"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

luckawest
22. led 2012

@harley26 Ahoj, já ležím s ms, je mi zle...🙂 Zítra se mi taky nechce do práce..🙂

harley26
22. led 2012

@twistinka123 no a co je u tebe noveho? jak se citis a co brisko a jak to probihate atd 🙂 a co rodice, uz jste znamovali? Nebo kdy to planujete?

harley26
22. led 2012

@luckawest tak hezky odpocivej a nechej se utesovat manzelem 🙂)

twistinka123
22. led 2012

@harley26 nene naši ještě nevědí...asi až dostanu průkajdu, kolem 15.2. nechceme to uspěchat...já se cítím dobře, jen dneska mě nějak pobolívá bříško, nevím proč, asi prcek roste🙂 jinak dobrý docela. a co ty???

harley26
22. led 2012

@twistinka123 uz se urcite tesis, jak jim to reknes. Oni vi, ze planujete rodinu? Nase rodiny by vnouce hrozne chteli, ale naprimo jsme nikomu nerekli, ze se o male uz snazime. Jasne, urcite roste 🙂 sem zvedava, co budete mit. Jak jste na tom s tipovackou pohlavi? U me zadna zmena, tedka si preju menstruaci co nejdriv, pocitam, ze zitra nebo v utery by mela dojit a pak budu brat 3. den cyklu ten clostilbegyt. Sem hrozne zvedava, jak to na me zapusobi. Nechci si to pripoustet - ale mam strach, ze az prijdu na tu folikulometrii, tak doktorka zjisti, ze na me ty prasky treba nezabiraji nebo tak neco.... Rekla mi,ze ted musim byt hlavne trpeliva ... ale copak to jde? 🙂

gabuli202
22. led 2012

Ahojky holky, tak já jsem dnes 5DC, ještě jsem zlehka špinila, ale myslím, že už je to ok 🙂 Dnes jsem nějak začala cítit bradavky, nevím, čím to, takto na začátku cyklu 🙂 30. ještě zajdu na kontrolu, jestli je vše ok, tak snad ano. 🙂 Víkend byl fajn, s manžou jsme dnes byli nakupovat věcičky na ples 🙂

krista1
22. led 2012

@twistinka123 Ahoj Luci,jak se daří?Vše v pohodě?No to já jdu zítra až na noční na šest,takže do té doby se budu učit,teď si dávám chvilkové pauzy 😀

twistinka123
22. led 2012

@harley26 to chápu. ale neboj ono to půjde!!! ne neví že plánujeme, tak asi tuší že někdy chceme, ale myslím že budou koukat 😀 no tom si myslí že holčička. a jméno je jasný - Linda. strašně se mu to líbí a tak jsem otom přemýšlela a jo, skoro se to nedává a je to hezké. no a já nevím, myslím si že kluk🙂 a ta klučičím se moc neschodneme. ale asi Adámek. uvvidíme ještě. Linda je asi jasná....moc ti držím palce! a tento měsíc to vyjít nemohlo? určo dojde?

krista1
22. led 2012

@luckawest Luci,odpočívej a neboj,určitě to časem příjde,snad si vybereš lepšího dokotora,který ti pomůže 😉

luckawest
22. led 2012

@harley26 Bohužel on to tak nebere..🙂

twistinka123
22. led 2012

@krista1 daří se dobře, je mi fajn až na občasné pobolívání jako na MS, která je nikde...🙂 jinak fajn, opravdu. nebleju, a to je hlavní 🙂

luckawest
22. led 2012

@harley26 Díky

krista1
22. led 2012

@harley26 No to je dobře,že ste rodině nic neřekli,to můj manžel se prokecl a pak to jelo,no a ví to prostě všichni,ale už se nás na to neptají,protože je to dlouho...takže já bych volila taky tu zprávu oznámit(až to příjde)později,až budu vědět,že je to jisté,tak ve třetím měsíci.Dřív jsem chodila do práce s mamkou i tchýní,teď už ne,ani je nevídám,takže se to jen tak nedozví 😀

krista1
22. led 2012

@harley26 určitě ti ty prášky zaberou neboj 😉

krista1
22. led 2012

@twistinka123 jo to ti asi roste děloha,hlavní je,že jsi v pohodě jen tak dál 😉

twistinka123
22. led 2012

@krista1 jj taky si myslím. prcek by měl mít ted kolem 6mm si myslím, denně tak o 1mm prej. tak to ted bude asi znát

