"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
28. pro 2011

@twistinka123 drzim palce. Uz abych taky testovala 🙂))

sedivka
28. pro 2011

@kristinandbaby tak at neco poradnyho najdes! At te to bavi!🙂

kristinandbaby
29. pro 2011

@sedivka Děkuji moc !!! no hledám hledám hledám....mám na to dva měsíce tak snad najdu 🙂

petanevesta
29. pro 2011

@harley26 dobré ránko 🙂 no menstruaci mám teď tak 4 dny, z toho první dva dny silněji a pak už spíš špinění a přitom dřív jsem to měla klidně až 6 dní z toho 3 dny fakt silný krvácení i velký křeče v břiše a pak to sláblo...

petanevesta
29. pro 2011

@sedivka taky držím twistince palečky a nám přeju, aby ten čas rychleji utekl a mohly jsme taky testit 😀
Já jsem dneska 29DC, ovulka pořád nevím, jestli vlastně byla, protože na testech od 10DC do teďka byl pořád jen duch a dneska mám doma poslední kousek, tak na to pak asi už prdím. MS mám dostat 4/1, tak se uvidí 😖 Co ty, jak to vidíš tenhle měsíc? 😉

sedivka
29. pro 2011

@petanevesta no tezko rict... Ovulaci netestuju, tak nevim jestli byla. Sex byl pomerne casto, takze ciste troreticky by se to povezt mohlo, ale nevim. Zadne zvlastni pocity nemam 🙂 mam to dostat az 9.1.

petanevesta
29. pro 2011

@sedivka já se právě taky snažím na to tak nemyslet jako ten minulý měsíc, to jsem si ty příznaky těhu snad i vsugerovala, najednou mi nebylo pár dnů dobře od žaludku atd 😀 spíš mě právě skoro celý cyklus tak střídavě pobolívá a tlačí břicho, takže právě ani podle toho nevím, kdy ta ovulka vlastně byla a sexík je co 2-3 dny...tuhle jsem dokonce na netu četla, že až 40% žen může ovulovat víckrát měsíčně nebo mít v té ovulaci různé anomálie, možná teda jen vyhazuju zbytečně peníze za testy 😀

sedivka
29. pro 2011

@petanevesta ja to zatim nechavam proste na prirode. 🙂

terulilinka
29. pro 2011

@kristinandbaby aháá, tak určitě najdeš něco co tě bude bavit 🙂

terulilinka
29. pro 2011

Holky, tak jsem testovat nestihla.. dostala jsem tak silnou a bolestivou ms, že asi umřu ☹ a to musím sedět v práci, kde skoro nikdo není a dělat nějaký brožurky a faktury :-/

petanevesta
29. pro 2011

@terulilinka jéé tak to je škoda, držela jsem ti palečky, aby MS nedošla 😒

petanevesta
29. pro 2011

@sedivka máš můj obdiv, já se hned od začátku sleduju a bojím se, že nám to nepůjde, protože manžel, ač je mladej, tak prodělal v minulosti dost zánětů močových cest a i měl problémy s prostatou, tak na to bral prášky ☹
asi to zase víc řeším, protože v hlavě spekuluju, jestli MS dorazí nebo nee, měla bych se zabývat něčím jiným...třeba začít od Nového roku zase s cvičením a zdravou stravou 😀

pajav
29. pro 2011

Ahoj 🙂 tak jsem doma z genetiky..vše vypadalo ok,slyšeli jsme i srdíčko,nádhera 🙂 Měříme 5,4 cm..roste jak z vody. Skákal tam jak na koni 😀 bylo to super. Přidávám fotečku 🙂 Dnes 11+5 tt.

terulilinka
29. pro 2011

@petanevesta no nedá se nic dělat, jede se dál 🙂 jinak s tím co jsi psala šedivce se nějak ztotžňuju.. manželovi je 33 ale když byl mladší tak taky měl problémy se záněty a bral na to taky prášky, hlavně tedy homeopatika, tak se taky trochu bojím...

zzaneta
29. pro 2011

@twistinka123 Luci jsem v šoku s Tebou a mooooc gratuluji.. určitě to bude sílit, musí 🙂

