"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
27. led 2012

@terulilinka jé Terezko a kdy tam jdeš? A copak je to za doktorku?

erin4
27. led 2012

@pajiskazemlyna Přesně tak, i když teda u nás je to trochu jiný, že teplotu neměřím, tak mám asi pořád pocit, že jsme se jen prostě nestrefili. I když já si myslím, že poznávám ovulaci podle výtoku(hlenu), ale asi to nebude tak přesné 😠 🙂

pajiskazemlyna
27. led 2012

@erin4
Já když jsem se snažila hodnotit hlen, tak mě to akorát zmátlo, protože jsem měla plodný hled - bílkový úplmně jiné dny a několikrát za cyklus, takže jím už se neorientuji 😀
Tentokrát ani BT měřit nebudu .. nechám to náhodě a třeba se zadaří ..
Asi to moc řeším totiž 😀

erin4
27. led 2012

@pajiskazemlyna Já ho měla vždycky tak ve stejnou dobu, tak jsem to přisuzovala právě ovu,ale samozřejmě to nevím.
Určitě to taky zkus jen tak bez měření, třeba se zrovna povede 😵
To já mám zálusk zkusit ty testy,ale nevím. Manžel nechce ani slyšet. Nejšťastnější byl, když se nám to v dubnu "povedlo" na popvé. Hned co jsme to poprvé zkusili, byl test pozitivní. Takže už teď nechce o žádných testech slyšet. A já už jsem poučená mu to příště neříkat ani po nškolika testících s //.

terulilinka
27. led 2012

@pajiskazemlyna no kočko, já se na to fakt těším... Protože představa toho, že se můžeme snažit další půl rok a stejně nic a po roce zjistíme, že nám něco je.. to je fakt o nervy .-/ Tak tam zkuste taky zajít?🙂

terulilinka
27. led 2012

@zzaneta právě nevím, někdy 13-15DC aby viděla i ty foliky, zkusím se tam dnes objednat.. Jinak je to pani doktorka Kučerová a sídlí na Andělu 🙂Kamarádka si jí nemůže vynachválit 🙂

pajiskazemlyna
27. led 2012

@erin4
Ovu testíky jsou dobré, ale je to docela veliká investice ..
Ale spoustě holkám tu pomohly k vysvěvým //, takže za zkoušku rozhodně nic nedáš ! 😵
Mám tomu tedy rozumět tak, že jsi v dubnu otěhotněla, ale nepovedlo se to ? ..Nezlob se, jestli se moc vypatávám ..
Tentokrát to prostě vyjde, musíme tomu věřit ! 😵 Obě ! 😵
A i ostatní prozatím netěhulky tady od nás ! 😵

pajiskazemlyna
27. led 2012

@terulilinka
To zní výborně, my ještě zkusíme počkat a uvidíme, musím na to přestat tolik myslet, protože pokud je to opravdu o psychice a o tom, že to tolik moc chci, tak se nedivím, že se to zatím nepovedlo 😀 😀

terulilinka
27. led 2012

@pajiskazemlyna no upřímně - o tý psychice to taky neni.. viz já tenhle měsíc 🙂 nic jsme neřešili, vůbec jsem na to nemyslela, milovali se jak jsme chtěli a stejně nic 🙂

zzaneta
27. led 2012

@terulilinka
@pajiskazemlyna Holky já myslím že psychika je důležitá, ale jenom o ní to taky není. Držím vám palečky. Všem snažilkám 🙂

erin4
27. led 2012

@pajiskazemlyna Nevím, co se stalo, prostě jsem měla několik dní po vynechání menstruace // na testu, ale na dalším byla čárka spíš světlejší a pak přišla menstruace. Nechápu to a chtěla jsem se na to zeptat u doktorky na gynekologii,ale pak byla menstruace pravidelná a na další kontrole v červenci mi přišlo takové divné to vytahovat. Od dubna do října jsme se pokusili jen tak dvakrát. Tenkrát přítel, dneska manžel z toho byl asi víc smutný než já. Teprve teď od podzimu začínáme znovu

terulilinka
27. led 2012

@zzaneta moje řeč 🙂

pajiskazemlyna
27. led 2012

@terulilinka
Já vím, ale na něco jsem to svést musela 😀 😀
@zzaneta
Kéž by to vyšlo a teď mysli hlavně na sebe a svojí bublinečku !!!!!!!!

