"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

terulilinka
19. pro 2011

@kristinandbaby jo, tak to mam stejně 😀 a kdybys viděla jak se cpu 😀 neskutečný... Tak si musíme najít něco co nám zaplní všechny myšlenky 🙂

kristinandbaby
19. pro 2011

Teď před chvíli jsem psala, jak se těším na Vánoce, na to žrádlo, řízeček salátek mňam...jím jako prorvaná 😀 V sobotu jsem snědla asi milion česnekových jednohubek a pak jsem v noci skučela že mě bolí žlučník :D A jak dopadl vánoční věčírek ala Marylin ?? My měli ve stylu 80.let 🙂

hanickaa.d
19. pro 2011

@barbulinka1 no teda moc krásný, už se to tvaruje 🙂 a už ti roste bříško? já jsem nafouklá...

petanevesta
19. pro 2011

Tak já vám holky nevím, dneska na ovu testu už ani ten duch nebyl a to mám dle výpočtu plod. dnů i dle zkušenosti z min. měsíce ovulovat ve středu, ani břicho mě nebolí nic...naopak jsem měla velký bolení minulý víkend a i na testu pak byl silnější duch, tak jsem pěkně zmatená, jak mi to tentokrát přijde 😒
Jinak se taky moc těším na Vánoce, jak na jídlo, tak hlavně na to, že bude rodinu pospolu - měli jsme nedávno velký starosti o mamčino zdraví, tak si vážím každé chvilky, kdy je na tom zdravotně líp 🙂 nakonec i naděje, že plánujeme vnoučátko jí taky vlila krev do žil, tak kéž by se vážně zadařilo brzy, to bych si od Ježucha přála nejvíc 😅

andrejkonellis
20. pro 2011

Ahoj holky, tak dnes MS zatím nepřišli...ráno jsem si dělala test 2x a byla jenom / .....tak asi nic z našeho snaženíčka ☹ ještě uvidím kdy se dovalí MS ☹

Ale prosím o radu: v lékárně neměli GS mamatest, tak jsem vzala to co měli...ale oba testy měli trochu rozmazanou barvu kolem čárky...může to být špatný test?

@zaneta Tak to držím prstíky 🙂)) a písni určitě 🙂)) Jinak pokud si pamatuji tak si měla taky negativ. test, že jo?

andrejkonellis
20. pro 2011

@zaneta aha už jsem si přečetla pozdější příspěvky, tak to mě mrzí ☹...doufám, že alespoň s MS to bude v pořádku...nevíš, proč to tak máš?

zzaneta
20. pro 2011

@andrejkonellis Ahojky.. super fotka 🙂 Mrzí mne to i u Tebe, ale brzy to určitě vyjde 🙂 Já si myslím že to tak mám protože je to první po vysazení, asi chvíli potrvá než se to ustálí, co jsem četla tak holky měly tu první MS třeba i po 50ti dnech. Přestávám to řešit, holt příjde až příjde - jen doufám že ne na Vánoce protože minule byla dost bolestivá :D A jestli nepříjde do konce roku, pak asi zajdu k doktorovi.

terulilinka
20. pro 2011

Ahojky holky, mam dotaz.. mam to dostat až 28.12. mam to přesný jako hodinky, mam po ovulaci, ale dnes trochu špiním ☹ nevíte co to znamená? Nikdy se mi to nestalo ☹

kixi
20. pro 2011

@terulilinka ze by se uhnizdoval drobecek? 🙂 jinak jsme na tom stejne taky to cekam 28.12 ..na testikovani jeste brzy, musime vydrzet 🙂

twistinka123
20. pro 2011

@terulilinka no abys fakt nebyla těhu🙂))

terulilinka
20. pro 2011

@kixi tak pak budem testovat spolu 🙂 no myslíš, že by to mohlo být tím? popravdě mam docela nahnáno ☹
@twistinka123 to by bylo úžasný, ale spíš se bojím, nějak se mi to nezdá ☹

kixi
20. pro 2011

@terulilinka urcite, cetla jsem o tom hodnekrat, ze uhnizdovani muze zpusobit spineni...neboj se...at uz je to tak ci onak, nic s tim neudelas...to si rikam ja...nechat to na prirode, ta si s tim musi poradit sama nejlepe...drzim pesticky 🙂

zzaneta
20. pro 2011

@terulilinka Terezko, držím pěsti aby to bylo uhnizďování 🙂

terulilinka
20. pro 2011

@kixi ježiiiiš, to by bylo úúúžasný!🙂 no zrovna jsem se chtěla zeptat co mam dělat dál 😀 ale moc děkuju za podporu!🙂
@zzaneta děkuju Žanetko! kéž by!🙂

zzaneta
20. pro 2011

@terulilinka Byl by to fajn dárek 🙂 Věřím že to výjde, tfuj tfuj tfuj - pro štěstí 🙂

