"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
30. pro 2011

@twistinka123
Taky beru jen listovku, jinak vůůůůbec nic, podle mě to není potřeba ...
Kdyžtak až po zjištění těhu - ale slyšela jsem, že se po všech těch vitamínech rodí obří děti, takže listovka stačí 😀 😀

Jak jste to udělali, že se vám to povedlo na poprvé ?? 😀
Děkuji za plivance :D Budou se hodit :D

twistinka123
30. pro 2011

@pajiskazemlyna jj je to pravda nebo aspon moje dr to říká že obří děti potom jsou....ty já nevím jak....do toho jsem byla nachcípaná tak mě to překvapilo, dost!stále pokračujeme, s mazlíkování, ale jemně! teoreticky bych to mohla dostat ještě zítra tak neskákám🙂 ale ty bolesti v podbřišku jsou takový jiný....jo a když jsme se snažili v době ovu tak hodku potom mě pekelně bolel podbřišek jako by spermíci bojovali 😀 helet vyjde to, určitě jo!!!!

pajiskazemlyna
30. pro 2011

@twistinka123
Ani teoreticky ani prakticky ti mrcha už nepřijde ! 😀 Prostě nesmí a basta ! 😀
Jemně se mazlit můžete, nemělo by to prďolkovi ublížit ... 😵
A co manža, je nadšenej ?? 😵
A co plánujete na Silvestra ?
a kdy se to chystáš říct šéfový, paní doktorce ? 😀

twistinka123
30. pro 2011

@pajiskazemlyna doktorka není moje šéfová, ale u ní to pukne bud 13.1 nebo 16.1. ale ona je zlato, ví že antiko neberu tak říkala že to je otázka časíku🙂 a stejně se chceme stěhovat v létě nebo tak....tom je rád ale zase to nehrotí, jako já, dokad to nebude na UZ a vše ok....je z rodiny zdravotníků tak ví jak to chodí....ale říkal že když to klapne, bude semnou chodit na ultrazvuky🙂 na silvestra budeme sami doma, na ohnostroj se půjdeme někam mrknout, popřejeme si a padla....a vy???

sedivka
30. pro 2011

@pajiskazemlyna tak to budeme testovat podobne! Drzim nam palce!!!🙂
@twistinka123 na patek 13. moc neverim, a ty taky nebudes, protoze to bude pro tebe super den 🙂
Holky, ja jsem 28DC, snazime se tak obden ob dva dny... Tak snad by se nam to mohlo povest, pokud byla nebo jeste bude ovu... Bolest v podbrisku jsem teda mela tak cca pred 10ti dny, ale to mi na ovu prijde brzo... Tak uvidime 🙂

pajiskazemlyna
30. pro 2011

@twistinka123
Tak to máš fajn, když je paní doktorka taková zlatá🙂
No my to taky nijak nebudem hrotit, já moc nepiju, jsem abstinent a přítel ten si dá pár skleniček a taky to s alkoholem nepřehání .. Půjdeme mrknout kolem půlnoci ven, připijeme si, popřejeme si zdraví a tíím oslava silvestra asi u nás skončí 😀
Už se těším na 15.1. 😀 Budu testit a doufat a když nebudou //, tak se z toho taky nepo*eru no 😀

pajiskazemlyna
30. pro 2011

@sedivka
Nějak bylo, nějak bude, uvidíme 😀
Ale palce nám samozřejmě taky držím, tentokrát to určitě vyjde !!!!! Luci nás poplivala těhu bacilama, takže tak 😀
My se jinak taky snažíme buď každý den nebo obden ... Takže proč by to tentokát nevyšlo ? 😀

