"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
10. led 2012

@harley26 ja zatim mela jen jednou a to byli 3dny,z toho jeden bylo jen spineni
@petanevesta no o mne se to pokousi uz tyden,nemam teplotu ani kasel nebo rymu,ale vsechno boli a jsem slaba. Zitra jeste polezim a ve ct snad do prace

harley26
10. led 2012

@zzaneta na prvni menstruaci si myslim, ze je to dobre 🙂 ja ji bez vyvolavacky nedostala vubec ...

terulilinka
10. led 2012

@harley26 já si taky myslím, že rok je hrozně dlouhá doba.. ale co jsem od pár kamarádek slyšela, tak říkali, že dřív než po roce je prý doktor poslal pryč.. takže hodně záleží na tom doktorovi🙂

luckawest
10. led 2012

@terulilinka mě muj dr. řekl, ať přijdu až za rok, prý všem říká, že se čeká rok až rok a půl... Takže já ho navštívím v červnu...

terulilinka
10. led 2012

@luckawest já určitě půjdu po půl roce, ať vím na čem jsem 🙂

harley26
10. led 2012

@luckawest no pokud ti to tak vyhovuje ... ja bych to nevydrzela. Moje doktorka mi rekla, at prijdu po pul roce snazeni. A to me prijde tak akorat. Takze sem za ni sla, zjistila problem a ted budeme pracovat na jeho odstraneni ....

harley26
10. led 2012

@terulilinka já na to mám uplne stejny nazor 🙂

luckawest
10. led 2012

@terulilinka no já už mám 8 měs... šla bych tam, ale jednou jsem mu volala a moc se na to netvařil.. ale teď jsem poprvé jen špinila, tak počkám co bude další měs.. Ale test mi všel negativní, tak bohužel ztoho nic neni..☹

harley26
10. led 2012

@luckawest a mas pravidelny cyklus?

pajav
10. led 2012

@barbulinka1 Tak to je super 🙂)) I to že ti udělali 4D, super 😉))

luckawest
10. led 2012

@harley26 jj vždy to dostanu do 35 dne,ale vždy se silnou ms a velkymi bolestmi břicha.. Ale měla jsem jedn. střevní chřipku a měs.jsem pila kontryh. čaj, tak to svádím na to a čekám co přijde..🙂) Jen mám nafouklý břicho..

pajav
10. led 2012

@barbulinka1 a neřekli ti,co to bude?

harley26
10. led 2012

@luckawest tak to mas dobre, ze je pravidelny 🙂 to bude asi tou chripkou. Kazdopadne te chapu, my se snazime 6 mesic a clovek by tak moc chtel byt tehotny a ono furt nic. Ale musime byt optimistky a ono se to casem podari. Ale radsi bud fakt neodbytna. Jde prece o tvoje miminko a kdyz ti bude pripadat, ze to doktora "obtezuje" tvoje dotazy a tak, tak se na nej vykasli, neni jediny na svete

luckawest
10. led 2012

@harley26 není, ale u nás nená moc na výběr.. Počkám jak mi pomůže a kdyžtak ho změním....

terulilinka
10. led 2012

@luckawest já být Tebou, tak už tam dávno jsem... ani mu snad nevolám.. on je doktor, měl by ti pomoct a né se na to netvářit 😉 jinak já piju kontryhel 3měsíce a nic se mi ještě nestalo 🙂)

misam
10. led 2012

@petanevesta AHoj, já to měla poslední 3 cykly stejně...slabé špinění 2 dny, další den už skoro nic...no bohužel další den se to rozjelo. Ale třeba to nebude tvůj případ a bude z toho mimi 🙂.
Jinak souhlasím s tím, že řešit něco až po roce je pozdě. Taky tomu dáme ještě pár měsíců a pak se nechám na gyneko protestovat 😀 ať se moje gyneko tváří jak chce.

petinkas
autor
10. led 2012

@barbulinka1 Můžu se ještě zeptat? Ten velký UTZ, jak jsi na něm byla teď v HK je taky vaginální nebo už přes bříško? A skutečně trval přes 20 minut? Díky 🙂

zzaneta
10. led 2012

@harley26 uf tak to je asi vazne v pohode. Jen mne to zaskocilo,byla jsem zvykla na 6dni a sionejsi 🙂 diky

misam
10. led 2012

@zzaneta ahoj, já to měla po vysazení antiko stejně, taky hrozně slabá, ale bylo mi řečeno, že to nevadí, hlavně že je 😀. No a teď už se mi srovnala do normálu 🙂

barbulinka1
10. led 2012

@pajav No neřekl ono spinkal a nebylo to vidět a doktor říkal, že vždycky něco řekne a není to tak 😀 přeci jenom to miminko má i s nožičkama třeba jen 8-10 cm a těžko se to tam uvidí 🙂 ale nevadí, ráda si počkám, než nějaký dohady a spekulace 😀 miminko spinkal a když se vzbudilo, tak nám to překlapl na 4D to bylo uplně dokonalý 🙂 🙂 viděla jsem nostní kůstku a to šíjový projasnění krásně, prostě bomba 🙂

