"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
23. led 2012

@gabuli202 Chápu tě,taky jsem tu dlouho nebyla,jak se to tu začalo rozmnožovat,ale teď si říkám,je to tu jak nákaza,tak bych se mohla taky nakazit,ještě tomu tady dám šnaci,třeba chytneme ten bacil 😉 A já myslím,že ty určitě,když už si ho měla.Já už čekám 14měsíců...takže už pár dalších mě nezabije...no co naděláme

pajav
23. led 2012

Holky těhulky, říká se,že prvorodičky začínají cítit pohyby cca ve 20tt-21tt ale mohou je cítit už i od 16tt.. jak poznám,že už to jsou pohyby miminka a né střeva nebo něco jiného? Sem tam jednou za den něco ucítím až přestanu dýchat a přemýšlím,co to mohlo být. Je ještě brzo? Vůbec netuším,jak to rozeznat 😀 😀

krista1
23. led 2012

@pajav kámoška cítila pohyby taky v 16tt,vyvolalo to moje ostré jídlo,které jsem jí uvařila,vůbec jsem netušila,že je ta paprika pálivá,měla být sladká.Jinak jo je to možné.Střeva to asi nebudou. 😀

zzaneta
23. led 2012

@petanevesta Tak u nas to bylo uplne stejne, drive stacilo jednou za tyden a s vysazenim jsem mela chut porad 🙂 Ale taky jsem to vetsinou iniciovala ja. Drzim palce at se to zlepsi a hlavne at to brzy vyjde Peti, mooooc Ti to preju!!

zzaneta
23. led 2012

@petanevesta Jo a nevím co budu dělat :D dneska chci koupit Clearblue a jinak to asi necham az na doktora, ale nevim jestli mne bude chtit videt tak brzy.

krista1
23. led 2012

@zzaneta nemáš nějaký recept pro nás snažilky? 🙂 přestala si na to opravdu myslet?chtěla bych fakt vědět,jestli je pravda,co se říká,že je to psychikou...

zzaneta
23. led 2012

@pajav
@trolleey
@gabuli202
@harley26
@twistinka123
@krista1
@wann14
Holky moc díky 🙂 Nemohli jsme tomu uvěřit. A je to vážně v hlavě. Povedlo se hned podruhé. Ale ještě jsme takoví opatrní. Už chápu jak se holky nemohly dočkat k doktorovi :D A pocit je to nádherný, nepopsatelný 🙂

krista1
23. led 2012

@zzaneta zajdi si tam až za týden,až budeš tak v 6t protože pak půjde vidět srdíčko...teda až budu těhu já,tak to tak asi udělám,četla jsem na netu,že to je tak asi ideální doba.

zzaneta
23. led 2012

@krista1 Opravdu jsem to úplně vypustila, dokonce jsem si říkala že čím později se to povede, tim líp, aspoň ještě vyřídíme pár věcí, trochu zhubnu.. A jsem sem chodila málo, četla si příspěvky jen pár snažilek, trochu jsem ignorovala těhulky, tímto se omlouvám :D

petanevesta
23. led 2012

@zzaneta děkuju Žanet a přeju ti, ať ti to uteče jak voda a máš to potvrzené od doktora 😉 my si budeme muset trošku pohovořit a asi mužovi koupím nějaký vitamíny, to rozhodně neuškodí 🙂

zzaneta
23. led 2012

@krista1 Já vím, ale tím že jsem měla ovu později (22DC) tak si myslím že i to je brzy. Stačilo by mi vědět že je tam kde má být 🙂

krista1
23. led 2012

@zzaneta a jak si na to nemohla nemyslet,když si sem chodila?to ti věřím,že je to krásný pocit...už se na něj taky moc těším...ale taky to necháváme tak...tak do roka,pokud ne,tak to budeme řešit jinak...ještě nás čeká dovolená...

zzaneta
23. led 2012

@petanevesta To rozhodně neuškodí.. každopádně informuj, zajímá mne jak na tom jste 🙂 A moooooooc držím palečky Peti.. Snad vše půjde tak jak má, hlavně že víme že to jde 🙂

krista1
23. led 2012

@zzaneta jj,to zhubnutí mám taky v plánu a taky bych chtěla nakoupit do bytu pár věcí,taky si říkám,že to čekání má svoje pozitiva,navíc v srpnu mám dostat na neurčito smlouvu v práci,takže uvidím,nehrotím to,už ne

krista1
23. led 2012

@zzaneta tak pokud chceš vědět,že je tam kde má být,tak si tam zajdi,za to nic nedáš.Třeba si měla ovulku dřív,ale uhnízdění vajíčka si pocítila až potom.Nebo ses testovala?