@erin4
To se občas stane, taky jsem to tak měla, v říjnu myslím ... Na testíku byl duchouš asi 2 dny a pak přišla ms, stává se to často, proto máme testit až po měškající menstruaci, abysme o tomhle nevěděly 😀

erin4
27. led 2012

Tak mi potom povíte, co nejlíp funguje 😉 , jestli na to myslet nebo ne, i když to je asi u každého různé 🙂
My se tenhle měsíc snažit asi nebudeme, protože jsem nemocná a beru moc léků, a tak úplně nevím, jestli by to bylo správné, kdyby se to teď povedlo.
Navíc mám naplánované vyšetření na alergologii a imunologii. Vůbec nevím, jak to tam probíhá, odběry a stěry by určitě nevadily, ale co třeba zkouška na alergeny, to by asi nebylo dobré zároveň zkoušet. Co myslíte?

zzaneta
27. led 2012

@pajiskazemlyna Myslím, ale taky myslím na vás holky 🙂

erin4
27. led 2012

@pajiskazemlyna Jenže u mě už ta menstruace měla celkem dost zpoždění, mívám pravidelnou. A taky jsem asi byla natěšená z toho, že jsme to zkusili poprvé. Myslela jsem, že je to fakt ono. I když teda možná dobře, že to ještě nebylo ono, protože jsem byla trochu ráda a trochu jsem zmatkovala 😒 🙂

erin4
27. led 2012

No nic, půjdu připravit něco k věčeři, než zase zalehnu, abych se doléčila. Moc ráda jsem si tu popovídala.
Snažilkám držím palečky a zase sem nakouknu.

eficenka
27. led 2012

ahoj Holky... tak jsem dorazila z práce. Jsem 20DC, 5DPO a asi na mě leze chřipka.... Citím se blbě, slabě, motá se mi od rána hlava... ACH jo 🙄

barbulinka1
27. led 2012

@pajiskazemlyna ahojka, já si taky měřila BT, zkoumala hlen, myslela jsem na to, že ted by to třeba mohlo vyjít a vyšlo to hned na druhý pokus, takže nevim s tou psychikou, asi jak u koho, já si osobně myslím, že když se člověk strefí a je u něj i u partnera všechno v pořádku, tak to vyjde, v tu pravou chvíli 🙂 🙂 a at mi nikdo neříká, že když si přeje miminko, že na to nemysli 😀 já na to myslela pořád 😀

petanevesta
27. led 2012

@eficenka to chce horký čaj a postel 😉 já jsem 10DC a zřejmě 1DPO, dneska už mě břicho nebolí, ale zase mě začlo tak trošku píchat v levým třísle....navíc si připadám už jak těhule teď - všude akné, pupendo nafouklý jak ve 3. měsíci, pořád mě pálí žáha...no jsem na sebe jednou zvědavá 😀 proč to ty chlapi mají tak jednoduchý, jenom zasunou a pak už trpí ženská :- 😀

eficenka
27. led 2012

@petanevesta
😀 taky jsem se vrátila do puberty po vysazení HA.... Pokaždý před MS se cítím jak v patnácti 🙂
jj, ležím, konečně po práci, zítra jen uvařím oběd a nebudu nic dělat!
Manža se mě každej den ptá - a kdy se teda dozvíme, jestli se to povedlo ????? 😵

petanevesta
27. led 2012

@eficenka no já jak měla minulý cyklus spoždění, tak ten můj taky pořád každej den chodil a ptal se - tak co mimi? a já vždycky, nic nooo 😀

eficenka
27. led 2012

@petanevesta
měřím si ráno BT - zatím je nahoře, což je dobré znamení 😉
Ale pokaždý, když zapípá teploměr, tak se muž ptá: tak co, vyšlo to? 😀
Pořád mu opakuju, že z teploty to asi až do MS nepoznám, ale co, aspoň má zájem...

petanevesta
27. led 2012

@eficenka jo, je to od nich hezký, že to s námi prožívaj a není jim to jedno...můj bere bez řečí vitamínky a celkově mě podporuje 🙂

petinkas
autor
27. led 2012

Ahoj holky, tak jsem to dnes v práci oznámila a řídící to vzala úplně senzačně.. až mě tím překvapila. Tak jsem ráda, že už to mám za sebou.. 🙂

eficenka
27. led 2012

@petinkas tak a teď si můžeš v klidu užívat těhulkování 😉

petinkas
autor
27. led 2012

@eficenka Přesně tak.. na chvilku klid, pak to teprve přijde až se to začnou dozvídat studenti.. Zatím bříško moc nemám, dá se krásně skrýt, ale kdoví jak dlouho.. 🙂

eficenka
27. led 2012

@petinkas co si já pamatuji ještě na gymnázium, tak naše třídní taky otěhotněla... Učila nás až do 7.měsíce a my jsme ji pořád nosili nějaký zdravý svačiny a nakonec nakoupili malou výbavičku na miminko 😉
Tak držím palce !

petinkas
autor
27. led 2012

@eficenka jéé, to je hezký 🙂.. no já je musím ještě odzkoušet u maturit a doufám, že doklepu i červen (to budu 8. měsíc)

zzaneta
27. led 2012

@petanevesta Peti vazne znis jako tehule 🙂 tak jsem za par dni zvedava ;)