"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
9. únor 2012

@petanevesta Ahoj Peti, nebud smutna, treba jsi to tenhle mesic jeste neprosvihla, podle me bude lepsi kdyz se budes orientovat podle te ms co jsi dostala po tom vyvolani, takze si myslim, ze sance jeste je, ze ovu by mohla byt nekdy ted? nebo ne?
Musime verit, ze se nam to uz taky brzo povede 🙂

zzaneta
9. únor 2012

@petanevesta Peti to mne mrzí. Jsi si jistá že ovulka byla teprve nebude?

lucille85
9. únor 2012

@sedivka no to je jasný, takový zprávy se hned roznesou 🙂 Ale ono se to ve svetru docela dobře kamufluje, v létě bys to měla složitější....i když teda já už to nezakamufluju ani omylem 😀 Ty taky budeš chodit k Apolináři že?

@wann14 neboj se, doktorka Ti nahodí cyklus a za chvíli nám tu budeš ukazovat testík s dvěma //...Já se bála, že mi to po HA nenaskočí, pořádnou MS jsem neměla vlastně ani jednu od vysazení, jen takové jedno špinění a cyklus dlouhej...no a vaječníky se pak asi probraly a s tou produkcí to až přehnaly...dostaneš něco na cyklus, duphaston nebo tak a případně ti pak pomůže i s ovulkou!

sedivka
9. únor 2012

@lucille85 no ja mam vetsinu tricek takovych na telo, takze musim ted ruzne vrstvit...je to mazec 🙂))) No ja zatim nevim, mam cas do 10.3., to budu 14+0... Furt mam Apolinare a Podoli. Podoli mi doporucovala zase doktorka, ze to tam je zrekonstruovane. U Apolinare mi mozna trochu vadi ty porodni boxy oddelene jen nejakou polozdí... zatím nevííím 🙂 Uplne nejradsi bych rodila v Hořovicích, ale pro strýčka příhodu chci byt urcite zapsana tady v Praze, kdyby byly nejake problemy na konci, tak jezdit na caste kontroly do Hořovic by asi nebylo nejlepsi. To pak uvidim az to prijde. No, takze jeste jsem se mezi Podolím a Apolinářem nerozhodla...

lucille85
9. únor 2012

@sedivka aha no tak máš na rozhodování ještě čas...ty boxy jsou sice oddělené zdí ale jsou tam i šoupací dveře, takže se to dá uzavřít...ale to je asi pak stejně člověku jedno...mně navíc čeká asi císař takže na sále mi to bude tuplem jedno...

sedivka
9. únor 2012

@lucille85 no tak to je zase jina situace...treba budu mit ccisare i ja a resim tu porodni saly zbytecne 🙂 ale to nikdy nevis 🙂 Ty mas vyhodu, ze Apolinare znas, mas tam mamku, to bych se taky vubec nerozhodovala ...

wann14
9. únor 2012

@lucille85 No ja po vysazeni mela ms ukazkovou chodila presne i ovu byla krasna, ale pak se to vse posralo, takze ted musim spravovat 🙂 Jj Duphaston mi dala, mam ho zacat brat od 15 DC, takze ted cekam na ms, az se uraci dojit 😀 ale ted jsou vajecniky line, aspon tak mi to rekla mudra v pondeli, ze se jim do toho moc nechce... tak doufam ze se proberou 🙂

lucille85
9. únor 2012

@wann14 neboj duphaston pomůže..a kdyžtak pak proberou i vaječníky, kdyby ten nestačil!

wann14
9. únor 2012

@lucille85 No uvidime, necham se prekvapit 🙂

kora1
9. únor 2012

Ahoj holky, prominte mi za vtrhnuti, nedocetla jsem vas zatim a tak nevim, jake je tema, ale testla jsem tu zatrackanou ovulku a vypada pozitivni, prouzek vybehl hned po namoceni, sice to neni uplna dalnice, jak vy rikate, ale podle me bude dnes vecer, jsem se uklidnila, ze je aspon sance..Tak dnes vecer svadenicko..😉 😵 Doufam, ze budu mit na to silu, dnes v noci jsem toho moc nenaspala, pusobi na me asi uplnek nebo co 😅 Sotva se plouzim
@evik19 a co ty?
@holkycocekajiovulku a co vy ostatni?
@tehotenstvi nepropasla jsem nekoho noveho tehu z dnesniho rana? 😵

