"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
8. led 2012

@silvaaa a jsi kolikátý týden?

twistinka123
8. led 2012

@gabuli202 klídek, pohoda, nic neřeš!!!

sedivka
8. led 2012

@twistinka123 ahoj, taky jsem zatim v poho. Rano akorat takovy pocity jako hoooodne lehka nevolnost. Vic zatim nic 🙂

silvaaa
8. led 2012

@twistinka123 Podle posledni MS asi 7+0tt,no mi je jak bych cely vikend obrazela bary a poradne to prepiskla s pitim 😀 😀 😀 .

twistinka123
8. led 2012

@sedivka já si dala večer latte z dolce gusta a nebyl to dobrej nápad...čekala jsem že to pude ven ale udržela jsem🙂 jinak taky nic🙂 už se ti to blíží vid, v úterý🙂

@silvaaa a kdy jdeš na UZ? už jste měli srdíčko?

silvaaa
8. led 2012

@twistinka123 teda mozna 7+2 ja uz nevim 😀 ,kdy se to zcina pocitat?1 je ten den,kdy ma dojit MS a nedojde?
Jeste videt neslo 😒 ,ale jdeme 17.a to uz pry bude urcite videt 🙂 .Je to hrozne,to cekani co?

twistinka123
8. led 2012

@silvaaa j nepočítá se od data poslední MS, prvního dne. kdy jsi měla poslední?ti to spočítám🙂

twistinka123
8. led 2012

@silvaaa jo to čekání je děsný☹

silvaaa
8. led 2012

@twistinka123 22.listopadu 🙂 diky 😉

twistinka123
8. led 2012

@silvaaa tak jsi 6+5 (tedy 7týden). termín porodu máš 28.8.2012:-) a mateřskou od 17.07.2012 nejdříve 03.07.2012
😀

silvaaa
8. led 2012

@twistinka123 teeeda 😀, dik za vycerpavajici info 😀 ,tak to jsem si par dni pridala,nevim jak sem to pocitala 😅

twistinka123
8. led 2012

@silvaaa zadej si termín porodu tady v nastavení a ono ti to bud počítat🙂 dni do porodu a týdny🙂

silvaaa
8. led 2012

@twistinka123 jj uz sem se na to divala,ale chtela jsem pockat,az co mi rekne Dr.jestli treba mimi nebude mensi,kdyz tedkom jeste nevidela srdicko a rikala,ze to vypada na 5.-6.tyden.

twistinka123
8. led 2012

@silvaaa já jdu ve středu a budu 5+5....tak se těším a zároven takový strach, co bude, asi víš...

silvaaa
8. led 2012

@twistinka123 No,to mi povidej,jsem se v cekarne skoro klepala,jak jsem byla nervozni,ale pak se ti ulevi a je to hrozne krasny pocit,i kdyz byl videt jen vacek,ale aspon budes vedet,ze je prcek tam kde ma byt a jsi opravdu tehu 😵

twistinka123
8. led 2012

@silvaaa to vím i podle HCG. ale i tak🙂 no tak u mě to čekání je mimo hru, páč když nedorazí pacientka nebo bude pauza tak se vetřu 😀

hanickaa.d
8. led 2012

@pajav Paji a řekl ti ve FN pohlaví? 🙂

petanevesta
8. led 2012

ahoj holky, tak mě se asi rozjíždí ze špinění zlehka menzes i břicho od rána pobolívá... 😒 no a ranní těhu test taky negativní, takže to je asi jasnačka ☹ je to ale tentokrát divný, tak uvidím, jak se to vyvrbí, možná bych si zašla k doktorce, aby mi dala něco na úpravu cyklusu

barbulinka1
8. led 2012

@twistinka123 ahojka, jak jsi zjistila tu mateřskou ? 🙂 to je někde podle nějaké kalkulačky ? 🙂 já bych to taky chtěla vědět 😀 děkuju 🙂 poslední ms 12.10.2011 🙂

misam
8. led 2012

@petanevesta Ahoj, jsem na tom stejně 😖. Už jsem se pomalu těšila, ale odpo začalo špinění, očekávám, že zítra budu 1DC ☹ .Neva, příště nám to určo vyjde 😅

