"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

misam
22. pro 2011

@zzaneta mám to stejně. Už ani neměřím BT a čekám... 😀 No večer už v obchodem možná moc lidí nebude, abych tě teda neděsila. Ale byli jsme v neděli kupovat na Chodově boty a ty davy co tam proudily jsem teda už dlouho nezažila.

zzaneta
22. pro 2011

Je tady vůbec někdo kdo nedělá pro jakéhokoliv operátora? :D :D :D

misam
22. pro 2011

@dashyyy joooo tááák, dneska jsem nějaká nechápavá, asi si sedím na vedení 😀. V tom případě jsem váš zákazník 😀.

misam
22. pro 2011

@zzaneta jáááá 😀

zzaneta
22. pro 2011

@misam Chodov je kritickej, já tam šla včera přes oběd a říkala si že to tam nikdo nebude a dost jsem se spletla. U nás v Říčanech snad tolika lidu nebude 🙂

zzaneta
22. pro 2011

@misam Tak to je fajn, už jsem si začínala připadat divně :D

misam
22. pro 2011

@zzaneta jo tak Říčany budou asi v pohodě. 😀 Opravdu to vypadá, že jsme se dostaly z diskuze Snaženíčko do diskuze našich operátorů 😀

silvaaa
22. pro 2011

@zzaneta Ja taky!

zzaneta
22. pro 2011

@silvaaa @misam Za chvíli nám stopnou příspěvky že jsou mimo téma :D ale je fajn někdy nemyslet na to Snaženíčko a přijít na jiné myšlenky. Myslím že je to třeba...

misam
22. pro 2011

@zzaneta Naprosto souhlasím. 🙂 My se dneska vrátili z hor, takže jsem si vyčistila hlavu a nemyslala tam na to tolik...vlastně skoro vůbec 🙂.

dashyyy
22. pro 2011

@misam no já bych to od sebe taky nepochopila 😀

misam
22. pro 2011

@dashyyy 😀 😀 😀 tak to se mnou asi nebude tak špatné 😀

pajav
22. pro 2011

Taaak a mám to za sebou 🙂 Těhotenská průkajda je doma a TP je 14.7. 🙂 Tak jsem to tipla na den přesně. Dávám fotečku malého medvídka ale nevím,kolik měří teda ☹ Pan dr. mi to neřekl a z fotky to nejde vyčíst, trojky vypadají jak osmičky či naopak..takže to je bud 3,37cm nebo 3,87 cm (8,87 je nejspíš blbost :D) dnes 10+6tt 🙂)) Zítra na krev a další kontrola 19.1. Mám takovou radost!!!

petinkas
autor
22. pro 2011

@pajav Moc gratuluju!!!!!!!!! To už je krásné miminečko 🙂.. jaký mám pupíček 🙂.. Nádherná fotka.

pajav
22. pro 2011

@petinkas děkuji :o)) Dnes ze mě všechny obavy spadly, ufff 🙂

barbulinka1
22. pro 2011

@pajav Kráááásnej človíček, moc gratuluju 🙂 to bude spíš kolem těch 3 cm, 8 by bylo moc, je krááásný 🙂 to budou krásný vánoce co ? 🙂 jo a jsme přesně o 10 dní 🙂 🙂

petinkas
autor
22. pro 2011

@pajav jo to Ti věřím, já je mám stále.. hned 3. jdu na další KO + moč a krev, tak doufám, že už taky spadnou 🙂.. Tak si užijte krásné svátky 🙂..

barbulinka1
22. pro 2011

@pajav a na ten screening jsi objednaná ? 🙂

pajav
22. pro 2011

@barbulinka1 zítra jdu na krev tak se zeptát,kolik to je přesně 🙂)) Jojo Vánoce už ted jsou krásný 😉 Manžel je z té fotky unešenej 😀 Jen o 10 dní jo? To je bomba..začínali jsme spolu jako snažilky a skončily jsme spolu jako těhulky jen o pár dní 😉)) Jinak pěkné bříško už máš ;)))

@petinkas určitě bude vše v pořádku 😉 Musí! Tobě také krásné Vánoce a hodně štěstíčka a zdravíčka!!

