"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
19. led 2012

@zzaneta díky Žanet, příští týden budu držet palce já tobě 😉

petanevesta
19. led 2012

@gabuli202 to máš asi pravdu, lepší testovat až když mešká menzes, než se stresovat dopředu ☹ já teď akorát nevím, jak budu mít dlouhý příští cyklus, když teď byl 48 dní 😝

gabuli202
19. led 2012

@petanevesta neboj, ono se to srovná, já už to ani nepočítala, když jsem myslela, že jsem těhu. Tak dnes jsem 2DC a jedeme odznovu, ty tři měsíce snažení se smazaly a jedeme od prvního pokusu. Snad budu mít cykly ok i ovulku

twistinka123
19. led 2012

@gabuli202 to víš že budeš!!! 😉

gabuli202
19. led 2012

@twistinka123 Budu, věřím v to, bucu myslet jen pozitivně a šmitec, ale je těžký se nepřipustit to, co se stalo. Mám strach, aby se to neopakovalo, ale nesmí se to stát, to už bych neunesla 🙂

petanevesta
19. led 2012

@gabuli202 tak začneme pomyslně spolu, taky jsem 2DC 😎

zzaneta
19. led 2012

@petanevesta Díky Peti, hlavně drž palce aby cyklus nebyl moc dlouhý 🙂 Jinak si nemyslím že by to vyšlo a aspoň nebudu zklamaná 🙂

@gabuli202 Gábi dobré je, že víš že to jde 🙂 Určitě se to brzy povede, držím palce 🙂

petanevesta
19. led 2012

@zzaneta no a třeba se to právě povede, když si neděláš takový naděje, tak tfuj tfuj pro štěstí 😀

trolleey
19. led 2012

@gabuli202 Gábi, strašně me to mrzí, co se stalo, určitě se miminko povede co nejdříve. Hlavně na sebe dávej pozor a miminko na sebe určitě nenechá dlouho čekat!!! Držím palečky!!!

gabuli202
19. led 2012

@trolleey děkuji, po téhle zkušenosti na sebe budu dávat opravdu pozor. Říkala jsem, že až budu těhu, chci dělat všechno, ale teď už vím, že to tak nebude, žádné riskování. Takže budu doufat, že nám to třeba výjde už tento cyklus 🙂

trolleey
19. led 2012

@gabuli202 já jsem četla, že po takové věci je to tělo jako by nějak nastartované, nebo co, a že je větší procento, že se to může povést. Tak moooc držím palečky!!!! 😉

gabuli202
19. led 2012

@trolleey Ano, já to taky teď všude pročítala. Holky byly nešťastný, že se mimi neudrželo a hned další měsíc nebo dva byly těhu. tak budu doufat, že mezi ně budu patřit i já 🙂

pajav
19. led 2012

@pajiskazemlyna Jujky to je škoda ☹ Ted už se určitě zadaří,uvidíš 😉)))

zzaneta
19. led 2012

@petanevesta Hihi, děkuji.. ale jsem spíše realista, týden jsem byla nemocná a snažení šlo k ledu, nejsem si jistá kdy byla ovu, ale tak uvidíme 🙂 Hlavně že už jsem to vytěsnila z hlavy a nemyslím na to tolik. Od příštího týdne začínáme hrát zase badminton tak se taky těším 🙂

petanevesta
19. led 2012

@zzaneta taky se budu snažit sportovat, ať nejsem jak hrošice 😀

zzaneta
19. led 2012

@petanevesta Tak tak, presne to si rikam, chtela bych zkusit i HEAT, ale badminton mame radi, takze to je jasna volba. Drive jsme hravali pravidelne a ted nam otevreli kurty kousek od nas, tak je to fajn..

petanevesta
19. led 2012

@zzaneta no tak to máte fajn, my máme z toho pinkání rádi squash a stolní tenis, občas hraju taky tenis, ale manžel to moc neumí, takže spíš s tátou nebo bráchou 🙂 jinak musím zařadit zase posilku, tam chci chodit na ten běhací stroj, protože jenom zvedáním činek jsem nic nehubla 😒

zzaneta
19. led 2012

@petanevesta Můj manžel miluje stolní tenis, ale se mnou ho to tolik neba, vždycky mne porazí. Kolikrát už hrál i levou a rozsekal mne :D Právě že já bych taky chtěla běhací stroj a ty HEAT lekce jsou na něm. Vyzkouším a uvidím. Kam chodíš do posilky?

