"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
4. led 2012

@sedivka dekuju.a nahodou neni to debilni rada,neco si pak pustim.Pristi stredu rano,dela se to ambulantne,vlastne je to jako amniocenteza.mechanismus tu popisovat nebudu,nic hezkeho to neni.Pak tam asi chvilku pobudu a pujdu domu.Nejkritictejsi jsou prvni dva dny a pak dalsi dva tydny jakoze vice rizikove.

zzaneta
4. led 2012

@twistinka123 Jeste na mne plivni prosííííím :D

zzaneta
4. led 2012

@lucille85 Budu moc držet palečky aby to bylo vpohodě. A věřím že bude! 🙂

lucille85
4. led 2012

@heaven_angel dekuju,kez bys mela pravdu!

sedivka
4. led 2012

@twistinka123 no ja si prave pamatuju, ze jsi byla jen o 1 den napred...kdy jdes na UTZ, vubec nevim na kdy se objednat, pokud budou dalsi testy co udelam taky // 🙂
@lucille85 tak ten tyden zvladni.... opravdu to bude chtit nejake vypnutí, aspon obcas... zni to blbe, ale at to to strasne rychle utece. Bude to pak v pohode, neboj se!

gabuli202
4. led 2012

@lucille85 Luci, neměj strach!! Bohužel se to stalo, asi to tak mělo být, tamten nahoře asi chtěl, aby jsi měla jedno zdravé a krásné miminko!

renulem
4. led 2012

Ahojty holky,pročítám tu vaše příspěvky a teda běhá mi mráz po zádech...Je to mazec jak někdo otěhotní ani neví jak a někdo zase musí bojovat o dítě..Já jsem to naštěstí měla šup rup 🙂 Máme krásného dvouletého chlapečka a věřím že každá z Vás se jednou bude ze svého dítěte radovat...Ale proč Vám píšu...jsem na mateřské a momentálně si přivydělávám jako fin.poradce..Jeden náš partner pro ženy jako jste vy...snažilky připravil super nabídku...Pokud otěhotníte přirozenou cestou a budete na neschopence je možnost při sjednání čerpat odškodné..Vyplácejí slušné peníze a dá se sjednat i během těhu..Pokud by měl někdo zájem o blyžší info mooc ráda zdělím..písněte do zprávy ...a držím palečky 🙂

twistinka123
4. led 2012

@zzaneta posílám flusanec! 😀

twistinka123
4. led 2012

@sedivka na UZ nevím kdy, st, čt, pá....jak bude časík mezi pacientkama 😀

zzaneta
4. led 2012

@twistinka123 Tak a je to jasné, příští týden najdu //. Díky moc, jsi poklad 😀 😉 😀

heaven_angel
4. led 2012

@zzaneta no prave nevim, jak by se na to tvaril sef, to bych musela mit to sluchatko jen jedno, ale hraje nam tu radio, tak aspon neco 🙂

chripka? no tak to ale muze znamenat i tehu nebo aspon jsem cetla, ze nektere tehulky mely jako nabeh na chripku nebo nachlazeni.. takovou chripku bych si teda prala taky, drzim pesti, treba budou // 😉 a kdyby nebyly, tak at se aspon brzo uzdravis

zzaneta
4. led 2012

@heaven_angel no my prave nemuzeme mit radio, tak si ho davam do sluchatek. A je fakt ze obcas mam jen jedno 🙂
Dekuji moc, taky uz mne to napadlo, ale moc na to nechci myslet 🙂 Uvidime za tyden.
Ty jsi na tom vlastne jak? Jak dlouho se snazite, jaky jsi DC?

heaven_angel
4. led 2012

@zzaneta diky za zadost o pratelstvi 🙂

my zaciname druhy mesic snazeni a ted jsem 10 DC, takze ovu se blizi, jen to na sobe malokdy poznam, poznala jsem ji na sto procent po vysazeni HA, to jsem nejdriv vubec nechapala, co se deje.. 🙂 asi proto je tak vysoka pravdepodobnost otehotneni hned po vysazeni, protoze to byl fakt mazec, ale to jsme se jeste o mimco nepokouseli.. 🙂 ted ji poznam obcas podle hlenu a nekdy ani to..
snazime se tak nejak neplanovane, nemerim teplotu, testy si nedelam.. rikala jsem si, kdyby to nevychazelo delsi dobu, tak s tim zacnu.. a vy jak dlouho?