Holky, vcera jsem cetla, ze pry jen kazda 6. ovulace je schopna zdarneho oplodneni...co si o tom myslite? 😕

zzaneta
9. únor 2012

@kora1 Ahojky.. no tak vidíš, bude, to je dobrý 🙂 Já ještě čekám, ale tento měsíc asi ani nebudu testovat. Většinou bývá okolo 20-22DC a dneska jsem 14DC tak mám čas, ale pojišťujeme to průběžně 🙂
Možná je lepší tohle nečíst :D Nevím co na tom může být pravda.

evik19
9. únor 2012

@kora1 Tak gratuluju🙂No u mě je to s tou ovulkou stále nejasný - včera večer mě sice začaly bolet prsa,ale spíš až pod pažema. No a dneska opět nebolí, tak jsem z toho jelen...
A s tou každou 6. ovulací bych tomu moc nevěřila, to by do roka neotěhotněl skoro nikdo, kdo by se na to vyloženě nesoustředil a nesledoval plodné dny. A přitom je okolo tolik holek, co otěhotněly na poprvé...

gabuli202
9. únor 2012

@kora1 zkus testík vyfotit, jestli můžeš 🙂

gabuli202
9. únor 2012

Ahoj holky, já už mám toho volna dost. 😀 Spím do půl 10, jen se poflakuju, uklízím a večer nemůžu usnout, achjo 😀 Ale zítra jdu na masáž, tak se strašně těším! 🙂

kora1
9. únor 2012

@evik19 diky 🙂 treba je to ona 😉
S tou 6.ovulaci mne to taky prislo malo, ale neni to myslene tak, ze od zacatku snazeni kazda 6., ale treba ty holky, co otehotnely na poprve "zacly tou 6.", tak to bylo mysleno..Ale i tak, se mi to zda malo..
@gabuli202 uz jsem na to myslela, ale nemam v praci fotak ani pripojku na mobil a test uz jsem vyhodila. Ale dnes vecer to zkusim a kdyztak to sem dam, ok? Co ty Gabi dnes, das sem taky zase fotecku?
Jinak pekna nova fotka..
Holky, vy jste kocky 😉

wann14
9. únor 2012

@gabuli202 Tak to zavidim, taky bych sla na masaz 🙂 Hezka nova fotka 🙂

@kora1 tim bych se nestresovala a ani to necetla, tomu neverim 😉

petanevesta
9. únor 2012

@zzaneta @wann14 No holky, fakt ovulka spíš byla, podle testů i podle svýho těla bych řekla, že na tak na 90% - měla jsem dvě čárky na tom OVU testu viz moje fotoalbum, bolelo mě dva dny po sobě dost břicho a i hlen byl 😒
Je fakt, že jsme se s mužem nemilovali přesně v den ovulky, ale dva dny po sobě předtím, tak třeba si holt spermijáci nepočkali na vajíčko, těžko říct ☹ ale co, hlavně aby přišla další MS tak nějak v normální dobu a budeme pokračovat dále 😎

kora1
9. únor 2012

@gabuli202 jeeej, nerouhej see 😀 ja chci ihned menit s tebou a spat a byt doma a uklizet si a taaak 🙂)) 😵

gabuli202
9. únor 2012

@kora1 Oki, zkus to sem pak hodit, jsem zvědavá, jak vypadá testík 😀 No, já mám dnes na testíku silnější čárku, takže jsem opět zmatená, asi ještě taky dnes testnu 🙂 a fotku klidně hodím, jen tu nechci moc spamovat 😀 A moc děkuji 🙂

@wann14 děkuji!

gabuli202
9. únor 2012

@kora1 Do školy jdu až skoro za tři týdny, ufff, ale ještě jedem na horym tak to bude fajn 🙂

kora1
9. únor 2012

@gabuli zavidiiiim 😵 😵 😵
@petanevesta sla jsem kouknout na ovu testy do tveho alba, byla krasna ovula 😵 😵

jinak ja jsem ji taky mela takhle, potvrzenou i utz, snazili jsme se ve spravne dny 8clovek to pojisti i driv a pozdeji) a stejne nic, tak prave proto jsem nervozni. Ono totiz problemy s anovulaci nebo vubec s ovulaci, hormony a dozravanim vajicek jsou ze vsech problemu nejlepsi (samozrejme v ramci teto problematiky), protoze se daji lecit pilulkama a vse se navodi...
Muj strasak jsou veci, ktere nelze videt a jsou skryte, clovek o nicjh nemusi leta vedet...

