"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
18. led 2012

@gabuli202 Gábi moc mne to mrzí. Drž se

barbulinka1
18. led 2012

@gabuli202 Gábi, to mě moc mrzí :( miminko ale vědělo proč odejít a neboj se, tedka je velká šance, že se to povede a bude všechno v pořádku!!!! jenom se tedka musíš vzpamatovat, vyčistit si hlavu a přijít trochu na jiný myšlenky a ono se to povede a bude v pořádku, neboj se ...drž se !!!

luckawest
18. led 2012

@gabuli202 Teď jsem dočetla tu hrůzu.. Je to strašný, ale hlavně, že se nestalo nic tobě!!!! Mamka vždy říká, že je lepší si počkat než mít pak postižené dítě(její kamarádka potratila v 5 měs. a do roka měla zdravého kloučka)..Je lehké o tom psát, ale těžké to prožít... Přeji ti ať to příště vyjde, a mnoho sil i psychických.....

petanevesta
18. led 2012

@zzaneta já mám dát doktorce vědět, až koncem příštího týdne, jak to teda u mě je, jestli jsem po té injekci odmenstruovala a pokud ne, tak bych šla na kontrolu a asi by mě poslala na krev...břicho mě ale začalo celkem bolet, takže myslím, že se to rozjíždí ☹ tenhle cyklus je fakt ale pro mě rekordní, 48 dní, masakr 😒 no to chápu, já když marodila, tak jsem na to taky hodně myslela a nemohla jsem ani usnout, když jsem věděla, že se ráno budu testovat - je to síla, jak to člověka pohltí, když je to období, kdy si dělá naděje 🙂

harley26
18. led 2012

@petanevesta A normalne mivas jaky cyklus? A jak dlouho se uz snazite?

harley26
18. led 2012

@gabuli202 ☹ taky me to moc mrzi ... na to ani neni poradne co rict... Hlavne se ted opatruj a snaz se dat co nejdriv do poradku.

petanevesta
18. led 2012

@harley26 vysadila jsem v září a měla jsem pak od té doby cykly 34dní...snažení začalo až v listopadu, takže je to díky těm dlouhým cyklům teprve druhý měsíc, co jsme zadělávali 🙂 zamrzelo mě, že jsem si dělala naděje, když MS nedošla tak jak má, ale jak je vidět, tak z toho nic není....nevadí, snad příště 😎

terulilinka
18. led 2012

@gabuli202 taky mě to mrzí, Gábi. Neboj se, jsme mladý, jednou to vyjde a budeme dobrý maminky 🙂 Hlavně, že jsi v pořádku!!

harley26
18. led 2012

@petanevesta ja to chapu, clovek vzdycky doufa a je nateseny. Kazdpopadne jeste neves hlavu!!! 🙂 co ty vis, treba ani vyvolavacka nic nevyvola a nakonec bude pozitivni test 🙂 nikdy nevis. Kazdopadne kdyz by to tenhle mesic nevyslo, tak si o tom promluv s doktorkou, treba by ti mohla neco napsat na upraveni delky cyklu.

petanevesta
18. led 2012

@harley26 děkuju, no uvidím, něco se maličko rozjíždí....kdybych byla v tom, tak bych měla asi těhu test už dávno pozitivní se silnýma čárkáma, protože byl posl. sex 31DC (pak jsem marodila, tak jsem nechtěla muže nakazit) a test s pididušíkem jsem měla 44DC, jenže pak clearblue digital další den ukázal mínus, takže se mi to zřejmě jen zdálo...jsem zvědavá, jak se to vyvrbí, ale nejradši bych toho mimouše chtěla hned 😀 😀 a jak ty jsi na tom? ať jen nemelu o sobě 😉

harley26
18. led 2012

@petanevesta tak ja sem vysadila prasky uz v cervenci. No a porad se nic nedalo, snazili sme se neplanovane, jakoze moc sme to nehrotili, nepocitala sem si plodne dny, ani nemerila BT. Jenze mam slabou menstruaci, ktera mi po vysazeni HA vubec nedorazila, tak sem musela prave na vyvolavacku, s tim ze sem zrovna vyfasovala Proveru. Mam pravidelny cyklus - jenze slaby. Doktorka mi rekla, ze mam dojit po pul roce snazeni, tak sem tam byla a zjistila, ze mam vajicka jen 14mm, tak sem vyfasovala dalsi prasky - clostibegyt a ted me ceka prvni cyklus, tak uvidim. Doufam a pevne verim, ze mi to pomuze, vajicko doroste jak ma a otehotnim. 🙂

harley26
18. led 2012

@petanevesta ale vis jak, cloveku se hlavou honi vsechno mozne ... navic internet je pekny previt, ctu kde co a obcas nachazim priserne scenare ...