jasne, clovek si nechce davat plane nadeje, je lepsi si nic nevsugerovavat a o to vetsi je pak to prekvapeni a radost 🙂

mersy
4. led 2012

@renulem
napiš mi bližší informace, hlavně co je to za spol...

silvaaa
4. led 2012

@lucille85 Ahoj,taky ti hrozne moc drzim palecky a prdolkovi taky.Urcite ses rozhodla nejlip,jak se dalo!!!Musis to brat tak,zes mela stesti hlavne v tom,ze to zjistil vcas a je velika sance,ze vse bude O.K.Nejkteri takovou kliku nemeli a maji postizene dite.Sama jsem nejakou dobu pracovala jako osobni asistentka s temito detmi,takze vim,ze je to opravdu zaprah na 24hodin a vse se toci jen a jen kolem nich.Takze jeste jednou:Moooooc na tebe myslim a oba dva se drzte!!!!

silvaaa
4. led 2012

Holky,tak zitra v 8 rano,se ukaze,jestli je prdolka v poradku,ceka me prvni prohlidka!!! 😕 Drzte mi prosiiiim palce!

zzaneta
4. led 2012

@heaven_angel Já jsem 14DC a snažíme se druhý měsíc, je to i druhý měsíc co jsem vysadila HA. Ale ten první jsem to dost hrotila jak jsem psala, dělala jsem hlavně ovu testy, pozorovala se ale ke konci jsem se na to vykašlala a ani snažení moc nebylo. Teď se snažíme průběžně ale nic nehlídám, žádné testy. Jen ovu jsem poznala, to ten první měsíc vůbec. Tak uvidíme 🙂

sedivka
4. led 2012

@zzaneta ja mam 3mes po vysazeni. Ty prvni jsme se snazili tak "napul". Tenhle 3. mesic poctive a vysledek je tu...

zzaneta
4. led 2012

@sedivka koukam ze poctive snazeni se vyplati, tak budu doufat 🙂 jeste jednou gratuluji

harley26
4. led 2012

@sedivka No nic, asi doma rozpoutáme snažící maraton, po těch vánocích chci i zhubnout nejaké to kilo, takze sport pres den na kurtu nebo ve fitku a vecer v posteli 😀

sedivka
4. led 2012

@zzaneta jojo, obden az obdva dny 😉

zzaneta
4. led 2012

@sedivka Tak to praktikujeme 🙂 Jen dneska budu muset premoct nemoc, ale co bychom pro to nase stesti neudelali 🙂 i kdyz myslim ze uz je po ovulce.

petinkas
autor
4. led 2012

@lucille85 Luci, moc na Vás myslím. Ať se rozhodneš jakkoli - je to pouze Tvé rozhodnutí. Držím všechno, co mám, abyste to zvládli a bylo zase dobře.

barbulinka1
4. led 2012

@sedivka Moooc gratuluju, krásná zprávička 🙂 🙂

heaven_angel
4. led 2012

@zzaneta ja si myslim, ze to je nejlepsi cesta.. kdyz se na to clovek moc upina, tak ho to asi i stresuje a tim spis to nemusi vyjit.. tak snad se co nejdrive zadari 😉

zzaneta
4. led 2012

@heaven_angel Taky si myslim 🙂 tak uvidime 🙂

hanickaa.d
4. led 2012

@sedivka ty voléééééééééééééééé!!!! super, gratulace!!!!! ještě aby ne po takovém snažení -) 🙂

hanickaa.d
4. led 2012

@zzaneta druhý cyklus se tady zadařilo spoustě lidem 🙂

hanickaa.d
4. led 2012

@lucille85 strachu tě nikdo nezbaví, ale zkus prostě věřit, hladit si bříško...ono to vyjde!!! 😉

zzaneta
4. led 2012

@hanickaa.d Tak to zní pozitivně Hani 🙂 Jak se Tobě daří?