@petanevesta promin, odbocila jsem, ja jsem nemela cas docist diskuzi, tak nevim, ty jsi se znovu testla dnes rano? A jaka? Mam jit hledat fotecku?

kora1
9. únor 2012

@petanevesta jo, uz to vidim, negat. Ale ja nesouhlasim, ze bys byla anomalie, 14 DPO NEMUSI byt nic videt, je to prece brzo..Mas zpozdo s MS? Neni to anomalie, nekomu to jde videt az mezi 14DPO-21DPO a klidne jen duch..

gabuli202
9. únor 2012

Tak poslední je testík z dneška. Stále jsou testíky nejsilnější 17-18DC.

petanevesta
9. únor 2012

@kora1 od vyvolávačky jsem teprve 24DC, takže teoreticky spoždění ještě nemám, ale říkala jsem si ,že 14DPO by už na testu mělo něco být vidět 🙂 takže myslíš, že mám počkat pár dnů a testnout znova? já právě nevím, kdy to dostanu příště, kdyby mi zase naběhl cyklus 34 dní, tak by to mělo příjít až 21.2. 😒

kora1
9. únor 2012

Holky, jak tu pisete o te ovulaci, o ovutestech, tak vsude pisi, ze kdyz mate pozitivni prouzek, tak ovulka teprve prijde...cca za 24 hod (+- samozrejme), takze ten den, kdy je prouzek na testu jeste ovulace neni, myslite to taky tak?
Ja vim, ze nakonec clovek snazilkuje radeji i pred, po, na a tak.a taky ze mrsky prezivaji a vyckavaji...ale pro upresneni by me to zajimalo..Takze jestli to budu mit dnes vecer pozit, tak ovu prijde bud zitra rano nebo behem dne..

petanevesta
9. únor 2012

@kora1 jo taky jsem to četla, když máš pozitivní ovu test, tak přijde ovulka tak za 12-24h, a vajíčko ještě pak tak den vydrží, spermie jsou schopný přežít v těle prý 72hodin

kora1
9. únor 2012

@petanevesta no jasne, jeste pockej, to ja bych teda byla jeste klidna a nehazela flintu do zita..😉 A ridila bych se podle te ovulace, ne podle delky minuleho ci poredminuleho cyklu, ta ovulace je pro me predpisova i s tim, co popisujes za priznaky. Ja dnes od rana citim prsa.
@gabuli202 tam je dulezite porovnavat testovaci vs kontrolni, takze ty fotky muzou mast, protoze na fotkach nemas stale stejne silny ten kontrolni..
Ale kdyz se na to podivas z toho pohledu testovaci vs kontrolni, podle me byla ovulace ten 17 DC.
Malou sanci bych davala tomu, ze jeste prijde a vyjede ti dalnice silnejsi nez kontrola, ale pro me na 90% byla ten 17 DC 😉
@petanevesta takze kdy se mam zasnazit, jestli bude pozit dnes vecer? 🙂) Zitra rano? Dnes vecer? Zitra vecer? Ha, babo rad 😉

gabuli202
9. únor 2012

@kora1 Zatím to beru tak, že ta ovu už byla, ještě budu testovat a uvidíme, jen se modlím za to, aby ta ovulka opravdu proběhla!!

petanevesta
9. únor 2012

@kora1 děkuju, hodně jsi mě uklidnila, nebudu teda ještě házet flintu do žita 🙂 akorát je zvláštní, že jsem měla teda ovulaci takhle brzo - byl to 8DC.....No, doma mám zásobu těhu testů, tak to budu zkoušet, kdyby se náhodou někdy dvě lajny ukázaly 😀 jo a dneska teda taky trošku cítím podbřišek a prsa, tak nevím, co to se mnou je 😀

krista1
9. únor 2012

@kora1 ahoj,já jsem si taky zkoušela ovu testy a ani jeden mi nevyšel,ale podle změřené teploty a příznaků ovulka proběhla jak měla,když tak se jukni na můj graf.Je to podle mě spolehlivější metoda než ovu testy 🙂