"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
2. led 2012

@terulilinka
stát se to může, ale většinou to má nějakou příčinu - většinou .. třeba cysty nebo tak něco ...
Jenže mě fakt to břicho děsně bolí a dokonce to mám v místě vaječníků jakoby "oteklé" .. Tak já už nevím, měla jsem to tak minulý měsíc a to byla ovu 😀 Ale 20DC ..
Snad dorazí ...
Nejhorší na tom je, že pokud nedorazí dnes nebo maximálně zítra, tak z toho nic nnebude tento cyklus, protože jsme se snažili naposledy 1.1. a přítel přijede až ve čtvrtek .... Takže mám asi zase smůlu ....

twistinka123
2. led 2012

@simeonecka nadšená nebyla si nemysli...to bouchne 16.1 v 19hod 😀

zzaneta
2. led 2012

holky mne uz treti den boli bricho, dneska teda uz hodne malo, tak si rikam ze asi ovulka. Jake mivate priznaky vy co jste si jiste ze ovu mate?

pajiskazemlyna
2. led 2012

@zzaneta
Ahojky, minulý cykus, kdy jsem měla ovu potvrzenou testem jsem cítila bolesti v podbřišku na obou stranách a hodně mě bolelo v kříži, tušila jsem, že je to ovu, tak jsem testla a byl tam smajlík 😀
Tento cyklus to je složitejší, protože mě bolí břicho skoro od konce ms 😀

zzaneta
2. led 2012

@pajiskazemlyna děkuji 🙂 mne právě bolí v podbřišku a v kříži jeden den taky, ale byli jsme mimo domov a já neměla ovu testy takže potvrzené to nemám. No uvidíme, jsem 13DC tak by to mohla být. Snad nebude zase dlouhý cyklus 🙂

terulilinka
2. led 2012

@pajiskazemlyna ty jo, a nechceš si radši někam zajít? já už bych být tebou asi plašila 😀

terulilinka
2. led 2012

@zzaneta mě při ovu hodně bolí podpřišek, skoro nemůžu sedět🙂 ale každá to máme jinak 🙂

pajiskazemlyna
2. led 2012

@terulilinka
Já si pořád říkám, že na plašení mám čas až budu těhotná 😀
Nic to nebude, snad .. 😀 Ta ovulace prostě musí dorazit, dnes nebo zítra, tak ! 😀

zzaneta
2. led 2012

@terulilinka Já vím že jo, já jen že min.měsíc ty příznaky byly stejné 32DC a dneska je to 13DC, jen mne zajímalo jak to zhruba mívate, jestli tohle stačí, nebo bývá více příznaků. Je to teprve druhý cyklus po vysazení HA tak je to všelijaké.

kixi
2. led 2012

tak nic..test negativni a ms nikde...achjo...tak ted uz nevim co to ma znamenat a snazeni v nedohlednu :(

kixi
2. led 2012

teda trochu spinim, jednou denne krev...ale to asi nemuzu povazovat za ms..

terulilinka
2. led 2012

@pajiskazemlyna když říkáš, že musí - tak MUSÍ!!!🙂
@zzaneta no já jí mám vždycky kolem 15DC, ale je fakt, že ten 1.měsíc po vysazení jsem to nezkoumala a tyhle bolesti začali taky zhruba až týden před ms 🙂

sedivka
2. led 2012

@kixi zavolej doktorce

zzaneta
2. led 2012

Tak já jsem holky 13DC, třetí den pobolívá podbřišek a teď i lehké špinění tak nevím

eficenka
2. led 2012

@kixi ahoj , minulý měsíc jsem to měla přesně jako ty. Řekla jsem si ,že když se pořádně do týdne nedostaví MS, tak zajdu k doktorce, už jsem se i objednala a v ten den ráno přišla normální MS a pak už byl klid.... Ale pokud se k MUDr. stavíš rovnou aspoň Ti snad objasní příčinu 🙂

kixi
2. led 2012

@eficenka diky moc, jeste pockam, a pak se k mudr objednam..byla jsem tam pred dvema tydny a bylo vse ok tak predpokladam ze by toho stejne moc nepoznala...bolesti jsou snesitelne tak nebudu plasit...jen me to stve...treba se opravdu jen ms spousti a nechce se ji...

