"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
9. led 2012

@petinkas Až jsme se s doktorem dneska divily, jak to krásně miminko dohnalo 🙂 🙂 Je to nekonečný to čekání na utz co ? 🙂 nejdřiv čekáš, nečekáš kdy dorazí ms, pak kdy se objeví //, pak první ultrazvuk, pak srdíčko, pořád samý čekání 😀 neboj to uteče jako voda a dočkáte se 🙂

heaven_angel
9. led 2012

@harley26 to je spravnej pristup 🙂 hlavni je, ze uz vis, kde byl problem a // budou urcite co nevidet 🙂 ja se mam celkem fajn, trochu honicka v praci, ale lepsi nez kdyby byla nuda.. dnes jsem 15 DC, ale ovu jsem nepoznala nebo jeste nebyla, jsem z toho jelen.. ale tak snazime se celkem pravidelne bez ohledu na ni a teprve druhy mesic, tak nemuzu chtit zazraky na pockani 🙂

harley26
9. led 2012

@heaven_angel to je taky spravny pristup 🙂) jednou se dockame, o tom zadna. Ja mam v praci tedka taky celkem fofry, ale aspon to rychlej utika, nez kdyz clovek dela, ze dela 🙂 Jak jste se tu s holkama bavili o hubnuti, tak na to musim vlitnout. Taky sem pred svatbou hezky zhubla a ted mam vsechno zpet a protoze sem celkem mala, tak si pripadam jak otylka 🙂) musim tech pet az sest kg nejak shodit. Ale bude to peklo, ja rada varim a jeste radsi jim. Asi si nasadim ocistnou kuru 🙂

trolleey
9. led 2012

@barbulinka1 no já už to chci mít taky za sebou, ale já musím čekat až do 20.1. ufff... to je za stráááášně dlouhoooo...

barbulinka1
9. led 2012

@trolleey Neboj, to uteče jak voda 🙂 já jdu hnedka v pondělí 16.1. do poradny zase, ale myslim, že mi utz dělat nebude....do poradny se chodí jednou za měsíc že jo ? a kolikátý jsi tt ? 🙂

heaven_angel
9. led 2012

@harley26 no to hubnuti je peklo, zrovna tu chroupu prazeny mandle 😀 mam to uplne stejny.. chci kvuli mimcu a taky kvuli sobe, chci, aby melo zdravy zaklad a hlavne se trochu bojim krecovych zil v tehu, ponevadz jsem typ hruska a vsechno mi jde do zadku a nohou, nohy mi otekaji nejen v lete a mam je takovy "tezky", protoze v praci temer porad sedim u PC.. kdyby bylo leto, slo by to hubnuti snadneji, v tomhle pocasi fakt nemam chut na salat 🙂 ocistna kura je pry dobra, ale jeste jsem na to nenasla odvahu 🙂

harley26
9. led 2012

@heaven_angel ja mam bezvadnou knizku, kdybys chtela muzu ti ji poslat na mail. Ja sem diky ni shodila 5 kg ani sem nevedela jak a hlavne mizely hodne centimetry, ale clovek si to jidlo musi chystat, takze je to casove docela narocne, ale trva to 28 dni a hned po prvnim tydnu jde videt efekt, takze to cloveka dost namotivuje. Ja to mam rozlozene tak rovnomerne 🙂) ale mam z ceho brat 🙂

heaven_angel
9. led 2012

@harley26 tak to bych byla moc rada, poslu ti mail do vzkazu 🙂 chystat jidlo mi nevadi, stejne to delam skoro kazdy den, v praci na jidlo nechodim, vari tam hrozne 🙂

