"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

misam
3. únor 2012

@eficenka Ahoj, tak držím palce ať je to tam 😉 . To já se blížím k 1 DC ☹ myslím, že zítra přijde, už jsem začala špinit a teplota klesla. Nevadí, příště nám to už určo vyjde 🙂

eficenka
3. únor 2012

@misam tak třeba mě pokles BT čeká zítra... Uvidíme... Budu moc držet palečky ať se to příště vydaří 😉 Nebo zase budeme cyklovat spolu, když se nám to nepovede 😉

misam
3. únor 2012

@eficenka A budeš zítra testovat? 🙂 Taky mne napadaly myšlenky, ale potom co dneska moje tělo předvedlo to nemá cenu. Tobě to určo vyšlo teď a mně to vyjde další cyklus 😀 hlavně optimismus (no ale zase mne to dožralo, nebudu zastírat že ne 😀 😀 ).

eficenka
3. únor 2012

@misam no BT mi dneska krásně stoupla, takže pokud se zítra bude držet nahoře tak testnu... Pokud ale spadne dolů, tak to nechám na neděli a třeba dojde mrcha 😀 Prostě tomu nějak nevěřím, že by to vyšlo...

eficenka
3. únor 2012

@misam někdy to vyjde určitě 🙂 Moje prababička říkávala, že si miminko určí v jakém se chce narodit znamení a pak to přijde 😀 😀

misam
3. únor 2012

@eficenka Jo jo to jsem četla, a taky se toho držím. Třeba to budeme letos mít jako dárek pod stromeček 😀
Jo jasně, tak to je rozumné s tou teplotou a testováním. Tak budu přát až neklesne a test ať je dvoučárkový 😉

eficenka
3. únor 2012

@misam tak držím palce ať mrcha dorazí co nejdříve a můžete se začit snažit 😉 Uvidíš, jednou si tu budeme povídat jako mamky 😝

misam
3. únor 2012

@eficenka 😀 už se těším, mamko 😀 😀

krista1
3. únor 2012

@maybay ahoj,používám plastové sítko,určitě není tak dobré jako plechové,ale tak je to jedno.

krista1
3. únor 2012

@eficenka tak to zkus vydržet,nebo už si testla?

krista1
3. únor 2012

@eficenka věř tomu,že to výjde,dej vědět,jak si dopadla a halvně,ať teplota neklesá a máš na testu //,zkus to vydržet co nejdýl

eficenka
3. únor 2012

@krista1 testnu zítra ráno 😉 do neděle nevydržím!

krista1
3. únor 2012

@eficenka tak dobře,dej teda pak hned ráno vědět,držím pěsti,ještě se kouknu na ten tvůj graf 😉 Já bych to asi taky nevydržela,ale chtěla jsem tě podpořit,ať vydržíš.Tak ať tam jsou //

pajiskazemlyna
3. únor 2012

@eficenka Strašně moc držím palce !!!!!! a těším se na fotku testíku s těma dvěma // 😀 😵

eficenka
3. únor 2012

@krista1
@pajiskazemlyna
holky, ještě nic není jistýho... Přes noc se rozjede mrcha a bude to 😀
Zítra ráno testnu, pak musím na chvíli do práce a po obědě se ozvu, jak to dopadlo!
P.S. Muž mi na víkend odjel na služebku, pokud se to povede tak mu nachystám veliký překvápko 😅

pajiskazemlyna
3. únor 2012

@eficenka
Moc bych ti příla, aby to vyšlo ! 😵
Menses se nerozjede, rozjede se kolotoč strachu o miminko, protože zítra budou dvě //, doufám s tebou !
a to překvápko je super nápad, manža by byl určitě nadšený 😀 😵

krista1
3. únor 2012

@eficenka taky ti to přeji,ať nedorazí a ať máš krásné překvápko pro manžela 😉

eficenka
4. únor 2012

@misam
@krista1
@pajiskazemlyna
@barbulinka1
@twistinka123
HOlky, tak jsem tomu tento měsíc nevěřila... Minulé měsíce jsem fatk měla všechny příznaky... Tenhle ne....
Já tomu pořád nevěřííííííííííím aaaaaaaaaaaaaaaa
P.S. chtěla jsem semka jít až po práci, ale sem teĎ doma sama a klepu se z toho štěstí.... To není možný 😅
Vidíte ji tam taky????
Posílám všem snažilkám TĚHOTENSKEJ FLUSANEC - já tento měsíc dostala asi 6 a vyšlo to 😀 😀
tak tfuj tfuj tfuj!!!!!!!!