terulilinka
20. pro 2011

@zzaneta děkuju!🙂 a co vy?🙂 já to tu nestíhám číst, tak vůbec nic nevím 😀

kixi
20. pro 2011

holky ja dneska pri chuzi takova pichava bolest v podbrisku, chodim trochu casteji na zachod a celkove podbrisek je takovy bolavy...dneska jdu na kontrolni UTZ...doufam, ze to neni treba zanet mocaku..ale ten uz jsem jednou mela a to byla jina bolest...no uplne nejlepsi by bylo, kdyby to bylo neco ale uuuuuuplne jineho 😀

twistinka123
20. pro 2011

@terulilinka kéžby kéžby kéžby🙂

gabuli202
20. pro 2011

Ahoj holky, tak dnes jsem 16 DC a jsem celá nesvá. Cyklus mám 25-28 DC cca. Takže podle návodů by už ovulka před pár dny proběhla, ale nevím, jestli opravdu proběhla, 3 dny zasebou jsem se testovala, myslím, že to bylo od úterý do pátku-ale ani jednou mi nevyšel pozitivní test, dva dny jsem tam měla jen dušíky. Další věc je, že po vysazení jsem měla dva měsíce bolení prsou, první měsíc od vysazení mě prsa začaly bolet v polovině cyklu cca a bolely mě tak 4 dny, další cyklus ani nevím, kdy začaly bolet a bolely až do konce cyklu. Tento měsíc zatím nic necítím, tak nevím, čím to je. Ty bolesti prsou jsem přikládala ovulce, ale teď jsem celá zmatená, jestli ji vůbec mám, když nic necítím. Dnes jsem si dělal zase ovu testík a byl tam jen dušík, tak já už fakt nevím ☹

terulilinka
20. pro 2011

@gabuli202 musíš testovat do té doby dokud se ti neukáže 😉

petanevesta
20. pro 2011

@gabuli202 No hele, já jsem přesně taky takhle zmatená, mám mít ovulku až tak zítra (to budu 21DC), ale necítím nic kromě dnešního píchání v břiše, ale spíš mám zaražené prdíky 😀 Včera a dneska jsem te´d na OVU testu už neměla nic a předtím tam byl týden duch, paradoxně nejsilnější byl už 10DC čili 10/12....tak jsem taky zvědavá, co z toho vyleze, jestli jsem to tentokrát neměla úplně jinak a to na začátku cyklu, ale je to divný 😒

terulilinka
20. pro 2011

@twistinka123 a u tebe taky kéžby!🙂

gabuli202
20. pro 2011

@terulilinka No, snažíme se tři měsíce a ještě jsem nezjistila, kdy mám ovulku. testovala jsem min. týden, ale pak jsem se na to na 3 dny vyprdla, takže nevím. Nechci si měřit BT, ale ovu testy jsou docela drahý a příjde mi, že je zbytečně plácám 😒

@petanevesta zdá se mi, že mám toho ducha dnes silnějšího , ale fakt minimálně, než ten min. týden, ale jak jsem říkala, testovala jsem min. týden a pak jsem se na to na 3 dny vykašlala, tak jsem taková bezradná. Doufám, že ovu vůbec u mě probíhá ☹

terulilinka
20. pro 2011

http://merenibt.xf.cz/index2.html
nooo, podle ttýhle kalkulačky by mělo dojít k uhnizďování až 23., ale píšou +-...

petanevesta
20. pro 2011

@gabuli202 no chápu, že tě to trápí, já jsem si to min. měsíc aspoň ověřila, že ovulaci mám, taky jsem teprve třetí měsíc bez antikoncepce a snažíme se o mímo teprve druhý, ale hlavně na sobě pozoruju, jak se teď dost sleduju a nejradši bych to těhu chtěla hned 😀

terulilinka
20. pro 2011

@kristinandbaby mnam, česnekový jednohubky 😀 já nakonec za tu Marilyn nešla, necítila jsem se v tom 🙂 tak jsem na sebe jen hodila jedny šaty a šla jsem 🙂
@gabuli202 já ti radila womenzone a testy z aukra 🙂) vychází mi to a nemam pocit, že bych tolik utratila 🙂

gabuli202
20. pro 2011

@terulilinka Můžu tě poprosit o odkaz na ty testy? Já si je kupuju v lékárně a v balení jsou 3 kusy za 110 Kč 😒

@petanevesta Další měsíc asi budu pečlivější, jde mi hlavně o to, jestli tu ovulku mám, tak to chci zjistit!

dashyyy
20. pro 2011

@twistinka123 měla jsem špatný výsledky bílkovin a bílých krvinek a nějaký nález na čípku ale po další kontrole se to prý hodně zlepšilo že prý se s tim vyrovnal imunitní systém 😉

terulilinka
20. pro 2011

@gabuli202 ty brdo, to je docela pálka za tři papírky 🙂 máš to v ip 🙂

petanevesta
20. pro 2011

@terulilinka to jo, to je drahota, já to taky kupovala na netu 10ks za 180Kč 😉