petanevesta
18. led 2012

@harley26 tak to už je taky docela pár měsíců viď? sama vidím, jak je těžký si to tak nebrat, ale najednou mám pocit, že ten čas mi hrozně letí a za chvilku mám třicítku na krku 😀 ....neboj, ten clostík určitě pomůže a budeš těhulka co by dup 😉

petanevesta
18. led 2012

@harley26 jo internet je na jednu stranu dobrej, ale na druhou si člověk fakt přečtě i ty horory...obdivuju lidi, co se snaží třeba 10 let a nevzdávají to 😨

harley26
18. led 2012

@petanevesta ani mi nemluv, navic kdyz ja sem takovy cvok - nejradsi bych uz nakupovala na male 🙂)

harley26
18. led 2012

@petanevesta a jake se vam libi jmena? mate uz predstavu?

petanevesta
18. led 2012

@harley26 já taky, sem na to úchyl, vždycky když jdu teď třeba C&A nebo Tescem, tak si na něco z těch oblečeníček aspoň musím šáhnout 😀

petanevesta
18. led 2012

@harley26 manžel jména zatím moc neřeší, akorát moc nechce, aby se jmenovali děti po nás (my to totiž máme takhle v rodině z naší strany)...mně se líbí pro holku - Tereza, Kristýna, Nela a pro kluka Matěj, Vojtěch, Ondřej nebo David, taková klasika....stejně ale jak každá generace má nějaký jména pak hodně častý co?

harley26
18. led 2012

@petanevesta ono to ti chlapi nejak celkove neresi 🙂 Taky bych nechtela, jmena deti po nas, protoze tak mame tatku s mym brachou a je to na prd ... Jmena mate hezke 🙂 Ja bych chtela Julii a libi se mi i Kristian (ale to neprojde, navic by mu rikali krysaku :D a taky se mi ted libi i Eliaš a treba Tobiaš.. celkove se mi na kluky zdaji hezci jmena nez na holky.

harley26
18. led 2012

@petanevesta Peto, ja uz koncim v praci. Tak se mej pekne a zase nekdy pisneme 🙂 fajn den

petanevesta
18. led 2012

@harley26 to je fakt, na kluky se mi taky líbí o něco víc 🙂 my nemůžeme mít moc jméno končící na š, protože máme příjmení začínající na Š a to by byl pak jak mašinka 😀

petanevesta
18. led 2012

@harley26 jo ahojky, já taky už půjdu, jsem objednaná na nehtíky 😎

pajav
18. led 2012

@dashyyy moc pěkný 😉 Já budu mít fotečku zítra tak taky pak ukážu 😉

@gabuli202 Gábi také mě to moc mrzí ☹ Ale jak jsi psala,ono je to tak nějak zařízené,že když se stane něco takového,tak se potom zadaří hned 🙂 Tak budu držet palečky a dávej na sebe pozor!!

barbulinka1
18. led 2012

@pajav jeee, to se těším na fotečku, to už budeš mít krásný velký miminko 🙂závidim, já bych taky chtěla vidět naše miminko :( ještě taakovou dobu musim počkat :( asi to fakt nevydržim 😀

dashyyy
18. led 2012

@pajav Pájo no to už bude skoro na pohlaví ne? 😉

pajav
18. led 2012

@dashyyy no zeptám se tak doufám,že bude šikovnej :D

dashyyy
18. led 2012

@pajav to se těším na fotečku to už bude mimino=) no nám to prý řekne až za osm týdnů to já asi umřu zvědavostí do té doby

pajav
18. led 2012

@dashyyy tak já si myslím,že když mi to neřekne ted tak až za těch 5 týdnu či za měsíc, to už snad vydržím 😀

dashyyy
18. led 2012

@pajav no včera mi říkal že s jistotou to jde až tak od 18. týdne a nám teda až v 21.

pajav
18. led 2012

@dashyyy jasný,jistota je jistota..tak uvidím,co mi zítra řekne. Uuuuuž aby to bylo :D