"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
7. únor 2012

@pajav ok, zkusím to, zítra tam zavolám nebo spíš zajedu, je to kousíček a zeptám se a pak budu bombardovat !!!! 🙂

wann14
7. únor 2012

@lucille85 Luci jsem rada, ze se vam dari dobre 🙂 Tak se hezky opatruj a odpocivej, at je vse ok 🙂

petinkas
autor
7. únor 2012

@barbulinka1 Úplně Tě chápu.. já si večer zavádím takové žluté prášky a celý den pak žlutě špiním.. hrůza.. ještě jich mám 7.. na druhou stranu si říkám, že kdyby to bylo jenom toto, je to maličkost.. hlavně, aby ty naše prďolky byly v pořádku..

kora1
7. únor 2012

@zzaneta ja myslim, ze jsi tehu byla, test se muze splest jenom opacne-falesne negativni, falesne pozitivni ne..Aspon myslim. Ale vzhuru do novyho snazeni, ovulka bude 😉 Jinak krasna fotka, pripominas mi Hanu Vitovou (30.leta), nesmejte se mi 🙂 To byla ma oblibena, ja mam 30.roky rada 😵

lucille85
7. únor 2012

@barbulinka1 to nic není ty antibiotika, ten zánět by byl neléčený horší co do následků...hele já při tom zákroku dostala celou kapačku s atb a to sem byla 12tt, takže klid...neboj nedali by ti nic co by ublížilo mimču!
Jo a s tou poštou to fakt zkus, my tady máme fakt "výborný" pošťačky, vůbec se neobtěžujou dojít aspoň s tim papírem...já chodim rovnou na poštu se ptát když čekám balík, zda tam něco na mý jméno nemaj...no a budeš se divit, jednou jsem si ho takhle vyzvedla a "už" za týden mi přišla upomínka, že mám na poště balík (dle ceny na dobírku to byl ten samý)...kdybych byla svině tak tam za nima jdu a chci ho vydat a nechám je ho hledat... 😠

lucille85
7. únor 2012

@petinkas jeje já zavádim prášky od 6tt a budu až do 30tt, je to opruz ale člověk si zvykne...ráno do sebe nasypat prášky na štítnou žlázy a vitamíny, večer magnezium a zavést bobule...už je to takovej rituál...a te´d sem přidala ještě mazání bříška...ráno krémem a večer olejíčkem...ale to jen proto, že jsem dostala k Vánocům od mamky dvě balení krému z lékárny (prosím je tam napsáno vhodný i pro atopiky a kojence) a před 14dny jsem se poctivě namazala, protože mi přišlo že mám vysušenou kůži na břiše, vzal jsem i prsa....no ještěže jsem nevzala i obličej jak jsem původně chtěla!Druhej den ráno jsem byla parádně osypaná, rudý fleky a šíleně to svědilo, alergie jak prase...no týden to bylo hrozný a pak jsem šla koupit něco čim bych to zahojila, jak jsem se drbala, tak jsem měla všude stroupky...a naštěstí jsem teda koupila snad dobře, už mám pupek zas jak dětskou prdku...

zzaneta
7. únor 2012

@gabuli202 Děkuji Gábi 🙂 Neboooj, je nás víc a brzy budeš mezi těhulkama 🙂

zzaneta
7. únor 2012

@wann14 Děkuju 🙂 To byl dárek pro manžela, tehdy snoubence, ke svatbě. Tak trochu jsem si i splnila svuj sen, mit pekne fotky 🙂

gabuli202
7. únor 2012

@zzaneta Snad už brzy a obě dvě Žany 🙂

zzaneta
7. únor 2012

@kora1 No já si to taky myslím, jsem si tím jistá, tím mne právě ten doktor nejvíce nahlodal ☹ Jeee, děkuju, popravdě musela jsem vyhledat na googlu kdo to je, to jméno mi nic neříká ale pěkná paní to byla 🙂 Takže vzhuru do nového snažení, tenhle cyklus je náš 😉 (kéž bych teď byla tak pozitivní jak zním 😀, nějakej splín zase)

zzaneta
7. únor 2012

@gabuli202 No zdá se že v tom jedeme spolu Gábi 🙂 Stejný měsíc //, pak nemilá událost, takže doufám že tento měsíc opět // a pro změnu velmi milá událost. Věřím tomu 🙂

gabuli202
7. únor 2012

@zzaneta No to by bylo úžasné!!! 🙂 Uvidím, jak to dopande s tou mojí ovu, buď už byla, nebo ještě doujde, snad to nebude anovulační cyklus, to by mě už položilo 🙂

petanevesta
7. únor 2012

@zzaneta Žanet mrzí mě, že v bříšku opravdu mimi není, ale věřím, že brzo bude 😉

petinkas
autor
7. únor 2012

@lucille85 Tý jo.. ok, už si nestěžuju 🙂.. hlavně, aby bylo všechno v pořádku.. S tím krémem je to mazec 😀, hlavně, že ses toho zbavila! Já krémy moc nemusím (možná proto, že v zimě trpím na ekzém), tak mě maže manžel, když si vzpomene - mám z DM asi za 50 Kč a úplně v pohodě.. no, chce to vyzkoušet 🙂

