"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

terulilinka
5. únor 2012

@eficenka páááááááááni, gratulujuuu!!! 😵

krista1
5. únor 2012

@eficenka děkuji moc Evičko,tobě držím pěsti,ať mimi do 17.2.vydrží a ono vydrží a budeš vidět krásné bijící srdíčko,hlavně buď šťastná a v klidu.Tak ať cesta dobře dopadne a doma už se radujete s manželem 😉

eficenka
5. únor 2012

@terulilinka díky moc! Řada je teď na Vás holky... Do roka a do dne tu budou už jen těhulky nebo maminky 😉

eficenka
5. únor 2012

@krista1 díky, přeju klidné nervy při učení, pohodu s manželem a za pár měsíců vysněné // !

zzaneta
5. únor 2012

@eficenka Jasně že bude vše v pořádku, hlavně klídeček, ten teď potřebujete nejvíc 🙂
Já čekám na ovulku, ale jsem 11DC a normálně byla okolo 20DC. Takže vlastně teď spíše čekám na tu kontrolu co mi doktor řekne.

@misam vidíš, já mám doktora u nosu a stejně přemýšlím že změním a budu pak jezdit přes půlku Prahy 🙂

terulilinka
5. únor 2012

Ahojky holky, pár dnů tu nejsem a takovýhle novinky 😵 jinak měřím také BT akorát tomu teda moc nerozumím, můžu vám ukázat grafík? co jsem koukala na jiné, tak já mám ted ty teploty nějak nízko... 😕

zzaneta
5. únor 2012

@eficenka Líbí se mi jak z Tebe září Tvé štěstí, je to krásné 😵

misam
5. únor 2012

@kora1 😀 tak zní to možná náročně, ale je to jednoduché 😀. Bydlí v městečku Lonigo. Taky jsem včera koukala na TV, jak tuším někde na Malorce nemají v domech topení a teď tam napadl sníh a všechny přímotopy jsou už vyprodané. Stejně jsme tu přírodu tak zblbnuli my 😖.
V pohodě, klidně se ptej. Cyklus mám pravidelný. Ovu tak 11-14 den cyklu. A co ti říkala ta tvoje doktorka? Že se zdá vše v pohodě a že máte pokračovat ve snažení dál?

terulilinka
5. únor 2012

@eficenka hmm to zní jako proroctví 😀 mam radost za Tebe!! už se těším na fotečku malýho fazolátka 🙂
taky jsem se pustila do BT a sexu taky moc nedáváme.. a v březnu nás čeká kontrola jestli jsme v pořádku 🙂

eficenka
5. únor 2012

@terulilinka já jsem měla teploty ještě nižsí než ty 🙂 tak si udělej album z grafíku ať to postupně můžeme komentovat! Taky se těším na fotečku!

zzaneta
5. únor 2012

@eficenka
@terulilinka holky jak měříte BT? každý den v přibližně stejnou dobu? Jaký máte teploměr? Kde je nejlepší měřit? Děkuji vám 🙂

eficenka
5. únor 2012

@zzaneta no já s tím hlavně tento měsíc ani nepočítala.... Ale je to krása - teď jen aby bylo vše v pořádku - však to znáš 😀

eficenka
5. únor 2012

@zzaneta
@terulilinka
tak já jsem měřila BT digitálním teploměrem od omronu, každé ráno V 6 hodin (plusminus půl hodiny),
Měřila jsem v ústech u uzdičky jazyka - prvně jsem dala teploměr do úst - nechala ho tak minutu zahřát a pak až jsem ho zapla.....
Někdo říká, že je nejlepší měřit u zdroje, ale to se mi moc nezamlouvalo 😉

zzaneta
5. únor 2012

@eficenka Však to znám, ale věřím že bude 🙂 držím palečky, moc 🙂

misam
5. únor 2012

@zzaneta ..já měřím rtuťovým, přímo u zdroje a taky kolem 6 00 hod.

zzaneta
5. únor 2012

@eficenka U zdroje se mi to právě taky nezamlouvá :D Jen bych chtěla vyšetřit ovulku, ale to asi kdyžtak až příští měsíc 🙂 Děkuji za info

zzaneta
5. únor 2012

@misam Já rtuťový nemůžu sehnat a ten digi co máme mi příjde divný, nepřesny 🙂

eficenka
5. únor 2012

@zzaneta já jsem taky nevěděla, jestli mám ovulku... můžeš se kouknout do mého alba
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/eficenka/alb... měřila jsem v ustech a ovulka tam teda poznat je 🙂

zzaneta
5. únor 2012

@eficenka Je vidět krásně 🙂 Já vím že byla, ale nejsem si jistá kdy 🙂

zzaneta
5. únor 2012

@zzaneta Jo a ještě kde sis zadávala ty teploty aby Ti pak vyšel graf?

misam
5. únor 2012

@zzaneta Rtuťové se myslím už nevyrábějí. Ale místo nich jsou nějaké jiné (nemyslím digitální)..jen v nich není rtuť.

eficenka
5. únor 2012

@zzaneta taky sem nevěděla kdy je přesně, tak jsem měřila a v momentě kdy klesla teplota, tak sme se snažili a snažili dokud nestoupla 😀 manžel vždycky ráno - už je nahoře? a já: nene, je pořád dole - tak jdem na to 😀

zzaneta
5. únor 2012

@misam Na to už jsem koukala 🙂 Tak možná ho zkusím koupit..

@eficenka To je hezký 🙂

eficenka
5. únor 2012

@zzaneta hezký, ale docela vyčerpávající 😀 muž má obdiv... Ale povedlo se, tak si snad teď chvíli odpočine, jestli nebudu labilní těhulka 🙂

misam
5. únor 2012

@eficenka A snažili jste se ráno nebo večer? 🙂 My večer a je možné že vždy propásneme nejvhodnější okamžik 🙂
@zzaneta ...eficenka mi poradila stránky www.womenzone.cz - stránky jsou docela návodné a dobře se s nima pracuje

eficenka
5. únor 2012

@misam no myslím že kolem ovulace 2 krát ráno, ale pak už nebyly síly pracovat, tak pak další dny k večeru.... Hele, ty mršky (spermie) většinou přežívají tak 2 dny, takže si tam na vajíčko musí taky počkat!

misam
5. únor 2012

@eficenka ..no študovala jsem, že vydrží v průměru tak 2 dny. Ale co já vím, jak jsou ty naše zdatné 😀. Vezmeme si příklad a zkusíme se posnažit někdy i ráno.....ale to bude teda pro mne náročné 😀

eficenka
5. únor 2012

@misam tak já manželovi taky říkám, že ráno mám vyplavené spací hormony a prostě ty milovací jsou na nule.... Tak se musí více snažit aby stoupla jejich koncentrace 😀

misam
5. únor 2012

@eficenka 😀 😀 mám to stejně. Navíc když musím ráno do práce, tak je to takové honem honem 😀 a to nemám ráda.

eficenka
5. únor 2012

@misam mě občas manžel vzbudí klidně ve 4 ráno, to pak mě půl hodiny probouzí než vůbec dostanu chuť 😀 ale pak to jde!