"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
21. pro 2011

@zzaneta zkus, já to prubnu pár dní po tobě🙂 😀

twistinka123
21. pro 2011

@zzaneta jj to může jakou jsi brala antiko?

zzaneta
21. pro 2011

@twistinka123 Tak to jsem zvědavá. Původně jsem si říkala že je blbost aby ovu byla tak pozdě, ale uvidíme 🙂
To by bylo fajn kdybychom všechny měly koncem roku dobré zprávy 🙂

zzaneta
21. pro 2011

@twistinka123 Já brala několik let Marvelon a poslední rok Novynette

twistinka123
21. pro 2011

@zzaneta to by bylo bájo....ale u sebe tomu moc nevěřím...jsem realista 😒

zzaneta
21. pro 2011

@twistinka123 Tak to jsme dvě :D

gabuli202
21. pro 2011

@twistinka123 Bezva, tak moc děkuji za informace 🙂 🙂

harley26
21. pro 2011

Ahoj holky, tenhle měsíc si poctivě dělám ovu testy a tak mám dotaz. Vcera jsem podle me mela pozitivni test, pak jeste i dneska rano, ale ted vecer uz ne? Je to tak normalni? Ze je ovu test pozitivni jen par hodin a pak probiha ovulace, ktera uz nejde testovat? Diky za info! Jinak gratulace novym tehulkam, siri se to tu opravdu neskutecnou rychlosti! 🙂

twistinka123
21. pro 2011

@harley26 jj je to tak jak píšeš, měla jsem to stejně🙂))

@gabuli202 není za co!

holky mějte se a zase zítra, du si dát vanu adopelechu, mám rýmu jak prase🙂 tak se du vypotit s manžílkem!🙂))

papa berušky

zzaneta
21. pro 2011

Holky tak mne po návratu z práce čekalo překvápko a jsem 1DC - jedeme dál 🙂

twistinka123
21. pro 2011

@zzaneta jééé tak konečně🙂 tak ted to vyjde!

twistinka123
21. pro 2011

mažu k manžílkovi tak zejtra 🙂

barbulinka1
21. pro 2011

@hanickaa.d ahojka, neboj, dopadne to dobře 🙂 Já utrogestan beru od začátku těhu, dva dny jsem špinila, ale to bylo ještě než jsem našla // takže asi uhnizdování a pak nic, beru 1-0-1 a večer ho polykám a ráno zavádím, neboj bojovníčkovi to pomůže a bude to dobrý 🙂

hanickaa.d
21. pro 2011

@barbulinka1 🙂 a to ti bylo řečeno - ráno zavádět a večer jíst? Mně řekla baštit ráno a večer. Uvidíme, v úterý po Vánocích napíšu....a já se dneska tak rozčilovala a stresovala v práci, měli jsme vánoční dílny...

barbulinka1
21. pro 2011

@hanickaa.d ne nebylo 🙂 když tu nebyl manžel, tak jsem jen zaváděla, má to lepší učinek, ale tedka už mám poslední plato a pak mám vysadit a to zavádění je trochu nepříjemný, ale dá se to s intimkou, tak večer polykám a ráno zavádim a když mám třeba někam jít, tak taky polykám 🙂 neboj bude to dobrý a žádný rozčilování!! 🙂 jen si užívej vánoc a bude to všechno v pořádku, a miminko je bojovníček 🙂

pajiskazemlyna
21. pro 2011

Ahojky holky! 🙂
Gratuluji ke krásným novým těhotenským fotečkám a jedněm zásnubám, to je nádhera! 😵 Dávejte na sebe všechny pozor ! 😵

Já jsem dneska teprve 15DC a nějak lenivým, už ani BT pořádně neměřím, nebaví mě to :D Ovu by měla být někdy kolem 20.DC, takže se budeme snažit pěkně o vánocích a výsledek zjistím nejpozději 11.1., tak jsem zvědavá, jak to se mnou dopadne 😀
Všem kočinkám, co máte před testováním přeji // !!! 😵 😵
@twistinka123 Držím palečky !! Přeji, aby to vyšlo hned napoprvé !

terulilinka
21. pro 2011

Ahojky holky 🙂 tak dnes špinění přestalo, tak fakt nevím co si myslet 🙂 ale už se mooooc těším na Vánoce - to bude kráááásná atmosféra 😵

pajiskazemlyna
21. pro 2011

@terulilinka
Ahojky 😵
Na 100% budeš mít ty nejkrásnější Vánoce, protože se ti mimísek právě zavrtal do bříška 😵
Uvidíš, že všechny, co jsme ti to tu psaly, jsme měly pravdu - už jen, aby bylo vše v pořádku, držím palečky, ať to vyjde ! 😵

barbulinka1
21. pro 2011

@terulilinka ahojka, já jsem taky dva dny špinila a miminko se zavrtávalo cca 6-7 den po ovu, držím pěstičky at máš ten nejkrásnější dáreček 🙂

terulilinka
21. pro 2011

@pajiskazemlyna jéééé, to jsi krásně napsala!! Moc děkuju! já jsem nějaká rozněžněla 😵

terulilinka
21. pro 2011

@barbulinka1 moc děkuju!! 😵 já špinila včera a dnes už je malilinko ráno a teď nic. Tak to je tak 5-6dní 🙂

barbulinka1
21. pro 2011

@terulilinka Tak to by odpovídalo 🙂 bylo to mini špinění, spíš jen když jsem šla na wc, ale bylo, držim pěstičky, ale to vyjde a mimi se hezky zavratalo 🙂 já jsem špinila pátek, sobota a v pondělí jsem měla pozitivní testík 🙂

maybay
21. pro 2011

kdyz pisete, ze se mimi uhnizduje, jak se to projevuje? me trosku boli bricho..

pajiskazemlyna
21. pro 2011

@maybay
Ahojky 🙂
Pokud já vím, tak se uhnizďování projevuje jednodenním poklesem v BT, jednodenním nebo dvoudenním špiněním a bolestí v podbřišku, to vše přibližně 7-12 DPO 🙂

terulilinka
21. pro 2011

@barbulinka1 jo až takhle brzo? no já to mam dostat až 28.12. :-/

maybay
21. pro 2011

@pajiskazemlyna teplotu si nemerim, zatim nespinim. Ale poboliva me pravy vajecnik... DPO je den po oplodneni? 🙂

pajiskazemlyna
21. pro 2011

@maybay
Ano, DPO=dny po ovulaci 🙂
Kolikátý den jsi cyklu a kdy bys měla/neměla dostat ms ?? 🙂

maybay
21. pro 2011

@pajiskazemlyna 16DC a ms by mela prijit 3. ledna teda doufam ze neprijde. Druhou ms to mam tak, ze nejdriv dva dny malinko spinim a pak se ms rozbehne. Vzdycky si rikam, ze nerozbehne a ona mrcha prijde v plne sile. Tak nevim jestli ty dva dny spineni mam taky pocitat

pajiskazemlyna
21. pro 2011

@maybay
Možná to u tebe vypadá spíše na ovulku, když jsi 16DC 😝
Takže být tebou se vrhnu na manžela a snažím se, snažím, aby byl 3. ledna výsledek // 😀

hanickaa.d
21. pro 2011

@barbulinka1 tak na večer je to lepší zavádět, ne?