) Teprve jsem vstávala 🙂) Takže test ještě nemám koupený. V noci mě tak šííííleně bolelo bříško,že jsem byla stopro přesvědčená,že až vstanu,MS bude jako vyšitá,protože to byla přesně ta bolest...a zase nic!! Dnes 38 DC...dám si kafe a pak jdu koupit TT! Jinak moje teplota dnes ráno 37,1, tři dny jsem neměřila...první vysoká teplota!! Ale teploty už nějak neřeším tento měsíc protože to bylo takové a makové a nic z toho nevyčtu :D

@lucille85 Ahoj 🙂 Kolikátý jsi DC? Neblíží se MS?

pajav
25. říj 2011

Ale na druhou stranu,jestli je teplota vysoká až ted,tak byla ovu ted někdy a to může mít vliv na opožděnou MS..jsem z toho jelen :D že jsem se vůbec měřila,ted v tom mám chaoz :D

lucille85
25. říj 2011

@pajav tak sup pro testy!no ja sem 35 dc,ale ovu zatim asi jeste nebyla tak ze by to bylo ono?na ms to totiz nevypada...a teploty sem ted mela 36,4, 36,7, 36,6, 36,6, 36,5, 36,5 a dneska 36,3.vim ze merim teprv. tyden jak asi prd poznam ale pri ovu by mela byt nizko ne?
@dashyyy a proc je krasna?

dashyyy
25. říj 2011

@lucille85 jako že ji máš celkem vysokou.. ale jsem spíš asi zblblá z toho měření 😒

pajav
25. říj 2011

@lucille85 při ovu někdy klesne níž než normálně a po ovu stoupá, že by jsme měly stejný případ? Uvidíš jak to bude dál,bud to znamená že přijde MS nebo OVU..uvidíš,jaká bude teplota zítra 🙂) No ani nevím,jestli má cenu kupovat ten test,jestli byla ovu ted někdy...ani nemůžu říct kdy protože jsem neměřila 3 dny. Každopádně můžu být tak 4 DPO pokud vážně byla..a to je brzy..ale stejně vím,že si ho koupím :D

lucille85
25. říj 2011

@pajav vzhledem k tomu duchovi vcera uz byla asi driv,zkus to.no tak uvidim co zitra,zkusim odpo ovu test.
@dashyyy no on ma kazdy ty teploty jinak a ja mela tedka vyssi jak tuhle.taky sem z to zblbla.

pajav
25. říj 2011

@lucille85 jenže než jsem ten test dala do riflí,tak tam nebylo nic,pak jsem ho vyndala a byl už celkem rozbitý ale ta druhá tam šla vidět,udělala jsem si druhý a celkem nic k vidění..uvidíme,letím do té lékárny 🙂)) jojo zkus a uvidíš 🙂

lucille85
25. říj 2011

@pajav zkus ten mamatest vic citlivej.mozna bude ale jeste brzy,uvidis no.
ja uz sem z tech testu,teplot a dc uplne zpitomela,prijdu si jak debil,co cuci na tecky v grafu a rika si jo?nebo ne?kam mi odesel rozum?asi ho unesly moje biol.hodiny...

trolleey
25. říj 2011

@pajav no já jsem úplně natěšená za tebe ! 😀 nohem nám napiš!!!! držím palečky!!!!

dashyyy
25. říj 2011

@lucille85 😀 😀 😀 líp bych to nenapsala 😀

pajav
25. říj 2011

@dashyyy jsem ráda,že jsem si koupila nefunkční TT :D Vzala jsem do proudu moči,mamatest neměli...a? Ani jedna čárka a do druhého okénka se to ani nedostalo :D Sklíčko zamlžené..přitom to nedělám poprvé,vím jak se to dělá tak nejsem přese debil abych to pokonila :D Tak nic no, odpo bude novej :-///

lucille85
25. říj 2011

@pajav ty mas kliku teda!to nas pekne napinas!tak snad odpo sezenes nejaky funkcni!

dashyyy
25. říj 2011

@pajav Držíme pěsti=)

pajav
25. říj 2011

@lucille85
@dashyyy
pamatuju si,jak jsem si dělala test v 19-ti..také do proudu moči,ani jedna čárka,sledovala jsem ho půl hodiny, nic..tak jsem ho dala do šuplíku a šla spát,ráno se probudím,juknu znovu na test a 2 čárky...a byla jsem v tom..nemám ráda TT :D

dashyyy
25. říj 2011

@pajav 😀 😀 😀 tak to je síla.. slyšela jsem dost chvály na clearblue a vypadá docela pevně 😉

pajav
25. říj 2011

@dashyyy musím ale do jiné lékárny..večer dám vědět jak to dopadlo,musím do práce na odpoledni.