zzaneta
7. únor 2012

@gabuli202 Nebude, nebooooj 😉

zzaneta
7. únor 2012

@petanevesta Děkuji Peti, já si byla jistá že tam není, jen mne znepokojovala ta bolest a ráno mi vážně nebylo dobře.. Ráno napiš jak jsi dopadla 🙂

lucille85
7. únor 2012

@zzaneta @gabuli202 Holky to blbý už jste si vybrali, takže te´d už vás čekají jen samé pozitivní testy a dobré zprávy!!!

@petinkas no já normálně můžu na sebe patlat cokoli, ale jsem alergická na atb a slunce, no zřejmě se ta citlivost v těhotenství mění...chudák mamka, koupila drahej krém (od la roche posay-nikdy sem se po ničem od nich neosypala) a myslela že to bude to nej...ale teda i mi jako trochu smrděl a blbě se to vsakovalo, na mimino bych to teda rozhodně nenamazala...teď mám oba voňavý a dobrý...musim to zaklepat...

zzaneta
7. únor 2012

@lucille85 Určitě Luci, věřím tomu, i když přiznám se že trochu se bojím.. ale já jsem normálně strašpytel 🙂 takže to překonám a bude to 🙂

lucille85
7. únor 2012

@zzaneta neboj neboj! teď to bude jak pohnojeno!!!holky mě tak s...štve, že holky, co chtějí miminko, tak se nedaří nebo maj nějaký problémy v těhotenství a ty, co o to nestojí tak jsou těhotný jen se projdou kolem trenek, případně v těhotenství kouří jak fabrika, chlatsaj první ligu atp. a maj vše v pohodě...

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@lucille85
Souhlasím Luci .. to je nejhorší ...
Kolik žen, které děti nechtěly šly na potrat a ty, co by za otěhotnění daly vše, musí stále jen čekat ....
Hrůza ..

wann14
7. únor 2012

@zzaneta Jj, taky o tom porad mluvim, ze bych chtela nejake takove pekne fotky, nejden pro manzu ale i pro sebe, kdyz se clovek na sebe podiva, tak s eproste libi, kdyz jsou to profi fotky, ale jeste jsem pro to nic neudelala, ale ta tva je fakt super ...

hanickaa.d
7. únor 2012

@eficenka no jako z filmu ?-) já jsem taky studovala v Ol a nakonec jsem tady poznala manžela a zůstali jsme tady 🙂

zzaneta
7. únor 2012

@wann14 moc dekuju,to potesi 🙂

barbulinka1
7. únor 2012

@lucille85 No snad to miminku nic neudělá a mě se uleví 🙂 No s tim balíčkem to je mazec, zítra se tam stavim, ale moc tomu nevěřim, že by tam byl někde scchovanej, ale uvidíme, doufám v to 🙂

barbulinka1
7. únor 2012

@zzaneta ahojka, to mě moc mrzí, ale neboj tedka to pujde hnedka a budeš se pak radovat z pořádných dvou čáreček a zdravého miminka 🙂držim pěstičky 🙂

barbulinka1
7. únor 2012

@petinkas Přesně tak, hlaně ať jsou ty naše zlatíčka v bříšku v pořádku, pro ně všechno !!! 🙂 fakt jsem včera celý dopoledne probrečela, vubec mě nenapadl močák, tak jsem si pak strašně oddychla, když řekl, že to je jen zánět močového měchýře 🙂

lucille85
7. únor 2012

@barbulinka1 no jestli nebude tak je to divný a rozhodně od paní velmi nespolehlivé jednání...

petanevesta
8. únor 2012

Ahoj holky, tak ranní testík 10uml neukázal 13DPO zřejmě nic 😒 hodím sem fotečku...trošku tam ve skutečnosti nějaký stín malinko je, ale to je podle mě zase jak to nasakovalo - minule jsem taky měla pocit, že vidím dušíka a nic z toho nebylo. Uvidím, jak to bude u mě vypadat s MS, ještě nějaký testy doma mám, tak mě to možná ještě nedá a testnu, ale asi spíš nič ☹ nevidíte tam nic, že? 😅

twistinka123
8. únor 2012

@petanevesta já nic☹

petanevesta
8. únor 2012

@twistinka123 díky, taky myslím, že nic...jenom, jak to zaschnulo, tak je tam stín, ale po limitu...prubnu třeba za dva dny další - blbý je, že jsem jakoby 22DC po té vyvolávačce, ale už 13DPO, jak tělo jelo podle původní MS, takže teď těžko říct, kdy to dostanu 😀 (dneska bych to bývala měla mít podle přirozenýho cyklu, proto jsem testnula)