krista1
23. led 2012

@petanevesta Neboj to příjde,hlavně si s chlapem promluv.A vitamínky nejsou na škodu,můj chlap bere Selezink a je tam dost E,C a to hlavně potřebuje na spermie.

petanevesta
23. led 2012

@krista1 to tě obdivuju, že se takhle držíš, když už to zkoušíte 14 měsíců....já jsem nějak nervózní už te´d a to začínáme třetí měsíc ☹ občas se mi vkrádají pochybnosti a mám pocit, že manžel pro to právě nedělá tolik co já ,že ho možná trošku nutím...měla jsem koupený i ty ovu testy, takže jsem si ověřila, že ovulace probíhá a o to víc mi právě vrtá hlavou, že to nevyšlo...jedině, že jsem ještě byla nadopovaná těma práškama, těžko říct...na nějaký řešení je ale ještě brzy, musím být trpělivá a nemyslet na to jako Žanet 🙂

sedivka
23. led 2012

@zzaneta gratuluju 🙂 já šla k doktorce tyden po pozitivnim testu, aby bylo neco poradne videt. Byla jsem 5+3. Pak jsem byla 6+3, to uz bylo videt srdicko. No a jdu znova zitra, 7+3 🙂 Ted mi uz dva dny neni moc spatne, tak snad je vsechno ok a vse se vyviji jak ma...

petanevesta
23. led 2012

@zzaneta děkuju, no jsi živoucí důkaz, že to jde, tak jsem ráda, mám v tobě dobrý příklad 😎

wann14
23. led 2012

@zzaneta muzu se zeptat kdy jsi mela posledni MS? Kdyz mas ted pozitivni test ... jsem 30 DC, tak jen pro info ... moc dik

krista1
23. led 2012

@petanevesta jo,tak třeba teď už se ti to podaří,věř tomu a to příjde,hlavně to moc neřeš,já jsem to ze začátku taky řešila a byla jsem kvůli tomu věčně nervózní,to nebylo vůbec dobře,teď to nechávám tak,čeká nás kontrolní spermiogram,jelikož ten první nedopadl dobře,ale myslím si,že to bylo u manžela předešlým zápalem plic a taky stresem ze spermiogramu,pak uvidíme a snad to v něm nebude.Hodně štěstí,já si teda myslím,že ovulku mám podle hlenu,testy jsem si nekoupila,ale MS mívám normální,takže ovulka asi je,četla jsem,že ovulku holky nemají,když jím normálně nechodí MS,takže asi to nebude můj případ,jen mám problém s pravidelností,to je celkem na houby...držím pěsti,ať se nám to všem snažilkám podaří 😉

krista1
23. led 2012

@wann14 míváš pravidelně MS v určitý den,nebo máš zpoždění?

zzaneta
23. led 2012

@sedivka Ty jsi taky mivala ovu pozdeji ze? Ja jsem dneska 4+6 a pristi tyden jedeme na dovcu tak bych chtela zajit tento tyden.

zzaneta
23. led 2012

@wann14 Posledni MS byla 21.12. 🙂

zzaneta
23. led 2012

@krista1 Myslim že dřív nebyla, 22DC byl těhu test negativni a ovu test pozitivni 🙂 ale zajdu si tam 🙂

wann14
23. led 2012

@krista1 celkem pravidelne ...

wann14
23. led 2012

@zzaneta moc dik za info, jsi hodna 🙂

pajav
23. led 2012

@krista1 tak ted jestli to nebyl mimísek tak už pak nevím :D Jako by se tam 6x po sobě otočil 🙂 Takové nevinné štouchnutí 🙂 No jestli to je on tak mám nesmírnou radost 🙂

petanevesta
23. led 2012

@krista1 díky za držení palečků, snad se nám to povede co nevidět 😉 tobě taky hodně štěstí! 😉

krista1
23. led 2012

@pajav určitě je to on,někdy se to opravdu stává,jsou prostě vyjímky,nic nemůže být u každého stejné,určitě je to tvoje miminko 😉