"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
11. led 2012

@zzaneta je to určitě i tím počasím, že ty bacily řáděj, sice jsem na jednu stranu ráda, že nemrzne a není sníh, ale pro ty chřipky je tohle nejlepší 😒 tak pak dej vědět, až zase testneš, já určitě písnu 😉

gabuli202
11. led 2012

@petanevesta Peti, zkus testnout i odpo a uvidíš 🙂 Držím pěstičky

@zzaneta Nesmutni, zkus ještě třeba 12DPO, někomu se dušík ukáže až později 🙂

zzaneta
11. led 2012

@petanevesta pisnu🙂 nechci nemocenskou a tak presvedcuju sama sebe ze je to dobry,ale neni. Vecer byva nejhur. Zajdu s nasim psim miminem a uvidime co to udela

zzaneta
11. led 2012

@gabuli202 diky Gabi,ale uz tomu neverim :(

gabuli202
11. led 2012

@zzaneta Tak věř! Nikdy neztrácej naději 🙂

luckawest
11. led 2012

@gabuli202 moc ti to přeju, i stou zkouškou to bude v pohodě...🙂)) Taky si nedokazu představit, že by to bylo až za dva roky, ale nějak včera jsem měla vnitřní klid, že to nějak dopadne,. Práci mám dobrou a ještě nejsem tak stará..
Ale nevím, jak dlouho mi to vydrží, jelikož jedu zítra za neteřinkou, má 10 měs., teď už je sní sranda...🙂))))

gabuli202
11. led 2012

@luckawest Neboj se, miminko si vybere ten správný čas a já věřím, že u vás to bude brzy! 🙂
Jinak moc děkuju, já doufám, že čárečka bude sílit, už se zase nemůžu dočkat rána 😀 No a věci na zkoušky jsem si už zabalila, dnes jsem na to už neměla mysl, zítra to nějak dopadne 🙂

luckawest
11. led 2012

@gabuli202 Snad.. Já se chtěla strašně vdávat ve dvaceti a nikdy jsem něvěřila, že se vdám.. Po pěti letech jsem se vdala, tak třeba to bude stejné, ale doufám, že ne.. Chtěla bych, aby moje dítě bylo uměřeně s věkem nateře a synovce, ale většinou co chci, tak to pak není.. Já měla dětství s bratranci a sestrenicemi, ale sestra byla starsi, tak si to moc neužívala....

gabuli202
11. led 2012

@luckawest No vidíš, já se v těch 20(ani mi ještě nebylo) vdávala 🙂 všichni se kolem hodně divili, mysleli si, že musíme, jsem šťastná, že jsme nemuseli a brali jsme se z lásky. 🙂 A neboj se, miminko co nejdřív příjde!!

petanevesta
11. led 2012

@gabuli202 díky, kéž by se mi jenom něco nezdálo 😅 asi bych předtím neměla moc pít co, aby se to nezředilo?

gabuli202
11. led 2012

@petanevesta Jojo, taky jsem předtím včera moc byla a dušík byl slabší. Tak moc nebumbej a pak nám dej vědět, ju?

zzaneta
11. led 2012

Holky tak já si jen tak udělala ovu test (měla jsem trochu výtok) a je tam duch :D já už prdím na veškeré testování

petanevesta
11. led 2012

@zzaneta 😀 matoucí viď? 🙂

zzaneta
11. led 2012

@petanevesta :D no docela dost :D asi na to vážně prdím. Horší je že já bych tak chtěla :(

petanevesta
11. led 2012

@zzaneta naprosto tě chápu 🙂

luckawest
11. led 2012

@zzaneta to je dobře ne??

zzaneta
11. led 2012

@luckawest No jak se to vezme, měla jsem za to že ovu byla 11DC, dneska jsem 22DC. Takže už se v tom nevyznám 🙂
@petanevesta díky 🙂

luckawest
11. led 2012

@zzaneta aha, tak přeji, ať je to mimi...🙂))))

zzaneta
11. led 2012

@luckawest Děkuji Luci 🙂

wann14
11. led 2012

@gabuli202 Juu, super, taky vidim pidi dusika... tak moc preji, at sili a zitra na zk hodne stesti 🙂

eficenka
11. led 2012

@gabuli202 Gabuli, taky tam ducha vidím... Třeba zítra bude už silnější! Moc držím palce ( i na nohou 😵 )
Další těhulka ze snaženíčka říjen
@zzaneta
@luckawes
taky nás to těhulkování určitě čeká 🙂

zzaneta
11. led 2012

@eficenka Jednou určitě ano, to je ta blbá vlastnost že bych chtěla hned :D člověk si říká že je mladý, že to určitě půjde hned a ono ejhle. Ale mate mne ovulka, teď už si vůbec nejsem jistá že byla. Holt se budeme muset snažit průběžně ale ne vždy to jde :(