twistinka123
30. pro 2011

všechny na vás plivu zlatíčka!!!!! du hají a čučet na film.papa

sedivka
30. pro 2011

@pajiskazemlyna presne, proc by ne!🙂 to vyjde!🙂

sedivka
30. pro 2011

@twistinka123 vidis to vyjde - jdu haji - uz mluvis jak mamka 🙂

pajiskazemlyna
30. pro 2011

ÁÁÁÁÁuuuuu holky, mě bolí břicho jako svině 😀 (omlouvám se za ty výrazy), ale je to fakt šílený 😀 😀
Jestli tohle není ovu, tak nevíííím 😀

sedivka
30. pro 2011

@pajiskazemlyna znam.. To jsem mela min cyklus. Silena bolest. Nic jsem nemohla cely den. Tenhle cyklus jen jemne, ale po sexu jsem myslela, ze chcipnu - doslova... Clovek jeste neni v tom a uz "trpi" 🙂) tak sup do postele a snazit se.. V nejaky nebolestivy poloze 🙂

pajiskazemlyna
30. pro 2011

@sedivka
Taky mám takový pocity - doslova na umřenííí 😀
Snažili jsme se ráno, to stačí pro dnešek 😀
S tím, že člověj trpí a ještě není "v tom", souhlasím, ale je to švanda 😀 38 dní, když jsem dnes 24DC a teprve je ovu ..... 😠

sedivka
30. pro 2011

@pajiskazemlyna jojo, trva nam to dyl to snazeni s temihle cykly 🙂

pajiskazemlyna
30. pro 2011

@sedivka
Minulý cyklus se 33 dny jsem byla spokojená 😀

sedivka
30. pro 2011

@pajiskazemlyna zavist 🙂 ja minule 37 🙂

pajiskazemlyna
30. pro 2011

@sedivka
A tento cyklus to s tebou vypadá jak ? 🙂

sedivka
30. pro 2011

@pajiskazemlyna tezko rict 🙂 tak snazime se poctive, tak uvidime... Verim a doufam 🙂

twistinka123
31. pro 2011

@pajiskazemlyna hhaaaaa to znám🙂
@sedivka hají říkám pořád🙂

heaven_angel
31. pro 2011

@harley26 tak to chápu :( když čekáte takovou dobu, tak už se to co nejdřív musí povést 🙂 my teprve první měsíc, takže zatím jsme takoví snažilci mlíčňáci 🙂

heaven_angel
31. pro 2011

Holky, přeju vám všem hezké oslavy Silvestra a do Nového roku to nejlepší, hodně zdraví, lásky a štěstí a ať se všechny co nejdřív dočkáte svých vytoužených miminek 🙂

twistinka123
31. pro 2011

všem vše nej do nového roku....já dneska zase testla a už je to zbytečné vcelku....je to jasný🙂 a MS dneska nedorazila, jsem 30DC a 13DPO🙂 tak všem snažilkám přeji brzké dvě II !!!!

sedivka
31. pro 2011

@twistinka123 to snad neni ani mozny, ze to jde takhle rychle 🙂 super!

pajiskazemlyna
31. pro 2011

@twistinka123
Moc gratuluji ještě jednou ! 😵


Holky nekecám, včera mě tak strašně bolelo břicho ... a podle teploty to na ovu pořád nevypadá, tak jsem z toho teda jelen 😀 25 DC a ovu nikde !!! To je hrozný 😀

sedivka
31. pro 2011

@twistinka123 ja jsem jen o den min - 29DC, ale jeste testovat nemuzu :-/ ...
Stastny novy rok holky!!!🙂

gabuli202
31. pro 2011

Holky, tak vám přeji Šťastný Nový rok!! A nám snažilkám ať se co nejdřív zadaří! 🙂

Tak jsme dnes ráno měli sexík a neskutečně mě bolelo břicho, jak po tak i při sexíku. Asi je to tou ovulkou 😀

heaven_angel
31. pro 2011

@twistinka123 gratuluju k II 🙂

hanickaa.d
31. pro 2011

Holky krásně si užijte poslední den a ať nám rok 2012 přinese krásná zdravá miminka a těm zbylým krásná bříška!!!!! 😎

sisstin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz