"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
23. led 2012

@petanevesta díky,musí se to povést,já teda vím,že to teď zase dostanu, to poznám.Jinak kdy to čekáš?

heaven_angel
23. led 2012

@zzaneta ahoj, to je uzasny, moc gratuluju 🙂 vypada to, ze tehu bacil se siri, tak snad brzy nakazi zbyvajici snazilky 😉

krista1
23. led 2012

@heaven_angel a co ty?už jsi taky těhu?Nebo planý poplach?

sedivka
23. led 2012

@zzaneta No otazka, jestli tam neco tento tyden uvidi. Kdyztak to smeruj az na patek a nemusi jeste videt skoro nic... No ja mela delsi cykly (37/38dni), kdy jsem mela ovulaci nevim, ale pozitivni tt jsem mela uz 33DC, takze ovulace byla asi celkem brzo. Mela jsem fakt dalnici, testovaci carka byla stejne silna jako ta kontrolni 🙂

zzaneta
23. led 2012

@sedivka Jojo, to je otazka, ale porad si rikam ze mne kdyztak muze poslat aspon na krev 🙂 Moje carky nejsou silne jako ty kontrolni,ale jsou videt krasne, ve skutecnosti jeste vice nez na fotce 🙂 A to jsem 32DC. Pristi tyden jsem cely mimo a nevydrzim asi cekat :D vsak to znas 🙂

heaven_angel
23. led 2012

@krista1 zatim jeste nevim, test jsem nezkousela, asi je brzo, cekam MS az ve CT nebo PA a vubec nevim, kdy jsem mela ovu.. ale tri dny jsem spinila, v nedeli uz nic ani me nepichalo v podbrisku nebo jsem si to neuvedomovala.. az dneska, kdyz jsem jela tramvaji a ted zas nic.. 🙂 prsa citlivy mam, ale to je u me pred MS tak nejak normalka.. tak zkusim test o vikendu, treba na nas vykoukne taky prekvapko 🙂

krista1
23. led 2012

@heaven_angel Doufám,že jo,vypadá to,že tento měsíc je nějaký plodný,nebo spíš ten předešlý,tak držím pěsti,ať MS nepříjde a jsou //

sedivka
23. led 2012

@zzaneta no krev ti potvrdi ty testy, ale nepozna z ni, jestli to je tam kde ma... Kdyztak tam proste zavolej a zeptej se, jestli ma cenu chodit 🙂

sedivka
23. led 2012

@zzaneta ja sla na prvni kontrolu tyden pote, co jsem // nasla, protoze mi prave doporucila, ze to bude lepsi a spis neco uvidi 🙂

heaven_angel
23. led 2012

@krista1 dekuju 🙂.. snad to vyjde a kdyby ne, tak dalsi mesic bude urcite jeste plodnejsi 😀 ja doufam, ze to hodne brzo vyjde vsem snazilkam, je mi jasny, ze pro nektere to musi byt dost deprimujici, kdyz se snazi delsi dobu a porad to nevychazi, kdyz je to tu jeden pozitivni test za druhym..

zzaneta
23. led 2012

@sedivka To vsechno chapu, ale ja tu pristi tyden nejsem a vis jake je to cekani 🙂 Ja uz nechci dal testovat, radeji bych tu krev 🙂

sedivka
23. led 2012

@zzaneta zavolej tam a porad se primo s doktorem 🙂 taky, kdyz jsem nasla //, tak jsem se ji hned ozvala a ona mi rekla, ze pokud me bude bolet bricho, nebo zacnu spinit, at tam prijdu hned. Ale pokud budu v pohode, tak bude lepsi az za tyden, ze uz na UZ neco uvidi. Jestli jsi nasla // vcera, tak bys to mela skoro jak ja, kdybys sla pristi pondeli 🙂 Neco tam je, to je jasny, krev ti jen potvrdi, to co vis 🙂 uvidis, co ti rekne Dr. 🙂

zzaneta
23. led 2012

@sedivka No kolikrat i podle krve poznaji jestli to odpovida terminu, jestli roste HCG.. jj, ja si tam zavolam

zzaneta
23. led 2012

@sedivka Ty jsi psala ze jsi poprve byla u doktora v 5+3 ze? To uz tam neco videla?

terulilinka
23. led 2012

@zzaneta no ty brďo, to je překvápko! gratuluju!!

