"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
21. pro 2011

Ahooj holkyyy!Ja vubec nestiham,sice jsem mela uz dnes dovolenou a do prace jdu az 2.1. ale treba v pondeli jsem tvrdla v praci do sedmi do vecera.Dnes jsem jeste shanela nejake darky,uz to jen dozabalit,ozdobit stromek a muzou zacit Vanoce! Planujem rict o nasich fazolkach manzelovym rodicum a u nas to nevi segra a babicka,tak to snad bude nej darek.Jen doufam ze jsou fazole ok,od minule kontroly uz je to tyden a dalsi az 3.1. a ja se furt bojim co bude.Nejradsi bych to ani nikomu nerikala,bojim se ze to zakriknem.Zitra jdu ke kadernici na barvu tak jsem ji to musela rict zda to nevadi.Vsem tehulkam strasne mic gratuluju ke krasnym fotkam miminek a preju at je vse v poradku!Mne jinak nic neni,jen prsa se zvetsujou a teda uz mam tri kila hore a vubec nevim z ceho,jim stejne ☹ ale pupik uz trochu mam no ale zda se mi to brzy,kdyz dle ovu jsem 8+6tt a minule utery dle utz to bylo 6+4tt,coz me taky trochu znervoznuje,ale doktor tu moji ovulaci nebere v potaz,posledni ms nemam jak urcit takze to pocital podle velikosti fazolaku.
@hanickaa.d drzim palce,neboj ta srazenina se rozpusti a bude to dobre!Ja ten utrogestan mam taky,dve vecer a zavadim,v tehu pry ani jina aplikace nema smysl,navic to minimalizuje vedlejsi ucinky a i se to lepe vstrebava.Tak hodne odpocivej a nestresuj se,mimco to urco vybojuje!

maybay
21. pro 2011

@pajiskazemlyna manzel prisel z vanocniho vecirku, takze to nebudu riskovat 🙂 snazili jsme se vcera a predevcirem a predtim taky, tak snad kdyz dneska vynechame tak se stejne zadari.... doufam

twistinka123
22. pro 2011

ahojky holky tak se hlásím při čtvrtku - poslední den v práci, jupí🙂 dneska jsem 21DC, žádná změna, včera jsem se zase tulila k manžílkovi ale to už asi bez efektu🙂 ovu už byla 18.12 🙂 jinak rýma stále přetrvává☹ ch jo!

mersy
22. pro 2011

ahoj holky,
tak nám se to nezadařilo - dostala jsem MS ☹
nevadí, budeme to zkoušet dál. Zkusila jsem si nechat vypočítata plodné dny podle hvězd (tonoucí se stébla chytá) dle metody Dr. Jonáše
máme se snažit 27.12 , tak uvidím....
.http://astro.wendys.cz/plodne_dny.php

zzaneta
22. pro 2011

@twistinka123 Ahoj Luci.. já Ti ten Tvůj poslední den v práci závidím, mne to čeká ještě zítra a taky mezi svátkama..

trolleey
22. pro 2011

Ahojky holky, mo děkuji za pochvalu fotečky.
všem snažilkám přeji brzké // a ať nás tady jen přibývá! 😉
a těhulkám přeji krásné a příjmené těhulkování. 🙂

twistinka123
22. pro 2011

@mersy ahojky kouknu na to, díky za tip🙂

@zzaneta to já ne, ale zase já jsem neměla vůbec žádné volno, ani v létě 😒

@trolleey děkujeme!uvidíme jak to klapne🙂

twistinka123
22. pro 2011

@mersy helet to je blbost, mě vyšla plodnost v době plánované MS 😀

zzaneta
22. pro 2011

@twistinka123
@trolleey Mně to teda vychází stejně jako jinde 🙂

twistinka123
22. pro 2011

@zzaneta no že bych byla plodná 30DC když ovu jsem již měla a mám to přesně je divný 🙂

zzaneta
22. pro 2011

@twistinka123 Já už bych se ničemu nedivila. Příjde mi že každé tělo si pracuje jak chce :D Já byla přesvědčená že jsem měla ovu v sobotu a včera jsem to dostala, taky mi to příjde jako blbost, ale vážně jsem to tak cítíla.

