"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
30. pro 2011

@gabuli202 jojo přesně tak 🙂))))

zzaneta
30. pro 2011

@pajav A ještě já se zeptám, cykly jsi měla jak dlouhé? 🙂

gabuli202
30. pro 2011

@pajav A za jak dlouho ti ten ukázal, že jsi těhu? Po ovulce?

pajav
30. pro 2011

@zzaneta noooo po vyasazení HA jsem měla cykly různé,ale v rozmezí 32-37 dní 🙂

@gabuli202 ovu byla asi 21.10. a první pozitivní test jsem měla 1.11. takže až 11DPO 🙂 Den před tím byl ještě sněhobílý.

dashyyy
30. pro 2011

@barbulinka1 říkal dr že to tady vyjednal nějakej představenej města ale jak píšeš i kdyby to bylo víc tak bych do toho ty peníze dala 😉

pajav
30. pro 2011

@gabuli202 podle termínu porodu 14.7. ovulka vychází přesně na toho 21.10. 🙂

gabuli202
30. pro 2011

@pajav Ano, to tak vychází 🙂 Nevýhoda toho, když je ovulka tak pozdě, že se musí čekat, jestli jsi těhu nebo se jen zpozdila MS 🙂

barbulinka1
30. pro 2011

@pajav Krááásný bříšenko 🙂 moc 🙂 taky jsem pěknej břicháček, ale nevadí mi to, zatím mám nahoře 300g a to příčítám ted tem svátkům, ale bříško mám pěkný hlavně večer 🙂 moc moc si to užívej, je to krááásný 🙂 🙂a opatrujte se 🙂

zzaneta
30. pro 2011

@pajav Děkuji 🙂 Taky jsem měla 35DC a říkala jsem si že aby byla ovulka 32DC je divné, ale vidím že může být. Hned jsem klidnější. Pro jistotu jsem si dneska koupila mamatest a zkusím jestli to třeba nevyšlo toho 32DC, dnes by to dím pádem bylo 12DPO. A MS jsem měla fakt málo, asi tři dny a slabě.
Krásně rostete 🙂

barbulinka1
30. pro 2011

@gabuli202 Tak vidíš, to je super, já měla taky ovu 22 DC a je z toho náš malej ufonek 🙂 stačí se snažit obden 🙂 my se snažili dva dny před ovu a pak den po ovu a vyšlo to 🙂 držim pěstičky 🙂

barbulinka1
30. pro 2011

@twistinka123 Tak to je super, mamates nelže 🙂 to je krásný, hlavně se opatruj a dělej si ten mamatest ob den 🙂 čárečky budou krásně sílit 🙂

gabuli202
30. pro 2011

@barbulinka1 Hlavně, že ovu přišla! 🙂 Tak by se mohlo zadařit, uvidíme, ale rozhodně jsem víc v klidu, že ovu je

barbulinka1
30. pro 2011

@gabuli202 Tak to je dobře, ted už si jen užít snaženíčko a vyjde to 🙂

pajav
30. pro 2011

@gabuli202 jojo to čekání bylo hrozný,ale já to tušila,protože MS nepřišla..🙂

@barbulinka1 hihi děkuji 🙂 tak já mám nahoře 3kg..:-/ Nevím,jestli moc jím nebo co 😀 taky se opatrujte 😉

@zzaneta třeba jo, proč ne 🙂 Tak zkus testnout i ted,já také testovala přes den,je to jedno,ukáže se to tak či tak 🙂 hm?

zzaneta
30. pro 2011

@pajav Testnu, MS by měla přijít až okolo 20.1. a to se mi čekat nechce, takže zkusím jen co dojdu domů, teď jsem ještě v práci 😒

gabuli202
30. pro 2011

Holky, taky vás při ovu tak bolely prsa? To je neskutečný, fakt mš dost bolí. Teď jsme byli nakupovat v obchoďáku a já sebou málem švihla a k tomu mi bolí břicho 😀

pajav
30. pro 2011

@gabuli202 já jsem ani netušila,že ovu mám :o) Takže o příznacích nic nevím...

