"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
19. led 2012

@kixi Ja vim, to chapu. Prave jsem si rikala ze snad vsechny snazilky nejsou v depce a radeji uz sem ani nejdou. Je fakt ze posledni dobou je to spise na tema tehu 🙂 Ja jsem dneska 30DC, myslela jsem ze ovu byla 11DC ale naznaky byli i 23DC tak nevim. Spis cekam jak dlouhy muj cyklus bude 🙂

barbulinka1
19. led 2012

@pajav to druhé se bere, to je pak upravený k tvému věku atd. 🙂 tak to je v pohodě, riziko se bere myslim až při 1:500 nebo 1:200 🙂 to je hlavní, že to vyšlo v pořádku 🙂 nám zatim taky všechno ok, ted jsem zvědavá na ten krevní obraz a ty protilátky, snad to bude taky v pohodě 🙂 no taky jsem teprv tady dozvěděla krevní skupinu 😀 koukala jsem, to je super, budeme mít stejný žirafky 🙂 🙂

kixi
19. led 2012

@zzaneta aha, tak drzim pesti 🙂 ..ja ovu nepoznam vubec takze jsem na zacatku udelala par testu a ted uz na to kaslu..stejne je to s tema testama dost nejiste...

zzaneta
19. led 2012

@kixi Prave, ja je zkousela jeden mesic a pak mi druhy mesic zbyly dva a nen tak jsem testla, priznaky zadne a byl tam duch.. Takze uz to nechavame nahode a snad nebudeme moc dlouho cekat 🙂

misam
19. led 2012

@zzaneta Ahoj, my se zrovna teď tak moc snažíme, že nemám ani čas sem psát 😀. Jinak s tím sportem je to fakt super nápad..nadchl mne ten bedmigton. My si ho občas pinkneme v létě, ale nedošlo mi, že ho můžeme pinkat i v zimě. 🙂 zase nějaká věc, co odpoutá moji mysl.

zzaneta
19. led 2012

@misam Právě, potom člověk ani nemá tolik času myslet na to 🙂 Držím pěsti 🙂

misam
19. led 2012

@zzaneta No já na to už myslím míň než v prvních 3 měsících. To jsem měla dojem že TO teď už musí vyjít. Hlavně jsem se trochu uklidnila co se práce týká...nějak mne to tam začalo míň prudit 😀 .Tak třeba to pomůže. Co u tebe v práci, nezlepšila se situace?

zzaneta
19. led 2012

@misam Hmm, tak to je ono, mne práce prudí dost.. teď jsem po týdnu nemoci v práci a je to trochu lepší, teda v úterý to bylo dobrý, včera trochu horší a dneska se to zase trochu zhoršilo. Ale snažím se nad to vždycky povznést, jen ne vždy to jde 🙂 Já taky ty dva měsíce měla pokaždé pocit že teď to prostě výjde, to je asi normální 🙂

trolleey
19. led 2012

@pajav tak to je moc super, že je taky vše v pořádku. já jdu zítra, tak snad budu mít taky dobré zprávy. už se nemůžu dočkat. Manžel už se taky strašně těší, až mimíska uvidí. 🙂
teda, to už žádanka na ten v 20tt to je šílené, jak to letí. 😀

kristinandbaby
19. led 2012

Holky jen jsem nakoukla a chtěla jsem vám říct, že jak se pořád řeší to myslení na to a nemyslení, tak my jsme si teda s přítelem řekli, že te'd to kvůli mé nové práci odložíme to snažení, protože to je práce mých snů a hele, po 5 měsících ovulace jako z knížky 😀 do tý doby nic....takže je to o tom jak na to myslíte 😀

zzaneta
19. led 2012

@kristinandbaby Vsadím se že teď vám to výjde 🙂 Myslím že všechny víme, že je to v hlavě, ale často tomu nelze poručit. Taky jsme si řekli že uvidíme, hrotit to nebudeme 🙂

petanevesta
20. led 2012

Holky, co jste někdy dostaly vyvolávačku, jak dlouho jste pak měly menzes? Já to teda měla silnější, ale jen dva dny, dneska už skoro nic, ale je fakt, že jsem před tou injekcí asi 8 dní špinila, tak možná toho už ve mě víc není 😀 Jinak jedeme s manžílkem ve snažení nanovo, tak držím palce i ostatním snažilkám - tentokrát už se to povede! 😉 😀

harley26
20. led 2012

@petanevesta ahoj peto, ja to mela po vyvolavacce taky kratke. Ale ja mam menstruaci furt tak slabou, takze podle me by ses nemela ridit. Ale doktorka mi rekla, ze prave ta slaba menstruace co mam ja je i z toho duvodu, ze mam male vajicka.