twistinka123
8. led 2012

@barbulinka1 tak dneska jsi 12+4, termín porodu je 18.7.2012 a mateřská 06.06.2012 nejdříve 23.05.2012

petanevesta
8. led 2012

@misam je to pech viď? no já to měla dostat už ve středu a jen jsem od čtvrtka do včera trošičku špinila, takže dneska jsem už jakoby 39DC, pokud uvidím, že to je opravdu menzes, tak z toho bude 1DC....chjooo, zase jsem si blbka začala dělat naděje ☹

misam
8. led 2012

@petanevesta Pech to je.Já si dělala naděje úplně stejně. Tento cyklus byl takový divný. Už od pondělí mne bolelo břicho jako při MS no a když do dneška nepřišla, tak už jsem byla nahlodaná, tak jsem to ráno testla a nic 😠 . Zatím teda špiním minimálně, skoro nic, ale bylo to tak několik minulých cyklů, takže to asi neklaplo. 😅 už mi z toho hrabe

barbulinka1
8. led 2012

@twistinka123 Jeee, moc děkuju 🙂 Tak to stihnu v květnu ve školce ještě spoooustu akcí 🙂 no podle utz mám termín 24.7., vim že byla ovulace později, tak jsem zvědavá zítra na utz, co mi to ukáže a doufám, že bude všechno v pořádku....zase se začínám bát k tomu těšení :(

twistinka123
8. led 2012

@barbulinka1 to bude ok. taky mám strach...ale dáme to!!!

barbulinka1
8. led 2012

@twistinka123 strach je asi normální před utz, já už ho budu mít po čtvrtý a myslim, že to bude celé těhu, ale dopadne to dobře, ty budeš mít krásnou tečičku a já doufám, už větší miminko, který se bude hejbat a bude mít dvě ruce a dvě nožičky a všechno co má mít 🙂

petanevesta
8. led 2012

@misam no my se nesnažíme dlouho, jen druhý měsíc, ale stejně to prožívám 😀 .....já tenhle cyklus taky měla divný, přes vyplácaný ovu testy si nejsem jistá, jestli ovu na 100 % byla, pokud jo, tak až někdy mezi 27-29DC .
I když jsem se zařekla ,že tenhle měsíc si ty testy už nekoupím, tak asi zase koupím 🙂 ...přece jen mám strach, abysme tu ovu úplně neprošvihli, protože já to na sobě sama zas až tak nepoznám. Je prostě ale divný, že poslední dva cykly byly pěkně po 34 dnech a teď to mám takhle rozhašený i s tím špiněním, to jsem předtím neměla - proto jsem si začala dělat naděje, ale asi prd 😒

twistinka123
8. led 2012

@barbulinka1 jj budu 5+5, mohlo by být už i srdíčko...ale pravidlem to není

misam
8. led 2012

@petanevesta jo jo já úplně stejně. Cokoliv co je v mém cyklu jinak hned přičítám těho. Teď mne bolí na střídačku podbřišek a pupík. Podbřišku bych rozumněla, ale nevím co blbne ten pupík. My se snažíme 4-tý měsíc. První 3 jsem měřila BT a pak abych na to furt nemyslela tak jsem měřit přestala. A byla jsem pěkně nervozní, že jsem nevěděla jestli ovu byla nebo ne. Takže zase na měření najedu.

petanevesta
8. led 2012

@misam jo měřila jsi? to jsem taky přemýšlela, jestli teď nezačít měřit, jenže mám do toho chřipku, takže to by mohlo zkreslit hodnoty a hlavně jak píšeš, asi bych na to ještě o to víc myslela 🙂 s tím pupíkem to jsme taky měla čoveče 😀 právě, že mě spíš tak jakoby bolelo břicho víš a divně mi v něm škrundalo, takže jsem si taky říkala, jéé, že by? 🙂 docela je to matoucí, škoda, že nemáme my ženský někde třeba v pupíku kontrolku, která by se rozsvítila, když by to vyšlo, nejlépe ihned po styku 😀 😀