krista1
22. led 2012

@twistinka123 jj,to je prý běžné...tak hlavně,ať je zdravé,no myslím si,že spíš budete mít kluka,protože na holčičím jméně jste se shodli,je to vždycky zákon schválnosti,moje mamka ta taky měla vymyšlené jméno na holku a na kluka její chlap vymyslel Nikola,tak jsme se modlili i ona,ať to není kluk a mám brášku 😀 Ale tak uvidíte,to mi už bohužel jména máme vymšlené,ale mimi si dává načas 🙂

harley26
22. led 2012

@twistinka123 Tak to budou urcite koukat! A planujes jim dat nejakou poukazku na vnouce nebo tak neco? Linda je pekne jméno a hlavne ne tak caste - coz se mi libi. Me se hrozne libi Lili - ale uz min Liliana, ktera je v ceskem kalendari. Tak me napadl maly kompromis, ze by holcicka mohla byt Julie a ja bych ji mohla rikat Lili 🙂 a u kluka se mi libi Kristian a Elias, ale tyhle jmena mi asi neprojdou u manzela, je v tomhle dost konzerva 🙂)) . Ja myslim, ze tenhle mesic nam to vyjit nemohlo, protoze na ultrazvuku sem mela vajicko nejvic 14 mm a to bylo myslim 12 den cyklu a doktorka se moc netvarila. Beru pozitivne aspon to, ze sem tam vajicka mela a 14 mm snad neni az takova bida... Ctu si hodne diskuse na clostil a je to dost rozporuplne, ale doufam, ze snad prevazuje ta cast holek, kterym opravdu k miminku pomohl.

sedivka
22. led 2012

@twistinka123 ahooooj 🙂 kdy jdes na dalsi UZ? Ja v utery. Jsem strasne zvedava jak to poporostlo a jestli je to vsechno ok 🙂

twistinka123
22. led 2012

@krista1 a jaké? jaké máte vymyšlené? a bráška je tedy Nikola?

twistinka123
22. led 2012

@sedivka já jdu až v pátek v 9,30🙂 taky chodíš docela často🙂

krista1
22. led 2012

@gabuli202 a bolely tě prsa při ovulce?Protože je možné,že máš ovulku,nebo se ti po tom všem splašily hormony,myslím,že je to normální.Máš nové plesové šaty?To já mám pořád jedny a taky půjdeme s manželem na ples v únoru,tak jsem zvědavá.

harley26
22. led 2012

@gabuli202 nahodou sem te nasla na jine diskusi a psalas, ze v pripade tehotenstvi bys letela na dovolenou. Ja prave ciste teoreticky resim to same :D v breznu bychom meli letet pryc, a tak si rikam, co bych delala, kdybych byla cerstve tehotna? (Kdyby to ciste teoreticky klaplo)

harley26
22. led 2012

@luckawest :D typicky chlap

krista1
22. led 2012

@twistinka123 jj,bráška je Nikola.No na holku máme Adéla Margaretha(babička manžela+prababi moje),kluk Alexandr Thomas.Manžel prostě chce dvě jména,já budu používat stejně jen to první 😅

twistinka123
22. led 2012

@harley26 nečti a nevěř všemu co se píše, každá holka je jiná! nene neplánuju nějakou poukázku. řekneme jim že jsme jim přivezli fotečky at se podívají a v obálce budou UZ všechny co budu mít🙂 už tam to bude pro ně doják jak je znám tak nechci vymýšlet zbytečnosti🙂
mě se líbí Davídek ale manžel mi to taky utnul☹

twistinka123
22. led 2012

@krista1 aha tak to my dvě nikdy nechtěli. přijde mi to divné🙂 ale to je věc každého.

harley26
22. led 2012

@krista1 jj, dovedu si predstavit, jak by navstevy probihaly. Otazky tipu, tak co? Furt nic? Nebudeme mit vnoucatko apod., z toho by me asi kleplo 🙂)

gabuli202
22. led 2012

@krista1 jojo, právě, že bolely, dnes mě napadlo, že se mi to mohlo splašit a ovu bude dřív, takže zítra začnu měřit 🙂 Jojo, já mám furt nové šaty na plesy, doma mám snad šestery, jsem magor 😀

@harley26 tak kdybyste letěli v březnu, tak bych neváhala, to by bylo opravdu čerstvé, do letadel nechtěji pouštět myslím od 8 měsíce, ale samozřejmě to záleží na tobě, já bych letěla i v 6. S manžou bychom nejraději v létě na Floridu, tak uvidíme 😀

krista1
22. led 2012

@twistinka123 David je krásné jméno,no tak to se budete muset shodnout,pokud to bude kluk,já si teda myslím,že jo.Jinak já bych taky dvě nedala,ale kompromis je kompromis...musí být nějaká domluva,bude to jen na papíře,říkat jim budeme prvním.Ale do té doby daleko 🙂 To máte pěkně vymyšlené překvápko pro rodiče 😉