"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
29. pro 2011

@petanevesta
To je dobrý no a já se radovala, jak je 33denní cyklus super 😀
Doufám, že to nebude anovulák 😒
No uvidíme ... 😀
Tak držím pakečky, ať ovula co nejdřív dorazí 😀

pajiskazemlyna
29. pro 2011

@gabuli202
Ahojda, psala jsem ti to i k fotce, myslím si, že by ovula měla přijít, třeba do 3 dnů, podle testu teda ...

gabuli202
29. pro 2011

@petanevesta Já už fakt nevím, co si o tom myslet, když 21 a 22DC jsem měla skoro to stejné ale včera jen slaboulinkého ducha 😒 Asi zkusím ještě testnout k večeru

gabuli202
29. pro 2011

@pajiskazemlyna Ano, ale to už se mi zdá hrozně pozdě, MS by měla dojít kolem úterý 😒

petanevesta
29. pro 2011

@gabuli202 hmm, chápu, to člověk pak těch testů vyplácá co? já jich tenhle měsíc použila už asi 20 😀

barbulinka1
29. pro 2011

@gabuli202 Já si myslím, že ovu už byla, proto je i ta čárečka slabší 🙂 já bych se takhle nestresovala s těma debilníma testama, zkusila bych radši měřit bazální teplotu nebo nic, přijde mi, že se zbytečně stresuješ a to není dobrý :( :( :(

pajiskazemlyna
29. pro 2011

@gabuli202
Počkej, tak jestli máš cyklus 33 dní a říkáš, že 20 -21. den cyklu jsi měla ty čárečky skoro stejné, tak spíš ovula už proběhla ? Nebo, že by se ti takhle prodloužil cyklus ?
To se mi moc nezdá ...
Ale jedno je jistý, ovula buď byla - 21 DC jak říkáš nebo bude - brzy .. :D

zzaneta
29. pro 2011

@gabuli202
@petanevesta holky ja taky nevim jestli mam ovulku ale testy jsou divny, nejak jim neverim.. prijde mi ze ovulku jsem mela 32DC ale nejak se mi to nezda. Tak jsem z toho jelen. Ted jsem 9DC tak uvidime jak to bude tento cyklus 😒

barbulinka1
29. pro 2011

@gabuli202 Jo a ještě jedna věc, když jsem si měřila BT, tak jsem si zkusila dva ovu testy, dva dny, kdy byla ovulka podle BT a nikdy jsem neměla tu čárku stejně silnou a stejně z toho je miminko, tak se na ty testy vykašli 🙂

terulilinka
29. pro 2011

@barbulinka1 a jak to teda funguje? stačí tedy měřit před ovu? a když je ta teplota vysoká tak je ovu? neboj jak??😀 já právě vím kdy mam ovu ale mamky kamarádka tvrdí, že se to tím teploměrem "proštouchne" a uvolní se hlen a je snaží, aby se tam ty spermijky dostaly.. já tomu moc nerozumím 😀

terulilinka
29. pro 2011

@pajiskazemlyna já si dělám srandu 🙂 holt si semnou tělo zahrává, ale jede se dál 🙂 neboj, a ty určitě ovu mít budeš, nebo jsi jí měla.. prostě se snažte jakoby nic 🙂

barbulinka1
29. pro 2011

@terulilinka tak to nevím s tim proštouchnutím, to jsem neslyšela 😀 měříš si teplotu vždycky ráno než vstaneš z postele ve stejnou dobu, nejlepší je mezi nožkama měřit a když jsou ty teploty nízké napřl 36,3 36,6 tak je před ovu a SAMOTÁ OVULACE JE V DEN POSLEDNÍCH NÍZKÝCH TEPLOT po ovulaci teplota stoupne např na 36,8 a může se postupně zvědat až třeba k 37 a když se drží cca 18 dní nahoře teplota tak to znamená těhotenství a když už jsou ty teploty vysoký, tak se nemusíte tolik snažit, protože už je po ovulaci 🙂 http://merenibt.xf.cz/index2.html tady je skvělá stránka, kde je to popsaný 🙂

trolleey
29. pro 2011

@pajav to je nádherná fotečka.. úžasné!!!! my jdeme na kontrolu příští pátek, tak už se taky moc těším na další fotečku. 🙂 to už budu domlouvat i ten screening, tak jsem zvědavá. 🙂

gabuli202
29. pro 2011

@pajiskazemlyna No, kdyby mi dnes nevyskočila čárka, tak bych věřila, že ta ovulka byla 21DC, ale tohle mě opravdu zmátlo 😖
@barbulinka1 Tak to jsi mě trošku uklidnila 🙂 Ale stejně jsem zmatená, že mám 21DC čárku a pak nic a 25DC znovu, už těm testům přestávám věřit 😒

pajiskazemlyna
29. pro 2011

@terulilinka
No, já právě měřím BT, takže si jsem jistá, že ovu ještě nebyla ... 😀
A docela mě to s prominutím se*e, protože čím je delší cyklus, tím je menší šance na otěhotnění .....
No ale tak snad se tělo umoudří a ta ovulace brzy proběhne ...