pajiskazemlyna
9. led 2012

Lucka........6tt............kontrola 11.1.2012.................TP................7.9.2012
Šedivka.....6tt............kontrola 10.1.2012................TP.................8.9.2012
Gabi.........36DC....9DPO.....3.měsíc snažení
Žaneta... .20DC... 8DPO... .2.měsíc snažení
Jana.........12DC....xDPO......6.měsíc
Eva............2DC........x............4.měsíc snažení
Míša.........1DC........x.............5. měsíc snažení (a doufám že bude poslední )
Péťa.........1DC........x.............3.měsíc snažení
Pavla........14tt.........kontrola 19.1.2012..................TP................14.7.2012
Pája 2 ......34DC...6DPO.....5.měsíc snažení

athens26
9. led 2012

@twistinka123 Brala jsem Tri Regol...Jak dlouho tak zhruba trvá, než se tělo dostane do normálu? Jak dlouho to trvalo tobě? Já vim, že je to individuální, ale když nejsou komplikace a nebyly ani před HA tak by to mohlo jít celkem rychle ne?

pajiskazemlyna
9. led 2012

Ahojky holky 🙂
Tak jsem se na Vás zase přišla mrknout, jak se máte těhulky i (zatím) netěhulky ??
Všem nám snažilkám držím palec !!!!!!! Tentokrát to prostě musí vyjít !!
Já už jsem dneska 34DC 6 DPO ... nic mě nebolí, nic mi není, což je divný 😕 Ale budiž 🙂
Doufám, že jsme to tentokrát trefili a 10,11DPO bude dušík ! 😀

barbulinka1
9. led 2012

@pajiskazemlyna Bude dušíííík 🙂 takže se teplotka drží nahoře ? 🙂 to je super, ted jen čekat na toho dušíka, drzim pěstičky, at to vyjde 🙂

petit.a.nge
9. led 2012

Pavla........14tt..........kontrola 19.1.2012..................TP................14.7.2012
Lucka........6tt............kontrola 11.1.2012.................TP................7.9.2012
Šedivka.....6tt............kontrola 10.1.2012................TP.................8.9.2012
Gabi.........36DC....9DPO.....3.měsíc snažení
Pája 2 .....34DC....6DPO.....5.měsíc snažení
Žaneta... .20DC... 8DPO... .2.měsíc snažení
Jana.........12DC....xDPO.....6.měsíc snažení
Eva............2DC......xDPO.....4.měsíc snažení
Míša.........1DC.......xDPO.....5. měsíc snažení (a doufám že bude poslední )
Péťa.........1DC.......xDPO.....3.měsíc snažení

pajiskazemlyna
9. led 2012

@barbulinka1
No graf nevypadá špatně, ale za tu ovu bych teda ruku do ohně nedala 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

barbulinka1
9. led 2012

@pajiskazemlyna No budto byla ovu 28 DC, ale když jsi měla ten zánět tak těžko říct, nebo byla až 32 DC, pak už teplotka hezky stoupala bez zánětu, tak uvidíš 🙂

pajiskazemlyna
9. led 2012

@barbulinka1
Spíš mám takový pocit, že byla až 32 DC .. ale nevím jistě, neměla jsem tentokrát ani bolesti, nic čeho bych se chytila ..... ☹

Víc by se mi to hodilo, kdyby byla 32 DC, tam jsme dali tomu snažení trošku víc :D
A jakpak se má nastávající maiminka ???? 😵
Koukala jsem na tvojí/jeho prďolku ... no super, pěkně rostete, tak jen tak dál !! 😵

barbulinka1
9. led 2012

@pajiskazemlyna no jelikož jsi říkala že jsi měla ten zánět, tak si myslim, že byla spíš 32 DC 🙂 když jsem měřila, ten jeden a poslední měsíc 😀 ovlivnilo teplotu i to, že jsem dva dny spala v pyžemu v kalhotovym 🙂 tak uvidíš, ale myslim, že spíš byla až 32 🙂 Jo je to super, miminko krásně roste, krásně si v bříšku plave, ted už jenom zítra, aby dopadl dobře ten screening a budu nejštastnější mamina na světě🙂

