"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
3. led 2012

holky du hají.mrknu na vás zase zítra!!!!mějte pěkný večer,i ty Lucinko....víš co znamená naše jméno?světlo 😉 tak tfuj tfuj!!!!papa berušky moje!

heaven_angel
3. led 2012

@harley26 zatím si to ani moc nepředstavuju, ale až to přijde, tak se to určitě změní.. 🙂 na Moravě je krásně, jezdíme tam každý léto, máme tam taky příbuzenstvo.. 🙂 tak ať tě ta nemoc rychle přejde, doporučuju čaj ze zázvoru s medem, citronem a slivovicí (dokud teda nejsi těhu 🙂 ) a zalézt do postele, to na mě zabírá vždycky 🙂 to bude ok, určitě nervy z konzultace mít nemusíš 🙂

terulilinka
3. led 2012

@lucille85 ☹ alespoň ať je ten jeden bobíšek zdravý... hlavně se drž!:-*

petanevesta
4. led 2012

Ahoj holky, tak dneska to mám dostat a říkám si, ať MS nedorazí 🙂 břicho skoro necítím, ale minule jsem taky neměla žádný velký křeče a mrcha dorazila...no držte mi palce 😉 pokud nedojde, budu 35DC

sedivka
4. led 2012

Ahoj holky.... JE TO TAM!!!!! //...... Jsem 33DC a dneska rano ta carka nabehla snad jeste driv nez kontrolni a je stejne silna.... Co teeeeeed?🙂

zzaneta
4. led 2012

@sedivka Jeeeee, velkaaa gratulace 🙂

petanevesta
4. led 2012

@sedivka jupíí, gratulace veliká! 😀 zavolej si doktorce 😉

sedivka
4. led 2012

jeste fotka.....nemuzu tomu uverit...zkusim zitra jeste jeden, jestli tenhle treba neni jen falesny...pak zavolam doktorce...paneboze! 🙂

harley26
4. led 2012

@sedivka No tak to je absolutní pecka!!!! :D gratuluju, jaký je to pocit? Nepopsatelné štěstí co? 🙂 A jak se cítíš? Mělas nějaké příznaky nebo jak? 🙂

petanevesta
4. led 2012

@sedivka to je supééér, hrozně ti to přeju a koukej na mě plivnout tenhle těhu bacil 😉 😀 nechceš zkusit ten digitální test, který ukazuje i v jakém jsi týdnu? 🙂

zzaneta
4. led 2012

@sedivka To je parádní, mám radost 🙂 Který měsíc snažení?

Já jsem dneska 14DC, 2DPO a asi na mne něco leze :( chjo

harley26
4. led 2012

@harley26 a jak to budeš oznamovat manželovi? :D

sedivka
4. led 2012

Asi ten digitální koupím, zkusím dneska se stavit v lékárně.... pocit? strasně se mi klepala ruka, když jsem to ukazovala manzelovi, jsme z toho oba v soku....jeste se muze ale cokoliv stát, podle mých normálních cyklů bych to mela dostat az v pondeli, tak...snad to neprijde!!!!
Tehu pocity nemam vubec zadny, nic me nepicha, neboli, netlaci, prsa normlani...tak nevim...uvidime... Ted uz jen aby tohle nebyl vadny test a i ostatni byli pozitivni, abych to v pondeli nedostala a aby mi to pak Dr.potvrdila.....uuuuufffff..to je spousta veci!

petanevesta
4. led 2012

@zzaneta taky bysme chtěly // viď? 🙂 já to mám dneska dostat, tak jsem napnutná a jsem teprve 8DPO, měla jsem ovulaci hodně pozdě 😒 jo a taky mám bacila, leze na mě nějaká chřipka nebo co 🙂

harley26
4. led 2012

@petanevesta Mě ani nemluv, já bych pro dvě // udelala cokoliv :D

petanevesta
4. led 2012

@harley26 tak tak, já pořád domlouvám břichu ať nebolí a nespouští MS 😀 ale nevím, jestli tohle zaříkávání bude stačit 😀

zzaneta
4. led 2012

@petanevesta no jasně že jo 🙂 tak ty už se brzy dozvíš, já si ještě aspoň týden počkám. Nevadí mi to, ale mezitím se tady objeví nové // a já mám pocit že chci posunout čas a už vědět 🙂 Doufám že nám taky brzy povíš pozitivní novinky 🙂

petanevesta
4. led 2012

@sedivka no jsou to nervy vi´d, ale neboj, určitě to bude těhu...najednu stranu mě teda i uklidńuješ, že člověk nemusí mít takový ty zaručený těhu příznaky a stejně je pak test pozitivní 🙂 tak kéž by se zadařilo i nám 🙂

zzaneta
4. led 2012

@petanevesta ale co, treba je bacil pozitivni zprava, twistinka to tak taky mela 😉

petanevesta
4. led 2012

@zzaneta díky, no hele kéž by, radši spíš počítám se skeptickou variantou, ale pokaždý, když jdu dneska na WC, tak se modlím, aby nebyla krev - to je fakt úlet, že to člověka takhle pohltí, když si něco přeje 😀

heaven_angel
4. led 2012

@sedivka velká gratulace 🙂

teda holky, vy jedete.. taky bych se už chtěla radovat nad // 😀

sedivka
4. led 2012

@zzaneta já mepla pres Vanoce taky rymu 🙂)))

harley26
4. led 2012

Holky, ale máme to pracovní morálku co? Deset dopoledne a všechny online :D

petanevesta
4. led 2012

@zzaneta 😀 uvidíme, uvidíme

petanevesta
4. led 2012

@harley26 to jo, moje pracovní výkony jsou skutečně excelentní 😀

harley26
4. led 2012

Kdyby to slo, tak bysme si mohly i virtualne pripit nějakým dobrým vínkem na zdravi vsech už počatých a i potencionalnich miminek 🙂

zzaneta
4. led 2012

@sedivka to je pozitivní 🙂 to bylo kolik dni po ovulce?

@petanevesta já jsem minulý cyklus celé těhotenství vsugerovala, jo když si člověk něco moc přeje, dělá pro to vše :D já taky raději vždycky počítám s negativním výsledkem, ale stejně minule v té hlavě bylo: prosím prosím prosím :D

harley26
4. led 2012

@petanevesta Tenhle měsíc budou zaručeně premie :D

zzaneta
4. led 2012

@harley26 No jo, práce počká :D

zzaneta
4. led 2012

@harley26 U nás premie nehrozí, tak proč se přemáhat :D