eficenka
4. únor 2012

@twistinka123 prosím prosím, chci se ještě zeptat - mám gynekoložku ke které se nemusí objednávat - myslíš, že když půjdu v pátek že už něco bude vidět? teoreticky bych měla být už 4tt+5 .
My bydlíme asi 300 km od mojí rodiny, rodného města a ten víkend má dorazit moje mamča, tak aby měla překvápko!!!

kora1
4. únor 2012

Ahoj holky, mohla bych se k vam pridat?
Cetla jsem asi poslednich 30 stranek, abych byla trosku v obraze 🙂 Uz jsem sem nakoukla nekdy na podzim.

@eficenka chtela jsem se aspon trosku uvest, abych Ti mohla pogratulovat 😵 😵 😵 , moc moc gratuluju!!!, je tam nadhernej pruh 😵 😵 at jde vse hladce a hodne stesti. Mimochodem, nemohla bys na me take plivnout? Snazime se s manzelem 7.mesic.. 😅

eliss2
4. únor 2012

@eficenka Gratuluju moooc!.. je to krasny.. a zadnej "dušik" :D to musi byt radosti.. ja byla u Mudr 5tt (podle MS) a jeste byl sotva videt vaček, tak asi ještě nic moc neuvidí.. ale moc Ti gratuluju.

eliss2
4. únor 2012

Jinak ahoj devcata.. snazime se pritelem take od řijna, pročitam vas tu, ale jeste jsem nenapsala. Jste tu skvělá partička. Nám se podařilo uz take v lednu, zatím jsem 5tt+6 a na kontrolu jdu az 27.2. tak věřím v to ze bude vse OK.. vsem otěhotněným gratuluju, a snažícím držím pěsti ať mají take velke štěsti :o)

pajav
4. únor 2012

@eficenka Gratuluji!!!! A tfuj tfuj at je vše v pořádku i nadále! 😉

pajiskazemlyna
4. únor 2012

@eficenka Věděla jsem to !!!!!!! 😀 😵
Tomu se říká : "Dobré ráno" !!!! 😀
Strašně moc gratuluji, vše bude určitě v pořádku ! 😵 Hlavně na sebe dávej poozor ! 😵

gabuli202
4. únor 2012

@eficenka Evi, to je skvěléééééééééé!! Moc moc ti gratuluji, jak dlouho jste se snažili? 🙂

misam
4. únor 2012

@eficenka Je to táááááám 😀. Moc gratuluji. Manžel z toho bude určitě taky paf a bude to skvělý dáreček 🙂 Flusej prosím dál 😀 😀

misam
4. únor 2012

@kora1 Ahoj, jasně že můžeš 🙂. My se začínáme snažit 6.tý měsíc. Ale člověk to musí brát tak nějak v pohodě a s optimismem.....což teda chápu že ne úplně vždy jde.

twistinka123
4. únor 2012

@eficenka tak moc moc gratuluju! pokud budeš 4+5 tak tam nechod. bude vidět jen dutinka bez embrya a budeš zbytečně nervní. a srdíčko už vůbec ne. počkej tak do 5+5 nebo 6+0 nej. super mám radost že to vyšlo!!!

sedivka
4. únor 2012

@eficenka gratuluju!!! 🙂 a souhlas s twistinkou, na doktorku je brzy... Tak a ted rict to manzelovi, co?🙂

barbulinka1
4. únor 2012

@eficenka Mooooc gratulujuuuu !!!! 🙂 🙂 🙂 to není žýdný důch, to je obří krásná čárečka 🙂 🙂 takže nízká teplotka uhízdování, juu, já ti to říkala, super 🙂 🙂 měření bt je super věc co ? 😀 moc gratuluju, opatruje se a uživej si to 🙂 🙂 a k doktorovi opravdu jdi až o týden dýl, at něco vidí, akorád budeš zbytečně nervozní, když ještě nic neuvidí 🙂