pajiskazemlyna
9. led 2012

@barbulinka1
Změnila jsem graf tak, aby mi ukazoval ovu až 32 DC 😀 Porýpala jsem se v tom a pokud přijde ms, nebudu mile překvapená a pokud budou // tak budu velmi mile překvapená, tak tedy změna, jsem 2DPO 😀

barbulinka1
9. led 2012

@pajiskazemlyna Já myslim, že to bude spíš těch 32 DC, tak si to tak nech a uvidíš 🙂 když nepřijde ms, tak zkus za 10 dní testík 🙂 🙂

pajiskazemlyna
9. led 2012

@barbulinka1
To asi nevydržím ... čekám už tááááák dlouho ... 😀
10DPO to zkusím, za to nic nedám - pokud nedojde ms samozřejmě 😀
JAKO ŽE NEDOJDE !!!! 😀

barbulinka1
9. led 2012

@pajiskazemlyna To vydržíš 🙂 vyjde to, musííí 🙂 miminko ví, kdy má přijít, budu na tebe myslet a držet pěstičky at tam ty dvě čárečky jsou 🙂

gabuli202
10. led 2012

Ahoj holky, tak jsem si před chvíli udělala test. Nechala jsem ho v koupelně, šla si uvařit kafe a za 2 minuty jsem se vrátila a nic. Šla jsem se podívat ještě o 2 minuty později a něco jsem zahlídla. Je tam totálně miniaturní čárečka, ktrerá ani nejde vyfotit, ale nevím, jestli to není přelud!!! Opravdu je vidět jen okem, ale nevím, jestli to není nějakej kaz na testu. 😀 Ufff, tak co si mám myslet? Pokud nedojde MS, testnu zítra.

harley26
10. led 2012

@gabuli202 gra-tu-la-ce!!!! to je super zprava! Urcite testni jeste nejaky test :D ja bych se asi zblaznila z takove nejistoty. Verim, ze to bude OK a test je pozitivni!

gabuli202
10. led 2012

@harley26 já na ten test pořád koukám, jestli se mi to je nezdálo! je to opravdu mikroskopická čárečka, ale sněhobílo tam taky není 😀 uf, tak z dnešního dne nebudu mít nic, odpo si valím koupit testy a zítra ráno testnu, jestli nemám nějakej kazovej ☹

dashyyy
10. led 2012

@gabuli202 ahojky, tak to držím všechno co mám=) dneska 10DPO, že? No to by odpovídalo na pididušíka dle testu 😉 co jsi měla za testík?

gabuli202
10. led 2012

@dashyyy Mám asi ten nej- Mama test 10. Ale jestli by už na tom test neměl být větší dušík, i když jak všude čtu, někomu to 10DPO neukázala nic a třeba až 12DPO. Tak já nevím, bojím se, aby to nebyl jen planej poplach ☹ Ano, jsem 10DPO.

dashyyy
10. led 2012

@gabuli202 koukni mi do alba mám tam první test to jsem dělala 11 DPO a nabíhal teda o fous dýl než ty ostatní.. jestli jsi a dneska je něco vidět tak zítra už budeš mít jasno 😉 a co třeba prsa, bolí?

gabuli202
10. led 2012

@dashyyy Tak to už jsi ji měla krásnou! Sice jsem o den míň, ale je opravdu mini a vyfotit se ani nedá, ale okem je vidět, tak zkusím zítra a budu se modlit!! Jo, tak prsa mám bolavý už od avu. Občas se mi zamotá hlava a tak už 4 dny si myslím, že dostanu MS, protože mám občas takový bolesti v podbříšku

zzaneta
10. led 2012

@misam @gabuli202 Ahoj holky, děkuji, ale nechci se na to moc upínat, ať nejsem kdyžtak moc zklamaná 🙂 Bylo by to hezké, ale uvidíme, možná už zítra 🙂

zzaneta
10. led 2012

@gabuli202 Gábi zkus znovu tak za dva dny, to si myslím už bude víc jestli jsi těhu 🙂