eficenka
11. led 2012

@zzaneta já bych taky chtěla hned - jsem 4DC a 2DC se manžel jen tak zmínil o domečku a dětech a já jsem dostala až hysterickej pláč.... Mám naoko zakázáno přemejšlet o tom, že se to hned povede, že mě moc miluje a nemá jen na děti a až to budu nejmíň čekat, tak to půjde 🙂 Mám v něm velkou podporu, ale tak uplně se na to myslet nedá... Mám teď hodně práce v práci 🙂. máme štěnátko, douklízíme byt po stěhování, tak asi si najdu ještě nějaký kroužek 🙂
Já tento měsíc poprvé měřím pravidelně BT, tak uvidím, co mi ukáže 🙂
A i Tobě moc držím palečky, někdy to dopadnout musí !!!

harley26
11. led 2012

@zzaneta me ani nemluv, taky sem si predstavovala, ze na to parkrat skocime a bude zadelano a ejhle, od cervence furt nic :( tedka si davam nadeje na pristi cyklus, kdyz budu brat ten prasek. Nevim jak se ale budu tvarit, kdyby se to zase nepovedlo :( to uz bych byla asi hooodne zklamana. Jinak s tou prubeznosti snazeni mi nemusis vykladat... Kdyz ctu jak se tu nekteri snazi kazdy den, tak z toho mam mindraak :D

harley26
11. led 2012

@zzaneta a zany ty si delas ovu testy nebo meris?

zzaneta
11. led 2012

@eficenka Někdy je to holt těžký. Já jsem teď navíc doma a léčím se z chřipky a to má člověk spoustu času na přemýšlení. A v práci toho poslední dobou taky nebylo moc, za to mne to tam hrozně štve, takže pak si člověk říká že to je ta cesta jak odtama pryč.. Nevím jestli by mi kroužek pomohl, abych pak nechodila na kroužek a nemyslela stejně jen na to :D
Držím pěsti i Tobě, je fajn vědět že v tom člověk není sám 🙂

zzaneta
11. led 2012

@harley26 Věřím že prášky Ti pomůžou. Hlavně i Twistinka psala že s tím je u nich dobrá zkušenost, takže si myslím že se nemáš čeho bát. I když pochybnosti naprosto chápu 🙂
Já dělala ovu testy min měsíc a tento jsem si řekla že na to kašlu a bude průběžné snažení, jenže to vydrželo dva týdny. Byla jsem přesvědčená že ovu byla a tak jsem to ani neřešila a hlavně nechci abychom se do toho museli nutit, ale dneska když byl test negativni tak jsem vytahla zbyly ovu test a tam duch, tak mne to zmatlo. A k tomu snazeni, asi nejsme nejak naruzivi, staci nam jednou do tydne a kazdy den si to ani neumim predstavit :D

harley26
11. led 2012

@zzaneta Doufam, ze mi to pomuze, ale asi si nesmim cist negativni ohlasy na netu. Ty diskuze cloveka moc nepodpori .. ale na druhou stranu sem se docetla i spoustu pozitivnich ohlasu. Ty ovu testu jsou takove rozporuplne si myslim. Ja to snazeni taky takhle beru, spis se snazit podle naladu a v dobe pravdepodobne ovulace se proste chtit musi :D No ja si to kazdy den taky neumim predstavit, hlavne i z toho duvodu, ze je manzel docela dlouho v praci a mame milion dalsich aktivit - hlavne tech sportovnich, takze sme kolikrat radi, ze sme radi 🙂 Taky si predstavujes, jak tam jednou budou ty dve carky? Me asi rani mrtvice 🙂)

eficenka
11. led 2012

@harley26 a jaké máš prášky? Nemůžu to v diskuzi najít.
@zzaneta
my se minulý cyklus doopravdy snažili obden! tak jsem si tak říkala, že to prostě muselo vyjít.... a ono NE :(
Tak tenhle měřím BT a uvidíme, no jo co člověk chce ne vždy jde... Ale pokud se nepovede do půl rok, tak asi půjdu k MUDr. - stačí, když mi řekne že jsem v pořádku a já se uklidním....

zzaneta
11. led 2012

@harley26 Ono je někdy lepší nic nečíst a nestudovat, ale je fajn že jsi našla i pozitivní ohlasy. Asi bych se zaměřila na ně a vyprdla se na ty negativní 🙂 Já vím, právě proto jsem si říkala že toho nechám, ale teď mi to nedalo, tak jsem to zkusila a už na to kašlu 🙂 Teda ještě tu mám jeden z min.měsíce :D No my jsme oba docela dlouho v práci, takže mi o tom povídej. Představuju, to víš že jo. A dneska se mi o tom poprvé zdálo, měla jsem jasné dvě čárky a v tom jsem se vzbudila a bylo mi líto že to byl jen sen 😀