"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
24. led 2012

@zzaneta no tak to rozhodně nic neuvidí...srdíčko určo ne. jdi až po dovče to bude i srdíčko

zzaneta
24. led 2012

@twistinka123 No půjdu, ale víš jak to je, čekání 🙂 Mám strach aby to bylo tam kde má 😒

zzaneta
24. led 2012

@twistinka123 Ty jsi byla kdy poprvé?

twistinka123
24. led 2012

@zzaneta jasně vím🙂 já byla prvně 5+5🙂 a něco vidět bylo, ale nic extra se koukni do mého alba.-) nervy jsem měla ještě větší že nebylo srdíčko.

kixi
24. led 2012

holky...mam takovy slaby vnitrni pocit, ze to vyslo...budu se sama sobe smat az dostanu MS...to uz je fakt na hlavu to snazeni .. aspon, ze uz z toho mam srandu 😀

zzaneta
24. led 2012

@twistinka123 Tak to už mi nepříjde moc rozdíl jestli 5+3 nebo 5+5 🙂 I kdyz ja mela asi ovu pozdeji, takze si myslim ze bych mela byt min, ale vim ze se to pocita podle MS. To uz ti rekla jestli je to uhnizdene spravne? Ja vim, ono v tomto procesu porad na neco cekas 🙂

kixi
24. led 2012

@zzaneta opravdu nema cenu chodit drive...ja sla u meho prvniho a nevydareneho tehu take 5+5 a absolutne nic nebylo videt...akorat se tim vynervujes...takhle se krasne tes na srdicko a nepripoustej si nic spatneho..co se ma stat se stane, to je priroda a osud..uzivej si ze mas // a mysli jen na to hezke 🙂

twistinka123
24. led 2012

@zzaneta počítá ale MS ale pokud ovu byla později tak může být prcek menší na UZ než odpovídá dle MS. no já šla protože chodím k dr u které makám a ta mě dotáhla na Uz že se koukne že to chce mít pod kontrolou atd...taky chodím každý týden🙂 jinak bych šla asi později abych se nenervovala s tím jestli srdíčko je nebo ne...

zzaneta
24. led 2012

@kixi
@twistinka123 Tak jo holky, je mi to jasny, chapu to - ale ten cervik v hlave mi porad hloda :D pockam az po dovolene, ale bude to prvni dovolena ze ktere se budu tesit domu :D

twistinka123
24. led 2012

@zzaneta kam jedete??? chápu plně ty nervy však až půjdu v pátek budou zase....ale to asi budou celé těhu

zzaneta
24. led 2012

@twistinka123 Jedeme do Náchoda, na tři dny, ale dovču máme celý týden a možná tam ještě v okolí na pár nocí něco najdeme 🙂

twistinka123
24. led 2012

@zzaneta aha. no tak to bude relaxík ale!🙂 ti to uteče, každá dovča je hned v tahu 🙂

zzaneta
24. led 2012

@twistinka123 To bude, máme to jako wellnes pobyt, takže se moc těšíme 🙂 To je pravda, uteče jako voda.. Tak už aby byl aspoň pátek a tento týden byl za mnou 😉

twistinka123
24. led 2012

@zzaneta a půjdete do bazenu? kup si kdyžtak senta tampony at nechytneš nějakou infekci...

krista1
24. led 2012

@zzaneta Ahoj,díky za nákazu,doufám,že to opravdu pomůže.

zzaneta
24. led 2012

@twistinka123 No jo, vidis, bazen tam taky mame. Dekuji za radu, koupim 🙂

zzaneta
24. led 2012

@krista1 Taky doufam 🙂

krista1
24. led 2012

@heaven_angel Ahoj,gratuluji k těhu,jinak já jsem ti to říkala,že budeš určitě těhotná,tak ať vše klape jak má a hodně štěstí a hlavně zdravé miminko 😉

krista1
24. led 2012

@zzaneta čtu si staré příspěvky,včera se toho tady událo,zase další těhulka,no vy se ale máte,tak snad to výjde 🙂

krista1
24. led 2012

@zzaneta Neboj,určitě bude všechno v pořádku a miminko bude tam,kde má být a uvidíš už srdíčko a budeš šťastná 😉

zzaneta
24. led 2012

@krista1 Děkuji 🙂 Mne to asi ještě pořádně nedochází a trochu se bojím aby to vyšlo, ale holt to výjde, musí 🙂

heaven_angel
24. led 2012

@krista1 dekuju moc.. jj, mela jsi pravdu a jsem moc rada, ze jsi ji mela 🙂 tobe taky hodne stesti, at se snazeni co nejdrive povede, abych brzy mohla rict "ja jsem ti to rikala" ja tobe 🙂

eficenka
24. led 2012

@petit.a.nge a jak dlouho se snažíte? my teď "teprve" 4. měsíc... Ale 3 měsíc, když to nevyšlo jsem se na to vyprdla a teď už to moc neřeším, až to přijde, tak to přijde! V květnu jdu na gyn a tam se kdyžtak domluvím co dále...

krista1
24. led 2012

@heaven_angel díky moc,ale už ta mrcha došla,tak zase někdy jindy 🙂 Hlavně,ať ti všechno dobře dopadne.

krista1
24. led 2012

@zzaneta určitě bude všechno v pořádku,věř tomu.Hodně štěstí a hlavně zdravé miminko 😉

barbulinka1
24. led 2012

@zzaneta Jee a kam to jedete, není to hotel v Náchodě na Babí už nevim jak se jmenoval, byli jsme tam taky a je to tam nádherný 🙂 Moc si to užijte a opatruj se 🙂

zzaneta
24. led 2012

@barbulinka1 To je přesně on, hotel Tommy 🙂 Tak to jsem ráda že se tam líbilo, o to víc se těším 🙂 Díky 🙂

zzaneta
24. led 2012

@krista1 Děkuji a držím palečky ať to brzy výjde 🙂

barbulinka1
24. led 2012

@zzaneta Jo to je on 🙂 Byli jsme tam na tom romantickém víkendu a nemělo to chybu 🙂 Akořád výřivka byla pul hodiny málo, tak jsme si ještě připlatili asi hodinu, nebo pul, celej bazen jsme měli pro sebě, bylo to fakt užasný a sauna, prostě všechno super, véča dobrá, jezdili jsme tam i na výlety, moc si to užijte, jela bych hnedka znova 🙂 🙂

zzaneta
24. led 2012

@barbulinka1 No já se právě moc těším. Máme to na 3noci, výlety taky plánujeme - koukala jsem že v okolí je toho dost 🙂, tak snad i počasí výjde. Juuu, tak to se fakt těším, díky za pozitivní info 🙂
Dívala jsem se na fotky a máš nádherné bříško 🙂