simeonecka
29. pro 2011

@pajav To je nádhera,jen tak dál.Šetři se a odpočívej,ať to krásný mimčo hezky roste:o))

simeonecka
29. pro 2011

@terulilinka Taky mě to moc mrzí Teri:(,tolik jsem ti to přála.....Ale nevěš hlavu.....Ono to přijde,držím pěsti:o)

terulilinka
29. pro 2011

@barbulinka1 no tvrdí to porodní sestra, tak na tom asi něco bude 🙂) Dobře, moc děkuju, pročtu to a uvidíme🙂 Každopádně prostě měřit přibližně před ovu a až do konce cyklu.. nebo už měřit hned po ms?

@pajiskazemlyna A minulý měsíc jsi ji měla? no třeba ještě proběhne, neboj se a věř!🙂

pajiskazemlyna
29. pro 2011

@terulilinka
No jooo, měla jsem jí 20. den cyklu ...
Tady máš moje grafy na zkouknutí, jestli chceš ... tenhle měsíc, mám ty teploty celý nějaký pochroumaný 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

dashyyy
29. pro 2011

@twistinka123 držím všechno co mám hlavně podej co nejdřív info 😉 ať se připojíš k nám těhulkám 😀

barbulinka1
29. pro 2011

@terulilinka hned po ms, ovulka může překvapit a přijít třeba hned po ms 🙂 a měřit do konce cyklu, je to lepší, pak poznáš jestli se podařilo a jsi těhu, protože se teploty budou držet stále kolem 37 a nebo naopak, když teplota klesne, tak to bude znamenat, že se blíží ms 🙂

hanickaa.d
29. pro 2011

@twistinka123 u mě byly dobrý...hele duch se neukáže pro nic za nic...věřím tomu, že jsi 🙂 a nemysli jinak

dashyyy
29. pro 2011

@barbulinka1 ahoooj=) tak co jak se vám daří? Už máš aspoň pupíčka? 😀

hanickaa.d
29. pro 2011

@pajav genetika je tak brzo? to jsem ráda, že jste v pořádku a ať rostete krásně nadále...obrázek velký, při tom 5cm 🙂 krásné

hanickaa.d
29. pro 2011

@terulilinka Terez taky je mi to líto, ale aspoň si užiješ Silvestra a pak to může přijít....já jsem pro měření....říkala jsem si, že když to 3 měsíce nepůjde, taky začnu měřit....

twistinka123
29. pro 2011

čus holky tak se hlásím🙂
tak info...dneska ráno zesílila čárka na testu best 2 - který jsem dělala včera. potom jsem prubla gravitest a ten je vcelku k prdu, ta testovací horko těžko naběhla, slaboulinkatá a jinak nic....tak jsem prubla do třetice rapiclear, nebo tak nějak a slabá čárka...mamatest nikde nemají...ale věřím že když 3 testy nezávisle na sobě něco ukázaly tak třeba....ted jen sílit a udržet se 🙂 prubnu zase zítra ráno a už jen 1 druh🙂

pajiskazemlyna
29. pro 2011

@twistinka123
No vidíš tooooo 😵 Potichounku gratuluji !!!! 😵

dashyyy
29. pro 2011

@twistinka123 jééééé!!!!!!!!!!! psala jsi 11DPO viď? Tak to by tam zítra už mohla být pidi dálnice... dej zítra zase vědět.. a jak Ti je pozoruješ nějaké změny?

barbulinka1
29. pro 2011

@twistinka123 No vidíš to, je to tam, potichu gratuluju, ted už jen at sili to je super 🙂 🙂

terulilinka
29. pro 2011

@simeonecka děkuju, to potěší!!🙂

@barbulinka1 super, moc děkuju za info i za podporu! teď už to chápu 😀

@hanickaa.d to já Silvestra moc neprožívám, ale asi si po dlooouhý době dám nějakej alkohol 😀 Moc děkuju za radu, my se právě taky snažíme 3měsíce a nic, tak to prostě zkusím a když i tak to nevyjde, tak na to prostě prdím, nebudu se stresovat 🙂 a jak je tobě?