harley26
19. led 2012

@petanevesta jéé, já taky hraju tenis a squash a loni sme zacali obcas chodit i na badminton a je to taky super 🙂 Já se obcas donutím na bezici pas, ale chce to sakra premahani 🙂) me spis bavi sport jakoby hra, treba volejbal nebo tak neco.

petanevesta
19. led 2012

@zzaneta občas u nás do Braníka, je tam Xfitness, tak tam 🙂

petanevesta
19. led 2012

@harley26 já jsem taky většinou měla radši ty kolektivní sporty, dokonce jsem jako malá hrála fotbal s klukama 😀

zzaneta
19. led 2012

Tak koukám že už tu nebývá tolik příspěvků, že by už většina snažilek byla těhu? No toto 😉

pajav
19. led 2012

Mám za sebou další kontrolu ale bez UZ,pouze poradna. Ve shrnutí: 4,5kg nahoře, všechny výsledky negativní čili v pořádku, TP posunut z 14.7. na 10.7. a nejsem 14+5 ale jsem 15+3 😕 Tak potom nevím,kdy jsem teda otěhotněla :D Předtím mi to sedělo na den,ted v tom mám zmatek!!! 😠 A mám už žádanku na UZ ve 20tt,tak pak už budu vědět pohlaví 🙂

barbulinka1
19. led 2012

@pajav Jeee, tak to je super 🙂 takže taky ti nedělal ultrazvuk ? a podle čeho ti teda posunul ten termín ? a jinak si z toho nic nedělej, mě to podle ovulace taky vubec nesedí 😀 musela jsem otěhotnět dřív 🙂 a kdy jdeš do další poradny ?

pajav
19. led 2012

@barbulinka1 posunul ho podle genetiky,jak jsem byla..ti určili TP 10.7. takže tak..další poradnu mám 16.2. a zítra se budu objednávat na ten UZ ve 20.tt to by mě měli objednat taky tak nějak si myslím 🙂 No já to soudím podle toho,kdy mi vyšel první pozitivní TT,takhle mi to vycházelo na 11DPO, v tomto případě až na 15DPO..no jak myslí 😀

kixi
19. led 2012

@zzaneta neboj, ja jsem taky snazilka...akorat nevim co o tom porad psat...snad jen to ze jedne pulce mozku je to fuk a ta druha se trapi a musi na to myslet...co ty, kolikaty den dc? ja 16 a ovulka byla asi uz nekdy okolo 10 dc takze jsme snazeni skoro prosvihli 🙂

pajav
19. led 2012

Nevíte,jaká je ta stránka,kde vám podle termínu poslední MS či podle ovu napíše v kolikátém jste,kolik plod váží,měří atd? To nemůžu najít 😠

barbulinka1
19. led 2012

@pajav jo tak 🙂 no hele on každej ultrazvuk ukazuje něco jinýho 😀 mě u doktora ukázal termín 20.7 a na genetice 22.7. 😀 ale beru to podle svého doktora 🙂 on stejně všude píše termín 18.7. podle MS 🙂 já jdu 13.2. do poradny opět bez ultrazvuku a tam mi dá taky žádanku na ten ve 20.týdnu, nemůžu se toho ultrazvuku dočkat 😀 takže jdeš taky na ultrazvuk až v tom 20.týdnu ? tak je to asi tak normální...a jak ti vyšli ty hodnoty, z toho screeningu ? nebo ti řekl jen, že je to negativní ? já jdu tedka ještě ve středu na krev, krevní obraz a protílátky...

pajav
19. led 2012

@barbulinka1 jojo na UZ až v tom 20.tt, no mě to říkala sestřička,že je vše v pořádku..já se jí ptala,jak to tam vyšlo na ten DS a nějak mi to neřekla jen jsem zahlédla 1:994 (tak nějak) a hned pod tím bylo 1:1900 cca tak nevím,která hodnota se bere ale asi ta první že? Jinak moč,krev,genetika prostě vše v naprostém pořádku 🙂 a konečně vím moji krevní skupinu :D

pajav
19. led 2012

@barbulinka1 jo a nakonec ta žabka byla už prodaná a dnes ráno jsem jukla na bazoš a byla tam žirafa tak jsem neváhala :D