pajav
22. pro 2011

@barbulinka1 jojo jsem, jdu tam příští týden 29.12. a ty?

barbulinka1
22. pro 2011

@pajav Vid, je to krásný 🙂 Já jsem tedka dělala dopis pro babičku a dědečka, nikdo to ještě neví, tak rodině to řekneme v sobotu na štědrý den a ostatním pak až cca za 3 týdny po tom screeningu 🙂 no já mám podle utz termmín 24.7 🙂 🙂jinak podle ms 18.7 🙂 jsem štastná, že nám to oběma vyšlo 🙂 no roste nějak rychle, bojim se jak budu vypadat na konci 😀 😀 když v 10.týdnu je takový veliký 😀 já jdu 30.12 na krev, na ten screening a pak jdu 9.1. k dr na ultrazvuk a pak hned do Hradce na velkej ultrazvuk a 16.1. do poradny 🙂 kolik platíš za ten screening ?

mersy
22. pro 2011

pajav gratuluju.... 😉
už bych chtěla taky......

pajav
22. pro 2011

@barbulinka1 ty toho máš teda naplánovaného 😀 já jdu akorát zítra na krev na gyndu, 29.12. screening a 19.1. kontrola. nic víc :D A kolik budu platit? To se platí?? 😀D Nic nevím 😀 Jinak já TP podle UZ 14.7. a podle MS 24.6. 😀 Já už mám taky připravené psaníčko pro babičky + fotku z UZ,ted jsem je dotiskla, jinak ostatní už to ví :o)

barbulinka1
22. pro 2011

@pajav no na ten NT screening, to se platí, to nehradí snad žádná pojištovna a dělá se ta krev nejdýl do 11+3 a ten ultrazvuk nejdýl do 13+6, doktor mi dal celý takový povídání a že se musím přihlásit na to nejdýl do 9+6, není to povinný tak se to platí, já dávám 100 kč za krev 1 400 za ten ultrazvuk, kde budou měřit tu nosní kůstku atd. jinak já na krvy na gyndě byla na hiv, žlotenku atd. ten screening to je na PAPP-A a nějaký hcg beta nebo co...to ti neřekl nic takovyho doktor ? ? to budou mít radost babičky vid 🙂 je to krásnej dáreček 🙂 🙂

pajav
22. pro 2011

@barbulinka1 tak to slyším poprvé, to říkám pořád,že můj dr. mi ho**o říká.

trolleey
22. pro 2011

@pajav gratulujííííí nádherná fotečka! už je to úplné miminko. 🙂
já se budu na ten screening objednávat 6.1. a prý to bude stát 750,-, ale švagrová bydlí v Praze a neplatila za to nic, tak asi jak který doktor. 🙂 to je jedno, kolik to stojí, stejně by na to člověk šel, aby měl jistotu, že je vše v pořádku. Tak se holky držte a hezký večer. 🙂

barbulinka1
22. pro 2011

@pajav to teda jo...měl by tě aspon informovat, pokud vim, tak skoro každej obětuje ty korunky , protože má jistotu, že miminko je zdravý...pak jsou ještě v 16.týdnu, ty jsou hrazený pojištovnou tripple testy, ale ty jsou často falešně pozitivní, tedka bratránek měli špatný výsledky a šli na plodovku a nakonec mají zdravý miminko 🙂 nechápu, proč ti o tom aspon neřekl, už jsi docela daleko, tak aby pak nebylo už pozdě, jestli teda chceš na ty testy jít :(

barbulinka1
22. pro 2011

@trolleey Tak to je dobrá cena, mě rovnou řekl u něj krev 100 kč a ten ultrazvuk v Hradci 1400, ale není mi líto těch peněz, hlavně at nám to všem dobře dopadne 🙂 🙂

zzaneta
22. pro 2011

@pajav To je super, gratuluju. Jen tak dál 🙂 Máte krásný dáreček

zzaneta
22. pro 2011

@misam Tak ani Říčany nebyly ušetřeny davů lidí, ale nevadí, o to míň jsem nakoupila věcí :D a zítra ještě dokoupíme al už po menším 🙂
Holky já se tak těším na Vánoce.. a nějak na mne doléhá, že bych už nechtěla být snažilka ale těhu :(