sedivka
22. pro 2011

@mersy taky si myslim, ze je to blbost 🙂)) me to vyslo na Silvestra, coz je asi 5 dní před MS 🙂))

silvaaa
22. pro 2011

@twistinka123 Ahoj, chtela bych te poprosit o radu? Kdy nejdriv po vynechani MS se ma cenu objednat na vysetreni a UZ? Dekuju.Jo a prosim te mohla bys mi poslat taky tu brozurku,jake leky se smi atd.Dik moc. 🙂

twistinka123
22. pro 2011

@sedivka mě to vyšlo taky na silvestra😀

@silvaaa nejdřív cca 10dní po vynechání MS...brožurku pošlu zítra ju? mám to doma v pc a dneska se na něj asi nedostanu, manžel maká doma 😒

sedivka
22. pro 2011

@twistinka123 Tak to bude proste kazdopadně vybornej den 🙂)))

twistinka123
22. pro 2011

@sedivka no já doufám že budu těhu tak snad jo🙂 včera mi tom klepal na bříško a říkal, je tam někdo? 😀 a já se smála, jak to mám vědět 😀

sedivka
22. pro 2011

@twistinka123 Jojo, to mi manzel taky jednou delal, asi pred rokem, kdy mel podezreni, ze se mu neco povedlo i pres antiko 🙂)))

silvaaa
22. pro 2011

@twistinka123 jo jasne 🙂 A kdy asi by se mel 2.prouzek na TT zabarvit stejne intenzivne jako ten 1.?Dneska jsme si delala dalsi 😅 ,no a je o neco silnejsi,ale do toho kontrolniho ma porad daleko.MS jsem mela dostat 19.Asi je to jeste brzo co?Ja jsem proste hrozny stresar.Jenze nedavno kamaradka mela mimodelozni a rikala,ze v tom pripade se HCG pry zveda pomalinku,tak mam strach...doufam,ze se ale jenom silene pozoruju a je vse O.K. 🙂

twistinka123
22. pro 2011

@silvaaa to je blbost...fakt...u každé je to jiné, já nevím...to je těžko říct!

terulilinka
22. pro 2011

@twistinka123 co máš na tu rýmu? mě se tak ráno spouští a nechci si dávat nic, ale obávám se že to asi nevydržím ☹ Jinak já jsem dnes taky poslední den v práci, tak se nemůůžu dočkat 🙂

zzaneta
22. pro 2011

Holky jak já vám závidím.. my už tu moc nemáme do čeho píchnout, ale jelikož už nemám dovču, musím tu sedět :( i celý příští týden :(

terulilinka
22. pro 2011

@twistinka123 a tu brožurku chci takyyyy 🙂))))

terulilinka
22. pro 2011

@zzaneta jééé, to je škoda.. tak at to rychle uteče!! já se neskutečně těším, poslední volno jsem měla před 3měsícema, takže tohle si chci užít 🙂

pajav
22. pro 2011

Ahoj holky,tak už se mi blíží kontrola ve 14:00 :o))) Jinak mám problém se zádama ☹ Celý den v práci sedím za přepážkou,otáčím se z prava do leva, vstávám co 5 minut a zase si sedám a to mě ničí. Jakmile přijdu domů z práce,lehnu si a pak už nevstanu,manžel mě musí nosit protože to je tak šííílená bolest až u ní brečím,nesnesitelný! Nevím,co mám dělat,už to trvá 2 týdny minimálně a zhoršuje se to, nevíte,co s tím?
@twistinka123 ahojky,nemáš s tím prosimtě nějakou zkušenost? Každý večer opravdu trpím ☹ Nějaká mastička nebo cvičení? Ráno jak vstanu tak je to lepší ale pořád pokulhávám, bodá mě tam a večer už ani krok..

silvaaa
22. pro 2011

@twistinka123 Ja si taky myslim,kdyz nekterym se na to prijde az pri odberu krve,ale kdyz to clovek slysi u druhych,tak tam ten cervik pochybnosti hloda a hloda....nejlepsi asi je nikoho neposlouchat 😉 .Takze jsem objednana na 5.ledna a to by tam teda snad uz jit neco videt melo,ze? Pritel ten uz by to nejradeji napsal min. na facebook,ja ho furt brzdim a nechci jeste nikomu nic rikat,dokud mi to nepotvrdi pani doktorka.Navic se tesim na ty vymluvy u pribuzenstva proc nepiju 😅 .

silvaaa
22. pro 2011

@pajav Ahoj,u nas holky,ktere mely sedave zamestnani nebo problemy se zady sly vzdycky uz na nemocenskou cca ve 4.mesici.Nebo muzes pozadat o jinou praci,u ktere nebudes treba porad sedet.Ale nevim zda u vas maji takove misto?

twistinka123
22. pro 2011

@pajav ortopedii.... 😒 nic jiného poradit nemohu 😒

@silvaaa tak takovou věc bych hned na FB nehlásila, to je vaše věc! 😉 jj to by mělo bejt vidět! kdy jsi testla prvně a něco tam bylo?

pajav
22. pro 2011

@silvaaa ahoj, noo pracuju na poště takže veškerá práce tam je sedavá ☹ Jsem ve 3. měsíci a doufala jsem,že tam vydržím až do mateřské,protože nechceme přijít o peníze, na nemocenské toho asi moc nebude. Ale já už opravdu nemůžu ☹

pajav
22. pro 2011

@twistinka123 jj poptám se dnes na kontrole a zítra zajdu ke svojí obvodní,co mi poradí.

maybay
22. pro 2011

@twistinka123 taky prosim o brozurku 🙂