Pěkný den 🙂)) Všem 🙂)

anonyms
25. říj 2011

Ahojky, my vysadili HA v září 2011 a to po devíti letech. První menstruace se dostavila naprosto přesně po 28 dnech, ale první den neskutečné bolesti, opravdu nesnesitelné, to jsem s HA nezažila. Pri HA jsem měla menstruaci slaboulinkou max 4 dny. A ted silene krvaceni, co chvile jsem musela v noci vstavat ☹ PO vysazení prášků jsme to delali relativne furt ( 🙂 )a ja naivni si myslela, ze se na mě štěstí hned usměje. Měla jsem "spousty příznaků těhotenství", ale asi vsugerované. Každé ráno šílené nevolnosti, nechutenství k ranní kávě a vnitřní pocit. 🙂 Ale bohužel přesně po 28 dnech se dostavila mensturace. Momentálně jsem ve dnech, kdy bych měla mít ovulku, tak uvidíme...Snad se brzy zadaří.. 🙂Ostatním držím palečky...

twistinka123
25. říj 2011

ahojky holky tak jsem se se konečně dostala🙂

Hani prosím tě, známenka odlož, jak ti tady už někdo psal, tak počkej po....není dobré do sebe něco píchat a asi ani anestezii. já jsem šla před měsícem na žíly, na sklerotizaci, ale proto že v těhu se to zhoršuje a doktorka mi to doporučila abych to neměla ještě víc...

@pajav jsem napnutá jak špagát🙂))

jinak nově příchozí vítám a jsem ráda že nás pěkně přibývá🙂

uktapzop
25. říj 2011

ahoj, můžu se taky přidat? Já sice nezačínám až tak úplně od nuly - jsem po zamlklém těhotenství, ale aspoň jsem chytřejší než dřív 😉 No takže zrovna podruhé začínáme pracovat na rozšíření rodiny...

dashyyy
25. říj 2011

@twistinka123 to bude silná generace našich dětí 😎

@pajav no už abys byla zpátky 😉

twistinka123
25. říj 2011

@uktapzop tfuj tfuj tfuj!! at to brzy vyjde....

holky jak jsem kápla na tydle stránky tak to prožívám ještě víc, čekám kdy napíšete kdo jste těhu🙂

barbulinka1
25. říj 2011

hezké odpolko holky, to se tedy rozrůstáme, to je jenom dobře 🙂 🙂 a přeju nám všem brzy dvě čárečky 🙂 Holky je tu někdo, kdo si měří BT? já první měsíc a jsem z toho jelen, tedka se mi 3 dny drží na stejné teplotě, tak to asi ještě ovu nebyla co ? nebo myslíte že jo? ja vubec nevim :( jinak podle hlenu, dneska je nějak extra silný ale nevim jestli je to ovu, bříško mě bolelo treochu ted 3 dny ale dneska je to ok, tak nevim :( děkuji za rady 🙂 🙂 http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx...
@pajav Jsem nedočkavá,hnedka se ozvi až budeš vědět, držim pěstičky 🙂

twistinka123
25. říj 2011

@barbulinka1 já si neměřím, bohužel neporadím, ani tomu moc nerozumím....ale je fakt že ty ovu testy jsou nějaký divný, jednou mi ukáže to, pak zase něco jiného....

dashyyy
25. říj 2011

@twistinka123 a @barbulinka1: nejlepší je na to vlítnou, když je chuť 😎

barbulinka1
25. říj 2011

@dashyyy No jenže já mám doma manžela cca 10 dní v měsíci, takže u nás to není kdy je chut, ale o tom, když je doma 😀 😀 :( takže to bude na dlouho, než se nám to povede, ale za 2 hodiny se má vrátit na pár dní a chut je velká 😀 😀

twistinka123
25. říj 2011

@barbulinka1 😀 😀 to je dobře že chuť je to je důležitý🙂)) my si ještě užíváme chvilek ve dvou a tak, těším se na tu atmosféru na Vánoce a tak, pak to začne🙂 nechávám manžela trochu dáchnout 😀