twistinka123
2. led 2012

tak doktorka se mě začala vyptávat co a jak tak jsem jí sdělila žemám pozitivní test tak byla v šoku! asi to prvně nějak nepochopila tak prej příští týden mi udělá UZ takže jsem se zrušila na 16.1...

twistinka123
2. led 2012

@kixi jak dlouho v kuse krvácíš?

twistinka123
2. led 2012

@zzaneta to může být k ovu!!!!

zzaneta
2. led 2012

@twistinka123 Tak to je super, můžu si být jistá že ji mám 🙂
A jak jsem včera psala že jsem zvědavá jak dlouho to vydržíš, myslela jsem hrát mrtvého brouka 😉 a ona to na Tebe ráno hned takhle vybalí, musí být těžké dělat jakože nic 🙂

twistinka123
2. led 2012

@zzaneta no tak když mi řekne Lucinko hlavně ne letos miminko, tak co jí na to mám říct...jen jsem se usmála a bylo....neumím jí lhát, máme mezi sebou dost důvěru...a věřím jí i jako pacientka...ona chce mít kontrolu brzy, takže mi udělá UZ už příští týden prej

zzaneta
2. led 2012

@twistinka123 No právě, to chápu 🙂 Je fajn že mezi sebou máte důvěru a víš že chce mít kontrolu, to je fajn 🙂

twistinka123
2. led 2012

@zzaneta jj ona vše hlídá radši v začátku, to už by i poznala mimoděložní nebo tak

du do vany, holky zítra papa

kixi
2. led 2012

@twistinka123 no vzdy jen jednou denne trochu krve a po zbytek dne spineni a nebo nic a do toho ms bolesti...dost divny...snad se ms jeste poradne rozjede jinak tomu nerozumim absolutne

pajiskazemlyna
2. led 2012

Holky, můj graf bazální teploty je šílenej ..
Vyznáte se v tom někdo ?? Mrkněte na něj a řekněte mi prosím názor, zda ovu už nemohla proběhnout i přes ty níkzké teploty ? Nebo, že by to byl opravdu anovulák ? To se mi nezdá .... 😒
Fakt mě bolí břicho, jako by už dávno ovu proběhla .. nebo cysta ?
Začínám z toho být trochu na nervy 😀
Tady je ten graf : http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

petanevesta
2. led 2012

@pajiskazemlyna podle toho grafu bych řekla, že jsi měla ovulaci 28.12., ale nejsem v tom tak zběhlá 🙂

kristinandbaby
2. led 2012

Holky ahoooj, vůbec nestíhám psát....mám navíc ještě špatný ntb 😠 jen hlásím že MS nic, ale ještě dva dny mám čas, chodí až ten 34 DC a teď jsem 32 DC....ozvu se!!! snažte se snažte 😀

barbulinka1
2. led 2012

@pajiskazemlyna ahojka, ty jo, tak je divný, já si teda myslim, že ovu ještě nebyla, ale myslim si, že bude, kdyby byl třeba anovulák, tak by víc teploty lítaly si myslim, ale nevim...kdyby byla ovu toho 28.12 tak by se ti teploty postupně zvyšovaly ...ja si myslim, že ovu ještě přijde a že budeš mít teda doooost dlouhej cyklus 😀 😀

pajiskazemlyna
2. led 2012

@barbulinka1
Já mám taky spíš za to, že ovu ještě nebyla, protože FF by jí určitě rozpoznal, ale mrzí mě, že to vypadá, že ovu buď vůbec nebude a nebo pozdě ... už takhle bude ten cyklus minimálně 40denní, což je dost hrozný ....
Myslela jsem, že ovu bude kolem 20. dne, jako minulý měsíc, tak jsme se snažili a teď už to nepůjde, protože je přítel pryč ...
Takže je to v háji ... a můži si zase nekonečně dlouho počkat na další cyklus ... ☹

barbulinka1
2. led 2012

@pajiskazemlyna Já myslím, že nebyla určitě podle těch teplot :( ale ona přijde, jsou holčiny, který ji měli taky hodně dlouho a jsou těhule 🙂 neboj 🙂 dál měř teplotku a uvidíš 🙂