@terulilinka a u Tebe mne to Terezko mrzí :(

pajav
29. pro 2011

@terulilinka To mě mrzííí ☹ Ale příště to už určitě vyjde,hlavu vzhůru :o))))

petanevesta
29. pro 2011

@terulilinka no právě, manžel byl i na můj popud před pár lety na spermiogramu, protože jsem chtěla vědět, jestli ta léčba na něj nemá vliv (bral několikrát po sobě antibiotika) a doktor mu řekl, že nemá, nicméně výsledky nějak hvězdný neměl, má je o něco pomalejší 😒 třeba to te´d má lepší, ale nechci ho zatím stresovat, abych mu zase říkala, ať se nechá vyšetřit, když to zkoušíme teprve druhý měsíc 😅

silvaaa
29. pro 2011

@terulilinka Taky je mi to hrozne lito. ☹ Vypadalo to tak slibne. Ale ono to prijde,driv nebo pozdeji,ale zadari se! 😵

barbulinka1
29. pro 2011

@pajav Jeee, krásný moc 🙂 a genetika dopadla dobře ? měřili tu nosní kůstku nebo to šíjový projasnění ? a krev vyšla jak ? 🙂 To už je pěkně velký miminko 🙂 Já jdu na krev zítra 10+3 a ten velký utz se děl až od 11+3 tak si budu muset ještě počkat cca 14 dní 🙂

barbulinka1
29. pro 2011

@terulilinka Tak to mě mrzí, opravdu to vypadalo nadějně :( ale příště to vyjde 🙂

terulilinka
29. pro 2011

@zzaneta
@pajav
@silvaaa
@barbulinka1 Holky, i tak vám moc děkuju za podporu! Holt k nám to mimi nechce :-O
Pořád přemýšlím, jestli ještě prostě nezkusit měřit tu teplotu a pokud to nevyjde tak na to už kašlat, s tim pocitem, že jsme pro to udělali všechno.. Mamka mě do toho furt hecuje (ovu testy se jí zdají divný, ale tohle je prej spolehlivý 😀) Co myslíte?

@petanevesta Tak to je dobrý, že šel!🙂 můj manža ted hodně dlouho nic a podle doktora je v pořádku, tak uvidíme.. 🙂 já být Tebou, nechám ho, ono ho to třeba napadne samo 🙂 můj chtěl jít se nechat vyšetřit ještě než jsme se vůbec začali snažit a sám od sebe 😀

@pajiskazemlyna a ty, dostaneš do nosuuuuuuuuuuuu!😀😀😀

terulilinka
29. pro 2011

@pajav jinak mimi je moc krásný! užívej si to 🙂

petanevesta
29. pro 2011

@terulilinka jo díky, nechám ho, nechci ho stresovat, stačí, když na to sama dost myslím 😀

barbulinka1
29. pro 2011

@terulilinka Já bazálku doporučuju, první měsic jsem nic neměřila, nesledovala a nic, druhý měsíc jsem si koupila teploměr cca za 100 kč a začala každý ráno o půl 6 měřit a snažili jsme se když byli nízké teploty, do ovu jsme se stejně netrefili, protože manžel byl v zahraničí, ale ono stačí dva tři dny před ovu a pak když se teploty zvýšej, tak už zase tolik snažit nemusíte a už jen čekáš, jestli teplotky budou nahoře a podle toho i poznáš, jestli jsi těhotná nebo ne 🙂 a není to stresující, jen změřiš teplotu, zapíšeš si jí a manžel ani nemusí nic poznat 🙂

pajiskazemlyna
29. pro 2011

@terulilinka
Tak to mě teda mrzí :(
Promiiiiiiň........ Do nosu bych zasloužila, viď? Ale vypadalo to skoro jistě 😝
Škoda, moc jsem ti to přála ......

Jakpak to asi vypadá s @twistinka123 ?

pajiskazemlyna
29. pro 2011

Jo holky,
normálně minulý cyklus jsem měla 33 dní - ovu byla 20.den ..
Dneska jsem už 23.DC a ovula pořád nikde ... co se může dít?
P.S. břicho mě bolí už od 19.DC ... No je to nějaký divný ...

petanevesta
29. pro 2011

@pajiskazemlyna to bu´d v klidu, já taky měla minule cyklus 34dní, ovu byla 21.den a dneska jsem 29DC a ovula taky podle testů zřejmě nič a mě pupek pobolívá už od 10DC 😀

gabuli202
29. pro 2011

Holky, tak jsem si dnes udělala zase ovu test, jsem 25DC a zase mi z něj něco vylezlo 😒 Včera byl jen duch. Tak co se to sakra děje?? Fotku ovu testu z 21DC mám ve fotoblogu.

gabuli202
29. pro 2011

@gabuli202 a vypadá to silněji než na fotce

petanevesta
29. pro 2011

@gabuli202 hmm, pořád to vypadá jako silnější duch...to samý mám tenhle měsíc já 😒