gabuli202
30. pro 2011

@pajav Ty prsa mám dost citlivý, každej to má asi jinak 🙂

pajav
30. pro 2011

@gabuli202 no já mám prsa citlivá až ted 🙂

pajiskazemlyna
30. pro 2011

Ahojky holky 🙂
Pro Vás co řešíte zrovna ovulku, já jsem dnes 24 DC a cítím se na ní - uvidím zítra, jestli můj pocit byl správný (podle BT) 😀 ale bolí mě vaječníky jako prase, takže asi joo a snaženíčko jsme pěkně pojistili, tak uvidíme, tentokrát už by to mohlo vyjíííííííít 😵 😀
@kristinandbaby čauky ženo ! Myslím na tebe a přeji // místo nějaký mrchy ! 😀 Doufám, že už ti nepřijde !! 😀
A fotku ? Tý jo, tak to musím nějakou najít 😀
@twistinka123 Moc moc gratuluji ještě jednou, hlavně na sebe dávej pozor, určitě bude vše v pořádku !! 😵
Holky ostatní snažilky - do toho ! Tentokrát nám to určitě vyjde, musí ! 😀

jankaander
30. pro 2011

Ahoj holky,potřebuji poradit ohledně své 12 leté dceři,už půl roku má menzes,každý měsíc,ale ted ho měla naposledy semnou 25.11. a od té doby ještě ne,tvrdí že k ničemu nedošlo,ale já nevím jak to řešit,co se v takovém případě dělá?mám čekat nebo jí vzít k sobě na gyndu?díky za rady 😉

silvaaa
30. pro 2011

@jankaander Ahoj, ja bych ji vzala spise k detskemu gynekologovi.Tam se myslim bude i vzhledem ke svemu veku citit lepe.Znama tam byla s dcerou cca ve 13 letech taky kvuli nejakym gyn.problemum.

sedivka
30. pro 2011

@jankaander souhlasim se silvaaa. Detsky gynekolog je lepsi volba..A jak vam jde snazeni?🙂

jankaander
30. pro 2011

@sedivka To ani nevím,že je dětský gynekolog,jsem blbá,to fakt slyším poprvé,jak nám jde snažení?no nějak jsem to vypustila z hlavy,jelikož nechvátáme,tak už to nehrotím,nic nesleduju a tento cyklus sme se snažili zatím 2 a 10.ledna se uvidí,jestli se to povede,tak to bude fakt náhoda 😉

twistinka123
30. pro 2011

holky na všechny moc plivu!!!! určitě to půjde dál!!!! skeptická nejsem ale dokud neuvidím na UZ tak nevěřím...bohužel vím z ordinace jak to chodí. radost máme oba dva ale nechceme to zakřiknout...asi chápete 🙂

twistinka123
30. pro 2011

holky tak co nového? věříte na smolný den na pátek 13tého????

pajiskazemlyna
30. pro 2011

@twistinka123
Ahojky, u mě teda nového nic, jen mě pěkně bolí břicho - snad konečně ta ovulace 😀
Takže budu za 14 dní testit jako šílená a doufat, že to konečně vyšlo, protože jsme se pojištovali dost dlouho dopředu ! 😀
a jinak na pátek 13. nevěřím, ale věřím na výklad karet a osud 😀

twistinka123
30. pro 2011

@pajiskazemlyna ptám se protože 13.1 teoreticky bych měla být 6+0 a tudíž bych mohla už prubnout dr...ale bojím se jestli to nebude smolný den... neboj se klapne to....kolikátý měsíc snažení to je? koukni na mě....teda tukám, stále!!! 🙂

pajiskazemlyna
30. pro 2011

@twistinka123
Nebooooj, všecko bude v pořádku ! Za necelých 9 měsíců z tebe bude úžasná maminka! 😵
Teď už 5.měsíc se snažíme ... pořád doufám, že tentokrát už to vyjde ... musí ! 😀
Udělali jsme proto všechno,co jsme mohli ....

twistinka123
30. pro 2011

@pajiskazemlyna plivám na tebe! a bereš něco???? já brala jen listovku a jinak nic