zzaneta
23. led 2012

@terulilinka Děkuji Terzko, překvápko to teda je 🙂

sedivka
23. led 2012

@zzaneta jo, podle MS jsem byla 5+3 a videla bublinu. 🙂 Drzim palce

heaven_angel
23. led 2012

a jak jste jinak, holky, prozily vikend? ja uklizela, muz varil, takze vikendova klasika a dokonce jsem se v nedeli rano! dokopala cvicit, coz je na me uctyhodny vykon 😀 za odmenu jsem si dala odpoledne misa rezy od tchyne.. dneska me boli celej clovek, odpoledne mam jit na nakupy, spis se budu jen tak plouzit.. 🙂

zzaneta
23. led 2012

@sedivka Dekuji, ja bych 5+3 mela byt v patek, dle MS.. ale jeste tam zavolam 🙂

misam
23. led 2012

@zzaneta Ahooooj, moc moc gratuluji. Teď s touto informací už tvoje práce nebude určitě tak prudící 😀

heaven_angel
23. led 2012

@zzaneta jak dlouho po vynechani MS sis delala test? a co na to manzel? musel byt urcite moc rad, ze se mu ta predtucha vyplnila 🙂

dashyyy
23. led 2012

@pajav Pájo ono se pohyby myslí jako pohyby kdy ucítíš kopanec a tak ale jestli to jsou takový zvláštní bublinky tak je to možný kolegyňka čeká první miminko a první bublinky cítila už v 15. týdnu 😉 jééé já už taky chci 😀

petanevesta
23. led 2012

@krista1 já jsem teprve na začátku, jsem 6DC a bohužel vůbec nevím, kdy to dostanu příště, snad ne tentokrát po 34 a více dnech, kéž by se mi to trošku zkrátilo, nebaví mě tak dlouho čekat 🙂 byla jsem v lékárně a koupila jsem mužovi selen+zinek a je tam i vitamín E, tak mu to dám, aby to zobal 🙂

zzaneta
23. led 2012

@misam Děkuji, přesně tak, už vidím konec tak je to jednodušší 🙂

zzaneta
23. led 2012

@heaven_angel Podle min.cyklu bych mela mit MS zitra, takze jsem testovala dva dny pred, zhruba 11DC 🙂

zzaneta
23. led 2012

@heaven_angel 11DPO samozrejme 🙂

krista1
23. led 2012

@petanevesta Tak vidím,že to máš všelijak ty cykly a piješ kontryhelový čaj(nevím,jestli jsem se tě už ptala)nebo máš nějaké hormony na úpravu cyklu?Taky to znám,to čekání je hrozné.

petanevesta
23. led 2012

@krista1 zatím nepiju(nemáme moc ráda byliny 😀), jen jím vitamíny CEM.M, ty gumový, kde je tak nějak všecko i ta listovka 🙂 Zatím žádný prášky na cyklus nemám, od vysazení jsem to měla 2x po 34dnech, což je celkem v normě a až te´d jsem měla po 35DC špinění, co trvalo přes týden a pak mi právě píchla doktorka ten Agulotin na vyvolání, což po dalších 5 dnech pomohlo....je fakt, že jsem měla v době MS chřipku ,tak třeba se mi to posunulo i tím, ale už jsem si celkem dělala naděje a vyplácala jsem asi 6 těhot. testů 🙂

sedivka
23. led 2012

@petanevesta Vydrz 🙂 ja otehotnela po cyklech 38 a 37 dni. Takze jde to! 🙂 Mozna jsi proste mela tenhle posledni cyklus nejaky rozhazeny. Tak at ten novy uz je "cajk" 🙂

krista1
23. led 2012

@petanevesta Taky si myslím,že si to měla rozhozené díky té chřipce.Já mám většinou delší cyklus,když mám zkouškové,to jsem víc nervózní,teď jsem taky dost,takže už vím,že se brzo mrška dostaví,bohužel.Jinak u mě je to všelijaké,někdy 31,35,41,takže mazec...nikdy nevím,kdy to příjde ☹ Taky už jsem vyplýtvala testů a testů...pak skoro půl roku jsem netestovala a naposled jsem měla ten cyklus(po dvou měsících brání Provery)41.Takže teď zase čekám.Snad ti to tento měsíc výjde,držím pěsti.Pomalu ale jistě se to musí podařit každé,vždyť je to tu samá těhulka,tak nás nakazí 😉