"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

terulilinka
24. led 2012

@twistinka123 tak super, to je uklidnění 😀 už v 8.týdnu? ty jo to nějak utíká 🙂

terulilinka
24. led 2012

@pajiskazemlyna děkuuju, ve čtvrtek čekej 😀

twistinka123
24. led 2012

@terulilinka jj dneska jsem 7+4🙂 v pátek jdu na UZ to budu 8+0 a pak už mě čeká první poradna🙂

twistinka123
24. led 2012

jinak holky co se snažíte tak včera doktorka radila jedné paní sarapis soju....prej než do toho půjde hormonama at prubne to....třeba je k něčemu nevím... 🙂 ale třeba můžete zkusit.prej se tím léčí sterilita potravinovým doplnkem...

terulilinka
24. led 2012

@twistinka123 tak držím palečky ať je to všechno jak má být🙂

twistinka123
24. led 2012

@terulilinka děkuju MUSÍ bejt🙂 jinou variantu už neberu🙂

terulilinka
24. led 2012

@twistinka123 no já si myslím! 😵

twistinka123
24. led 2012

@terulilinka jak jsem viděla srdíčko tak jsem už pozitivní...sice jak nic necítím, tak je to takový divný že přitom ve mě něco je🙂 ale to čas změní 🙂 a tobě držím drápky!

sedivka
24. led 2012

@twistinka123 drzim palce 😉 ja dneska dostala prukazku 🙂 dalsi ko za dva tydny a pak screening. A cysta uz ma jen 1,5cm takze supeeeer 🙂

twistinka123
24. led 2012

@sedivka to je parááááááda🙂 a co na Uz, co mimi, kolik mělo a foto máš?

sedivka
24. led 2012

@twistinka123 melo 1,3cm, srdicko bilo a odpovida 7+5. Takze roste jak podle sablony. Fotku jsem si brala minule, ted to vypadalo stejne, akorat delsi, tak jsem si o ni nerikala. Vezmu si za dva tydny 🙂 termin mi zatim vychazi na 9.9. 🙂

twistinka123
24. led 2012

@sedivka no tak to je dobrý!!!! no můj prcík byl o 4 dny menší ale doktorka říkala že se to blbě měří jak je to pidi...tak uvidíme v pátek to mám bejt 8+0...ty jsi dneska podle MS 7+5? já myslela že 7+3? tak je prcík napřed ne🙂 to je dobře! já mám termín dle MS 7.9 ale tomu nevěřím...🙂

twistinka123
24. led 2012

@sedivka a jak to že nemáš fotečku v albu? koukej si už založit🙂

sedivka
24. led 2012

@twistinka123 nestihla jsem to naskenovat jeste 🙂 v praci to nechci vytahovat 🙂 podle MS jsem 7+3, ale prcek je napred o dva dny uz nejakou dobu 🙂 jsem zvedava za ty dva tydny. No a na screening beru manzela. Je to daleko detailnejsi UZ, tak to poradne uvidime 🙂 zatim je to proste protahla fazole uprostred se srdickem 🙂 mam radost z ty cysty, ze se vstrebava 🙂

twistinka123
24. led 2012

@sedivka ten můj prcík bude asi zase menší si myslím...ale uvidíme, třeba to za 10dní dožene🙂 jj taky chci ve 13tý na UZ vzít toma. a i on chce tak jsem ráda🙂 v práci to nevědí? a co doma, rodiče a tak, ty to ví?

sedivka
24. led 2012

@twistinka123 v praci to nevi, chci to rict az po screeningu. Rodice to vi. Rekli jsme jim to minuly tyden. Rodice to mohou vedet i kdyby se neco stalo, aspon by nemeli blby otazky.. Nikdo jiny to zatim nevi krome jedne moji kamaradky, co je ted v 7.mym mesici a taham z ni veskery moudra 🙂

zzaneta
24. led 2012

@terulilinka Já to měla taky tak, nejprve jsem myslela že byla 11DC, ale 22DC tehu test negativni, ovu test duch.. tak jsme to zkusili a vyslo to. Ale ovu jsem necitila vubec 🙂

twistinka123
24. led 2012

@sedivka tak u nás to ví jen moej ségra a z rodiny nikdo🙂 řekneme jim to až budu mít průkajdu. jak ste to řekli, pořád přemýšlím nejvhodnější způsob🙂 a v práci to vědí, věděli to dřív jak já na 100%🙂 nechala jsem se nabrat a holky zjištovali výsledek tak to bylo jasný🙂

twistinka123
24. led 2012

@zzaneta a jak je???

sedivka
24. led 2012

@twistinka123 tak nejak normalne. Ze budou deda a babi 🙂 ukazali jsme fotku. To byla ta velka informace, ze jsme zadne divadlo kolem nevymysleli 🙂

twistinka123
24. led 2012

@sedivka já nechci taky žádný divadlo...asi jim dám obálku a řeknu jim že jsme jim přivezli nějaké fotky tak at se kouknou a bude...už mám dvě fotky z Uz a budou ještě 2🙂

zzaneta
24. led 2012

@twistinka123 Dneska dost unava a trochu nevolnost, ale jinak dobry 🙂 Taky mam pravidelne hlad, dokonce i v noci mne budi :D ale to se vzdycky napiju a spim dal.

terulilinka
24. led 2012

@twistinka123 děkuju! neboj, až bude kopat, tak si budeš říkat aby toho nechal 🙂))

terulilinka
24. led 2012

@zzaneta tak to jsi mě uklidnila, já právě taky ne, a když jsem myslela, že jo, byl negativní.. kdo ví jak to tělo fakt funguje 😀

twistinka123
24. led 2012

@zzaneta jo tak to já žeru pořád🙂 musím se občas krotit. ale denně musím mít kousíček čokolády jinak mám absták!!! blbě mi nějak není, jen občas nauzea tak 1 za dva dny a pak dobrý. a cítím občas bříško asi jak roste🙂 a dělalas další testík? už ses objednala k dr?

twistinka123
24. led 2012

@terulilinka no já vím, ale těším se na to...ale jak chodím do práce tak mi to děsně utíká!!!

zzaneta
24. led 2012

@terulilinka No právě, kdo ví 🙂 Ale brzy to zjistíš 🙂

zzaneta
24. led 2012

@twistinka123 Nauzea - jsem si musela najít co to je :D a to jsem měla ráno, ale už dobrý. Taky mne pálívá žáha, ale dneska naštěstí ne. A právě jsem si pochutnala na Kinder Bueno - ještě mi tolik nechutnalo jako dnes 🙂 Dělala jsem včera Clearblue digital, ukázalo to 1-2týden 🙂 Nevím jestli mám dál testovat, moc se mi do toho nechce abych se každý den stresovala jestli tam čárka je. Možná to zkusím ještě někdy o víkendu a konec. Dr.říkal ať příjdu příští týden, ale to jsme na dovelené, takže až za dva týdny. U něj se neobjednává, takže mám prostě přijít 🙂 To budou dlouhé dva týdny, nejraději bych tam šla ještě před dovolenou, v pátek 😉 😀 😉

twistinka123
24. led 2012

@zzaneta a v pátek bys byla kolikátý týden?

zzaneta
24. led 2012