harley26
20. led 2012

Holky a jak to vubec je, kolik vas uz je vlastne tehotnych a kolik se nas stale snazi?

harley26
20. led 2012

A jak se tesite na vikend? Chystate se nekam na ples nebo tak neco?

zzaneta
20. led 2012

@petanevesta Taky si myslím, teď už se to musí povést 🙂

@harley26 Já se řadím mezi snažilky 🙂 Jsem 31DC a už mne pobolívá břicho, tak už by mohla přijít mrcha..

harley26
20. led 2012

@zzaneta Pevne verim, ze rok 2012 bude pro nas vsechny uspesny 🙂 akorat sem si vzdycky predstavovala, ze budu mit male behem leta a ted to vypada, ze kdyz by nam to vyslo, tak budu mit zimni 🙂

wann14
20. led 2012

Ja jsem taky snazilka 🙂 taky verim, ze uz se to brzo povede 🙂 jj ja taky chtela vzdycky hrozne moc mimi v lete jak je teploucko a ted to vypada na zimniho mimise 🙂 Ale je to jedno kdy, hlavne uz aby byl 🙂

heaven_angel
20. led 2012

my se taky porad jeste snazime.. 🙂 holky, vcera jsem slabe spinila a dneska me od rana picha v podbrisku na prave strane.. jsem 26 DC.. myslite, ze to muze byt ovulace? ja ji na sobe asi nepoznam a testy si nedelam..

zzaneta
20. led 2012

@heaven_angel Myslim ze muze, hodne holek psalo ze u ovu byva i spineni.. 🙂 Jindy jsi na sobe priznaky nepocitovala?

harley26
20. led 2012

@heaven_angel tak v tomhle ti ja vubec neporadim. Ja to na sobe taky nepoznam. A ja ji vlastne ani nemela :D

heaven_angel
20. led 2012

@zzaneta jindy prave ne.. bylo mi to divny, protoze jsem cetla, ze ovu byva tak kolem 12 - 17 DC, tak si rikam, ze by byla tak pozde? ale asi je to ruzne.. no tak uvidime, radsi to dnes pojistime 🙂

heaven_angel
20. led 2012

@harley26 ale bude neboj.. 🙂 co ty prasky, uz jsi je zacala brat? jak to vypada se snazenim? 🙂

zzaneta
20. led 2012

@heaven_angel Presne, je to ruzne. Ja taky mela pocit ze mam ovu 11DC a stejny pocit jsem mela okolo 21DC 😀 Pojistka se bude hodit 😉

krista1
20. led 2012

@heaven_angel Ahoj já si osobně myslím,že to nemáš ovu,ale že jsi těhotná,totiž uhnízdění vajíčka někdy provází i špinění,takže je to víc jak možné,navíc,když si tohle nikdy nepociťovala,tak by to ovulka neměla být,někdo ji prostě necítí.Jinak píchání v podbřišku je normální v začátku těhu.Takže pokud jsi těhotná,tak ti gratuluju a pokud ne,tak nezoufej 😉

heaven_angel
20. led 2012

@krista1 no kez by to byla pravda 🙂 s tou ovulaci si taky nejsem jista, citila jsem ji jen po vysazeni antikoncepce a to byla bolest spis podobna jako pri MS.. dekuju, uvidime pristi tyden, jestli je k cemu gratulovat a kdyby ne, tak zoufat nebudu, prece jen se pokousime chvilku oproti ostatnim.. 🙂

harley26
20. led 2012

@heaven_angel pocitam, ze to o vikendu dostanu a bere se to az 3 den cyklu. Tak se zvedava, jak to zafunguje. Tenhle mesic sme snazeni pekne odflakli 🙂)

harley26
20. led 2012

@heaven_angel kdy budes testovat? 🙂

heaven_angel
20. led 2012

@harley26 takze v tomhle cyklu co bude uz by mely prasky zafungovat? no ja bych na tom asi byla stejne a cekala na dalsi cyklus, tak budu drzet palce at vajicka pekne dorostou a zadari se 🙂 jdes na nejakou kontrolu pak, jestli to zabralo?

MS by mela prijit pristi tyden v patek, tak zkusim v nedeli, mozna v pondeli, kdyz nedojde.. 🙂 doufam, ze nebudu moc nedockava 😀

harley26
20. led 2012

@heaven_angel nedockava budes, to si sem jista :D
Jinak presne jak rikas, tenhle cyklus co bude, by to mela uz fungovat, 11 den cyklu, nebo tak nejak bych mela jit na ultrazvuk, aby to doktorka zkontrolovala, jestli ty vajicka vyrostli a meli by mi stanovit presny den kdy musime poradne zamakat v loznici (takze tedka setrime sily hihih) je ale mozne, ze ty prasky nezaberou - coz si vubec ale nepripoustim.