barbulinka1
10. led 2012

@petinkas ahojka, byla jsem v Hradci v Sanusu a bylo to přes bříško a protože jsme měli miminko uplně doknale natočený na to měření, tak měl ty hodnoty za minutu změřený 😀 😀 ale byli jsme tam asi 10 minut, pak nám to překlapl na to 4D když se miminko vzbudilo, takže jsme si toužili, ale když to miminko je třeba špatně natočený, tak to může asi trvat i dýl, ale byla jsem ráda, aspon do něj nemusel štouchat nebo něco 🙂 🙂

petanevesta
10. led 2012

@misam ahojky, no jenže já špinila 3 dny slabě, 1 silněji a pak 1 den tam teprve byla i trošku krev, no a dneska špinění, ale zase hoodně malý....jsem z toho nervózní, už jsem zakoupila testík, tak zítra ráno to prubnu 🙂

zzaneta
10. led 2012

@harley26 uf tak to je asi vazne v pohode. Jen mne to zaskocilo,byla jsem zvykla na 6dni a silnejsi 🙂 diky

zzaneta
10. led 2012

Omlouvam se za dvojity prispevek,se mi trochu zblaznil tepefon :D

misam
10. led 2012

@petanevesta Tak uvidíš až prubneš test, třeba je to ono 😉. Já mám ty cykly taky takové divné, tenhle poslední je snad už normální a snad to tak zůstane 😠

hanickaa.d
10. led 2012

@gabuli202 ahoj tak to pomalinku gratuluji,já taky poprvé měla śnad očima vynuceného ducha a pořádný se ukáal až když vynechala MS 🙂 to klapne uvidíš, věř

hanickaa.d
10. led 2012

@sedivka jéé tak to je supr 🙂 a co s cystou? jedné holce praskla při sexu, hrozně ji z toho bolelo břicho, ale vše OK 🙂 tak opatrně

hanickaa.d
10. led 2012

@gabuli202 já jsem zas četla, že není až tak důležité zda sílí, ale hlavně ýe tam je...i když samo že by pár dnů po sobě neměl být slabý 🙂 neboj já taky neměla hned tmavé čárky

hanickaa.d
10. led 2012

ahoj holky, zdravím vás po dlouhém dni 🙂 dneska ráno na kontrole dobrý, zvládla jsem odběry bez újmy na zdraví 🙂 máme přes 1cm, srdíčko tluče a dnes jsme začali 9. týden 🙂 za 2. týdny průkazka a termín na screening. JO a sraženina dneska nešla vidět, buď je schovaná za plodem nebo se vstřebala 🙂 ale Dr. ji nenašla 🙂

Pavla........14tt..........kontrola 19.1.2012..................TP................14.7.2012
hanickaa.d......9tt....kontrola 23.1...................TP..............22.8.
Lucka........6tt............kontrola 11.1.2012.................TP................7.9.2012
Šedivka.....6tt............kontrola 10.1.2012................TP.................8.9.2012
Gabi.........36DC....9DPO.....3.měsíc snažení
Pája 2 .....34DC....6DPO.....5.měsíc snažení
Žaneta... .20DC... 8DPO... .2.měsíc snažení
Jana.........12DC....xDPO.....6.měsíc snažení
Eva............2DC......xDPO.....4.měsíc snažení
Míša.........1DC.......xDPO.....5. měsíc snažení (a doufám že bude poslední )
Péťa.........1DC.......xDPO.....3.měsíc snažení

ale s nickama by to bylo lepší...🙂 ve všech jménech se nevyznám

pajiskazemlyna
10. led 2012

Ahojky holky 🙂
Musela jsem přepsat DPO, protože jsem měla ovu až o 4 dny déle, takže 32DC !!!!! 😀 😀
Uvidíme, dneska jsem teda 3DPO, ale doufám, moc moc doufám !!!!!
@gabuli202 Potichounku gratuluji a držím palečky, ať je vše, jak má být !! 🙂

Pavla........14tt..........kontrola 19.1.2012..................TP................14.7.2012
hanickaa.d......9tt....kontrola 23.1...................TP..............22.8.
Lucka........6tt............kontrola 11.1.2012.................TP................7.9.2012
Šedivka.....6tt............kontrola 10.1.2012................TP.................8.9.2012
Gabi.........36DC....9DPO.....3.měsíc snažení
Pája 2 .....34DC....3DPO.....5.měsíc snažení
Žaneta... .20DC... 8DPO... .2.měsíc snažení
Jana.........12DC....xDPO.....6.měsíc snažení
Eva............2DC......xDPO.....4.měsíc snažení
Míša.........1DC.......xDPO.....5. měsíc snažení (a doufám že bude poslední )
Péťa.........1DC.......xDPO.....3.měsíc snažení
@hanickaa.d Moc, moc gratuluji, to je dobře, že prďolka roste !! Jen tak ál, dávej na sebe pozor ! 😵